Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ


Recommended Posts

Μονο εσεις που ειστε μανουλες μπορειτε να νοιωσετε τον πονο μου...ειμαι ανημπορη να προσφερω οτιδηποτε στο κοριτσακι μου.σε δεκα μερες κλεινουμε 3 μηνες στην εντατικη του παιδων αγια σοφια.απο τις 7-1 που γεννησα μολις εχτες την πηρα αγκαλια με τον αναπνευστηρα και ολα εκεινα τα γνωστα σωληνακια πρεπει να καταφερουμε να αναπνευσει μονη της αλλα εκεινη δεν τα καταφερνει αν και το παλευει.εκλαιγα και κλαιω καθε μερα.σας παρακαλω στην προσευχη σας πειτε και για την μπεμπα μου της εκανα αεροβαπτισμα και την εβγαλα αντωνια.....καπου διαβασα αυτη την φραση.....ΘΕΕ ΜΟΥ ΔΩΣ ΜΟΥ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ Ν'ΑΛΛΑΞΩ.....σας ευχαριστω

''θεε μου βοηθησε με να δεχτω αυτα που δεν μπορω ν'αλλαξω''.....αντωνια σε περιμενουμε........ευγενιε σ'αγαπαμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 480
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

θα στείλω όλη την θετική μου ενέργεια στην μικρή σου και θα ευχηθώ ο Θεός να την κάνει από μαχητή σε κατακτητή!!!! εύχομαι όλα να πάνε καλά....

σου μιλάει μια μάνα που είχε 35 μέρες το αγοράκι της στην εντατική και τον έπιασε πρώτη φορά στην αγκαλιά της την 12 ημέρα..... σε καταλαβαίνω!!!! κουράγιο και θετική σκέψη....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ βρε Μαρια....................................

ευχομαι συντομα να μπορεσεις να τη κρατησεις στην αγκαλια σου

χωρις ολα αυτα τα σωληνακια...για αρχη..

και συντομα να τη παρετε σπιτι σας.....

Πρεπει να προσπαθεις να εισαι δυνατη για να αντλει απο σενα

το μωρο σου δυναμη γι αυτο το δυσκολο αγωνα...

Ευχομαι ο,τι καλυτερο..

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

 

Link to comment
Share on other sites

Ο Χριστουλης ειναι διπλα στην μικρη Αντωνια. Γρηγορα θα ειναι καλα και θα την παρετε στο σπιτι. Στελνω κι εγω τη θετικη μου ενεργεια στο μωρακι.

me and my men...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολλές προσευχές για την Αντωνία!

 

Πίστη και όλα θα πάνε καλά!

 

Εύχομαι να είναι μόνο αυτά τα δύσκολα.

 

Ο Θεός αγαπάει τα παιδιά και να δεις που θα τα ξεπεράσετε και γρήγορα θα πατε σπιτάκι σας!

Σας λατρεύω, είμαι τόσο τυχερή, σε ευχαριστώ Θεέ Μου!

 

cHmop2.png

Link to comment
Share on other sites

Πολλές πολλές ευχές για γρήγορη ανάρρωση, εύχομαι ολά να πανε καλά και σύντομα να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλιά σου!!

 Λατρεύω τα παιδάκια μου!!

Link to comment
Share on other sites

η κουκλαρα σου συντομα θα ειναι μια χαρα!!! θα δεις!!!

 

και σε λιγο καιρο, θα τρεχει και θα κανει σαματα.... δε θα τη προλαβαινεις!!! ολα θα πανε μια χαρα!!!!!

 

ετοιμασου για τα καλυτερα που ερχονται!!!!!

 

μεσα απο τη ψυχη μου ευχομαι να φυγετε γρηγορα απο το νοσοκομειο με το παιδακι σας ολο υγεια!!! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ολα να πανε καλα και συντομα μαζι στο σπιτι σας.

Μη το βαζεις κατω καλη μου, τα μωρακια ολων μας ειναι μαχητες και τα καταφερνουν αρκει να νιωθουν αγαπη...

Να το αγαπας και να ελπιζεις....

Link to comment
Share on other sites

Λες οτι εισαι ανημπορη να προσφερεις το οτιδηποτε. Μεγαλο λαθος! Μπορεις να προσφερεις την πιστη σου σ' αυτην. Να βαλεις μεσα στην καρδια σου, στην ψυχη σου, στην τελευταια σταγονα του αιματος σου την ακλονητη πεποιθηση οτι η μικρουλα σου θα τα καταφερει να ξεπερασει το θεμα με το αναπνευστικο. ΠΙΣΤΕΨΕ! Πιστεψε στη δυναμη της Παναγιας (η οπου αλλου πιστευεις), πιστεψε στην προσπαθεια του μωρου, πιστεψε στην καλη αυρα του συμπαντος. Αυριο που θα ξαναπας, σηκωσε το κεφαλι, παρε μια βαθια ανασα, φορεσε το πιο καλο χαμογελο σου και παρε την μωρουλα σου την πιο γλυκια αγκαλιτσα. Σταματα να κλαις. Χαμογελασε να σπασεις την γκινια. Σου μιλαει μια μαμα με 56 μερες εμπειρια στη ΜΕΝ του Αλεξανδρα. Ολοι δωσαμε τη μαχη μας με τον αναπνευστηρα. Γνωστα τα τερντιπια του και τα σκαμπανβασματα του. Υπομονη. Θα περασει κι αυτο. Να θυμασαι: Το χαμογελο ειναι πνοη ζωής για τα προωρα. Οι προσευχες μου μαζι σας!

Link to comment
Share on other sites

Θα τα καταφέρει η μικρή Αντωνία, είμαι σίγουρη..

 

Θα γίνει καλά θα την πάρεις σπίτι και δεν θα θες να την αφήσεις από την αγκαλιά σου.

 

Να το πιστεύεις αυτό, να της μιλάς, να της τραγουδάς και να της ψιθυρίζεις... πόσο την αγαπάς..

 

Τον είχα τον μικρό μου στην εντατική μερικές μέρες αφότου γέννησα...

κάποια στιγμή που ήμουν δίπλα του και του τραγούδαγα... γυρνάει 5 ημερών παιδί και γατζώνεται από το δάχτυλό μου. Κόντεψα να λιποθυμήσω και κατάλαβα πως όλα θα πάνε καλά!

 

ΣΑς εύχομαι γρήγορα σπίτι σας, να είσαι δυνατή και να έχεις πίστη.

Link to comment
Share on other sites

βρε Jeanακι, πες της λιγο τι τραβας τωρα με τη μαρια σου, που δε σ αφηνει ησυχη ουτε λεπτο!!! τι διολακι εχει γινει!!!! ολα θα πανε καλα!! :D

 

Θες να πανικοβληθει η γυναικα και να φυγει νυχτα με ναυλωμενη πτηση; :shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

Η αγκαλιά που της έδωσες είναι τα πάντα για τη μικρή Αντωνία! Απο αυτή την αγκαλιά θα πάρει ζωή και θα παλέψει για να βγει νικήτρια! Κουράγιο και Δύναμη σου εύχομαι και είμαστε όλοι εδώ στο φόρουμ μαζί σου κορίτσι μας!

Link to comment
Share on other sites

Θα τα καταφέρει η μικρή Αντωνία, είμαι σίγουρη..

 

Θα γίνει καλά θα την πάρεις σπίτι και δεν θα θες να την αφήσεις από την αγκαλιά σου.

 

Να το πιστεύεις αυτό, να της μιλάς, να της τραγουδάς και να της ψιθυρίζεις... πόσο την αγαπάς..

 

Τον είχα τον μικρό μου στην εντατική μερικές μέρες αφότου γέννησα...

κάποια στιγμή που ήμουν δίπλα του και του τραγούδαγα... γυρνάει 5 ημερών παιδί και γατζώνεται από το δάχτυλό μου. Κόντεψα να λιποθυμήσω και κατάλαβα πως όλα θα πάνε καλά!

 

ΣΑς εύχομαι γρήγορα σπίτι σας, να είσαι δυνατή και να έχεις πίστη.

 

ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!! Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΛΑ

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι μέσα απ'την καρδιά μου να ξεπεράσει αυτό το πρόβλημα η μικρή σου Αντωνία και πάτε όλοι σπίτι σας υγιείς και ευτυχισμένοι. Κουράγιο γλυκιά μου, πρέπει να είσαι δυνατή για να αισθάνεται σιγουριά και η μικρή σου!

Z1wgp3.png?2viAIhybxo82p3.png?qeXjQ4Ll
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...