Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Θέματα γενικού ενδιαφέροντος > Ιατρικά θέματα, Διάγνωση, Θεραπεία > Μαιευτήρες-Γυναικολόγοι

Notices

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 23-12-14, 23:46   #841
stefo

stefo ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλες γιορτες κ σε σενα!!
Ο χρήστης stefo δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 26-12-14, 22:20   #842
nina

nina ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο sissy Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα,
θα ήθελα πληροφορίες για τον Ζεπειρίδη Λεωνίδα.
Μου τον σύστησαν ως πολύ καλό μαιευτήρα και θα ήθελα να τον επισκεφτώ όταν με το καλό...
Θα ήθελα πληροφορίες για τις κλινικές ή τα νοσοκομεία που αναλαμβάνει τοκετούς, την αναμονή στο ιατρείο του (σε όλους περιμένεις απλώς δε θα ήθελα να περιμένω 2-3 ώρες κάθε φορά), την αμοιβή του τόσο για τον τοκετό όσο και για την επίσκεψη. Αν κάποιοα κοπέλα έχει πρόσφατη εμπειρία θα ήθελα τα φώτα της. Ευχαριστώ πολύ.

Εχω γεννήσει δύο παιδιά με το ζεπειρίδη, το τελευταίο είναι τριών χρονών, εγώ τώρα 45. Θέματα υγείας είχα αρκετά σοβαρά (όχι υπογονιμότητα), ήταν τέλειος , τα ραντεβού κρατάν μισή ώρα , μία ώρα δεν θυμάμαι κανένα, απόδειξη όπως όλοι (αν είσαι άγνωστη σε δίνει, αν είσαι γνωστή, θα σε δώσει αν το ζητήσεις). Ως άνθρωπο τον είδα το ίδιο άψογο και όχι φιλοχρήματο. Τέλειος και θεός που να κάνει θαύματα δεν είναι κανένας.
Ο χρήστης nina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-01-15, 23:09   #843
sissy

sissy ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Ευχαριστώ πολύ τα κορίτσια που μου απάντησαν.
Ο χρήστης sissy δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 09-01-15, 17:24   #844
stefo

stefo ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Σημερα ειχα ραντεβου με τον κυριο Παπαγεωργιου και εμεινα πολυ ευχαριστημενη! Αν κ εφτιαξε το ιατρειο του στην Τουμπα δεν ειναι εντελως ολοκληρωμενο οποτε με δεχτηκε στο ιατρειο του κ.Μπυρου.
Ηρεμος,συζητησιμος,αναλυτικος!
Παλιά 11-01-15, 19:11   #845
ioannafragou

Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ioannafragou ουδετερη μηδέν
Wink

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο stefo Εμφάνιση μηνυμάτων
Σημερα ειχα ραντεβου με τον κυριο Παπαγεωργιου και εμεινα πολυ ευχαριστημενη! Αν κ εφτιαξε το ιατρειο του στην Τουμπα δεν ειναι εντελως ολοκληρωμενο οποτε με δεχτηκε στο ιατρειο του κ.Μπυρου.
Ηρεμος,συζητησιμος,αναλυτικος!
πράγματι υπέροχος άνθρωπος!με τόσες γνώσεις και είναι τόσο προσιτός.Τι ώρα πήγες γιατι είχα και εγώ ραντεβού στις 2,30 ομως πριν και μετά από εμένα είχε έγκυες. Αύριο θα με ξαναδεί έχει τοκετό μου είπε οποτε θα μου τηλ για να δουμε ποτε θα κανω ωορρηξία
Ο χρήστης ioannafragou δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-01-15, 22:03   #846
stefo

stefo ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ioannafragou Εμφάνιση μηνυμάτων
πράγματι υπέροχος άνθρωπος!με τόσες γνώσεις και είναι τόσο προσιτός.Τι ώρα πήγες γιατι είχα και εγώ ραντεβού στις 2,30 ομως πριν και μετά από εμένα είχε έγκυες. Αύριο θα με ξαναδεί έχει τοκετό μου είπε οποτε θα μου τηλ για να δουμε ποτε θα κανω ωορρηξία
10,30 το πρωι ειχα ραντεβου!
Μηπως δεν ειναι πολυ υπερ του φτ? Ολο προγραμματισμενους τοκετους εχει?
Ελπιζω παντως να τον ξαναεπισκεφτω συντομα!!
Παλιά 11-01-15, 22:18   #847
ioannafragou

Cool

Παράθεση:
10,30 το πρωι ειχα ραντεβου!
Μηπως δεν ειναι πολυ υπερ του φτ? Ολο προγραμματισμενους τοκετους εχει?
Ελπιζω παντως να τον ξαναεπισκεφτω συντομα!!
την ιδια ημερα με διαφορα 4 ωρες?για υπογονιμοτητα εισαι και εσυ?
Οταν ανεβηκα μεσα στο Δεκεμβριο Σερρες μιλησα με μια κυρια που ειχε γεννησει το Νοεμβριο και ειχε παει να τη δει στις 40 ημερες και μου ειπε πως ειναι υπερ του φυσιολογικου απο την ωρα που μπηκε το πρωι η γυναικα για να γεννησει ηταν διπλα της νομιζω την αλλη ημερα ξημερωματα γέννησε.και ηταν πολυ ευχαριστημενη.και με δυο κοπελες που μιλησα εδω η μια ειχε διδυμα οποτε πηγε καισαρικη αν και επειδή έσπασαν τα νερά την περιμενε μου ειπε.Η αλλη γενάει τέλος φλεβάρη οπότε θα μου πει.
Αυριο μου ειπε πως εχει προκληση και επειδη κραταει πολλες ωρες ως το βραδυ θα ειναι Θεσσαλονικη οποτε καποια στιγμη θα μου τηλ για να με δει.
μη ξεχνας δεν εχει κλινικες η σερρες οποτε καποια πραγματα ισως να θελουν καποιο προγρμματισμο
Παλιά 11-01-15, 22:42   #848
stefo

stefo ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Εγω πριν 2,5 μηνες εκανα δυστυχως διακοπη κυησης λογω σοβαρου προβληματος στο μωρακι που ειδαμε στο μεγαλο υπερηχο..ηθελα να αλλαξω γιατρο οποτε πηγα τωρα για εναν ελεγχο κ για να τον γνωρισω ωστε να ξεκινησουμε παλι προσπαθειες.
Εχεις δικιο στις σερρες δεν εχει κλινικες..
Παλιά 12-01-15, 00:09   #849
ioannafragou

Προεπιλογή

Παράθεση:
Εγω πριν 2,5 μηνες εκανα δυστυχως διακοπη κυησης λογω σοβαρου προβληματος στο μωρακι που ειδαμε στο μεγαλο υπερηχο..ηθελα να αλλαξω γιατρο οποτε πηγα τωρα για εναν ελεγχο κ για να τον γνωρισω ωστε να ξεκινησουμε παλι προσπαθειες.
Εχεις δικιο στις σερρες δεν εχει κλινικες..
Λυπαμαι!!ειχες τετοια εμπειρια?
απο οσο εχω διαβασει και στη σελιδα του στο fc και εδω ειναι ειδικος στην παρακολουθηση εγκυμοσυνης,ειναι απο τους πιστοποιημενους που αναλαμβανουν να παρακολουθουν ολη την εγκυμοσυνη.σου ευχομαι αυτη τη φορα να πανε ολα καλα και μαζι τους σιγουρα θα εχεις σωστη παρακολουθηση.
καλο βραδυ!σου ευχομαι γρηγορα να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη.
Παλιά 12-01-15, 14:59   #850
stefo

stefo ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ioannafragou Εμφάνιση μηνυμάτων
Λυπαμαι!!ειχες τετοια εμπειρια?
απο οσο εχω διαβασει και στη σελιδα του στο fc και εδω ειναι ειδικος στην παρακολουθηση εγκυμοσυνης,ειναι απο τους πιστοποιημενους που αναλαμβανουν να παρακολουθουν ολη την εγκυμοσυνη.σου ευχομαι αυτη τη φορα να πανε ολα καλα και μαζι τους σιγουρα θα εχεις σωστη παρακολουθηση.
καλο βραδυ!σου ευχομαι γρηγορα να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη.
Σε ευχαριστω πολυ Ιωαννα! Μακαρι οσες κοπελες προσπαθουν να εχουν συντομα ευχαριστα! Τελειομηνες εγκυμοσυνες με υγιη μωρακια!
Το οτι ειναι πιστοποιημενος στους υπερηχους ηταν αλλος ενας λογος που ηθελα να τον επισκεφτω!!
Παλιά 16-01-15, 12:42   #851
anchelita

Περιοχή: thessaloniki
anchelita ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

O Μπυρος ειναι ο γιατρός μου. Γεννησαμε τα διδυμακια μου στις 37 εβδ. Ειναι φοβερος, και γιατρος και πανω απο ολα ανθρωπος.Ο Παπαγεωργιου μου εκανε β επιπεδου στο ιατρειο του Μπυρου.Μια φορα τον ειδα, καλη εντυπωση μου εκανε, αναλυτικός, ηρεμος και πιστοποιημενος.
Παλιά 17-01-15, 11:20   #852
ioannafragou

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο anchelita Εμφάνιση μηνυμάτων
O Μπυρος ειναι ο γιατρός μου. Γεννησαμε τα διδυμακια μου στις 37 εβδ. Ειναι φοβερος, και γιατρος και πανω απο ολα ανθρωπος.Ο Παπαγεωργιου μου εκανε β επιπεδου στο ιατρειο του Μπυρου.Μια φορα τον ειδα, καλη εντυπωση μου εκανε, αναλυτικός, ηρεμος και πιστοποιημενος.
Ο Παπαγεωργιου ειναι εξαιρετικος καθε φορα εχει αυτη την ηρεμια να σου εξηγησει τα παντα,εχει γνωσεις ο ανθρωπος και σε καθησυχαζει.και το καλο ειναι για εμας εδω στη θεσσαλονικη που εκανε δικο του ιατρειο.Απο οσο ξερω θα παρακολουθει και εγκυους οποτε αλλη σιγουρια.
Μακαρι να τακαταφερουμε και να το ζησουμε αυτο το ονειρο.Προς το παρον τον εχω σα γυναικολογο
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 26-01-15, 15:52   #853
HoPe*M

HoPe*M ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο blueblack Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπερα,γιατρο εχω αλλα λογο αποτυχημένων προσπαθειών για εγκυμοσύνη με σπερματεγχύσεις μας στελνει στον Παππα και στο embryolab για να μπουμε στον δρομο τις εξωσωματικης,γιαυτο ηθελα να μαθω πληροφοριες γιαυτον.Ευχαριστω για την απαντηση σου

μονο τα καλυτερα εχω να πω για ολη την ομαδα της μοναδας , τον παππα ειχα και εγω στην προσπαθεια μου και μετα απο χρονια και πολλες απογοητευσεις και προσπαθειες με αλλα κεντρα ,σημερα με την βοηθεια τους διανυω τον εβδομο μηνα με γυναικολογο μετα την συλληψη τον Ανεσιδη επισης συνεργατη της μοναδας, απιστευτοι ανθρωποι! απιστευτοι γιατροι, οτι και να πω ειναι λιγο!

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές