Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

δεν τρωει..


arxoud

Recommended Posts

η κορουλα μου ειναι 8 μηνων και εχει βαρεθει τις κρεατοσουπες,τις κοτοσουπες και τα λοιπα..δεν θελει αλλο δεν θελει!!!!!!!!!!ενω αν τις δωσω κατι αλλο να δοκιμασει το τρωει με ευχαριστηση..τι κανει να τρωει ομως σ αυτη την ηληκια?εχω κουραστει να ταιζω ειμαι ολη μερα με ενα πιατο στο χερι!!!!!! :(:(

ειμαι πραγματικα ευτυχισμενη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δοκιμασε παντζαρια μεσα στη σουπα....δοκιμασε πρασο μεσα στη σουπα...δοκιμασε σπανακορυζο....δοκιμασε πιπεριες μεσα στη σουπα (εννοω τις γλυκιες πορτοκαλι,κιτρινες,κοκκινες....)δοκιμασε καλαμποκι...δοκιμασε αρακα....μαζε και αλλα λαχανικα με λιγα λογια μπας και της αρεσει...εμεις τα παντζαρια (παντζαροσουπα ) τα τσακιζουμε οικογενειακως.....

μαιμουδακι 08/05/07

αγριοκατσικο 01/12/09

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

...εμεις τα παντζαρια (παντζαροσουπα ) τα τσακιζουμε οικογενειακως.....

 

yasemi πώς τη φτιάχνεις? Μ'αρέσει το παντζάρι αλλά σε σούπα δεν το έχω δοκιμάσει.

Z1wgp3.png?2viAIhybxo82p3.png?qeXjQ4Ll
Link to comment
Share on other sites

μωρε λετε να της φτιαξω αρακα να φαν και ολοι οι υπολοιποι να στε καλα βρε κοριτσια πραγματικα ευχαριστω

ειμαι πραγματικα ευτυχισμενη

Link to comment
Share on other sites

Η μικρή μου δεν έφαγε ποτέ αλεσμένα και ανακατεμένες γεύσεις. Τα θέλει χωριστά κρέας, λαχανικά, τραχανά.

Λοιπόν για δοκίμασε και αυτό. Πάντως ο τραχανούλης και ο φιδές (μαλλιά αγγέλου) ήταν μία καλή λύση.

Καλή συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...