Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΔΟΝΤΙ ΣΤΟΠ!!!


souzy

Recommended Posts

Πριν από καμιά δεκαριά μέρες ανακάλυψα πως είχε σκάσει μύτη στο μπέμπη μου ένα δοντάκι (και μάλιστα ο κυνόδοντας!). Το δείξαμε σε παππούδες και γιαγιάδες, σε συγγενείς και φίλους, το γιορτάσαμε δεόντος βρε αδελφέ! Άλλά σήμερα το ψάχνω και δεν το βρίσκω πουθενά!!! :shock::shock::shock: Πού είναι το δόντι;;;;Ύπάρχει περίπτωση να εμφανιστεί και μετά να εξαφανιστεί; Το έχετε ξανακούσει αυτό;;;

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σιγουρα ηταν δοντι?Πρωτο δοντι και κυνοδοντας!Κατι δεν θα ειδες καλα??? :lol::lol: Μονο οδοντιατρος μπορει να απαντησει νομιζω!

 

Οι κυνόδοντες ειναι τα τελευταία δοντια που βγάζουν τα παιδιά.

 

Πρωτα βγαίνουν τα μπροστινά....

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ πάθαμε κι εμείς!!!!!!!!!!!!!

αν ψάξεις θα βρεις το θέμα που είχα ανοίξει "πρώτο δόντι αλλά ποιο δόντι!!!"

είχα πάθει κι εγώ σοκ που έβγαινε πρώτα ο κυνόδοντας κι ανησυχούσα :lol:

τελικώς, ως δια μαγείας, εξαφανίστηκε (παρόλο που όντως είχε σκάσει και είχε φανεί μυτούλα) και βγήκαν μαζί τα δύο κάτω δόντια!!!!

στη συνέχεια έβγαλε ένα κεντρικό κοπτήρα πάνω, το διπλανό του κοπτήρα (όχι το άλλο κεντρικό) και τώρα έβγαλε και τον δεύτερο κεντρικό

(έχουμε 3 πάνω και 2 κάτω)

 

μην ανησυχείς!!!!

δεν ξέρω τι είχε συμβεί και σε μας... αλλά όλα καλά είναι :lol:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ πάθαμε κι εμείς!!!!!!!!!!!!!

αν ψάξεις θα βρεις το θέμα που είχα ανοίξει "πρώτο δόντι αλλά ποιο δόντι!!!"

είχα πάθει κι εγώ σοκ που έβγαινε πρώτα ο κυνόδοντας κι ανησυχούσα :lol:

τελικώς, ως δια μαγείας, εξαφανίστηκε (παρόλο που όντως είχε σκάσει και είχε φανεί μυτούλα) και βγήκαν μαζί τα δύο κάτω δόντια!!!!

στη συνέχεια έβγαλε ένα κεντρικό κοπτήρα πάνω, το διπλανό του κοπτήρα (όχι το άλλο κεντρικό) και τώρα έβγαλε και τον δεύτερο κεντρικό

(έχουμε 3 πάνω και 2 κάτω)

 

μην ανησυχείς!!!!

δεν ξέρω τι είχε συμβεί και σε μας... αλλά όλα καλά είναι :lol:

 

ΣΟΒΑΡΑ;;; :shock:

Μου φαίνεται τρομερά περίεργο! Λες να το χάσαμε όντως και να κάνουμε μήνες να το ξαναδούμε;;; Εγώ να σου πω δεν ανησύχησα που ήταν κυνόδοντας, της κουμπάρας μου ο μικρός (ο επονομαζόμενος και Δρακουλίνι :lol: )επίσης έβγαλε πρώτα τους 2 κάτω κυνόδοντες!!! Ανησύχησα που τον έχασα!

Θάλεια και Παμ, κι όμως ήταν κυνόδοντας. Το είδε πολύς κόσμος το δοντάκι μας... Δεν ήταν φαντασία χαζομαμάς!!! :lol:

Τι να πω... Θα μας τρελάνουν αυτά τα μωρά!!! :P

Το ΑΓΓΕΛΑΚΙ μας...

 

53d74c016a.png

 

Together we stand, divided we fall...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...