Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Θέματα γενικού ενδιαφέροντος > Ιατρικά θέματα, Διάγνωση, Θεραπεία > Μαιευτήρες-Γυναικολόγοι

Notices

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 25-10-10, 00:46   #241
ευγενω

Περιοχή: ΙΛΙΟΝ
ευγενω χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Γεια σας κορίτσια. Από εσάς έμαθα ότι φεύγουν οι γυναικολόγοι απ'το ΑΤΤΙΚΟΝ. Θα το κλείσουν το μαγαζί λέτε; Εγώ θα ήθελα να μάθω για τον Μπουρνά. Βρήκα ένα γιατρό κοντά στην περιοχή μου Πετρούπολη και θα τον χάσω κι αυτόν;
Αν έχετε πληροφορίες γι'αυτόν πείτε μου και εμένα.
Να χαίρεστε τα ζουζούνια σας και με το καλό τα παιδάκια σας οι εγκυούλες!
Ο χρήστης ευγενω δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-01-11, 18:37   #242
PHIVI

PHIVI ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή Σαλούμ Ιωάννης

Γεια σας κορίτσια! Ενδιαφέρομαι να επικοινωνήσω με τον κ. Σαλούμ Ιωάννη για να κλείσω ραντεβού στο ιατρείο του. Είμαι 9 εβδομάδων και δεν έχω βρει ακόμα κάποιο γιατρό για να με παρακολουθεί. Διαβάζω καλά λόγια για τον κ. Σαλούμ αλλά δεν έχω τα τηλεφωνά του. Αν γνωρίζει κάποια από εσάς το κινητό του παρακαλώ να μου στείλει pm.
Ο χρήστης PHIVI δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-01-11, 14:08   #243
ΖΟΥΓΚΛΑ

ΖΟΥΓΚΛΑ χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Γειά σας κορίτσια. Θα ήθελα να μάθω άν υπάρχει γυναίκα γυναικολόγος στο Αττικό και αν έχετε ακούσει φυσικά κάποια σχόλια.
Ο χρήστης ΖΟΥΓΚΛΑ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-01-11, 14:16   #244
ΖΟΥΓΚΛΑ

ΖΟΥΓΚΛΑ χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο mathA Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σας... Είμαι καινούργιο μέλος! Έκανα απόξεση τον προηγούμενο μήνα λόγω παλίνδρομης κύηση.Οχι στην Αθήνα επειδή είμαι διορισμένη στην επαρχία. Με το κάλο όταν θα ξαναμείνω έγκυος θέλω να γεννήσω στο Αττικόν. Ο γιατρός μου στην Αθήνα είναι ο Κ. Πατσιούρας και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Νόμιζα ότι είναι στο Αττικόν. Δεν το συζήτησα μαζί του. Ας μου πει κάποιος αν ξέρει! Ευχαριστώ!
Γειά σου! Εχθές γέννησε με καισαρική μια γνωστή μου στο Αττικό με τον Πατσιούρα και πήγαν όλα καλά...της τον είχε προτείνει μία φίλη της..από ότι λέει καλός είναι...
Ο χρήστης ΖΟΥΓΚΛΑ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-01-11, 14:23   #245
asnd.80

Περιοχή: ν.προαστια
asnd.80 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΖΟΥΓΚΛΑ Εμφάνιση μηνυμάτων
Γειά σας κορίτσια. Θα ήθελα να μάθω άν υπάρχει γυναίκα γυναικολόγος στο Αττικό και αν έχετε ακούσει φυσικά κάποια σχόλια.
Υπαρχει μια γυναικα γυναικολογος,την ειχα πετυχει καποιες φορες πηγαινοντας σε ραντεβου με τον γιατρο μου.Μου φανηκε παρα πολυ καλη αλλα δεν θυμαμαι το επωνυμο της..απο Ν ξεκιναει νομιζω
Ο χρήστης asnd.80 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 15-02-11, 09:26   #246
chris.p

chris.p ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή ΧΑΣΙΑΚΟΣ the best

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο erietta76 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Η αλήθεια είναι ότι και τα ιδιωτικά μαιευτήρια δέχονται ασφάλεια δημοσίου, π.χ. για νοσηλεία 3 ημερών σε τρίκλινο, μια γυναικολόγος που ρώτησα μού είπε ότι θα χρειαστούν 800-1000 ευρώ , εκτός από την δική της αμοιβή, που είναι πολύ μεγαλύτερη!!! Οπότε, αν κάτι δεν πάει καλά (γιατί έχω και αναιμία) πόσα θα μου ζητήσουν; Οπότε ψάχνω για δημόσιο.
Είμαι fun του Χασιάκου (Αραιτέειο) 6440686.
Ο χρήστης chris.p δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-02-11, 13:46   #247
libra12

libra12 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή Γυναικολόγοι στη Μυτιλήνη...

