Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Δραστηριότητες, Αγορές, Βάφτιση, Προτάσεις > Αγορές! > Οι πρώτες αγορές & Online καταστήματα e-shop

Notices

Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 15-03-11, 15:03   #21641
bitchoni

bitchoni χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Κοριτσάρες καλησπέρα!Επιτέλους παρέλαβα από littlewoods!Από ποιότητα φαίνονται ωραιότατα, αν και θα δείξει στο πρώτο πλύσιμο!Γενικά η πρώτη εντύπωση είναι πολύ καλή.

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο good luck Εμφάνιση μηνυμάτων
Bρε κοριτσακι μου, σε ληστευουν!
Εδω που μενω στα φαρμακεια δεν το εχω βρει ποτε περισσοτερο απο 4 ευρω! Μηπως να αλλαξεις φαρμακειο;
Παντως εδω στα φαρμακεια τα προϊοντα της Frezylac εχουν περιπου ιδιες τιμες με το site. Για ψαξτο λιγο μηπως πληρωνεις τιμες..."φαρμακείου!!!"
Ότι με ληστεύουν είναι γεγονός!!!Και όχι μόνο τα φαρμακεία!
Παλιά 15-03-11, 15:16   #21642
taniakar

taniakar ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο anna15 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα!Μόλις μου ήρθαν τα πράγματα από mothercare Αγγλίας μέσω ΜyUkMail.Οι κούτες δεν γέμιζαν το μάτι, θα βάλω τον άντρα μου να τις μετρήσει γιατί οι 75λίρες για αυτές τις κούτες φαίνονται υπερβολικό ποσό. 40 ευρώ μεταφορικά πλήρωσα για το διπλό καροτσάκι που ήταν πολύ πιο βαρύ.Δεν ξέρω αλλά αυτό τοΜyUkMail δε μου φαίνεται και τόσο συμφέρον τελικά
Τελικά μπορούμε να ψωνίζουμε από το Mothercare Αγγλίας?? Νόμιζα πως δεν ήταν εφικτό. Έτσι γράφει στην ιστοσελίδα τους..ΜyUkMail είναι η μεταφορική που τα στέλνει? Μπερδεύτηκα...Κάποιος να με ξεμπερδέψει...
Ο χρήστης taniakar δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 15-03-11, 15:32   #21643
Access

Το avatar του χρήστη Access

Περιοχή: Χαλάνδρι
Access ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο taniakar Εμφάνιση μηνυμάτων
Τελικά μπορούμε να ψωνίζουμε από το Mothercare Αγγλίας?? Νόμιζα πως δεν ήταν εφικτό. Έτσι γράφει στην ιστοσελίδα τους..ΜyUkMail είναι η μεταφορική που τα στέλνει? Μπερδεύτηκα...Κάποιος να με ξεμπερδέψει...
η απάντηση είναι ναι, το συγκεκριμένο κατάστημα δέχεται Ελληνική πιστωτική κάρτα, οπότε μπορείς να χρησιμοποιήσεις είτε το myukmail το οποίο είναι εταιρεία που σου δίνει διεύθυνση Αγγλίας και αναλαμβάνει να σου κάνει forward το δέμα σου με το αντίστοιχο αντίτιμο (δες στο οδηγίες για τα πάντα έχει αναλυτικές οδηγίες για το τι και πως) ή μπορείς να χρησιμοποιήσεις κάποια υπηρεσία personal shopper όπου είναι άτομο που μπορεί να σου κάνει την ίδια δουλειά με ανάλογη χρέωση δες στο λινκ με τη λίστα με τα site που έχω στην υπογραφή μου λέγεται Salopeta (υπάρχει και μια άλλη κοπέλα που κάνει την ίδια δουλειά αλλά δεν ξέρω αν είναι στην λίστα) οπότε υπολογίζεις τι σε συμφέρει και αναλόγως πράττεις

Ο χρήστης Access δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 15-03-11, 15:40   #21644
kalamaraki

Το avatar του χρήστη kalamaraki

Περιοχή: Πέρασα Θεσσαλονίκηηηηηηηηηηηηη
kalamaraki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Rula Εμφάνιση μηνυμάτων
Παρέλαβα σήμερα από ebay uk ψαλίδι μαλλιών σε λάθος διάσταση από αυτή που έχω παραγγείλει. Θα μπορούσε κάποια έμπειρη να μου πεις πως το στέλνω πίσω συστημένο ή απλό; Για να διασφαλιστώ ότι θα το παραλάβει και να μην την πατήσω.
Rula
εγω θα του ζητούσα πρωτον να μου στειλει το σωστο εφοσον εγινε απο δικο του λαθος και μετα θα του εστελνα συστημένο το λάθος μεγεθος..

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Clelia Εμφάνιση μηνυμάτων
Ασχετο: το ξερατε οτι στο www.feelunique.com εχουν τσαμπε μεταφορικα για Ελλαδα? Ισχυε απο παλια αυτο και δεν το ηξερα? Τεσπα, ενημερωνω σε οσες δεν το ξερουν.
Α καινουργιο θα ειναι , να εισαι καλά που μας ενημερωσες

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο katinaki Εμφάνιση μηνυμάτων
Οποιος αντιμετωπίζει πρόβλημα με το m&co η μαγική λέξη για να απαντούν είναι....
.....Paypal...
Τους έχω στείλει 35 μειλ (κυριολεκτικά) και σήμερα ήταν το τελευταίο. τους είπα αν δεν απαντήσουν ανοίγω case στο paypal και μετά απο 3 λεπτά μου επέστρεψαν όλο το ποσό της παραγγελίας (δευτερη φορά συμβαίνει αυτό)!
Επιτέλους!!!
χμ...εμ βεβαια....οποτε λες να παραγγειλω και με την πρωτη στραβη να αναφέρω την μαγική λέξη χαχαχα
Ο χρήστης kalamaraki δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 15-03-11, 15:44   #21645
kalamaraki

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο AGE Εμφάνιση μηνυμάτων
η απάντηση είναι ναι, το συγκεκριμένο κατάστημα δέχεται Ελληνική πιστωτική κάρτα, οπότε μπορείς να χρησιμοποιήσεις είτε το myukmail το οποίο είναι εταιρεία που σου δίνει διεύθυνση Αγγλίας και αναλαμβάνει να σου κάνει forward το δέμα σου με το αντίστοιχο αντίτιμο (δες στο οδηγίες για τα πάντα έχει αναλυτικές οδηγίες για το τι και πως) ή μπορείς να χρησιμοποιήσεις κάποια υπηρεσία personal shopper όπου είναι άτομο που μπορεί να σου κάνει την ίδια δουλειά με ανάλογη χρέωση δες στο λινκ με τη λίστα με τα site που έχω στην υπογραφή μου λέγεται Salopeta (υπάρχει και μια άλλη κοπέλα που κάνει την ίδια δουλειά αλλά δεν ξέρω αν είναι στην λίστα) οπότε υπολογίζεις τι σε συμφέρει και αναλόγως πράττεις
Η σαλοπετα ειναι στη λιστα μας η δευτερη κοπελλα που το κανει δεν την εχουμε ακομα

(καλεεεεεεεεεεεεεε που εισαι εσυ??? Μου ελειψες τρομερααααα κλαψ λυγμ)
Παλιά 15-03-11, 15:55   #21646
ΜΑΡΙΤΑ

ΜΑΡΙΤΑ ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Το feeluinque εδώ και ένα χρόνο που ψωνίζω έχει δωρεάν μεταφορικά!
Και μάλιστα έχω κάνει παραγγελία και έχει σχεδόν 2 βδομάδες που έφυγε από εκεί και ακόμα δεν έχω παραλάβει. Δε θυμάμαι να αργει τόσο ρε γ@##%$το και ελπίζω να μη χάθηκε στο δρόμο των ελληνικών ταχυδρομείων!!!
Παλιά 15-03-11, 15:57   #21647
kalamaraki

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΜΑΡΙΤΑ Εμφάνιση μηνυμάτων
Το feeluinque εδώ και ένα χρόνο που ψωνίζω έχει δωρεάν μεταφορικά!
Και μάλιστα έχω κάνει παραγγελία και έχει σχεδόν 2 βδομάδες που έφυγε από εκεί και ακόμα δεν έχω παραλάβει. Δε θυμάμαι να αργει τόσο ρε γ@##%$το και ελπίζω να μη χάθηκε στο δρόμο των ελληνικών ταχυδρομείων!!!
χμ....μαλλον πρεπει να αναθεωρρήσω για τα ινφο που δεχεται ο σκληρος του εγκεφάλου μου.....
Παλιά 15-03-11, 15:59   #21648
maria_s

Το avatar του χρήστη maria_s

Περιοχή: Παιανία
maria_s ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

για το Kiddicare, το έχουμε ξαναπεί...εδώ και κάποιους μήνες ετοιμάζονται για διεθνείς παραγγελίες...τελευταίο ανακοινωθέν ήταν ότι πιθανότατα θα είναι έτοιμοι μέσα στον Μάρτιο...

http://community.kiddicare.com/kiddi...y_notification
Παλιά 15-03-11, 16:21   #21649
silia29

Το avatar του χρήστη silia29

Περιοχή: Αθήνα
silia29 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
για αρχή εδώ http://www.elta.gr/index.asp στα κεντρικά (το προτιμώ) και μετά βλέπουμε θέλω όμως πρώτα να σιγουρευτώ ότι πράγματι το ταχυδρομείο των Βριλησσίων παραδίδει στο πάτημα μην βρίσω λάθος τμήμα

(τι κάνεις κοριτσάκι)
Αυτό το αναθεματισμένο παραδίδει στο πάτημα.. Μάλιστα πριν 10 μέρες είχα παει και πλακωνόμουνα και μου είπαν πως έχουν μια καινούρια εγκύκλιο, που τους λέει πως όλα τα δέματα θα πρέπει να πηγαίνουμε να τα παίρνουμε.. Το τι έγινε δεν μπορώ να σου πώ

Λοιπόν σάββατο ή κυριακή σε περιμένω στην πλατεία!!! έφτιαξε ο καιρός......
Και πάλι σόρρυ
Ο χρήστης silia29 δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 15-03-11, 16:46   #21650
cjohnson

cjohnson ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

to booboo.com εχει όλα τα φορέματα 20ευρώ και κάτω.
Παλιά 15-03-11, 16:51   #21651
chatzico

Το avatar του χρήστη chatzico

Περιοχή: Πειραιάς, Παιανία and all around Athens !!
chatzico ουδετερη μηδέν
Smile

Κάποια είχε αναφέρει πολύ πρόσφατα τα ανταλλακτικά για το οτριζαλιν. Στο φαρμακείο που βρήκε η Ράννια, τα έχει 4 ευρώ

http://parapharmacie.gr/categorybrow...old/?prid=1956

νο μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 30 ευρώ.

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ
Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ
Ο χρήστης chatzico δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 15-03-11, 17:03   #21652
Access

Access ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο kalamaraki Εμφάνιση μηνυμάτων
Η σαλοπετα ειναι στη λιστα μας η δευτερη κοπελλα που το κανει δεν την εχουμε ακομα

(καλεεεεεεεεεεεεεε που εισαι εσυ??? Μου ελειψες τρομερααααα κλαψ λυγμ)
από την δεύτερη personal shopper έχει ψωνίσει ήδη κάποια κοπέλα από εδώ το είχε αναφέρει παλιότερα
(τώρα που το θυμήθηκα να την ευχαριστήσω και για την απάντηση της γεράματα)

Όπως και όλες όσες μου απαντήσατε για τα σεντόνια έλειπα εκτός Αθηνών και θα ρίξω μια ματιά όταν τα καταφέρω το βράδυ με την ησυχία μου

και εμένα μου έλειψες σματς σμουτς

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο silia29 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό το αναθεματισμένο παραδίδει στο πάτημα.. Μάλιστα πριν 10 μέρες είχα παει και πλακωνόμουνα και μου είπαν πως έχουν μια καινούρια εγκύκλιο, που τους λέει πως όλα τα δέματα θα πρέπει να πηγαίνουμε να τα παίρνουμε.. Το τι έγινε δεν μπορώ να σου πώ

Και πάλι σόρρυ
ναι οκ εντάξει αλλά μέχρι 2 κιλά δεν είναι δέμα είναι ?? όχι από ότι λέει το σιτε τους
θα τα πούμε από κοντά την Πέμπτη για να κανονίσουμε για την Κυριακή

Παλιά 15-03-11, 17:18   #21653
pasxalitsa v

Το avatar του χρήστη pasxalitsa v

Περιοχή: Αθήνα...δυστυχώς......
pasxalitsa v ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

κοριτσια τα jjcole ειναι αμερικανικα ή αγγλικα?
εχει αγορασει καμια τελευταια να μου πει καμια σελιδα???
Παλιά 15-03-11, 18:31   #21654
evhgiorgos

Το avatar του χρήστη evhgiorgos

Περιοχή: ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
evhgiorgos ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Κορίτσια έκανα παραγγελία από eastendcosmetics στις 9/3 και σήμερα το πρωί παρέλαβα!Τόσο σύντομα!Αλλά μέσα από το κουτί λείπουν δυο πράγματα!!!!!!!!!!!!!!!!Δεν είναι τόσο σημαντικής αξίας αλλά με έχει εκνευρίσει.Τους έστειλα μαιλ και περιμένω.Έχει συμβεί σε κάποια από εσάς;Κρίμα η χαρά μου για τις χαμηλές τιμές τελικά!

Ο χρήστης evhgiorgos δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 15-03-11, 18:36   #21655
Xeniav

Xeniav χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή Τηλεφωνο στο myukmail

Κορίτσια μήπως ξέρετε πιο τηλεφωνο μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε σε παραγγελίες που θα πάνε στο myukmail όταν μας ζητάνε τηλέφωνο?
Έχει αναφερθεί ξανά αλλά δεν μπόρεσα να το βρω. Ούτε στις οδηγίες.
Παλιά 15-03-11, 18:56   #21656
tzo28

Περιοχή: thessaloniki
tzo28 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Καλησπέρα κορίτσια!!!
Με την χρεωστικη visa της Πειραιως μπορειτε να ψωνίσετε κανονικά και απο το Internet και απο φυσικά μαγαζιά,χωρις να χρειαστεί να δώσετε κάπου το pin σας.Την έχω κι εγώ κι έχω ψωνίσει και απο τα δύο χωρίς κανένα πρόβλημα.
By the way σήμερα παρέλαβα απο Asos...απο ποιότητα είναι μέτρια τα ρούχα αλλά απο εξυπηρέτηση είναι πολυ καλοι.
Παλιά 15-03-11, 18:56   #21657
Access

Access ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Xeniav Εμφάνιση μηνυμάτων
Κορίτσια μήπως ξέρετε πιο τηλεφωνο μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε σε παραγγελίες που θα πάνε στο myukmail όταν μας ζητάνε τηλέφωνο?
χρησιμοποιείς το τηλέφωνό τους αν δεν κάνω λάθος το γράφει κάπου και στο site τους στα FAG

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο evhgiorgos Εμφάνιση μηνυμάτων
Κορίτσια έκανα παραγγελία από eastendcosmetics στις 9/3 και σήμερα το πρωί παρέλαβα!Τόσο σύντομα!Αλλά μέσα από το κουτί λείπουν δυο πράγματα!!!!!!!!!!!!!!!!Δεν είναι τόσο σημαντικής αξίας αλλά με έχει εκνευρίσει.Τους έστειλα μαιλ και περιμένω.Έχει συμβεί σε κάποια από εσάς;Κρίμα η χαρά μου για τις χαμηλές τιμές τελικά!
και εγώ ακόμα περιμένω από 27/02 μ@μ@ τα ταχυδρομεία μας μέσα .........
δεν το δέχομαι όμως ότι εκνευρίστηκες, λάθη γίνονται να τους στείλεις μαιλ και να σου κάνουν τον κινέζο να εκνευριστείς αλλά τώρα γιατί ???

Παλιά 15-03-11, 18:58   #21658
marilia12

Το avatar του χρήστη marilia12

marilia12 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Xeniav Εμφάνιση μηνυμάτων
δωσε αυτο: 0845 838 1815 (UK Local Rate) το εχει στην homepage του MUM

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"
Λίστα eshops**
Ο χρήστης marilia12 δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 15-03-11, 18:59   #21659
dimitrab.

Το avatar του χρήστη dimitrab.

Περιοχή: THESSALONIKI
dimitrab. ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Μια ερωτηση προς ΜΑΡΙΤΑ. Σε παρακαλω μπορεις να μου πεις αυτα τα βρακακια τη φορμα εχουν γιατι θελω να παρω το 4-5 και δεν εχει αν ειναι να παρω το 5-6.Ρωταω εσενα γιατι διαβασα οτι τα πηρες και τα επλυνες κιολας.
http://cgi.ebay.co.uk/Ex-Store-7-pac...item80101791fb
Παλιά 15-03-11, 19:00   #21660
aggelomarios

Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
aggelomarios χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο poukis Εμφάνιση μηνυμάτων
γειά σου έχω το ίδιο πρόβλημα...έκανες τίποτα σε αυτό το θέμα?βρήκες λύση???
Τσουκου...αλλα τους εστειλα mail και σημερα μιας και δεν μπηκαν στον κοπο να μου απαντησουν μεσω του on line advisor που εχουν αν δηλαδη και αυτος τους ενημερωσε...για οτι νεωτερο θα ενημερωσω...
Παλιά 15-03-11, 19:13   #21661
Xeniav

Xeniav χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τη βοήθεια. Είχα στείλει μνμ και σ'αυτους και μου απάντησαν αμέσως!
Παλιά 15-03-11, 19:19   #21662
evhgiorgos

Το avatar του χρήστη evhgiorgos

Περιοχή: ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ
evhgiorgos ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
χρησιμοποιείς το τηλέφωνό τους αν δεν κάνω λάθος το γράφει κάπου και στο site τους στα FAG

και εγώ ακόμα περιμένω από 27/02 μ@μ@ τα ταχυδρομεία μας μέσα .........
δεν το δέχομαι όμως ότι εκνευρίστηκες, λάθη γίνονται να τους στείλεις μαιλ και να σου κάνουν τον κινέζο να εκνευριστείς αλλά τώρα γιατί ???
Age έχεις δίκιο .Δεν έπρεπε ούτε να εκνευριστώ, άλλωστε δεν αξίζει τον κόπο.Τους έστειλα έναν ευγενέστατο μαιλ και θα περιμένω απάντηση.Μου κάνει εντύπωση που δεν έχεις παραλάβει ακόμη, ενώ παρέλαβα εγώ που μένω τόσο μακριά!!Thanks anyway!

Ο χρήστης evhgiorgos δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 15-03-11, 20:23   #21663
Access

Access ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο evhgiorgos Εμφάνιση μηνυμάτων
Age έχεις δίκιο .Δεν έπρεπε ούτε να εκνευριστώ, άλλωστε δεν αξίζει τον κόπο.Τους έστειλα έναν ευγενέστατο μαιλ και θα περιμένω απάντηση.Μου κάνει εντύπωση που δεν έχεις παραλάβει ακόμη, ενώ παρέλαβα εγώ που μένω τόσο μακριά!!Thanks anyway!
εμένα με συγχωρείς τώρα είδα ότι είσαι 22 εβδομάδων (με το καλό) στην κατάσταση σου και εγώ μπαρούτι θα είχα γίνει και για μικρότερα πράγματα
καλά έκανες και τους έστειλες μαιλ

Πάντως καλά έκανες και το ανέφερες μια και αν σημειωθεί και άλλο τέτοιο κρούσμα αν θα μπεί στην λίστα μας θα πρέπει να το βάλουμε με υποσημείωση

Παλιά 15-03-11, 21:17   #21664
ΜΑΡΙΤΑ

ΜΑΡΙΤΑ ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο dimitrab. Εμφάνιση μηνυμάτων
Μια ερωτηση προς ΜΑΡΙΤΑ. Σε παρακαλω μπορεις να μου πεις αυτα τα βρακακια τη φορμα εχουν γιατι θελω να παρω το 4-5 και δεν εχει αν ειναι να παρω το 5-6.Ρωταω εσενα γιατι διαβασα οτι τα πηρες και τα επλυνες κιολας.
http://cgi.ebay.co.uk/Ex-Store-7-pac...item80101791fb
Γεια σου dimitrab!
Πήρα το 2-3 και η μικρή μου είναι 28 μηνών σχεδόν και 13 κιλά. Μας είναι μια χαρά άρα νομίζω πως είναι κανονική η φόρμα τους. Τώρα δε θέλω να σε πάρω και στο λαιμό μου...νομίζω πως θα της είναι καλά...είναι γεμάτη η μικρή σου; Εμείς νομίζω πως έχουμε λίγο πεταχτό πωπούλι και μας είναι καλά....Και λίγο μεγάλα να είναι δε νομίζω να έχεις πρόβλημα μωρέ...
Ελπίζω να σε βοήθησα και να μη σε μπέρδεψα περισσότερο....το σίγουρο είναι ότι δεν είναι μεγάλη η φόρμα τους!!!
Παλιά 15-03-11, 21:41   #21665
PEPI1979

Το avatar του χρήστη PEPI1979

Περιοχή: Στην πιο γλυκιά αγκαλίτσα της μικρούλας μου...........
PEPI1979 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο silia29 Εμφάνιση μηνυμάτων

Και πάλι σόρρυ
ειδοποιηση στέλνουν ότι έχεις δέμα /?
Παλιά 15-03-11, 22:02   #21666
dimitrab.

dimitrab. ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Γεια σου dimitrab!
Πήρα το 2-3 και η μικρή μου είναι 28 μηνών σχεδόν και 13 κιλά. Μας είναι μια χαρά άρα νομίζω πως είναι κανονική η φόρμα τους. Τώρα δε θέλω να σε πάρω και στο λαιμό μου...νομίζω πως θα της είναι καλά...είναι γεμάτη η μικρή σου; Εμείς νομίζω πως έχουμε λίγο πεταχτό πωπούλι και μας είναι καλά....Και λίγο μεγάλα να είναι δε νομίζω να έχεις πρόβλημα μωρέ...
Ελπίζω να σε βοήθησα και να μη σε μπέρδεψα περισσότερο....το σίγουρο είναι ότι δεν είναι μεγάλη η φόρμα τους!!!
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση
Δε με μπερδεψες καθόλου, θα τα παρω μωρε και μεγαλα να ειναι καποια στιγμη θα τα βαλει. Ασε που θελω να της ειναι ανετα.
Απο ποιοτητα ειναι καλό βαμβακερο ή σαν τσιγαροχαρτο?
Παλιά 15-03-11, 22:22   #21667
ΜΑΡΙΤΑ

ΜΑΡΙΤΑ ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Κοίτα δεν είναι και μάδερ αλλά νομίζω για τα λεφτά τους καλά είναι...είναι σχετικά λεπτά αλλά απαλά!!!
Τώρα είδα το τικεράκι σου...γιατί δε παίρνεις το 3-4; Τα θέλεις λίγο πιο μεγάλα ε;
Παλιά 15-03-11, 22:35   #21668
aspateo

Περιοχή: Νέο Ηράκλειο
aspateo ουδετερη μηδέν
Thumbs up Φαρμακείο

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο chatzico Εμφάνιση μηνυμάτων
Κάποια είχε αναφέρει πολύ πρόσφατα τα ανταλλακτικά για το οτριζαλιν. Στο φαρμακείο που βρήκε η Ράννια, τα έχει 4 ευρώ

http://parapharmacie.gr/categorybrow...old/?prid=1956

νο μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 30 ευρώ.
Καλησπέρα! Από το συγκεκριμένο φαρμακείο ψώνιζα τα υποαλλεργικά γάλατα του γιού μου (ευτυχώς έφυγε η αλλεργία) και έμεινα πολύ ευχαριστημένη! Τα φέρνουν και γρήγορα. Συνεχίζω, λόγω έλλειψης χρόνου, να αγοράζω από εκεί, έχουν και καλές προσφορές... Δεν χρεώνουν και μεταφορικά μετά από κάποιο ποσό, αν δεν κάνω λάθος...
Ο χρήστης aspateo δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 15-03-11, 22:41   #21669
dimitrab.

dimitrab. ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Κοίτα δεν είναι και μάδερ αλλά νομίζω για τα λεφτά τους καλά είναι...είναι σχετικά λεπτά αλλά απαλά!!!
Τώρα είδα το τικεράκι σου...γιατί δε παίρνεις το 3-4; Τα θέλεις λίγο πιο μεγάλα ε;
Ναι μωρε ειναι 3 μιση αλλα 103 εκ και 16 κιλα και εμεις εχουμε πεταχτη κοιλίτσα Την πηρε ο μπαμπας της κατι 4-5 απο zara και την ειναι ισα ισα.
Παλιά 15-03-11, 22:43   #21670
tamar

Περιοχή: Αθήνα
tamar χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Κορίτσια δεν μπόρεσα να μπω νωρίτερα, αλλά πήγα στην Πειραιώς και ρώτησα για την κάρτα αναλήψεως (visa). Mπορούμε να ψωνίσουμε μέσω paypall κανονικά χωρίς κάποιο pin (Ούτε της κάρτας ούτε θα μου στείλουν άλλο).

]
Ο χρήστης tamar δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 15-03-11, 23:01   #21671
christy28

Το avatar του χρήστη christy28

Περιοχή: Πειραιάς
christy28 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Γεια σας!!!
Λογω ελειψης χρονου εχω καιρο να σας διαβασω αλλα σας γραφω να σας ενημερωσω για τις παραλαβες μου! Λοιπον παρελαβα τα εξης απο το ebay
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...#ht_5321wt_907
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...3#ht_500wt_922
Ειδικα τα σακουλακια αποθηκευσης ηρθαν πολυ γρηγορα και ειναι πολυ βολικα, χωρανε 300μλ γαλα και ειναι πολυ καλυτερα απο αντιστοιχης εταιρειας που τα χρεωνει στην Ελλαδα 19 ευρω τα 20 κομματια.

Παρελαβα απο ioffer αυτο το τσαντακι για τον αντρα μου και ειναι καταπληκτικο, μοιριζει δερμα. σε καμια περιπτωση δεν φαινεται φτηνιαρικο! Ειμαι πολυ ευχαριστημενη και θα ξαναπαραγγειλω!
http://www.ioffer.com/offer_transact...e_id=341847156
Περιμενω και αυτο το πορτοφολι, μολις παραλαβω θα σας ενημερωσω.
http://www.ioffer.com/offer_transactions/show/15252820
Παλιά 15-03-11, 23:02   #21672
christy28

Το avatar του χρήστη christy28

Περιοχή: Πειραιάς
christy28 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

μηπως βρηκατε φτηνα pampers? δυστυχως δεν προλαβαινω να διαβασω τοσες σελιδες συγχωρεστε με αν το εχετε ηδη συζητησει
Παλιά 15-03-11, 23:05   #21673
kalamaraki

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο aspateo Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα! Από το συγκεκριμένο φαρμακείο ψώνιζα τα υποαλλεργικά γάλατα του γιού μου (ευτυχώς έφυγε η αλλεργία) και έμεινα πολύ ευχαριστημένη! Τα φέρνουν και γρήγορα. Συνεχίζω, λόγω έλλειψης χρόνου, να αγοράζω από εκεί, έχουν και καλές προσφορές... Δεν χρεώνουν και μεταφορικά μετά από κάποιο ποσό, αν δεν κάνω λάθος...

Πω πω και δευτερη μανουλα σε μια μερα μονο που μολις γράφτηκε στο φορουμ εεεετρεξε να μας πει για το καλο αυτο καινουργιο σάιτ... τσ τσ τσ

Ξέρεις ε....αυτο που κάνεις τα κάνει χειρότερα τα πράγματα....

οπως να δημιουργεις την εντυπωση οτι κάνεις διαφήμιση ισως....

λεω εγω τωρα...
Παλιά 15-03-11, 23:56   #21674
chatzico

Το avatar του χρήστη chatzico

Περιοχή: Πειραιάς, Παιανία and all around Athens !!
chatzico ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο aspateo Εμφάνιση μηνυμάτων
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο kalamaraki Εμφάνιση μηνυμάτων
Πω πω και δευτερη μανουλα σε μια μερα μονο που μολις γράφτηκε στο φορουμ εεεετρεξε να μας πει για το καλο αυτο καινουργιο σάιτ... τσ τσ τσ

Ξέρεις ε....αυτο που κάνεις τα κάνει χειρότερα τα πράγματα....

οπως να δημιουργεις την εντυπωση οτι κάνεις διαφήμιση ισως....

λεω εγω τωρα...
Ελπίζω να μη φάω και εγώ την ρετσινιά .............

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο christy28 Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σας!!!
Λογω ελειψης χρονου εχω καιρο να σας διαβασω αλλα σας γραφω να σας ενημερωσω για τις παραλαβες μου! Λοιπον παρελαβα τα εξης απο το ebay
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...#ht_5321wt_907
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...3#ht_500wt_922
Ειδικα τα σακουλακια αποθηκευσης ηρθαν πολυ γρηγορα και ειναι πολυ βολικα, χωρανε 300μλ γαλα και ειναι πολυ καλυτερα απο αντιστοιχης εταιρειας που τα χρεωνει στην Ελλαδα 19 ευρω τα 20 κομματια.

Παρελαβα απο ioffer αυτο το τσαντακι για τον αντρα μου και ειναι καταπληκτικο, μοιριζει δερμα. σε καμια περιπτωση δεν φαινεται φτηνιαρικο! Ειμαι πολυ ευχαριστημενη και θα ξαναπαραγγειλω!
http://www.ioffer.com/offer_transact...e_id=341847156
Περιμενω και αυτο το πορτοφολι, μολις παραλαβω θα σας ενημερωσω.
http://www.ioffer.com/offer_transactions/show/15252820
Καλά, το μωρουδιακό φορμάκι είναι όλα τα λεφτά, όνειρο !!!!!!!!!!!! Και οι τσάντες πολύ ωραίες, θα τον ξεψαχνίσω λίγο τον πωλητή.

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ
Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ
Ο χρήστης chatzico δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 16-03-11, 00:07   #21675
kalamaraki

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο chatzico Εμφάνιση μηνυμάτων
Ελπίζω να μη φάω και εγώ την ρετσινιά ............

μη διαβαζω χαζομάρες.....

και για να καταλάβεις το δευτερη δεν πηγαινε σε σενα...

πηγαινε στο οτι χτες γραφτηκε μια Νεφελη κ πρωτο ποστ για αυτο το σαιτ...

και σημερα παλι τα ιδια...
Παλιά 16-03-11, 02:43   #21676
despoina

despoina ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Καλημέρα Δέσποινα! Να σου πω εγώ που έχουμε ήδη 2 κουζίνες; Εμείς της πήραμε τη τελευταία στα γενέθλια της και τα Χριστούγεννα μας φέραν άλλη μία οι νονές μας..μοιάζει με τη πρώτη αλλά πιο μικρή...είναι αυτή της τεφαλ με ήχους...Αν και ήταν κοντούλα αυτή η κορούλα μου έπαιξε και παίζει ακόμα πολύ περισσότερο με αυτή!!!
Ξετραλάθηκε με τους ήχους και τα φώτα!!
Οπότε σου συστήνω να πάρεις αυτή που έχει ήχους και φώτα και πολλά σύνεργα παρέα! Και εγώ είχα ξετραλαθεί με αυτή τη πορτοκαλί αλλά η ζουζούνα μου είχε άλλες προτιμήσεις!!!
hευχαριστω μαριτα για την απαντηση!επειδη τεφαλ ειναι πολλες μηπως βλεπεις τη δικια σας(την κοντη) στο λινκ που παραθετω?

http://www.amazon.de/gp/search/ref=s...qid=1300235814
Ο χρήστης despoina δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 16-03-11, 05:23   #21677
good luck

good luck χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Την παραγγελια που εκανα απο το shutterfly (50 δωρεαν φωτογραφιες και δυο διαφορετικων μεγεθων photobooks) μου την εσπασαν σε 3 διαφορετικες αποστολες.
Ελπιζω ετσι να μην τεθει και θεμα τελωνειου γιατι με ειχε αγχωσει πολυ μηπως τα βλεπανε αρκετα και μου ριχναν στο ψαχνο!
Το ιδιο εκαναν και σε σας που παραγγειλατε απο κει;
Μου εστειλαν mail για 20% επιπλεον εκπτωση με ενα κωδικο για μια χρηση μονο. Αν θελει καποια κοπελα να της τον δωσω αλλα με επιφυλαξη μηπως ειναι προσωπικος και δεν περναει.
Ο χρήστης good luck δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 16-03-11, 08:54   #21678
aggelomarios

Προεπιλογή

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!
Καποια κοπελια με ειχε ρωτησει για των κωδικο για δωρεαν μτφ απο littlewoodseurope...αυτη ειναι η απαντηση που μου εστειλαν
Unfortunately, we are experiencing a problem with this offer code with Paypal orders. We currently have two options, please order the items using a credit or debit card and the delivery will be removed before payment has been taken. Alternatively please order your items then contact us and we will issue an immediate refund.

Δηλαδη βρε κοριτσια εγω που θελω να πληρωσω με paypal θα πληρωσω κανονικα με τα μτφ και μετα θα τους στειλω mail να μου επιστρεψουν τα 5 ευρω μτφ???? Ορθως αντελιφθην????
Παντως πολυ γρηγορα απαντησαν στο mail μου οποτε λεω να το κανω το απονενοημενο και να τη βαλω την παραγγελια...
Παλιά 16-03-11, 08:56   #21679
aggelomarios

Προεπιλογή

Good luck ο κωδικος απο shutterfly για τι ειναι???? Ειναι για ολες τους τις υπηρεσιες??? Θα με ενδιεφερε αν δεν σε πειραζει...δεν νομιζω οτι υπαρχουν προσωπικοι κωδικοι, δεν ξερω κιολας..
Παλιά 16-03-11, 09:13   #21680
ΜΑΡΙΤΑ

ΜΑΡΙΤΑ ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο despoina Εμφάνιση μηνυμάτων
hευχαριστω μαριτα για την απαντηση!επειδη τεφαλ ειναι πολλες μηπως βλεπεις τη δικια σας(την κοντη) στο λινκ που παραθετω?

http://www.amazon.de/gp/search/ref=s...qid=1300235814
Καλημέρα!Έχεις δίκιο είναι πολλές οι τεφάλ τελικά!Εμείς έχουμε αυτή:
http://www.amazon.de/Smoby-24054-Ele...0259328&sr=1-3

Πριν παραγγείλεις από αμαζον βρες τι θες και δες αν το έχουν τα παιχνιδάδικα εδώ και σε τι τιμές. Τη δική μας τη πορτοκαλί τη πήρα από το γερμανικο αμαζον τον Νοέμβρη και τα Χριστούγεννα που πήγα στον Μουστάκα την είχε παρόμοια τιμή....ψάξτο λίγο...
Αν πάρεις πάντως πάρε τη ψηλή τη τεφάλ και όχι τη κοντούλα που έχουμε εμείς!
Οπότε δες τα εξής: να είναι γύρω στους 90 πόντους, να έχει ήχους, φώτα και διάφορα σύνεργα μαζί!!!Λέω εγώ τώρα από τη δική μου εμπειρια.....Καλά ψώνια!

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές