Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγος στο Μαρούσι


ANF

Recommended Posts

Καλησπέρα :D

 

Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιον γυναικολόγο στο Μαρούσι ή και στο Χαλάνδρι, θέλω να κανω το ετήσιο τεσκαπ αλλα πραγματικά δεν γινεται να τρέχω στους Αμπελοκηπους που ειναι ο γυναικολόγος μου και να φεύγω με 120-130 ευρώ μείον.

 

Εάν έχετε κάποιον που τον ξέρετε ή έχετε ακούσει καλά λόγια από φιλικό σας πρόσωπο θα μου κάνατε μεγάλη χάρη.

 

Ευχαριστώ

Αντζυ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


Επαναφέρω το θέμα....είμαι κι εγώ σε αναζήτηση γυναικολόγου σε περιοχές Μαρούσι και πέριξ, συμβεβλημμένου με τον ΟΠΑΔ.

Όποια μπορεί ας βοηθήσει!Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Καλησπέρα.

Μετακόμισα πρόσφατα στην Αθήνα, μένω και δουλεύω στο Μαρούσι εδώ και ένα χρόνο και καμία από τις φίλες μου /γνωστές δεν ξέρουν κάποιο γιατρό στα Βόρεια Προάστεια.

Μήπως καμία από εσάς ο/η γιατρός της έχει ιατρείο στις περιοχές αυτές;

Θα με προτιμούσα να γεννήσω σε ιδιωτικό νοσοκομείο.

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα, πολύ καλός γιατρός και ευχάριστος σαν άνθρωπος ειναι ο Αντωνίου στο Μαρούσι, δεν γνωρίζω αν επιτρέπεται να βάλω στοιχεία του? η πριβε? :roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...