Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γνωρίζετε κάτι για τον Χρέλια???


Recommended Posts

Καλημέρα , είμαι καινούριο μέλος και θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποια για τον Χρέλια που είναι στο Αττικό

Είμαι ήδη στον 5ο μήνα αλλά δεν είμαι ευχαριστημένη από τον γιατρό που με παρακολουθούσε έως τώρα και

θέλω να βρω κάποιον στο Αττικό ,για τον Χρέλια έχω ακούσει πολύ καλά λόγια ,γράψτε μου αν γνωρίζετε κάτι ή

αν έχετε να μου προτείνετε κάτι άλλο. Ευχαριστώ

Ιωάννα GPF

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα Ιωάννα,

 

τον Χρέλια δυστυχώς δεν τον γνωρίζω...αλλά εγώ έχω τον κ. Πατσούρα που είναι επίσης στο Αττικό. Έχει και ιδιωτικό ιατρείο στον Πειραιά και τον επισκέπτομαι εκεί γιατί δουλέυω και δεν μπορώ να πηγαίνω στο νοσοκομείο.

 

Αν θες κάτι άλλο στείλε μου pm.

Link to comment
Share on other sites

Μια φίλη μου που τώρα είναι στον 5ο μήνα έχει τον Χρέλια. Μου έχει πει πολυ καλά λόγια και αυτή είναι ευχαριστημένη. Ισχύει βέβαια και αυτό που είπε ή φίλη παράπανω, για τις καθυστερήσεις. Έχει πολύ κόσμο και σου κλείνει αργά ραντεβού.

Kiki + George = Panagiotis + Maria

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε αυτόν γέννησα και τις 2 φορές. Αλλά τελικά μου άφησε την εντύπωση ότι είναι από τους γιατρούς που προσπαθούν να βολέψουν τους τοκετούς τους για να μη χάσουν ιατρείο. Πολύ καλός χειρούργος, αυτό το αναγνωρίζω (2κτ έχω κάνει). Επίσης παντελώς άσχετος με VBAC αν και για να μη με χάσει ως πελάτισσα μου είχε δώσει ελπίδες στο δεύτερο.

Αν ποτέ κάνω τρίτο δε θα πάω εκεί.

qcvQp3.pngy83hp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι είμαι πολύ ευχαριστημένη αφού γέννησα την κόρη μου με τον κ.Χρέλια γυναικολόγο.Η προηγούμενη μου γιατρός που είχα στο γιο μου αλλά και την ήξερα πάνω από 10 χρόνια θεωρώ ότι ήτν πολύ υποχόνδρια τελικά. Με τον κ.Χρέλια ένιωσα πιο άνετα στην εγκυμοσύνη και όλα κύλησαν χωρίς άγχη.Η γέννα ήταν η καλύτερη εμπειρία που θα μπορούσα να έχω.

Από νωρίς όμως κατάλαβα ότι η γραμματέας του στο ιατρείο είναι πολύ φεύγα και έπρεπε να τη χουλαντρίζω.Δεν καταλαβαίνω τελικά γιατί την έχει!Είναι απαίσια στη συμπεριφορά της και με αυτά που ακούω και από άλλους πραγματικά δεν ξέρω γιατί την έχει.

Ο ίδιος μου ήταν απόλυτα συμπαθής και ευγενικός όποτε τον χρειαζόμουν!

Κωνσταντίνος 30-03-2004

Χριστίνα-Λαμπρινή 7-11-2008

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...