Γεια σας! Είμαι νέο μέλος στο Forum! Θέλω αν μπορεί να βοήθησει κάποιος να μου πει κάποιο όνομα αξιόπιστο γυναικολόγου στη Μυτιλήνη! Δεν ακούω και τα καλύτερα εδώ για το νησί κυρίως για θέματα υγείας και δεν ξέρω κανέναν να με κατατοπίσει! και αυτούς που ξέρω και αυτοί δεν είναι απο εδώ .... είμαι στα εντελώς χαμένα....
σας ευχαριστώ πολύ
Ο χρήστης libra12 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-03-11, 10:19   #248
andropoulou sofia

andropoulou sofia ουδετερη μηδέν
Wink

kalhmera se oles .....egw eimai kainouria sthn selida ......8a h8ela thn voh8eia sas ....me lene sofia kai eimai mama 2 koritsion kai prin apo 2 evdomades ema8a oti eimai pali eguos.....xaxaxaxaxaxaxa polu megali xara mono pou arxise kai to anxos.....enw tis 2 mou kores tis genisa iasw tora lew na geniso sto attiko gia tous eunohtous logous ....xaxaxaxaxaxaxa. xerete kanena kalo giatro....????/ kati akousa gia grapsa kai saloum...? an mporite na mou steilete thl ktl. kai an xerete panw katw poso pernoun kai poso to nosokomio 8a me voh8ousate afantasta...sas euxaristw ek ton proterwn......
Ο χρήστης andropoulou sofia δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 30-03-11, 13:31   #249
Anstef

Anstef ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλημερα κοριτσια,
υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει γιατρό τον Χαϊδόγιαννο στο Αττικο?
Ο χρήστης Anstef δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-04-11, 11:25   #250
Elena31

Περιοχή: Αθήνα
Elena31 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Κορίτσια, αν ξέρετε τον γιατρό που συνεργάζεται με το Αττικό, αλλά ξεγεννάει και στο Ρέα, πείτε μου, παρακαλώ
Ο χρήστης Elena31 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-05-11, 13:20   #251
ΛΕΝΑ_Π

Περιοχή: ΝΙΚΑΙΑ
ΛΕΝΑ_Π ουδετερη μηδέν
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ΛΕΝΑ_Π Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην ΛΕΝΑ_Π
Προεπιλογή Μικνωφ

καλημέρα κοριτσακια,
μολις σήμερα πήγα στο αττικό με ραντεβού, δεν γνωριζα κανέναν παρα μόνο απο τα ονόματα που έχω διαβάσει στο Forum!
Τελικα με είδε ο γιατρος Α. Μικνωφ, ο οποίος μου φανηκε πολύ γλυκός και ήρεμος! πηρε το ιστορικό μου πολύ προσεκτικά και εκλεισα κ Αυχενική, Η γενική μου εντυπωση είναι θετική αλλα θα ήθελα να ξερω αν υπάρχει κάποια που τον γνωριζει

ευχαριστω πολυ
Ο χρήστης ΛΕΝΑ_Π δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-05-11, 13:47   #252
annoula1987

Περιοχή: Athens,Greece
annoula1987 χωρίς αξιολόγηση
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην annoula1987
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΛΕΝΑ_Π Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημέρα κοριτσακια,
μολις σήμερα πήγα στο αττικό με ραντεβού, δεν γνωριζα κανέναν παρα μόνο απο τα ονόματα που έχω διαβάσει στο Forum!
Τελικα με είδε ο γιατρος Α. Μικνωφ, ο οποίος μου φανηκε πολύ γλυκός και ήρεμος! πηρε το ιστορικό μου πολύ προσεκτικά και εκλεισα κ Αυχενική, Η γενική μου εντυπωση είναι θετική αλλα θα ήθελα να ξερω αν υπάρχει κάποια που τον γνωριζει

ευχαριστω πολυ
Γεια σου Λένα!Έχει γεννήσει μια γνωστή μου με αυτόν τον γιατρό και είναι πάρα πολύ ευχαριστημένη.Από όσο ξέρω,πρόσφατα ήρθε στο Αττικόν.Μπορείς να μου στείλεις π.μ. με τα στοιχεία του γιατί όταν αποφασίσω για δεύτερο νινάκι,θέλω να με αναλάβει αυτός.Ευχαριστώ και με το καλό!!

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...
Ο χρήστης annoula1987 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 05-05-11, 16:42   #253
foni20

foni20 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

kalispera koritsia!!egw eimai egkuos sto prwto mou!eimai 1 misi minwn.an mporei kapoia na mou dwsei stoixia gia ton k.SALLOUM IWANNH.ena til na mporesw na ton vrw.!efxaristw ek twn proterwn!!!
Ο χρήστης foni20 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 14-05-11, 10:40   #254
maria-pit

maria-pit χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM ΚΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ.ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ .ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΚΑΣΣΑΝΟ ΑΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ FORUM ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΕΣ ΕΧΕΙ Ο ΚΟς ΧΡΕΛΙΑΣ. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΛΕΙΝΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ? ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΜΑΙ ΠΡΩΤΑΡΑ!!!
Ο χρήστης maria-pit δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-05-11, 08:57   #255
vicky28

vicky28 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

καλημερα κοριτσια ειμαι εγγυος για 2η φορα ! την πρωτη γεννησα ατο Αττικο με τον Μπαταλια ...δεν εχω κανενα παραπονο γιατι ειχα κ μια δυσκολη γεννα!!! το μονο θεμα ειναι το οικονομικο... μου πηρε 2000 στην γννα κ σε ολες τις επισκεψεις πληρωνοταν κανονικα.
στο δωμτιο που γεννησα ολες οι υπολοιπες κοπελες ηταν με εναν γιατρο κ ηταν ενθουσιασμενες...μου ειχε κανει εντυπωση ποσες ειχε ξεγενησει...κ επαιρνε μονο 1000 κ σε εβλεπε μνο στο Αττικο...ηταν κοντουλης μελαχροινος το πολυ μεχρι 40...υπαρχει περιπτωση να καταλαβαινει καμια για ποιον μιλαω????? πως θα τον βρω?
Ο χρήστης vicky28 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-06-11, 13:09   #256
maria-pit

maria-pit χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

κοριτσια μηπως μπορει να μου στειλει καμια με πμ το τηλεφωνο του κυριου Γραψα? πηγα σημερα στο Αττικο αλλα με εξετασε ο κυριος Μικνωφ. Θα ηθελα ομωσ να δω και τον κυριο Γραψα
Ο χρήστης maria-pit δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 04-08-11, 19:48   #257
marilou01

Το avatar του χρήστη marilou01

Περιοχή: Athens
marilou01 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή Χαΐδόγιαννος;

Καλησπέρα κορίτσια, διάβασα όλο το νήμα γιατί ψάχνω κι εγώ γυναικολόγο στο Αττικό. Γέννησα το γιο μου σε ιδιωτικό και όπως καταλαβαίνετε γονατίσαμε οικονομικά. Δεν είμαι ακόμα έγκυος, αλλά ξεκινάμε προσπάθεια για το δεύτερο και αυτή τη φορά θέλω να είμαι προετοιμασμένη Από τον πρώτο μου γυναικολόγο δεν έχω παράπονο, απλά δεν μπορώ να ξαναδώσω τόσα χρήματα. Μου πρότειναν για το Αττικό τον Χαΐδόγιαννο..Έχει καμιά από εσάς εμπειρία; Μπορείτε να μου στείλετε και πμ..Ευχαριστώ πολύ!
Ο χρήστης marilou01 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 06-08-11, 18:30   #258
Συντονιστής Ε
Εθελοντ. Συντονιστής Moderator

Το avatar του χρήστη Συντονιστής Ε

Συντονιστής Ε χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Σας παραθέτω ποστ μελων που αφορουν τον συγκεκριμενο γιατρό
ΧΑΪΔΟΓΙΑΝΝΟΣ & ΠΑΠΑΣ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ

Επισης χρήσιμο ίσως σας φανει και αυτο: ΕΥΡΕΤΗΡΙΟ : Μαιευτήρες-Γυναικολόγοι
Ο χρήστης Συντονιστής Ε δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 08-09-11, 16:30   #259
EVAnet

Το avatar του χρήστη EVAnet

EVAnet ουδετερη μηδέν
Smile ΣΥΡΙΣΤΡΑΤΙΔΗΣ στο Αττικο???

Κορίτσια καλησπέρα. Μου συνέστησαν τον κύριο Συριστατίδη στο ΑΤΤΙΚΟ. Τον γνωρίζει κάποια από εσάς; Θα εκτιμούσα πάρα πολύ ένα pm με πληροφορίες κι εντυπώσεις. Ευχαριστώ πολύ!
Ο χρήστης EVAnet δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 08-09-11, 19:05   #260
EVAnet

Το avatar του χρήστη EVAnet

EVAnet ουδετερη μηδέν
Smile ΣΥΡΙΣΤΡΑΤΙΔΗΣ στο Αττικο???

Μανούλες μελλοντικές και ήδη υπάρχουσες σας χαιρετώ όλες. Ψάχνοντας για γυναικολόγο στο Αττικό, μου συνέστησαν τον κο Συριστατίδη ως καλό επιστήμονα και φιλικό άνθρωπο. Μήπως κάποια μανούλα από το forum τον είχε ως γιατρό και μπορεί να με ενημερώσει σχετικά; Θα εκτιμούσα πολύ οποιαδήποτε πληροφορία και σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
Ο χρήστης EVAnet δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-09-11, 22:11   #261
gogothanos

Περιοχή: eleysina
gogothanos ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

attiko eeee?eixa mia dysaresth empeiria ekei leipon na sas po thn istoria me enan giatro ekei etuxe 16 xronon na meino egkyos phrame thl.kai kleisame ranteboy.otan phgame ekei o giatros o protos poy phga htan neos kai para ma para poly kalos me steile na pao gia yperyxo (giati toy xa ekshghsh oti eixa aima kai kanonikh periodo) ekei htan enas giatros megalhs hlikias poy me ekane koyreli ta logia toy"poia nomizeis pos eisai poy se tetoia hlikia emeines egkyos"
"den ntrepese ligaki"
"mualo den exeis" kai diafora tetoia me apotelesma na exo arxisei na dakruzo kai na mou anakoinonei me mia apatheia ego den blepo tipota edo malon exeis apobalei,phgene gia xoriakh kai ama deis oti den eisai sigoyra apebales,oute na me steilei gia katharismo tipota.telos panton perasmena ksexasmena,apla tha thela na matho pos legetai aytos o giatros gia na mhn ksana tyxo se ayton ama tyxei kai pao sto attiko
Ο χρήστης gogothanos δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-10-11, 15:09   #262
Alice6

Το avatar του χρήστη Alice6

Alice6 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή Γυναικολόγος συμβεβλημένος με το δημόσιο Ανατολική Αττική

Καλησπέρα σε όλες! Λόγω της άθλιας οικονομικής κατάστασης στην οποία έχουμε περιέλθει τους τελευταίους μήνες, αναζητώ πλέον μόνο γιατρούς που είναι συμβεβλημένοι με το δημόσιο. Δεν αντέχω πια να πηγαίνω για μια εξέταση ή μια γνώμη και να πληρώνω 50ρια και 100ρια και μάλιστα να κάνω και παζάρι για την απόδειξη.... Μήπως μπορεί κάποια από εσάς να μου συστήσει έναν γυναικολόγο στα Ανατολικά προάστια (κυρίως Παλλήνη) που να είναι συμβεβλημένος με το δημόσιο???
Ο χρήστης Alice6 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-10-11, 12:44   #263
chriscat8

Περιοχή: Πορος
chriscat8 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Κοριτσια καλησπερα!
Θα χρειστω τη βοηθεια σας και παλι. Ειμαι (παλι) εγκυος και θελω και παλι να γενησω στο Αττικο γιατι εμεινα ευχαριστημενη για πολλους λογους. Τον γιατρο μου ομως τον διωχνουν κα παλι απο το Αττικο λογω μη ανανεωσης της συμβασης του. Ψαχνω για νεο γυναικολογο ο οποιος ομως να μην ειναι καθηγητης , βλεπε Χρελιας και Παναγοπουλος, γιατι εκτος του οτι εχουν παρει πολυ ψηλα τον αμανε, παιρνουν και παρα πολλα λεφτα! Ψαχνω εναν γιατρο που να ειναι ανθρωπος και να μη ζηταει πανω απο 1500 ευρω... Μια ευκολη καισαρικουλα θα κανω, δε θα τους δυσκολεψω τη ζωη, αρκει κι αυτοι να μη μου δυσκολεψουν τη δικη μου! Σας παρακαλω, οποια εχει προσωπικη εμπειρια απο γιατρο και διατιθεται να μου τον προτεινει, σας παρακαλω ας μου στειλει μηνυμα!!!
Ευχαριστωωωωωωωω
Ο χρήστης chriscat8 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-10-11, 15:11   #264
Alice6

Το avatar του χρήστη Alice6

Alice6 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Τίποτα???
Ο χρήστης Alice6 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-10-11, 08:06   #265
FamilyGuy

Το avatar του χρήστη FamilyGuy

FamilyGuy ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Update: ο κος Συκιώτης δεν ξεγεννά πλέον στο Αττικό αλλά στο Γαία.
Ο χρήστης FamilyGuy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-10-11, 10:28   #266
chriscat8

Περιοχή: Πορος
chriscat8 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Αλλος στο Γαια πηγε, αλλος στο Ρεα! Τελικα το συστημα μας κατευθυνει, θελουμε δε θελουμε, προς τα ιδιωτικα... Εγω θελω να γεννησω στο Αττικο!
Ο χρήστης chriscat8 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 18-10-11, 16:03   #267
gtrem

gtrem ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλησπέρα σας. Είμαι νέα στο forum και θα ήθελα να μάθω μερικές πληροφορίες για τον γυναικολόγο του Αττικόν, κο Σαλούμ. Μπορείτε να μου δώσετε κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας; Θα ήθελα να κλείσω ένα ραντεβού μαζί του γιατί αποφασίσαμε να βάλουμε μπρος για ένα μωράκι. Έχει και ιδιωτικό ιατρείο;
Ο χρήστης gtrem δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 27-10-11, 01:37   #268
dorafaidra

Περιοχή: αθήνα
dorafaidra ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή ΤΡΑΚΑΚΗΣ

o dikos mou gunaikologos einai o k.trakakis!alla den eimai katholou euaaristimeni apla k mono gia ena logo!einai exairetikos giatros alla me vlepei san portofoli!
Ο χρήστης dorafaidra δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 27-10-11, 03:25   #269
Likando

Likando ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Alice6 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τίποτα???

Γειά σου, γνωστή μου έχει μείνει ευχαριστημένη γενικά, απο τον Μεταξάκη Εμμανουήλ, αυτός είναι Κύπρου 2 στην Παλλήνη και είναι συμβεβλημένος, τηλέφωνο 2106034009

Επίσης για Παλλήνη πάντα και συμβεβλημένος είναι ο Παλαιολόγος Θεόφιλος Βυζαντίου 16, τηλ 2106031190
Ο χρήστης Likando δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 28-10-11, 13:38   #270
kiriaki1

kiriaki1 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή ΜΙΝΚΩΦ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ,

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΗ 14 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ.ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΝΚΩΦ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ.
ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ Ή ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ? ΤΟΝ ΨΑΧΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ.
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Ο χρήστης kiriaki1 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-01-12, 11:28   #271
georkost

Το avatar του χρήστη georkost

Περιοχή: Πειραιας
georkost χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

καλημερα και καλη χρονια!!!!κοριτσια ψαχνω πληροφοριες για τον μπουρνα.τηλ κλπ!γιατι ενα που βρηκα δεν ισχυει!!!θα εκτιμουσα πολυ οποιαδηποτε βοηθεια!
Ο χρήστης georkost δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 09-01-12, 11:54   #272
venice

venice ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλημερα, είμαι εγκυος 6 εβδομάδων, μόλις γύρισα απο το Αττικο όπου είχα ραντεβου για πρωτη φορα!!!Βρε κορίτσια....για βοηθήστε με λίγ γιατι εχω μπερδευτει!! Πήγα στα εξωτερικά ιατρεία στα πρωινα όπου είχα κλέισει ραντεβου απο το 1535! Εκεί έτυχε να είναι ο κυριος ΜΙΝΚΩΦ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ και με είδε! επειδή δεν ξέρω τις διαδικασίες μπορει καποια να με διαφωτίσει πώς γίνεται από εδω και πέρα? Πηγα στον 2ο όπως μου είπε να κλεισω ραντεβού για υπερηχο και γινοταν της μουρλης και έφυγα, δεν έβγαλα άκρη! Πως θα γίνει να έχω καποιον γιατρό της επιλογής μου αφού το 1535 σου κλεινει αυτομάτως ραντεβού?
Ο χρήστης venice δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 09-01-12, 15:28   #273
thomai1979

Περιοχή: πετρουπολη
thomai1979 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

κανονικα επρεπε να κλεισεις ραντεβου για την επομενη φορα οταν πηγες....και για το γιατρο που θα σε παρακολουθει και για τους υπερηχους....ετσι εκανε μια φιλη μου στο ελενας.....δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι ομως....αφου σου ειπε να πας στο μαιευτηριο να κλεισεις τον υπερηχο....θελει υπομονη εκει γεννησα κι εγω και με ραντεβου για τον υπερηχο περιμενα 1 ωρα μετα...!!!!!!!!!!!! καλα λογια εχω ακουσει για το Γραψα δες στο φορουμ....τον ειχε γιατρο και μια φιλη μου
Ο χρήστης thomai1979 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 09-01-12, 17:31   #274
venice

venice ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ναι αλλα ο γιατρος μου είπε απλα να πηγαίνω καθε μηνα περίπου και ότι δεν θα έχω κάποιον συγκεκριμένο γιατρο....αλλα όποιον τυχαίνει να έχει εφημερία εκείνη την ημερα!για αυτό μπερδεύτηκα....
Ο χρήστης venice δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 09-01-12, 17:35   #275
thomai1979

Περιοχή: πετρουπολη
thomai1979 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

απο οτι ξερω οχι καλα θα κανεις να ξαναπας στο μαιευτηριο και να ρωτησεις....ολοι ειχαμε σταθερα τον ιδιο γιατρο καθε φορα.....βρες το τλφ του αττικου και ρωτα.η κουνιαδα μου πηρε σε αλλο δημοσιο και εκλεισε με τον γιατρο που ηθελε αλλα στο τλφ του νοσοκομειου....
Ο χρήστης thomai1979 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 15-01-12, 09:28   #276
molly

Το avatar του χρήστη molly

molly ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

κοριτσια καλημερα.οπως βλεπετε ειμαι στην 8η εβδομαδα.κ εμενα στο αττικο ειναι ο γιατρος μου αλλα τις προαλλες που ειχα παει να του παω κατι εξετασεις μου ειπε οτι οι υπερυχοιτο αττικο δεν ειναι κ πολυ αξιοποιστοι.δειχνουν μονο καλα σε μεγαλες εβδομαδες.εσεις που εχετε κανει υπερυχους τι γνωμη εχετε.εγω μεχρι στιγμης εχω κανει μονο 1 κ αυτο στην ζουλα γτ πηγα χωρις ραντεβου κ εξω γινοταν χαμος.
Ο χρήστης molly δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 16-01-12, 14:17   #277
Μπουρμπουλήθρα1982

Μπουρμπουλήθρα1982 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!

Είμαι άσχετη με το θέμα-σας προειδοποιώ- γι'αυτό θα ήθελα κάποιες πληροφορίες!Λοιπόν,η κατάσταση έχει ως εξης,σκεφτόμαστε για παιδάκι και όπως για όλους η κατάσταση η οικονομική είναι δύσκολη.Θέλουμε λοιπόν,να πάμε όταν έρθει η ώρα να πάμε σε δημόσιο νοσοκομείο και συγκεκριμένα στο ΑΤΤΙΚΟ!!
¨Εχω τις εξής απορίες:
1.Οι γιατροί του Αττικού,στη προκειμένη περίπτωση,άσχετα με το οτι είναι σε δημόσιο νοσοκομείο έχουν οι ίδιοι έξτρα αμοιβή για τον τοκετό;Και που κυμαίνεται;
2.Οι επισκέωεις γίνονται στο νοσοκομείο ή στο ιδιωτικό τους ιατρείο άρα πληρώνεις και την επίσκεψη;
3.Υπάρχει κάποια κοπέλα που να συστήνει κάποιο γιατρό και να είναι και οικονομικός;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων και ζητώ συγνώμη αν οι ερωτήσεις μου είναι λιγάκι αφελείς αλλα όπως σας είπα δεν έχω ιδέα!!!
Ο χρήστης Μπουρμπουλήθρα1982 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-01-12, 01:16   #278
dorafaidra

Περιοχή: αθήνα
dorafaidra ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλημέρα.γέννησα στο αττικό πέρσι κ οι τιμές κυμαινόταν κατά μέσο όρο έως κ 1700 χωρίς τον αναισθησιολόγο.εγώ συγκεκριμένα έκανα καισαρική προγραμματισμένη κ έδωσα σύνολο
2000!!!!!!!!!!!!!μετά έμαθα ότι θα μπορούσα κ με 1500-1700 αλλά ήταν πλέον αργά.
τον γιατρό μπορείς να τον δεις κ στο αττικό κ κατόπιν συνεννόησης μαζί του κανονίζεις αν θα τον πληρώνεις ή αν θα κόβεις εισιτήριο για πρωινό ραντεβού!
εγώ ας πούμε που περιμένω το δεύτερο επέλεξα πάλι το αττικό αλλά άλλαξα γιατρό.
Πηγα στον κ. παππά ασημάκη κ μέχρι στιγμής είμαι ευχαριστημένη,αλλά θα ήθελα να μάθω κ να τον γνωρίσω καλύτερα!είναι νέος κ με νέες αντιλήψεις!

Για το άλλο θέμα που γράφετε πιο πριν ήθελα να πω ΌΤΙ οι υπέρήχοι είναι μια χαρά αξιόπιστοι
καλή εγκυμοσυνη σε όλες.
Ο χρήστης dorafaidra δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-03-12, 15:54   #279
dimitra2112

dimitra2112 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο tracy Εμφάνιση μηνυμάτων
εχω ακριβος την ιδια εμπειρια με εσενα-μια φορα πηγα την πρωτη στο ιατρειο του γιανα τον γνωρισω-εκτοτε μονο στο αττικο κατοπιν συννενοησης μεταξυ μας. . αν θες να πουμε αποριες σχετικα στειλε μου πμ
εάν μπορείς στείλε μου περισσότερα στοιχεία για τον Σαλούμ (€)... ή οποιαδήποτε άλλη κοπέλα... Ευχαριστώ...
Ο χρήστης dimitra2112 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 23-03-12, 09:33   #280
dimitris80

Περιοχή: Αθηνα
dimitris80 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο molly Εμφάνιση μηνυμάτων
κοριτσια καλημερα.οπως βλεπετε ειμαι στην 8η εβδομαδα.κ εμενα στο αττικο ειναι ο γιατρος μου αλλα τις προαλλες που ειχα παει να του παω κατι εξετασεις μου ειπε οτι οι υπερυχοιτο αττικο δεν ειναι κ πολυ αξιοποιστοι.δειχνουν μονο καλα σε μεγαλες εβδομαδες.εσεις που εχετε κανει υπερυχους τι γνωμη εχετε.εγω μεχρι στιγμης εχω κανει μονο 1 κ αυτο στην ζουλα γτ πηγα χωρις ραντεβου κ εξω γινοταν χαμος.
Καλημερα και σου ευχομαι να πανε ολα καλα με την εγκυμοσυνη σου!Ποιος γιατρος σου το ειπε αυτο???Την γυναικα μου την παρακολουθει ο κος Κασσανος που ειναι ο διευθυντης της μαιευτικης του Αττικου.Τα μηχανηματα ειναι ολα τελευταιας τεχνολογιαςΕχουμε κανει εκει ολους τους υπερηχους,αυχενικη διαφανεια και τον Μαιο εχουμε την β επιπεδου
Ο χρήστης dimitris80 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές