Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αναπνοες! θελω τη γνωμη σας (εισπνοες με μασκα και αναγκαιότητα)


Recommended Posts

ο μικρος μου απτο πρωτο του ετος ειχε παθει βροχιολιτιδα και ξεκινησαμε μασκες. ξερετε aerolin, flixotide κ.α.

υποτιθετε οτι ειχαμε φτασει σε ενα καλο σημειο- αφου φυσικα μεσολαβησαν πολλα βραδια που το κσημερωναμε αποτο βηχα-σε ενα σημειο λοιπον που ειμασταν καλα περνοντας προολιπτικα πρωι βραδυ μια μασκα και κατι φακελακια σε σκονη.ολα για προληψη.λοιπον το καλοκαιρι μου ειπε η γιατρος να τα σταματησω και απο σεπτεμβρη θα βλεπαμε. εγω αφου ταχω κοψει εδω και μια βδομαδα συναντω τη παιδιατρο και μου λεει να μην τα κοψω τελικα. εγω ομως αφου το ειχα κανει το αφησα ετσι και δεν του τα δινα το καλοκαιρι. και δεν αρωστησε ποτε.τωρα που φτανουμε στα χριστουγεννα ακομα δε του τα δινω. καπια στιγμη το συζητησα με τον αντρα μου και με κατι φιλους που ειναι γιατροι και καταληξαμε οτι αφου ειναι καλα το μωρο δεν υπαρχει λογος να τον γεμιζω με φαρμακα.

αραγε ομως καναμε καλα? φυσικα η παιδιατρος δε ξερει οτι τακοψα.φοβαμαι να της το πω.παντως οποτε παμε τον βρισκει καλα.

1-2-3MPOMPIRES!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πιστεύω ότι είναι μεγάλο λάθος που δεν το είπατε στην παιδίατρο...

άσχετα αν πράξατε όπως θεωρούσατε καλύτερα, έπρεπε να την ενημερώσετε για την απόφασή σας...

Η παιδίατρος που παρακολουθεί το παιδί, πρέπει να γνωρίζει όλο το ιστορικό του....

Δεν ξέρω αν κάνατε καλά ή όχι που σταματήσατε τα φάρμακα, δεν έχω άποψη επί του θέματος.

Γνώμη μου όμως είναι ότι πρέπει να της το πεις...

Φιλικά....

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...