Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Θέματα γενικού ενδιαφέροντος > Ιατρικά θέματα, Διάγνωση, Θεραπεία > Διάφορες ειδικότητες

Notices

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 14-01-09, 14:32   #1
ANDEDANTINOS

Το avatar του χρήστη ANDEDANTINOS

ANDEDANTINOS ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ ΓΙΑ ΜΩΡΑ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ ΓΙΑ ΜΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ 9 1/2 ΜΗΝΩΝ .
ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΔΕΞΙ ΤΟΥ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟ ΒΑΛΑΝΕ ΣΕ ΓΥΨΟ ( ΕΦ' ΟΣΟΝ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΑΝ ) ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕ ΜΙΑ ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΑ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΤΟ ΒΑΛΑΜΕ ΣΤΟ ΓΥΨΟ .ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΟ ΓΥΨΟ ΓΙΑ 25 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΓΑΛΑΜΕ. ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΚ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 9 1/2 ΜΗΝΩΝ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΑ . ΤΟ ΞΑΝΑΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΟΥΜΕ 1 ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΤΟΤΕ .
ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Ο χρήστης ANDEDANTINOS δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 14-01-09, 14:40   #2
ριτα79

Το avatar του χρήστη ριτα79

Περιοχή: αθήνα
ριτα79 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

edit admin εξαιτίας συγχώνευσης

ριξε μια ματια στο παραπανω τοπικ θα βρεις πολλες μανουλες που θα μπορουσαν να σου συστησουν καποιον καλο γιατρο
Παλιά 14-01-09, 16:15   #3
vera

Περιοχή: Αθήνα
vera ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Diabase τα τοπικ για την ραιβοποδια...μαλλον αυτο ειναι και το δικο σου θεμα.......

Εμεις καναμε τη δουλεια μας στο Παιδων, στην β' ορθοπαιδικη κλινικη του Αγια Σοφια. Μας κοιταζε ο αναπληρωτης διευθυντης......αν σε ενδιαφερει θα σου δωσω τηλεφωνο.

Αλλιως θα βρεις πολλες προτασεις για εξαιρετικους γιατρους των ιδιωτικων κλινικων.......

Σαφως πρεπει να παρακολουθει το μωρο καποιος ορθοπαιδικος αφου υποτροπιαζει.....

Καλα ποιος εβαλε γυψο στο μωρο οταν γεννηθηκε? Ορθοπαιδικος φανταζομαι? Σε ποιο νοσοκομειο? Κανονικα το κοιταζει ορθοπαιδικος και αυτος το παρακαλουθει (εφοσον το επιθυμεις) που γνωριζει και την περιπτωση απο την αρχη........μου κανει εντυπωση γιατι συνηθως αυτα τα περιστατικα τα στελνουν εξω σε ορθοπαιδικους ειτε του Παιδων ειτε ευρωκλινικη η ιατρικο.....
Παλιά 14-01-09, 17:27   #4
Συντονιστής Περιεχομένου
Senior Content Manager

Το avatar του χρήστη Συντονιστής Περιεχομένου

Συντονιστής Περιεχομένου ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Γειά σας,

αντίστοιχα θέματα υπάρχουν επίσης και εδω:

http://www.parents.gr/forum/viewtopi...t=1189&start=0

http://www.parents.gr/forum/viewtopi...F0%EF%E4%DF%E1
Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ
Ευχαριστούμε
Ο χρήστης Συντονιστής Περιεχομένου δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 15-01-09, 10:50   #5
ANDEDANTINOS

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ριτα79
http://www.parents.gr/forum/viewtopic.php?t=12434

ριξε μια ματια στο παραπανω τοπικ θα βρεις πολλες μανουλες που θα μπορουσαν να σου συστησουν καποιον καλο γιατρο
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΡΙΤΑ79
Παλιά 15-01-09, 10:52   #6
ANDEDANTINOS

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο vera
Diabase τα τοπικ για την ραιβοποδια...μαλλον αυτο ειναι και το δικο σου θεμα.......

Εμεις καναμε τη δουλεια μας στο Παιδων, στην β' ορθοπαιδικη κλινικη του Αγια Σοφια. Μας κοιταζε ο αναπληρωτης διευθυντης......αν σε ενδιαφερει θα σου δωσω τηλεφωνο.

Αλλιως θα βρεις πολλες προτασεις για εξαιρετικους γιατρους των ιδιωτικων κλινικων.......

Σαφως πρεπει να παρακολουθει το μωρο καποιος ορθοπαιδικος αφου υποτροπιαζει.....

Καλα ποιος εβαλε γυψο στο μωρο οταν γεννηθηκε? Ορθοπαιδικος φανταζομαι? Σε ποιο νοσοκομειο? Κανονικα το κοιταζει ορθοπαιδικος και αυτος το παρακαλουθει (εφοσον το επιθυμεις) που γνωριζει και την περιπτωση απο την αρχη........μου κανει εντυπωση γιατι συνηθως αυτα τα περιστατικα τα στελνουν εξω σε ορθοπαιδικους ειτε του Παιδων ειτε ευρωκλινικη η ιατρικο.....
ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΟΠΟΥ ΕΚΕΙ ΤΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΤΟ ΓΥΨΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ
Παλιά 15-01-09, 11:04   #7
zouzounitsa79

Το avatar του χρήστη zouzounitsa79

Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτη
zouzounitsa79 ουδετερη μηδέν
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην zouzounitsa79
Προεπιλογή

και εγω εχω παει στο Αγλαϊα Κυριακου στον Δ/ντη της ορθοπαιδικης...πολυ καλος και πολυ εμπειρος!

Μαρικακι 12/1/2007
Λενιώ 26/5/2009
Ο χρήστης zouzounitsa79 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-03-09, 12:40   #8
ΔΙΩΝΗ

ΔΙΩΝΗ ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή ΠΑΙΔΟΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ!!

ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ, ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ, ΠΑΙΔΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ! ΜΗΠΩΣ ΒΡΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙ ΕΧΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ (16 ΜΗΝΩΝ) ΚΑΙ ΨΙΛΟΚΟΥΤΣΑΙΝΕΙ.
ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΙΑ ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΤΡΕΧΑΝ ΣΕ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΥΣ, ΚΑΤΕΛΗΞΑΝ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΥΜΕΝΙΤΙΔΑ. ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ (ΣΑΦΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΕΙ ΠΟΛΥ) ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΓΜΑΤΑΚΙ;;;;;; ΚΙ ΕΓΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΞΕΡΩ; ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;; ΚΑΙ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ (ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ ΜΕΝ ΤΙΝΑΖΟΝΤΑΣ ΔΕΞΙΑ ΚΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΤΗΣ, ΑΛΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ), ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΚΟΜΑ;; ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ Σ' ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΠΟΤΕ! ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΠΡΙΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΤΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΒΗΜΑΤΙΣΜΟ ΤΗΣ.
ΨΑΧΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ ΜΗΠΩΣ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΛΥΣΗ Σ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ.!
Ο χρήστης ΔΙΩΝΗ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-03-09, 12:49   #9
DALIA

Το avatar του χρήστη DALIA

Περιοχή: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
DALIA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ΔΙΩΝΗ καταρχην μην αγχωνεσαι κορίτσι μου.Για να καταλάβω το παιδι περπατούσε κανονικά και τώρα ψιλοκουτσαινει όπως λες?
Σε ποια πολη εισαι?
Εμένα ο μικρος μου σε εκεινη την ηλικια είχε πέσει και κουτσαινε για καποιο διαστημα αλλά ειχε ψιλοπρηστει και το ποδαρακι του.Δεν προλαβα όμως να παω σε ορθοπαιδικο πέρασε απο μόνο του.
Εγώ επειδή είχαμε διαφορα μικροατυχηματα με βγαλσιματα μίλησα με εναν πολυ καλο παιδορθοπεδικο ( Θεσ/νικη ) και μου ειχε πει ότι μέχρι μια ηλικια ( δεν θυμαμαι ποια ) πολύ ευκολα βγαινουν τα ακρα τους συνηθως αλλά και πολύ ευκολα μπενουν στη θεση τους και οτι δεν ειναι κατι ανυσηχιτικό.
Ναι να επισκευτεις οπωσδηποτε ορθοπεδικό γιατί ίσως εχει πλατυποδία ή κατι που τελειωνει σε ...ποδια εχει πολλα.
Παλιά 18-03-09, 13:12   #10
Kathrine

Περιοχή: Καματερό
Kathrine ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ (2 ΕΤΩΝ ΣΗΜΕΡΑ) ΜΙΑ ΑΣΧΗΜΗ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ(ΦΟΡΑΓΕ ΚΗΔΕΜΟΝΑ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ) ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ. ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!
ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ! Δ/ΝΤΗΣ ΤΗΣ ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΣΤΟ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΑ-ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ
ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΤΗΛ.:6974728200
Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΠΙΣΗΣ, ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟ ΑΓΛΑΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑΣ , ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ.
ΛΕΓΕΤΑΙ: ΜΑΡΚΕΑΣ,Δ/ΝΣΗ:ΘΗΒΩΝ 45 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΤΗΛ.:5734929
ΔΙΑΛΕΞΕ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΕ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ.
Ο χρήστης Kathrine δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-03-09, 13:35   #11
ΔΙΩΝΗ

ΔΙΩΝΗ ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΜΕΣΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.
Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΑΠΟ 12 - 13 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ (ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΕΝΝΟΩ, ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΠΡΩΤΟΠΕΡΠΑΤΑΕΙ). ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ, ΤΕΛΟΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ, ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΙΩΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΚΑΠΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΔΩΣΑΜΕ ΣΗΜΑΣΙΑ, ΕΙΠΑΜΕ ΜΗΠΩΣ ΤΗ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ, ΜΗΠΩΣ ΣΤΡΑΒΩΠΑΤΗΣΕ... ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ, ΤΑ ΕΧΩ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ ΟΤΑΝ ΕΨΑΧΝΑ ΠΑΙΔΟΝΕΥΡΟΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ... ΖΟΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ! Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΚΟΥΤΣΑΙΝΕ ΑΚΡΙΒΩΣ, ΑΛΛΑ ΑΝΟΙΓΕ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΤΗΣ ΠΟΔΑΡΑΚΙ (ΣΑΝ ΝΑ ΑΝΟΙΓΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ) ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΑ ΝΑ ΚΟΥΤΣΑΙΝΕΙ. ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ. ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΙΔΟΝΕΥΡΟΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΠΕΚΛΕΙΣΑΝ ΚΑΤΙ ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΤΕΛΗΞΑΝ (ΜΕ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ) ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΥΜΕΝΙΤΙΔΑ (ΦΛΕΓΜΟΝΗ ΣΤΟ ΙΣΧΙΟ) ΚΙ ΟΤΙ ΜΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ 2 -3 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΣΕ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΨΕΙ ΠΟΛΥ, ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΙΑ, ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.
ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΧΘΕΣ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ (ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΠΙΑ). Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΗΤΑΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΤΑΤΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΣΚΕΙ ΠΙΑ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΥΕΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΥΜΕΝΙΤΙΔΑ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΤΑΓΜΑΤΑΚΙ. ΑΝ ΗΤΑΝ ΥΜΕΝΙΤΙΔΑ ΛΕΕΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ. ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΑ ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΠΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΛΥΠΕΡΠΑΤΑΕΙ... (ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΒΕΒΑΙΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ...)
ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ....
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΤΗΛ.
Ο χρήστης ΔΙΩΝΗ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-09-09, 17:36   #12
bipe21

bipe21 ουδετερη μηδέν
Question ΠΑΙΔΟΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟΣ-ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ

ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 1,5 ΕΤΟΥς ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΚΤΙΝΑΣΟΜΕΝΟ ΔΑΧΤΥΛΟ(ΜΕΣΟΣ) ΣΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΗς
ΠΗΓΑΜΕ ΤΟΝ ΜΑΙΟ ΣΕ ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΤΟ ΠΕΝΤΕΛΗς ΑΛΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ! ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΟ ΕΙΔΕ ΕΝΑΣ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΟΣ, ΤΕΛΙΚΑ ΜΑς ΕΙΠΕ Α ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙ ΜΗΠΩς ΚΑΙ ΤΟ ΔΟΥΝ!
ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ? ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΩΝ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Ο χρήστης bipe21 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 10-09-09, 13:30   #13
G.STONE

Το avatar του χρήστη G.STONE

G.STONE χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Η παιδίατρός μου μου σύστησε τον κ. Δημητριάδη Ορθοπαιδικό στο ΜΗΤΕΡΑ ο οποίος ήταν και Δ/ντης Ορθοπαιδικής στο ΠΑΙΔΩΝ. Εκεί θα πάω και εγώ τον δικό μου.

Επίσης εχτές πήγαμε στον κ. Ντουντουλάκη που είναι στην Ευρωκλινική και ήταν πολύ καλός και αυτός.
Παλιά 13-09-09, 02:18   #14
THEODOSI

Το avatar του χρήστη THEODOSI

Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
THEODOSI ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Γνωρίζω τον Κο Βλάχο Ευγένιο, ο οποίος ήταν στο παιδων Αγλαία Κυριακού και τώρα βρίσκεται στο παιδορθοπεδικό στο ΚΑΤ, εάν θέλεις κάνει και απογευματινά ραντεβού και μπορώ να σου δώσω τα τηλεφωνα του. Παρακολουθεί τον γιό μου από πολύ μικρή ηλικία, και έχουμε κάνει μια αρκετά λεπτή εγχείρηση στο ποδι του με πολύ μεγάλη επιτυχία. Είμαι πολύ ικανοποιημένη με αυτόν καθώς εκτός απο καταρτισμένος και έμπειρος επιστήμονας είναι και πάρα πολύ ευγενικός και έντιμος άνθρωπος μακρυά από φακελάκια και οποιουδήποτε τύπου δωράκια.
Παλιά 22-09-09, 09:24   #15
theolvas

Περιοχή: νεος κοσμος
theolvas ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή παιδοορθοπεδικος,περιοχη γλυφαδας κ γυρω

καλημερα.για το παιδακι ενος γνωστου,ψαχνω καλο ορθοπεδικο στην περιοχη γλυφαδας κ γυρω.ευχαριστω πολυ
Παλιά 25-06-10, 13:37   #16
katia,

Περιοχή: peristeri
katia, ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή ΠΑΙΔΟ-ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟΣ ΜΑΡΚΕΑΣ

Μήπως κάποια κοπέλα έχει το τηλέφωνο σταθερό και κινητό του παιδο-ορθοπαιδικού Νίκου Μαρκέα?
Ο χρήστης katia, δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-06-10, 14:00   #17
katia,

Περιοχή: peristeri
katia, ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Είναι επείγον
Ο χρήστης katia, δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 26-06-10, 01:07   #18
Kathrine

Περιοχή: Καματερό
Kathrine ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο katia, Εμφάνιση μηνυμάτων
Είναι επείγον
Καλησπέρα. Εχω μόνο το σταθερό:210 5734929
Ο χρήστης Kathrine δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 06-01-11, 13:33   #19
PSARONIKOLAS

Περιοχή: Mitilini
PSARONIKOLAS ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Αγαπητή φίλη Κάτια ΚΑΛΗΜΈΡΑ και ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΆ σε όλο το κόσμο με ΥΓΕΊΑ.θα ήθελα να μου πεις την γνώμη σου για τον κ Νίκο μαρκεα καθώς έχω και εγώ ΡΑΝΤΕΒΟΥ το ΣΆΒΒΑΤΟ.έχω ένα αγγελουδι 4μηνων και πάσχει ΑΠΌ συγγενες εξάρτημα.ΕΣΥ τελικά πηγές; Εκείνες ευχαριστημένη; Θα σας ΕΊΜΑΙ ευγνωμον! Ευχαριστώ!
Ο χρήστης PSARONIKOLAS δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 06-02-11, 17:26   #20
annabasia

annabasia ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο PSARONIKOLAS Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγαπητή φίλη Κάτια ΚΑΛΗΜΈΡΑ και ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΆ σε όλο το κόσμο με ΥΓΕΊΑ.θα ήθελα να μου πεις την γνώμη σου για τον κ Νίκο μαρκεα καθώς έχω και εγώ ΡΑΝΤΕΒΟΥ το ΣΆΒΒΑΤΟ.έχω ένα αγγελουδι 4μηνων και πάσχει ΑΠΌ συγγενες εξάρτημα.ΕΣΥ τελικά πηγές; Εκείνες ευχαριστημένη; Θα σας ΕΊΜΑΙ ευγνωμον! Ευχαριστώ!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΗΓΑΤΕ ΣΤΟΝ Κ ΜΑΡΚΕΑ? ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ 6 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΠΑΙΡΝΑΕΙ ΥΜΕΝΗΤΙΔΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ.ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.
Ο χρήστης annabasia δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-02-11, 17:44   #21
annabasia

annabasia ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

πηγαμε στον κ Μαρκεα ειδε το κοριτσακι μου,το ξεσκονισε στις εξετασεις και τελικα το παιδι εχει υμενητιδα.ειναι καλος με τα παιδια και τους κανει ολες τις εξετασεις που για μενα ειναι καλο γιατι μετα εισαι σιγουρος.
Ο χρήστης annabasia δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-02-11, 18:20   #22
ysar

ysar χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ANDEDANTINOS Εμφάνιση μηνυμάτων
ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΛΟ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟ ΓΙΑ ΜΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ 9 1/2 ΜΗΝΩΝ .
ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΔΕΞΙ ΤΟΥ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟ ΒΑΛΑΝΕ ΣΕ ΓΥΨΟ ( ΕΦ' ΟΣΟΝ ΜΑΣ ΡΩΤΗΣΑΝ ) ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕ ΜΙΑ ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΑ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΙΑ ΤΟ ΒΑΛΑΜΕ ΣΤΟ ΓΥΨΟ .ΕΜΕΙΝΕ ΣΤΟ ΓΥΨΟ ΓΙΑ 25 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΒΓΑΛΑΜΕ. ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟΝ 6 ΜΗΝΑ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΚ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ 9 1/2 ΜΗΝΩΝ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΑ . ΤΟ ΞΑΝΑΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΒΓΑΛΟΥΜΕ 1 ΑΚΤΙΝΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΤΟΤΕ .
ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Στο Ιασω Παιδων ο Κανελλοπουλος ειναι πιστευω σωστος ορθπεδικος. Εκει παμε τον μεγαλο μας γιο τον παρακολουθει απο 1,5 ετους, επειδη εχει ημιπληγια.
Ο χρήστης ysar δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-02-11, 12:07   #23
ballou

ballou χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο annabasia Εμφάνιση μηνυμάτων
πηγαμε στον κ Μαρκεα ειδε το κοριτσακι μου,το ξεσκονισε στις εξετασεις και τελικα το παιδι εχει υμενητιδα.ειναι καλος με τα παιδια και τους κανει ολες τις εξετασεις που για μενα ειναι καλο γιατι μετα εισαι σιγουρος.
Και τον γιο μου ο κ. Μαρκέας τον παρακολουθεί. Είναι φοβερός γιατρός και μου έχει κάνει εντύπωση ο τρόπος που εξετάζει και το παραμικρό οστό του κορμιού τους ανεξαρτήτως αν εντοπίζεται το πρόβλημα κάπου συγκεκριμένα. Και πολύ φιλικός και με χιούμορ απέναντι στα παιδιά.
Παλιά 13-02-11, 12:41   #24
ismeni

Το avatar του χρήστη ismeni

Περιοχή: βύρωνας
ismeni ουδετερη μηδέν
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην ismeni
Προεπιλογή

εγω θα σας προτείνω τον κύριο Φιλιόπουλο στο παίδων πεντέλης.
εξαιρετικός!

Ο χρήστης ismeni δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-02-11, 10:18   #25
EvaBar

Περιοχή: Ισθμια
EvaBar χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Εμένα κορίτσια ο γιος μου ειναι 3 ετων και έχει ραιβοιπποποδία. Το πρόβλημα ήταν ορατό απο τον υπέρηχο β επιπέδου κι ετσι ειχαμε ήδη ψάξει και βρει παιδοορθοπεδικό.
Εμπιστευτήκαμε τον κ. Γκιόκα ο οποίος είναι Δ/ντης στο Αγ. Κυριακού. Ο μικρός μας φόρεσε γύψο απο 10 ημερών μέχρι 6 μηνων (με κάποια διαλειματα) και 6 μηνων έκανε χειρουργίο. Μέχρι 9 μηνων φόραγε γύψο πάλι και απο τότε ειμαστε μια χαρά!
Ειμαστε πάρα πολύ ευχαριστημένοι γιατί ειναι πολύ καλός άνθρωπος, ειναι συνεργάσημος και δεν σε αγχώνει!
Τον συστήνω ανεπιφύλακτα!
Παλιά 23-05-11, 12:51   #27
KATERINA JV

Περιοχή: Αμπελόκηποι
KATERINA JV ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παιδια, οι γιατροι στα παιδων ειναι εξαιρετικοι,

συστηνω και τον κ.Ομηρο Λεωνιδου, διευθυντη ορθοπεδικου στο Σοφια,
Ο χρήστης KATERINA JV δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-08-11, 15:29   #28
kouklakia

Περιοχή: nikaia
kouklakia ουδετερη μηδέν
Red face ΠΑΙΔΟΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ

Καλησπέρα.Ψάχνω έναν παιδοόρθοπεδικο με το ονομα Κανελλοπουλος.Πάλια ήταν στο Αττικό.Η μπέμπα μου ειναι 5 μηνών και μας είπε ο παιδίατρος ότι το ενα ποδαράκι της πάει προς το πλάι.οπότε πρέπει να την δεί ειδικός τώρα που είναι νωρις.ευχαριστώ
Ο χρήστης kouklakia δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-08-11, 16:08   #29
doraki

doraki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

kouklakia το γιατρό που λες δεν τον γνωρίζω αλλά θα σου συστήσω τον παιδοορθοπεδικό που παρακολουθεί την κόρη μου από 18 ημερών (λόγω ιστορικού συγγενούς εξαρθρήματος της μαμάς μου),είναι ο Μαρκέας Νίκος στο Παίδων.Είναι απίστευτος άνθρωπος,δίνει σημασία και στην παραμικρή λεπτομέρεια.Τον εμπιστεύομαι απόλυτα.
Ο χρήστης doraki δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 26-08-11, 07:52   #30
Συντονιστής Ε
Εθελοντ. Συντονιστής Moderator

Το avatar του χρήστη Συντονιστής Ε

Συντονιστής Ε χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο kouklakia Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα.Ψάχνω έναν παιδοόρθοπεδικο με το ονομα Κανελλοπουλος.Πάλια ήταν στο Αττικό.Η μπέμπα μου ειναι 5 μηνών και μας είπε ο παιδίατρος ότι το ενα ποδαράκι της πάει προς το πλάι.οπότε πρέπει να την δεί ειδικός τώρα που είναι νωρις.ευχαριστώ
Αυτον εννοειτε?
ΠΑΙΔΟ-ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ;
Ο χρήστης Συντονιστής Ε δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 26-08-11, 10:49   #31
kouklakia

Περιοχή: nikaia
kouklakia ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

doraki σε ευχαριστω για τις πληροφοριες,θα παρω να κλεισω ραντεβου με τον γιατρο.ευχομαι να μην ειναι κατι σοβαρό.
Ο χρήστης kouklakia δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-09-11, 19:54   #32
andreas77!

Περιοχή: Lamia
andreas77! ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Μήπως θα μπορούσα να έχω το τηλ του ιατρείου του Κου Κανελλόπουλου γιατί θέλω να πάω το παιδί για ένα πρόβλημα που έχει?Αν μπορεί κάποιος να το στείλει σε π.μ..Στο ιασώ έχω τηλ αλλά έχει ραντεβού μετά από 1 μήνα κ είναι λίγο επείγον.Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
Ο χρήστης andreas77! δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 06-10-11, 23:17   #33
ΛΑΜΠΡΙΝΗ 76

ΛΑΜΠΡΙΝΗ 76 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Ο κος Ματσινος στο Αγ. Σοφια ειναι ενας καταπληκτικος ανθρωπος πρωτα απο ολα και γιατρος επισης. Θεραπευσε στο 100% το ραιβομεταταρσιο του μωρου μας και θα τον ευγνωμωνουμε σε ολη μας τη ζωη γι αυτο. Τον συνιστω ανεπιφυλακτα , ξερει τι κανει 100%
Ο χρήστης ΛΑΜΠΡΙΝΗ 76 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 04-12-11, 02:27   #34
sokolatass

sokolatass χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο andreas77! Εμφάνιση μηνυμάτων
Μήπως θα μπορούσα να έχω το τηλ του ιατρείου του Κου Κανελλόπουλου γιατί θέλω να πάω το παιδί για ένα πρόβλημα που έχει?Αν μπορεί κάποιος να το στείλει σε π.μ..Στο ιασώ έχω τηλ αλλά έχει ραντεβού μετά από 1 μήνα κ είναι λίγο επείγον.Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
εαν θελεις εχω το κιν. 6977939479 ειναι ενας πολυ εμπειρος γιατρος
Ο χρήστης sokolatass δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-04-12, 15:19   #35
ΓΕΩΡΓΙΤΣΑ

ΓΕΩΡΓΙΤΣΑ χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΑΙΔΟΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ

Γειά σας κορίτσια,
Θα μπορούτε , για όποια γνωρίζει, να μου δώσετε ένα όνομα καλού παιδιορθοπεδικοπού.
Εχει η μικρή μου βλεσσοποδία και πρέπει να τη δει
Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια
Ο χρήστης ΓΕΩΡΓΙΤΣΑ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-04-12, 15:30   #36
mmaria

mmaria χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

στο παιδων εχει πολυ εμπειρους
Ο χρήστης mmaria δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 26-04-12, 00:28   #37
elena chris

elena chris χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Εγώ είχα πάει τη μικρή μου στο ιασώ στην Αθήνα.Δεν ξέρω αν υπάρχει πρόβλημα να γράψω όνομα.Ας με βοηθήσει κάποιος. Είχαμε θέμα με τα ισχία της.
Ο χρήστης elena chris δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 26-04-12, 09:47   #38
mami

mami ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Εγώ θα το γράψω το όνομα για από ιδία πείρα - τον συστήνω ανεπιφύλακτα.

Κανελλόπουλος στο ΙΑΣΩ.
Μπορείς να πάρεις τηλέφωνο στο κέντρο του ΙΑΣΩ και θα σου δώσει το τηλέφωνό του.

Ο χρήστης mami δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 26-04-12, 11:36   #39
Συντονιστής Ε
Εθελοντ. Συντονιστής Moderator

Το avatar του χρήστη Συντονιστής Ε

Συντονιστής Ε χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Χρησιμα ίσως θα μπορουσαν να σας φανουν και αυτα

ΠΑΙΔΟ-ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ;
SOS-Νευρολογος+Ορθοπαιδικος
Παιδοενδοκρινολόγος - Παιδοορθοπαιδικός
ΠΑΙΔΟ-ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ (στο παιδων)
ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΟ 401
Ορθοπαιδικός του ΝΑΤ σε Κορυδαλλο-Νικαια;;
ραιβοιποπποδια (την εμπειρία σας&αναζητηση ορθοπεδικού)
Στραβο δαχτυλακι ποδιου
παρεση περονιαιου
Ο χρήστης Συντονιστής Ε δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 27-08-12, 19:38   #40
my billy

Περιοχή: Αθηνα
my billy χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

κοριτσια ψαχνω το κινητο του κου Μαρκεα να κλεισω ραντεβου ιδιωτικα στο ιατρειο του στο Περιστερι. το σταθερο δεν απαντα κ δεν με βολευει να παω τον μικρο στο παιδων.
ειναι επειγον!
αν καποια το εχει σας παρακαλω θα ημουν ευγνωμων!!!!!!!!!

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,
ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!
Ο χρήστης my billy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές