Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ερώτηση για γυναικολόγο του ΙΑΣΩ...(Γκούμας)


Recommended Posts

Αν και δεν είμαι έγκυος ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποια τον κ.Γκούμα Κωνσταντίνο. Τον έχω χρόνια και τον εμπιστεύομαι αλλά δεν γνωρίζω καμία γυναίκα που να έχει γεννήσει και να τον είχε γιατρό. Αν υπάρχει κάποια που να έχει εμπειρία από τον συγκεκριμένο πολύ θα ήθελα καμιά πληροφορία! :)

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Alex

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα! Καταρχάς θα ξαναπώ ότι ως τώρα δεν έχω κανένα παράπονο από αυτόν, απλώς δεν ξέρω τι φήμη έχει. Εσένα σου τον σύστησε κάποιος; Έχει ξεγεννήσει εσένα ή καμιά γνωστή σου;

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, τώρα πρέπει να φύγω. Θα σου στέιλω πμ με απαντήσεις το βράδυ ελπίζω (σόρι...)

 

Πάντως, να σου πω γρήγορα, με ξεγέννησε, ναι, είναι οικογενειακός φίλος, έχει κουράρει και την αδερφή μου που είχε κύστες και είμαι ευχαριστημένη. Επίσης, είμαι ευχαριστημένη και από τη μαία, πολύ ευχαριστημένη

 

Λοιπόν, φεύγω τώρα και ταλέμε το βράδυ, μάκια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 χρόνια μετά...

Καλησπέρα κορίτσια,είμαι νέο μέλος στο forum.Είμαι αρραβωνιασμένη και σκεφτόμαστε με τον άντρα μου να μπούμε σιγά σιγά στην διαδικασία για ένα παιδάκι και θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ για τον συγκεκριμένο γυναικολόγο επειδή δεν ξέρω κάποια κοπέλα που να έχει γεννήσει σε αυτόν τον γιατρό.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...