Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Από την Εγκυμοσύνη ως την Εφηβεία! > Θέλω να γίνω μαμά/μπαμπάς

Notices

Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 27-02-13, 18:14   #1721
dessy29!

dessy29! ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο patousitsa82 Εμφάνιση μηνυμάτων
αχ dessy μου....εχω και εγω αυτη την απορρια....και γω απο την ωορρηξια και μετα ειχα για 3 μερες 36,6!και χθες και προχθες 36,7-36,8!
εχω μπερδευτει και εγω................!!!!
Πατουσίτσα μου....
εσυ πότε περιμένεις?????
εγω στις 5/3 και οι μερες δεν περνανε με τιποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!1
καθε μέρα μετραω μπας και περασαν και δεν το καταλαβα χιχι!!!
εσυ πήρες κλομηφενη???
ποσο και ρο προσπαθεις???
έχεις καμία ενοχληση πέρα απο την θερμοκρασία??
κ
Ο χρήστης dessy29! δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 27-02-13, 18:25   #1722
georgia-kak

Το avatar του χρήστη georgia-kak

Περιοχή: Rethymno
georgia-kak ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή αχχχχ.. βοηθεια...

Καλημερα Κοριτσια.... Εχω ενα προβληματακι, και ειλικρινα θα ηθελα την βοηθεια σας....
Εχω ασταθη κυκλο γενικα αλλα τις τελευταιες 2 φορες μου ειχε ερθει περιοδος την 31 μερα και η επομενη ηταν την 29 μερα... το καλοκαιρι ομως ειχα μια εγκυμοσυνη η οποια δυστυχως 2 μερες πριν την αυχενικη σταματισε η καρδουλα του και επρεπε να το βγαλουμε...
Ας λοιπον στο θεμα... Ειχα τελευταια περιοδο στις 25/1... Εκανα μια β χοριακη στις 21/2 και ηταν αρνητικη... μεχρι σημερα (33μερες μετα) ομως δεν μου εχει ερθει περιοδος... ειναι πρησμενο το στηθος μου αρκετα (ενω εμενα δεν πρηζετε μονο το καλοκαιρι που ημουν παλι εγκυος ειχε πρηστει το στηθος μου).. και εχω χαμηλα κατι σαν τραβησματακια, σαν να μου ερχετε περιοδος αλλα οχι ακριβως αυτο....
Δεν εχω κανει τεστ ακομα γιατι μια βδομαδα πριν ειχε βγει αρνητικο... ακριβως ποσο ειναι δεν μου ειπαν γιατι πηρα τηλεφωνο...
/η ερωτηση Λοιπον... Υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος... αλλα να μην ειχε φανει στην β χοριακη τοτε.. ????

ειχα γραψει και σε αλλο θεμα.. αλλα μαλλον το ειχα γραψει λαθος γιατι κανενας δεν μου απαντησε... Σας παρακαλω Βοηθηστε.. τουλαχιστον να μου φυγει το αγχος... Τοσα πολλα που διαβαζω εχω μπερδευτει η γυναικα..
Ο χρήστης georgia-kak δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 27-02-13, 18:27   #1723
georgia-kak

Προεπιλογή

Προσθετω Επισης κουκλες μου....
Οτι επειδη ειμα υποτασικια... συνηθως η θερμοκρασια μου ειναι απο 35,8 εως 36,3..... Τωρα που την μετραω ειναι στο 36,8 εως 37.....
Παλιά 27-02-13, 18:36   #1724
dessy29!

dessy29! ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο georgia-kak Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημερα Κοριτσια.... Εχω ενα προβληματακι, και ειλικρινα θα ηθελα την βοηθεια σας....
Εχω ασταθη κυκλο γενικα αλλα τις τελευταιες 2 φορες μου ειχε ερθει περιοδος την 31 μερα και η επομενη ηταν την 29 μερα... το καλοκαιρι ομως ειχα μια εγκυμοσυνη η οποια δυστυχως 2 μερες πριν την αυχενικη σταματισε η καρδουλα του και επρεπε να το βγαλουμε...
Ας λοιπον στο θεμα... Ειχα τελευταια περιοδο στις 25/1... Εκανα μια β χοριακη στις 21/2 και ηταν αρνητικη... μεχρι σημερα (33μερες μετα) ομως δεν μου εχει ερθει περιοδος... ειναι πρησμενο το στηθος μου αρκετα (ενω εμενα δεν πρηζετε μονο το καλοκαιρι που ημουν παλι εγκυος ειχε πρηστει το στηθος μου).. και εχω χαμηλα κατι σαν τραβησματακια, σαν να μου ερχετε περιοδος αλλα οχι ακριβως αυτο....
Δεν εχω κανει τεστ ακομα γιατι μια βδομαδα πριν ειχε βγει αρνητικο... ακριβως ποσο ειναι δεν μου ειπαν γιατι πηρα τηλεφωνο...
/η ερωτηση Λοιπον... Υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος... αλλα να μην ειχε φανει στην β χοριακη τοτε.. ????

ειχα γραψει και σε αλλο θεμα.. αλλα μαλλον το ειχα γραψει λαθος γιατι κανενας δεν μου απαντησε... Σας παρακαλω Βοηθηστε.. τουλαχιστον να μου φυγει το αγχος... Τοσα πολλα που διαβαζω εχω μπερδευτει η γυναικα..
Γεία σου Georgia μου!!!!

Αφου έχεις ασταθη κύκλο είναι δυσκολο να σου απαντησει κανεις....!!!!
ξερεις ποτε έκανες ωορρηξία???
είρθες σε επαφη τοτε???
Πόσες μέρες έχεις καθηστέριση απο την πία μεγαλη περίοδο σου???
Για να έκανες τεστ την προηγουμενη εβδομαδα και να μην εδειξε σημενει ή οτι η ωορρηξία μου έγινε λίγες μέρες πρίν οπότε δεν έχει γίνει η εμφύτευση που χρειάζετε 4-6 μέρες + 2 μέρες να δείξουν οι τιμές θες περίπου 8-10 μέρες μετα την ωορρηξία σου για να φανει???
Εκανες τοσο αργα μεσα στο κύκλο σου ωορρηξία??
Παλιά 27-02-13, 18:42   #1725
Μίνα_

Περιοχή: Salonika
Μίνα_ ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:

καλησπερα!! χωρις να ειμαι απολυτη πιστευω οτι σχεδον ενα μηνα μετα την προηγουμενη περιοδο θα επρεπε να εχει δειξει η χοριακη. εκτος αν λογω του οτι ειναι αστατος ο κυκλος σου ειχες αργα ωορυξια κ αργησε να γινει η συλληψη. περιμενε κανα 2 μερουλες κ κανε μια ακομη
Ο χρήστης Μίνα_ δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 27-02-13, 18:47   #1726
georgia-kak

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο dessy29! Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεία σου Georgia μου!!!!

Αφου έχεις ασταθη κύκλο είναι δυσκολο να σου απαντησει κανεις....!!!!
ξερεις ποτε έκανες ωορρηξία???
είρθες σε επαφη τοτε???
Πόσες μέρες έχεις καθηστέριση απο την πία μεγαλη περίοδο σου???
Για να έκανες τεστ την προηγουμενη εβδομαδα και να μην εδειξε σημενει ή οτι η ωορρηξία μου έγινε λίγες μέρες πρίν οπότε δεν έχει γίνει η εμφύτευση που χρειάζετε 4-6 μέρες + 2 μέρες να δείξουν οι τιμές θες περίπου 8-10 μέρες μετα την ωορρηξία σου για να φανει???
Εκανες τοσο αργα μεσα στο κύκλο σου ωορρηξία??
Καλησπερα Dessy
αχχχχ..... Η περιοδος μου ειναι γενικα τρελη.... Βασικα ολο τον μηνα ειχαμε ελευθερα επαφη.... αντε να ειχαμε και κανενα κενο για καμμια μερα... δηλαδη 3 συνεχομενες και μια οχι... ειμαστ εκαι νιοπαντροι και του δινουμε να καταλαβαινει...χα χα....
Τωρα ποτε ειναι η ωορρηξια μου δεν ξερω... Ομως και το καλοκαιρι που ημουν εγκυος ειχα συλλαβη την 18η μερα... και εκανα το τεστ την 33 μερα και ειχε βγει αχνα θετικο... οποτε μπορει και τωρα το ιδιο...
Τα συμπτωματα ομως που εχω ισχυουν..?? γενικα δεν εχω αγχωθει... και τον τελευταιο καιρο δεν ειχα καθυστερηση ιδιατερη... ο περισσοτερος καιρος ηταν 32 μερες... οποτε λογικα εχει αρχισει και φτιαχνει η περιοδος μου..... γενικα η περιοδος μου παιζει απο 29 εως 32.....
Και παλι ομως βαση του πινακα που εχω βρει... αν ειχα 28αρι κυκλο θα επρεπε να δειχνει την 27 μερα.... οποτε ηταν φυσιολογικο να μου βγει αρνητικο...
βεβαια αυριο η μεθαυριο θα κανω ενα τεστ....

Σε μπερδεψα λιγακι εεε...???
Παλιά 27-02-13, 19:27   #1727
dessy29!

dessy29! ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Καλησπερα Dessy
αχχχχ..... Η περιοδος μου ειναι γενικα τρελη.... Βασικα ολο τον μηνα ειχαμε ελευθερα επαφη.... αντε να ειχαμε και κανενα κενο για καμμια μερα... δηλαδη 3 συνεχομενες και μια οχι... ειμαστ εκαι νιοπαντροι και του δινουμε να καταλαβαινει...χα χα....
Τωρα ποτε ειναι η ωορρηξια μου δεν ξερω... Ομως και το καλοκαιρι που ημουν εγκυος ειχα συλλαβη την 18η μερα... και εκανα το τεστ την 33 μερα και ειχε βγει αχνα θετικο... οποτε μπορει και τωρα το ιδιο...
Τα συμπτωματα ομως που εχω ισχυουν..?? γενικα δεν εχω αγχωθει... και τον τελευταιο καιρο δεν ειχα καθυστερηση ιδιατερη... ο περισσοτερος καιρος ηταν 32 μερες... οποτε λογικα εχει αρχισει και φτιαχνει η περιοδος μου..... γενικα η περιοδος μου παιζει απο 29 εως 32.....
Και παλι ομως βαση του πινακα που εχω βρει... αν ειχα 28αρι κυκλο θα επρεπε να δειχνει την 27 μερα.... οποτε ηταν φυσιολογικο να μου βγει αρνητικο...
βεβαια αυριο η μεθαυριο θα κανω ενα τεστ....

Σε μπερδεψα λιγακι εεε...???

Οχί κούκλα μου,

δεν με μπερδεψες.....
Λοιπόν, έαν ο κύκλος σου είναι 29-32 αυτο σημένει οτι έχεις ωορρηξία πάντα 14 μέρες πρίν την επόμενη περίοδο που σημένει οτι έχεις ωορρηξία τη 14-19 μέρα απο την αρχη της περιόδου σου!!!
Αρα το 18 που λες είναι μαλον η μέρα σου!!!!!
Σαν Νιόπαντρη που είσαι καλα κάνεις και του δίνεις και καταλαβαινει όμως όπως θα διαβασεις εδω μέσα η σωστη συχνότητα είναι μέρα παρα μέρα για να προλαβαινει το σπερμα τα δυναμωσει θέλει 36 ώρες.....
Αρα έφοσον ειρθες σε έπαφη τις σωστες μέρες μετα τη σύληψη 8 μέρες άρα 26-28 μέρα του κύκλου θα έπρεπε να δηξει....
Εσυ σε ποια μέρα έκανες το τέστ?????
Μην απογοητευεσαι ακομα παντος έχω ακουσει και πολλες κοπελες που η εμγυτευση καθηστερισε να γινει και 1-2 μέρες καθητεριση το τεστ βγηκε αρνητικό και μέτα απο λίγες μέρες θετικο......

Σου Ευχομαι να πάνε όλα καλα και να μην ανησυχεις
Ομως ακομα και αν δεν είσαι σκέψου ότι έχεις ένα πολύ βασικό προβάδισμα!!!!! ξέρεις ότι μπορεις να μίνεις εγκύος (που πολλές κοπέλες δεν το ξέρουμε ακομα!!) οπότε χαλαρωσε και όλα καλα΄θα πάνε.....!!!!!

κατα τη γν΄΄ωμη μου όμως έπειδη έχεις μέγάλο κύκλο καλό θα ήταν να πεις στο γιατρό σου να σε παρακολουθήσει με υπέρηχο ή με τεστακια ώορρηξίας έτσι ώστε να είσαι σίγουρη ότι πετυχένεις τις σωστές μέρες για να μην κουράζεσαι!!!!!

Ευχωμαι να σε βοήθησα λιγουλάκι......
Να ζήσεται και με ένα κουκλάκι αγγελακι στις αγγαλία σας σύντομα
Παλιά 27-02-13, 19:39   #1728
nikx

nikx χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Κοριτσια για τον υπολογισμο των γονιμων ημερων ισως σας βοηθησει αυτη η σελιδα. Εμενα τουλαχιστον μου ειναι πολυ χρησιμη...

http://www.fskilkis.gr/index.php?opt...sMP=25&josML=5
Παλιά 27-02-13, 19:53   #1729
patousitsa82

Το avatar του χρήστη patousitsa82

patousitsa82 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Πατουσίτσα μου....
εσυ πότε περιμένεις?????
εγω στις 5/3 και οι μερες δεν περνανε με τιποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!1
καθε μέρα μετραω μπας και περασαν και δεν το καταλαβα χιχι!!!
εσυ πήρες κλομηφενη???
ποσο και ρο προσπαθεις???
έχεις καμία ενοχληση πέρα απο την θερμοκρασία??
κ
ελα dessy μου!!!!τωρα μπηκα στο φορουμ!απλα το εχω ον λαιν!εγω τωρα την περιμενω..απο 8 - 10 του μηνα....πανω κατω.....!
δεν περνανε οι ρημαδες οι μερες!!!!!!!!με τιποτα....βασανιστηριο ειναι αυτο!!!!!
προσπαθουμε απο περισυ τον ιουνιο αλλα οχι συστηματικα λογω επαγγελματος του αντρα μου.λειπει συχνα σε ταξιδια!
πριν 1 χρονο ειχα και μια παλινδρομη κυηση...και απο τοτε δεν ξαναεκατσε το σπορινι!!!μας παιδευει αυτη τη φορα!!!!!στην προηγουμενη εγκυμοσυνη μου μεσα σε 3 μηνες το τσακωσαμε!
απο θερμοκρασια,μετα την ωορρηξια που την καταλαβα 22 του μηνα ειχα 36,6 με 36,7!αλλα χθες και προχθες 36,7 36,8!πρωινη θερμοκρασια αυτη!
συμπτωματακια εχω αρκετα κολπικα υγρα απο της 17 του μηνα μεχρι και σημερα!ειχα και πρηξιμο στην κοιλια μου και μερικα πονακια που σημερα εξαφανιστηκαν!στηθος ξεφουσκωτη σαμπρελα!!!!!!!!
σημερα παρατηρισα και στο προσωπο αρκτα σπυρακια.....
εσυ απο συμπτωματακια εχεις dessy μου????
Ο χρήστης patousitsa82 δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 27-02-13, 20:15   #1730
patousitsa82

Προεπιλογή

κοριτσια μου,ο δικος μου ο κυκλος που ειναι αστατος....κανω ωορρηξια 14 μερες πριν την αναμενομενη.....?
ο τελευταιος μου κυκλος ητανε 39 μερες....δλδ με τον 39αρη κυκλο ωορρηξια εκανα την 25η μερα του κυκλου μου?(εκεινη τη μερα καμε σεξακι!)ημερομηνια 23/2!εδω απο συμπτωματακια ειχα κολπικες εκκρισεις.διαυγη,πονακια χαμηλα στην κοιλια μου!!!

βασικα εντονη ωορρηξια με τσιμπιματακια στην δεξια ωοθηκη ειχα στις 21 με 22 του μηνα....δλδ την 23η μερα του κυκλου μου!(και εδω καναμε σεξακι στις 22 του μηνα.προς 23......ητανε μετα τις 12 το βραδυ!)μακαρι να την προλαβαμε την ωορρηξια!!!!
αν τελικα ισχυει 22 του μηνα ωορρηξια,τοτε θα εχω κυκλο 37 μερες.....?

με χει μπερδεψει πολυ η βλαμενη ωορρηξια!!!!!
γι αυτο βαζω επομενη περιοδο απο 8-10!
να μαι μεσα.....!
Παλιά 27-02-13, 20:16   #1731
patousitsa82

Προεπιλογή

[QUOTE=nikx;2533989]Κοριτσια για τον υπολογισμο των γονιμων ημερων ισως σας βοηθησει αυτη η σελιδα. Εμενα τουλαχιστον μου ειναι πολυ χρησιμη...

http://www.fskilkis.gr/index.php?opt...sMP=25&josML=5[/QU

niks μου καλα εισαι????και γω με αυτο καθοδηγουμε!ειναι πολυ κατατοπιστικοτατο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παλιά 27-02-13, 20:25   #1732
basiksiro

Περιοχή: θεσσαλονικη
basiksiro ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

[QUOTE=patousitsa82;2534014]
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο nikx Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοριτσια για τον υπολογισμο των γονιμων ημερων ισως σας βοηθησει αυτη η σελιδα. Εμενα τουλαχιστον μου ειναι πολυ χρησιμη...

http://www.fskilkis.gr/index.php?opt...sMP=25&josML=5[/QU

niks μου καλα εισαι????και γω με αυτο καθοδηγουμε!ειναι πολυ κατατοπιστικοτατο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
patousitsa mou εγω πιστευω απο τα συμπτωματα σου οτι εισαι εγκυος.... κανε ενα τεστακι τις επομενες μερες...
Ο χρήστης basiksiro δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 27-02-13, 20:29   #1733
patousitsa82

Προεπιλογή

niks μου,με τον υπολογισμο που εκανα τωρα....
εαν ο κυκλος τελικα ειναι 39 αρης...τοτε εκανα ωορρηξια στις 24 του μηνα...!σε επαφη ειχαμε ερθει στις 23!οποτε ψιλοπεσαμε μεσα...!

με κυκλο 37αρη....τοτε ωορ. εκανα στις 22!οποτε και εκει ψιλοπεσαμε!
οταν ειχαμε ερθει σε επαφη με τον αντρα μου το βραδυ ειχανε γινει πιο αμυδρα...
εδω λεω 22 προς 23....!

αντε να δουμε..........
Παλιά 27-02-13, 20:33   #1734
patousitsa82

Προεπιλογή

[QUOTE=basiksiro;2534022]
Παράθεση:

patousitsa mou εγω πιστευω απο τα συμπτωματα σου οτι εισαι εγκυος.... κανε ενα τεστακι τις επομενες μερες...
basiksiro μου,(το γραψα σωστα τωρα!σου τρωγα το ονομα!αχαχαχαχαχαχ!)
αυτη τη φορα ειμαι αισιοδοξη....και ξερεις γιατι....????
επειδη απο τον ιουνιο που ξεκινησαμε τις επαφουλες μας,δεν πεφταμε στην πιο κρισιμη μερα......ητανε σχεδον παντα...2-3 μερες πριν την ωορρηξια....!και αυτο λογω το οτι η θα εφευγε ταξιδι....η θα ημουν αρωστη,και δεν ξερω και γω...παντα κατι συνεβαινε και δεν.....!!!
καλα αυτο δεν σημαινει οτι θα ειμαι και εγκυος 100% οτι το πιασαμε!!!!
απλα ειμαι ευχαριστημενη που μετα απο τοοοοσους μηνες πετυχμα ε την ωορρηξια!!!!!!!!!!!
Παλιά 27-02-13, 20:36   #1735
nikx

nikx χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
niks μου,με τον υπολογισμο που εκανα τωρα....
εαν ο κυκλος τελικα ειναι 39 αρης...τοτε εκανα ωορρηξια στις 24 του μηνα...!σε επαφη ειχαμε ερθει στις 23!οποτε ψιλοπεσαμε μεσα...!

με κυκλο 37αρη....τοτε ωορ. εκανα στις 22!οποτε και εκει ψιλοπεσαμε!
οταν ειχαμε ερθει σε επαφη με τον αντρα μου το βραδυ ειχανε γινει πιο αμυδρα...
εδω λεω 22 προς 23....!

αντε να δουμε..........
Εβαλες και ποσες μερες κραταει η περιοδος σου γιατι και αυτο παιζει ρολο.Αρα γενικα μεσα εχεις πεσει στις μερες.Εγω το επιασα πριν την οωρρηξια παντως.Και το πρωτο το ειχα πιασει μετα την ωορρηξια.
Παλιά 27-02-13, 20:38   #1736
ΔΗ+ΧΡ

Το avatar του χρήστη ΔΗ+ΧΡ

ΔΗ+ΧΡ χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!

Πατουσίτσα εγώ αυτάτα συμπτώματα είχα:πονάκια χαμηλά και πολλά υγρά διααφανή.
Αφού πίστευα οτι θα αδιαθετήσω αλλά τελικά .........δεν
Μακάρι να είσαι και εσύ εγκυούλα!!!!

Πήγαμε σήμερα στο γιατρό.
Ακούσαμε καρδούλα!!!!!!!!!!!!
Με βρήκε όμως 6w και 1d με τον υπέρηχο.
Λέτε να πάει κάτι στραβά?
Δεν μου είπε βέβαια κάτι ανυσηχητικό αλλά καταλαβαίνετε το άγχος μου τώρα......
Έχετε ακούσει τίποτα παρόμοιο σχετικά?
Ουφ!Ραντεβού ξανά σε 10 μέρες και πως περνάνε οι άτιμες.......

Ο χρήστης ΔΗ+ΧΡ δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 27-02-13, 20:40   #1737
basiksiro

basiksiro ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

[QUOTE=patousitsa82;2534032]
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο basiksiro Εμφάνιση μηνυμάτων

basiksiro μου,(το γραψα σωστα τωρα!σου τρωγα το ονομα!αχαχαχαχαχαχ!)
αυτη τη φορα ειμαι αισιοδοξη....και ξερεις γιατι....????
επειδη απο τον ιουνιο που ξεκινησαμε τις επαφουλες μας,δεν πεφταμε στην πιο κρισιμη μερα......ητανε σχεδον παντα...2-3 μερες πριν την ωορρηξια....!και αυτο λογω το οτι η θα εφευγε ταξιδι....η θα ημουν αρωστη,και δεν ξερω και γω...παντα κατι συνεβαινε και δεν.....!!!
καλα αυτο δεν σημαινει οτι θα ειμαι και εγκυος 100% οτι το πιασαμε!!!!
απλα ειμαι ευχαριστημενη που μετα απο τοοοοσους μηνες πετυχμα ε την ωορρηξια!!!!!!!!!!!
λεγε με βασω για να συννενοουμαστε.χαχαχαχαχχα!!!!!!αχ αυτα τα ταξιδια.. ποσο σε καταλαβαινω να ξερες.... χερομαι που εισαι χαρουμενη και το βλεπεις θετικα... ειμαι 1000% σιγουρη πως απο εσενα θα εχουμε ευχαριστα νεα...
Παλιά 27-02-13, 20:41   #1738
basiksiro

basiksiro ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΔΗ+ΧΡ Εμφάνιση μηνυμάτων

γιατι να παει κατι στραβα κοριτσακι μου??ακουσες την καρδουλα απο το παιδακι σου.... να εισαι χαρουμενη και ευτυχισμενη και να βγαλεις τις ασχημες σκεψεις απο το μυαλουδακι σου!!!!
Παλιά 27-02-13, 20:41   #1739
patousitsa82

Προεπιλογή

Παράθεση:
Εβαλες και ποσες μερες κραταει η περιοδος σου γιατι και αυτο παιζει ρολο.Αρα γενικα μεσα εχεις πεσει στις μερες.Εγω το επιασα πριν την οωρρηξια παντως.Και το πρωτο το ειχα πιασει μετα την ωορρηξια.
ναι niks μου!!!7 μερες μου κραταει....ααααντε το πολυ 8......!!!!ναι γενικα μεσα εχω πεσει!
αλλα με τοσο αγχος που εχω........ουφφφφ......!
μου ειχε πει και ο γιατρος μου,να χαλαρωσω....να μην αγχωνομαι!και να βγαλω απ το μυαλο μου οτι προσπαθω για παιδι....οποτε τυχη!!!
αλλα δεν γινεται βρε κοριτσια...μου ειναι πολυ δυσκολο!

στο πρωτο αγχος καθολου δεν ειχα!!!κουκουρουκου!!!!!!!!!!!!
Παλιά 27-02-13, 20:43   #1740
patousitsa82

Προεπιλογή

[QUOTE=basiksiro;2534039]
Παράθεση:

λεγε με βασω για να συννενοουμαστε.χαχαχαχαχχα!!!!!!αχ αυτα τα ταξιδια.. ποσο σε καταλαβαινω να ξερες.... χερομαι που εισαι χαρουμενη και το βλεπεις θετικα... ειμαι 1000% σιγουρη πως απο εσενα θα εχουμε ευχαριστα νεα...
χααχαχαχχαχα!και μενα με λεμε χρυσα!
με καταλαβαινεις.....εννοειτε.....!!!!!
μακαρι Βασω μου....μακαρι!!!!!
14 του μηνα ερχεται ο αντρουλης σου ειπες....????
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 27-02-13, 20:46   #1741
basiksiro

basiksiro ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

[QUOTE=patousitsa82;2534043]
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο basiksiro Εμφάνιση μηνυμάτων

χααχαχαχχαχα!και μενα με λεμε χρυσα!
με καταλαβαινεις.....εννοειτε.....!!!!!
μακαρι Βασω μου....μακαρι!!!!!
14 του μηνα ερχεται ο αντρουλης σου ειπες....????
ναι 14. δεν περνανε οι μερες. και αυτες ειδικα τις μερες τον ειχα τοσο αναγκη αλλα τι να κανουμε ετσι τον γνωρισα ετσι τον αγαπησα ετσι τον επελεξα για αντρα μου....
Παλιά 27-02-13, 20:50   #1742
patousitsa82

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΔΗ+ΧΡ Εμφάνιση μηνυμάτων

αντε ωραια κοπελαρα μου!!!!!!τι ωραιος ηχος...εεε???ολα θα πανε σουπερ!!!!!!!!!!!να σκεφτεσαι θετικα!!!!!!!!!!!!!!θα περασουνε οι μερες!!!!!!απολαυσε την εγκυμοσυνη σου!!!!!!

σημερα δεν εχω πονακια.....μεχρι χθες τα ειχα....!αλλα εχω κολπικα υγρα,εχω βγαλει και σπυρακια στο προσωπο μου σημερα!βεβαια....στην εφηβια μου δεν ειχα βγαλει....τωρα τα βγαλα!!!!χααχχαχααχχαχαχα!
βγαζω βεβαια που και που οταν την περιμενω.....οχι συχνα ..... αλλα βγαζω....
Παλιά 27-02-13, 20:51   #1743
nikx

nikx χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
ναι niks μου!!!7 μερες μου κραταει....ααααντε το πολυ 8......!!!!ναι γενικα μεσα εχω πεσει!
αλλα με τοσο αγχος που εχω........ουφφφφ......!
μου ειχε πει και ο γιατρος μου,να χαλαρωσω....να μην αγχωνομαι!και να βγαλω απ το μυαλο μου οτι προσπαθω για παιδι....οποτε τυχη!!!
αλλα δεν γινεται βρε κοριτσια...μου ειναι πολυ δυσκολο!

στο πρωτο αγχος καθολου δεν ειχα!!!κουκουρουκου!!!!!!!!!!!!
Αγχος δεν μπορεις να μην εχεις,δυστυχως. Κανε ομως λιγο υπομονη.Εγω εκανα το τεστ πολυ νωριτερα απ'οτι περιμενα να αδιαθετησω,απο το αγχος μου και ευτυχως βγηκε αμεσως θετικο.Βεβαια τι γινεται αυτη τη στιγμη μεσα μου δεν μπορω να ξερω και γιατρο θα παω σε καμια 10αρια μερες, μαλλον για να ακουσουμε απ'ευθειας καρδια.
Οπως καταλαβαινεις αναμονη θα υπαρχει παντα.Πηγαινε τα καφεδακια σου,χαλαρωσε γιατι αν εισαι τερμα τα πολλα εξω μετα.Χιχιχι!
Παλιά 27-02-13, 20:51   #1744
georgia-kak

Προεπιλογή

[QUOTE=dessy29!;2533982]Οχί κούκλα μου,

δεν με μπερδεψες.....
Λοιπόν, έαν ο κύκλος σου είναι 29-32 αυτο σημένει οτι έχεις ωορρηξία πάντα 14 μέρες πρίν την επόμενη περίοδο που σημένει οτι έχεις ωορρηξία τη 14-19 μέρα απο την αρχη της περιόδου σου!!!
Αρα το 18 που λες είναι μαλον η μέρα σου!!!!!
Σαν Νιόπαντρη που είσαι καλα κάνεις και του δίνεις και καταλαβαινει όμως όπως θα διαβασεις εδω μέσα η σωστη συχνότητα είναι μέρα παρα μέρα για να προλαβαινει το σπερμα τα δυναμωσει θέλει 36 ώρες.....
Αρα έφοσον ειρθες σε έπαφη τις σωστες μέρες μετα τη σύληψη 8 μέρες άρα 26-28 μέρα του κύκλου θα έπρεπε να δηξει....
Εσυ σε ποια μέρα έκανες το τέστ?????
Μην απογοητευεσαι ακομα παντος έχω ακουσει και πολλες κοπελες που η εμγυτευση καθηστερισε να γινει και 1-2 μέρες καθητεριση το τεστ βγηκε αρνητικό και μέτα απο λίγες μέρες θετικο......

Σου Ευχομαι να πάνε όλα καλα και να μην ανησυχεις
Ομως ακομα και αν δεν είσαι σκέψου ότι έχεις ένα πολύ βασικό προβάδισμα!!!!! ξέρεις ότι μπορεις να μίνεις εγκύος (που πολλές κοπέλες δεν το ξέρουμε ακομα!!) οπότε χαλαρωσε και όλα καλα΄θα πάνε.....!!!!!

κατα τη γν΄΄ωμη μου όμως έπειδη έχεις μέγάλο κύκλο καλό θα ήταν να πεις στο γιατρό σου να σε παρακολουθήσει με υπέρηχο ή με τεστακια ώορρηξίας έτσι ώστε να είσαι σίγουρη ότι πετυχένεις τις σωστές μέρες για να μην κουράζεσαι!!!!!

Ευχωμαι να σε βοήθησα λιγουλάκι......
Να ζήσεται και με ένα κουκλάκι αγγελακι στις αγγαλία σας σύντομα

Η χοριακη εγινε Κουκλα μου την 27 μερα.... οποτε μπορει και να μην εδειχνε οπως και μου ειπαν.... !!!! ΜΑΚΑΡΙ να δειξει... Γιατι οσο εγω δεν ειμαι αγχωμενη... τοσο με αγχωνουν οι υπολοιποι... γονεις , παππουδες κ.α... ΚΑι μοναχοπαιδι.. και μοναχοεγγονι.... Θα δειξει... αυριο που θα κανω το τεστ θα σας πω... Ειλικρινα ευχαριστω για την αμεση απαντηση... !!!!!
Παλιά 27-02-13, 20:54   #1745
patousitsa82

Προεπιλογή

[QUOTE=basiksiro;2534048]
Παράθεση:

ναι 14. δεν περνανε οι μερες. και αυτες ειδικα τις μερες τον ειχα τοσο αναγκη αλλα τι να κανουμε ετσι τον γνωρισα ετσι τον αγαπησα ετσι τον επελεξα για αντρα μου....
τους γονεις σου τους εχεις κοντα τουλαχιστον βασω μου?????
Παλιά 27-02-13, 20:55   #1746
αστεράκι!!!

Το avatar του χρήστη αστεράκι!!!

αστεράκι!!! ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

κορίτσια γεια σας!!!!
μόλις μπήκα και δεν ξέρω τι να πρωτοδιαβάσω
καρδούλα ακούσαμε, για τη θερμοκρασία έχουμε γενική απορία, για την ωορρηξία για για για
χρειαζόμαστε ένα γιατρό να είναι σε συνεχή σύνδεση μαζί μας νομίζω, τι λετε????????
είστε καλά????
αυξήθηκαν τα συμπτώματα σας???
εγώ μέχρι το πρωί θα έχω αδιαθετήσει, με πεθαίνει η μέση μου...................
Παλιά 27-02-13, 21:00   #1747
patousitsa82

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αγχος δεν μπορεις να μην εχεις,δυστυχως. Κανε ομως λιγο υπομονη.Εγω εκανα το τεστ πολυ νωριτερα απ'οτι περιμενα να αδιαθετησω,απο το αγχος μου και ευτυχως βγηκε αμεσως θετικο.Βεβαια τι γινεται αυτη τη στιγμη μεσα μου δεν μπορω να ξερω και γιατρο θα παω σε καμια 10αρια μερες, μαλλον για να ακουσουμε απ'ευθειας καρδια.
Οπως καταλαβαινεις αναμονη θα υπαρχει παντα.Πηγαινε τα καφεδακια σου,χαλαρωσε γιατι αν εισαι τερμα τα πολλα εξω μετα.Χιχιχι!
αυτο και αν ειναι αγχος....niks μου,ολα καλα θα παμε!!!σου ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη και ηρεμη εγκυμοσυνη!!!!!
χααχαχχαχαχα!!!ελα μου ντε...μετα κλεισουρα στο σπιτι...!!!!
Παλιά 27-02-13, 21:00   #1748
αστεράκι!!!

Προεπιλογή

Παράθεση:
Γεία σας κοριτσάκία μου....!!!!!!

basiksiro πολύ λυπήθηκα με τη εξέλιξη......
έχεις κανένα νεότερο????
πήρες το γιατρό σου???
δεν υπαρχει καμία επλίδα??

Εαν όχι κουκλά μου μη στεναχορίεσε....
Δεν ξέρω έαν σου έχει ξανατυχει κάτι τέτοιο έαν όχι πάντος δές το θετικό ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ απλα έτυχε μια αναποδία τώρα ηρέμισε και όλα θα πάνε καλα κουκλίτσα μου ενταξυ????

Αστεράκι μου

Εγω έκανα ωορρηξία στις 19/2 η θερμοκρασία μου όμως δεν ανεωβηκε ποτε ήταν παντα 36.7 απο εχθές 26/2(μία εβδομάδα μετά την ωορρηξία) όμως που είμαι στήν 21 μέρα του κύκλου με κύκλο 25-26 ανεβήκε και κυμένετε στο 36.8 με 37.3 δεν ξέρω τι σήμενει δεν ξέρω και δεν έχω και κανένα μα κανένα συμπτομα....!!!!
εσενα ανεβηκε η θερμοκρασία μου μετα τη ωορρηξία???

Ξέρει καμία κοπέλα τι παιζει με τις θερμοκρασίες???
γίνετε να σου ανεβει η θερμοκρασία 1 εβδομαδα μέτα την οωρρηξία???

ΚΟΡΙΤΣΙΑ βοηθηατε μας
από προσωπική εμπειρία δε γνωρίζω αλλά απ' όσα λένε εδώ τα κορίτσια και διάφορα άλλα site η θερμοκρασία ανεβαίνει μετά την ωορρηξία και συνεχίζει να είναι ψηλή μέχρι 1 με 2 μέρες πριν την περίοδο.....αν όμως περάσεις την κανονική μερα που την περίμενες και η θερμοκρασία σου είναι ακόμα πιο ψηλή τότε λένε ότι υπάρχει εγκυμοσύνη!!!!!
δεν ξέρω αν σε μπέρδεψα, ελπίζω μόνο να συνεχίσεις με το 37.3 και να μας έχεις ευχάριστα νέα!!!!!!!!!!!!!!
Παλιά 27-02-13, 21:03   #1749
patousitsa82

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο αστεράκι!!! Εμφάνιση μηνυμάτων
κορίτσια γεια σας!!!!
μόλις μπήκα και δεν ξέρω τι να πρωτοδιαβάσω
καρδούλα ακούσαμε, για τη θερμοκρασία έχουμε γενική απορία, για την ωορρηξία για για για
χρειαζόμαστε ένα γιατρό να είναι σε συνεχή σύνδεση μαζί μας νομίζω, τι λετε????????
είστε καλά????
αυξήθηκαν τα συμπτώματα σας???
εγώ μέχρι το πρωί θα έχω αδιαθετήσει, με πεθαίνει η μέση μου...................
χαχαχααχαχαχχαχααχχα!!!!!!!καλησπερα αστερακι μου!!!καλα εισαι...???να εδω τα λεμε.....καλα αν φερουν στο συγκεκριμενο τοπικ γιατρο.....ααααα καλα........24 ωρες το 24 ωρο θα γραφει!!!!!!!!!!!!
και ξανα τα ιδια θα λεμε.....τις ιδιες ερωτησεις συνεχεια!!!!τι να κανουμε...μας αρεσει να τα ακουμε πολλες φορες!!!!!!!!!!!
Παλιά 27-02-13, 21:05   #1750
NGN1980

NGN1980 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλησπέρα κοριτσάκια μου και από μένα!!!
Εγώ ευτυχώς το μεσημέρι πριν φάω πήρα ένα χάπι primperan και ψιλοσυνήλθα. Πήρα τα πάνω μου!!!
Εσείς τι κάνετε???

ΔΗΜ+ΧΡ. είναι απόλυτα φυσιολογικό να σου έβγαλε λίγο πιο μικρό το μωρό γιατί μετράει από την σύλληψη ενώ εμείς από την τελευταία περίοδο. Και εγώ όταν πήγα ενώ ήμουν 5εβδ+6ημ. με έβγαλε 5εβδ. ακριβώς οπότε μετράμε με βάση τον γιατρό. Χαίρομαι πολύ που άκουσες καρδούλα!!! Άντε να πάω και εγώ την άλλη Πέμπτη να ακούσω να μου φύγει το άγχος!!!!

Ο χρήστης NGN1980 δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 27-02-13, 21:07   #1751
αστεράκι!!!

Προεπιλογή

Παράθεση:
χαχαχααχαχαχχαχααχχα!!!!!!!καλησπερα αστερακι μου!!!καλα εισαι...???να εδω τα λεμε.....καλα αν φερουν στο συγκεκριμενο τοπικ γιατρο.....ααααα καλα........24 ωρες το 24 ωρο θα γραφει!!!!!!!!!!!!
και ξανα τα ιδια θα λεμε.....τις ιδιες ερωτησεις συνεχεια!!!!τι να κανουμε...μας αρεσει να τα ακουμε πολλες φορες!!!!!!!!!!!
είμαι καλά αν εξαιρέσεις τη μέση μου και την κοιλιά μου κάτω χαμηλα.....
σύμφωνω πολύ μαζί σου ότι μας αρέσει να ακούμε τα ίδια πράγματα πολλες φορές
εσύ πως είσαι???
Παλιά 27-02-13, 21:10   #1752
patousitsa82

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο NGN1980 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα κοριτσάκια μου και από μένα!!!
Εγώ ευτυχώς το μεσημέρι πριν φάω πήρα ένα χάπι primperan και ψιλοσυνήλθα. Πήρα τα πάνω μου!!!
Εσείς τι κάνετε???

ΔΗΜ+ΧΡ. είναι απόλυτα φυσιολογικό να σου έβγαλε λίγο πιο μικρό το μωρό γιατί μετράει από την σύλληψη ενώ εμείς από την τελευταία περίοδο. Και εγώ όταν πήγα ενώ ήμουν 5εβδ+6ημ. με έβγαλε 5εβδ. ακριβώς οπότε μετράμε με βάση τον γιατρό. Χαίρομαι πολύ που άκουσες καρδούλα!!! Άντε να πάω και εγώ την άλλη Πέμπτη να ακούσω να μου φύγει το άγχος!!!!
μπραβο καλο μου!!!!!!!!!
θα ηρεμησεις!!!!θα το δεις!!!!υπομονη θελει και ολα θα πανε καλα!!!!!
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 27-02-13, 21:12   #1753
patousitsa82

Προεπιλογή

Παράθεση:
είμαι καλά αν εξαιρέσεις τη μέση μου και την κοιλιά μου κάτω χαμηλα.....
σύμφωνω πολύ μαζί σου ότι μας αρέσει να ακούμε τα ίδια πράγματα πολλες φορές
εσύ πως είσαι???
αχχαχαχαχαχα!ναι ναι!ετσι ειναι!!!
εγω αστερακι μου καλα ειμαι!πονακια στην κοιλια και στο στηθος δεν εχω!μονο τα υγρα...και κατι σπυρακια που εβγαλα σημερα στο προσωπο!ηρεμα πραγματα..........
Παλιά 27-02-13, 21:19   #1754
patousitsa82

Προεπιλογή

[QUOTE=basiksiro;2534039]
Παράθεση:

μακαρι Βασω μου....μακαρι!!!!!!!!!!!!!!
Μακαρι σε ολες μας!!!!!το ενα θετικο τεστακι πισω απ το αλλο να πηγαινει!!!!!!!!!!!!!!
Παλιά 27-02-13, 21:23   #1755
αστεράκι!!!

Προεπιλογή

Παράθεση:
αχχαχαχαχαχα!ναι ναι!ετσι ειναι!!!
εγω αστερακι μου καλα ειμαι!πονακια στην κοιλια και στο στηθος δεν εχω!μονο τα υγρα...και κατι σπυρακια που εβγαλα σημερα στο προσωπο!ηρεμα πραγματα..........
λίγες μέρούλες περίμενε και κάτι θα ξεκινήσει δεν μπορεί!!!!!!!!!!!!!!!
μακάρι να μας πεις και εσύ ευχάριστα καλή μου!!!!!!!!!!!!

ngn μου μπράβο που νοιώθεις καλύτερα!!!! αν σε βοηθάει αυτό το χάπι να το παίρνεις κάθε μέρα αν γίνεται!!!!! άντε να ηρεμήσεις και να το χαρείς λίγο και σε μια βδομαδούλα να ακούσεις και την καρδούλα του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παλιά 27-02-13, 21:24   #1756
athanasia-eirini

Το avatar του χρήστη athanasia-eirini

athanasia-eirini χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Koritsia i thermometrisi pou prepei na ginete? kato apo tin glosa?
Ο χρήστης athanasia-eirini δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 27-02-13, 21:27   #1757
αστεράκι!!!

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο athanasia-eirini Εμφάνιση μηνυμάτων
Koritsia i thermometrisi pou prepei na ginete? kato apo tin glosa?
ναι ναι και μάλιστα πρωί πρωί πριν σηκωθείς από το κρεβάτι!!!!
δεν εννοώ στις 6 το πρωίαπλά πριν να σηκωθείς!!!!!!!!!!!!!!
Παλιά 27-02-13, 21:30   #1758
athanasia-eirini

Προεπιλογή

Παράθεση:
ναι ναι και μάλιστα πρωί πρωί πριν σηκωθείς από το κρεβάτι!!!!
δεν εννοώ στις 6 το πρωίαπλά πριν να σηκωθείς!!!!!!!!!!!!!!
xriste mou toses meres ekana lathos!! Opote otidipote metrisa ews twra den exei kai simasia!!! prin kamia wra pou metrisa itan 37.3 LLeei kati auto???
Ooriksia eixa 21-22.03 !! Periodo perimenw 07.03 ! prepei oli tin mera na einai toso ? kai an den einai tin wra pou ksupnisw kai anevenei alli stigmi mesa sti mera ti simainei? episis to 36.9 einai apodekto?
Παλιά 27-02-13, 21:36   #1759
αστεράκι!!!

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο athanasia-eirini Εμφάνιση μηνυμάτων
xriste mou toses meres ekana lathos!! Opote otidipote metrisa ews twra den exei kai simasia!!! prin kamia wra pou metrisa itan 37.3 LLeei kati auto???
Ooriksia eixa 21-22.03 !! Periodo perimenw 07.03 ! prepei oli tin mera na einai toso ? kai an den einai tin wra pou ksupnisw kai anevenei alli stigmi mesa sti mera ti simainei? episis to 36.9 einai apodekto?
όχι καλέ κάτσε ένα λεπτό!!!!!
λοιπόν μετά την ωορρηξία ανεβαίνει η θερμ. μας μέχρι και 1 με 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο!!!!
λένε ότι η πιο σωστή ώρα είναι πριν να σηκωθούμε που ο οργανισμός ήταν σε αναύπαση, όμως απ 'οτι φαίνεται έχεις αρκετα ψηλη θερμ. που νομίζω είναι καλό σημαδι!!!!! δεν έχει αποδεκτα και μη αποδεκτα νομίζω, πάει ανάλογα τον οργανισμό!!!!
αν κατά τις 5 με 6 του μήνα δεν πέσει και συνεχίσει να είναι ψηλη τότε μπορεί και να σημαίνει εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!
όμως πολλές φορες η θερμ. δε σημαίνει κ πολλά πράγματα.....εγώ στη 2η μου κύηση είχα 35.5............................(το μέτρησα τυχαία όμως ένα πρωί όχι συστηματικά και εκείνο γιατί νόμιζα πως ήμουν άρρωστη)
Παλιά 27-02-13, 21:41   #1760
athanasia-eirini

Προεπιλογή

Παράθεση:
όχι καλέ κάτσε ένα λεπτό!!!!!
λοιπόν μετά την ωορρηξία ανεβαίνει η θερμ. μας μέχρι και 1 με 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο!!!!
λένε ότι η πιο σωστή ώρα είναι πριν να σηκωθούμε που ο οργανισμός ήταν σε αναύπαση, όμως απ 'οτι φαίνεται έχεις αρκετα ψηλη θερμ. που νομίζω είναι καλό σημαδι!!!!! δεν έχει αποδεκτα και μη αποδεκτα νομίζω, πάει ανάλογα τον οργανισμό!!!!
αν κατά τις 5 με 6 του μήνα δεν πέσει και συνεχίσει να είναι ψηλη τότε μπορεί και να σημαίνει εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!
όμως πολλές φορες η θερμ. δε σημαίνει κ πολλά πράγματα.....εγώ στη 2η μου κύηση είχα 35.5............................(το μέτρησα τυχαία όμως ένα πρωί όχι συστηματικά και εκείνο γιατί νόμιζα πως ήμουν άρρωστη)

Katalaba kalo mou asteraki!!! Opote afinw to xrono na deiksei!!!! tha pernw tin thermokrasia mono proi bradu kai perimenw tin katallili mera!!!
Κλειστό Θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές