Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Υπορρογόνιος ινομύωμα


kopelia73

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη...

Έκανα ένα υπέρηχο πριν απο μια εβδομάδα και μου βρήκαν ένα υπορρογόνιο ινομύωμα το οποίο απο 3.3 εκατοστά που ήταν πριν 2 χρόνια, τώρα έγινε 5 εκατοστά. Σας έχει τύχει κάτι ανάλογο? Ξέρετε αν πρέπει να βγεί αυτό και αν εμπορδίζει την σύλληψη? Πατρευτήκαμε με τον άντρα μου τον Οκτώβριο και είναι 36 ετών, οπότε δεν έχω πολλά χρονικά περιθώρια για να περιμένω χρόνια...

Ευχαριστώ πολύ!!!

dT6Fp3.png

 

4555p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλωσηρθες κοπελια!!!! :D

δεν γνωριζω κατι για το θεμα σου αλλα ...ο γιατρος σου τι ειπε;;; κ πριν 2 χρονια τι κανατε;;; :roll:

ευχομαι να μην ειναι κατι δυσκολο ... :wink:

ΒΑΣΙΛΙΚΗ....ΛΑΤΡΕΙΑ ΜΟΥ!!!!!!29.11.03

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΝΤΡΑΚΙ ΜΟΥ !!!!!!04.08.10

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα! καλώς σας βρήκα!

Πριν 2 χρόνια που το ανακάλυψα, μου είπε η γιατρός οτι δεν χρειάζεται να το βγάλουμε γιατί ήταν μικρό. Τώρα ακόμα δεν έχω πάει να δει τον υπέρηχο γιατί περιμένω να κάνω άλλη μια εξέταση σε μικροβιολόγο και θα πάω να τις δει όλες μαζί.. Επειδή μπήκα χθες όμως στο site και διάβασα αρκετά, γι' αυτό έγραψα για να ενημερωθώ απο παρόμοιες περιπτώσεις.

dT6Fp3.png

 

4555p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στην ηλικία σου με το ίδιο πρόβλημα, μπορείς να διαβάσεις και το θέμα που έθεσα με τίτλο υστεροσκόπηση.

 

Δεν είναι απαραίτητο να εμποδίζει τη σύλληψη ή να χρειάζεται να αφαιρεθεί, όλα εξαρτώνται από την ακριβή θέση του και από το αν εμποδίζει άλλα όργανα. Περίμενε να μιλήσεις με τον γιατρό σου και τα ξαναλέμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...