Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κοριτσια τα φώτα σας (Πετσακια γυρω απο τα δαχτυλα )


Recommended Posts

ειμαι η μαμα του ραφαήλ 20 μηνων ο οποίος δεν έχει σταματήσει να κάνει συνεχως ιώσεις ήθελα όμως να σας ρωτήσω κάτι άλλο που παρατήρησα αν ξέρετε να μου πείτε στα χεράκια του γύρω απο τα δάχτυλα είναι γεμάτο πετσάκια σαν παρανυχιδες σαν σκασμένους κάλους γύρω γυρω απο το κάθε δάχτυλο ξέρετε τι μπορει να είναι αυτό γιατί ανησυχώ, επίσης για την καταρροη και το μπουκωμα που έχει μου έδωσε η παιδίατρος το σιρόπι αεριουμ ξέρετε για πόσο πρέπει να το δώσω αυτο? ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


το αέριους μπορείς να το δώσεις μέχρι και 2 μήνες συνεχόμενα. για το άλλο... δεν ξέρω δυστυχώς να σου πω! η παιδίατρος τι λέει??

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

maryp ευχαριστώ πολύ πολύ θα την πάρω αύριο την παιδίατρο γιατί την έχω τρελλάνει στα τηλεφωνα με τοσες ιωσεις που κάνουμε και θα την ρωτήσω και για τα πετσάκια γιατι πραγματικα μου φαίνεται πολύ περίεργο ευχαριστώ για τα φώτα σου για το αεριουμ

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι τιποτα λογω διατροφής?Δεν ξερω σιγουρα.Υποθεση κανω και σου δινω καποια ιδεα. Ξερεις πως τα νυχια μας οταν ημασταν μικροι εβγαζε εκεινο το ασπρο και μας ελεγαν για ασβεστιο. Ετσι μην ειναι τιποτα τετοιο?Ο γιατρος σιγουρα θα σας πει....

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ θάλια μου σήμερα βλέπω ότι εξαφανίστηκαν πολυ περίεργο μου φαινεται είναι και άρρωστος κ δεν ξέρω ποσο ρόλο παιζει και αυτο την Δευτέρα θα τον δει η παιδιατρος και θα μας πει ευχαριστώ πολυ πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω κορίτσια θα σας ενημερώσω απο Δευτερα πάντως στα χερακια του τα πετσακια εχουν φύγει βηχας καταρροη διάρροιες κτλ συνεχιζονται .........

Link to comment
Share on other sites

σημερα έφαγα μεγάλη λαχταρα κοριτσια γιατί ο μικρος έγινε οπως τα είπα χειροτερα ο βηχας του δυνατοτερος και έδειχνε έντονα σημαδια δυσκολιας αναπνοης τον πήγαμε νοσοκομειο μου έδωσαν εισπνεομενα μασκες κτλ (δεν μας βοηθάνε τα βαζουμε απο φλεβαρη) και μου είπαν οτι πρεπει να τον δει παιδοπνευμονολογος γιατί λόγο προωροτητας πρεπει να ημαστε σίγουρη για τα πνευμονια του αυριο θα τον παω και στην παιδιατρο του και βλεπουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γιατι δεν το πας κατευθειαν σε παιδοπνευομονολογο;

Εχει τοσο καιρο προβλημα το μωρο, κανετε εισπνοες και δεν το εχει δει καποιος πιο ειδικος απο τον παιδιατρο;

 

Ετχομαι περαστικα και αγυριστα!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ κοριτσια για τις ευχες σας ειναι πολυ σημαντικες

 

τον έχει δει πνευμονολογος οταν τον πηρα απο εντατικη και μετα οι γνωμες δυισταντε ειναι ευαισθητος λογο προωροτητας και του γυριζει σε βηχα κτλ ομως θα τον ξαναπαω προληπτικα

 

 

σας ευχαριστω όλες για το ενδιαφερον

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σημερα ειχαμε καινουρια ιστορια με τον ραφαηλακο τον ξυπνησα το πρωι και το μισο κρεββατι του ηταν μες στο αιμα απο την μυτη του πηρα την παιδιατρο και μου ειπε αν ξαναεπαναληφθει σε τρεις μερες να τον παω σε ωρρυλα για καυτιριασμο γιατι καποιο αγγειο θα εχει σπασει

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...