Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Θέματα γενικού ενδιαφέροντος > Ιατρικά θέματα, Διάγνωση, Θεραπεία > Μαιευτήρες-Γυναικολόγοι

Notices

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 07-02-12, 12:09   #561
psixi

Το avatar του χρήστη psixi

psixi χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο patty1980 Εμφάνιση μηνυμάτων
Παπαχατζοπουλος
Ναι,τι να σου πω...Οταν μου εβγαλε τη γαζα,επειδη ελειπε ο δικος μου ο γιατρος μου λεει "εγω δεν ειμαι ο Αντρεας να σε χαιδευω,ειμαι στρατιωτικος" και την τραβαει μια που πηδηξα μεχρι το ταβανι,μου εβγαλε μαζι και δερμα και μας ακουσε ολο το γεννεσις...Σαν γιατρος δεν ξερω αλλα σαν ανθρωπος πολυ με σεβαστηκε...Εμενα με βοηθησε να αποκτησω τα διδυμα ο Ανδρεας ο Σορτσης.Διπλα μου και στην εξωσωματικη και οταν νοσηλευτηκα και στα εξοδα και στο ικα ειναι και με ξελασπωσε με τα φαρμακα και τις αδειες που χρειαστηκα...Τι ναπω ,μεχρι διακοσια ευρω απο την αμοιβη του εβγαλε και μου τα εδωσε οταν γεννησα και μου ειπε "για τα μωρα!"...να σημειωσω οτι δεν χρεωσε διπλο τοκετο στα διδυμα οπως κανουν αλλοι και δεν μου επαιρνε πανω απο μια επισκεψη(40ευρω) τομηνα αν και εγω λογω εξωσωματικης,διαβητη και διδυμιας πηγαινα στην αρχη ανα βδομαδα και μετα δυο φορες το μηνα
Ο χρήστης psixi δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-02-12, 12:14   #562
psixi

psixi χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο litsaki_ka Εμφάνιση μηνυμάτων
Σορτσης ανδρεας....μητροπολεως 105 !!!αυτος ο ανθρωπος ειναι καταπληκτικος!!!!ειναι ανθρωπος!!!!!με το χρημα δεν εχει την ιδια σχεση που εχουν οι αλλοι γιατροι....ασε που μου απανταει σε ολεσ τισ αποριεσ μου..ειμαι πολυ ευχαριστημενη!!!
...και απορουσα που δεν βρηκα αλλη...
Παλιά 07-02-12, 12:24   #563
psixi

psixi χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο μαμουιτσα Εμφάνιση μηνυμάτων
Γειά σας κορίτσια είμαι καινούργια και θα ήθελα να πώ ότι έχω γυναικολόγο ττον Σόρτση Ανδρέα ,Μητροπόλεως 105.Εχει μετεκπαιδευτει στο Λονδίνο.Τι να πώ γιαυτόν τον άνθρωπο έκανα δύο παιδιά το 2007 και 2009 μου πήρα τα ίδια λεφτά με φ.τοκετόωόπως και στην νύφη μου που γέννησε το 2006 με κτ.Και μια γνωστή πήγε που είχε πρόβλημα με ζάχαρο και ινσουλίνες και έχει και μωράκι.Δεν έπερνε πάντα χρήματα στην επίσκεψη,και τα χρήματα που πήρε στην γέννα ήταν πολύ λιγότερα από αυτά που ακούω από άλλους.Είναι άνθρωπος και καθόλου φιλοχρήματος.Μόλις τον έπερνα τηλ καταλάβενε ποια είμαι και με έλεγε με το όνομά μου χωρίς να του πω ποια είμαι,όποτε πήγενα και πάω στο ιατρείο του πάντα έχει κόσμο.Με έπερνε ο ίδιος τηλ να μου πεί τα αποτελέσματα των εξετάσεων(ποιος γιατρός το κάνει αυτό).Ηταν δύπλα μου σε ότι ήθελα,αισθάνομαι ότι μου τον έστειλε ο Θεός δεν θα τον άλλαζα με τίποτα.Χαμογελαστός με τα αστεία του σε κάνει να νιώθεις άνετα.Είναι και στο ικα αμπελοκήπων οπότε τις εξετάσεις τις έκανα εκεί.Κάθε μήνα γενικές και ούρων εξετάσεις είναι πολύ προσεκτικός με αυτά τα πράγματα.Στο πρώτο μου παιδί με περίμενε από τις 12 το βράδυ και γέννησα 11,30 το πρωί φυσιολογικά και στο δεύτερο από τις 12.30μμ και γ΄εννησα στις 5,30πμ φυσιολογικά.Αυτόσ με έραψε(γιατί ακούω και τέρατα) δεν με παράτησε μετά την γέννα.Έγραψα πολλά αλλά άξηζε τον κόπο.
Ετσι,ακριβως,μονο που τωρα ειναι διευθυντης στο ικα ευοσμου...
Παλιά 07-02-12, 14:46   #564
piccolo

Το avatar του χρήστη piccolo

piccolo ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ΤΥΜΠΑΝΙΔΗ κ εγω!!! Απιστευτος γιατρος κ ανθρωπος!!! Γεννησα πριν απο λιγο καιρο κ ημουν σε 4κλινο. Ημουν η μοναδικη που την επισκεπτοταν ο γιατρος καθε μερα
Παλιά 07-02-12, 15:44   #565
stella261011

stella261011 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο demi Εμφάνιση μηνυμάτων
τωρα να ρωτησω κατι?αν καποια κοπελα για καποιο λογο μεινει δυσαρεστημενη απο τον γιατρο που προτεινει μετα θα ενημερωσει και τις υπολοιπες?
διοτι διαβασα τουλαχιστον 2 ονοματα εδω μεσα που θα προτιμουσα να καταπιω προκες παρα να παω ξανα στους χασαπηδες...βεβαι πολυ δυσκολη η περιπτωση μου αλλα ο ενας μου εκανε ηλεκτροσοκ στην μητρα στην κυριολεξια ομως και μπουκαρε ο συζυγος (τοτε γκομενος)και με πηγε στο νοσοκομειο με αιμοραγια..απο το νοσοκομειο οι γυναικολογοι (συναδερφοι )τον αποκαλεσαν χασαπη και μου ελεγαν να του κανω καταγγελια.
ΑΠΛΑ επει,ενω να ειστε πολυ σιγουρες για αυτους που συστηνεται...

ποιος χασαπης ηταν αυτος???αν θελεις μου λες!
Ο χρήστης stella261011 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-02-12, 15:46   #566
stella261011

stella261011 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο olina1106 Εμφάνιση μηνυμάτων
Γειά σας κορίτσια έγω έχω να πω μόνο τα καλύτερα για τον γιατρό μου. ΤΑΣΟΣ ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ Γέννησα 3 παιδάκια τα δύο είχαν και περιτύλιξει αλλά του είχα τόση εμπιστοσύνη. Είναι φοβερός άνθρωπος πάνω απ'όλα και εξαιρετικός γιατρός.
ειμαι δυστυχως δυσαρεστημενη.
Ο χρήστης stella261011 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 08-02-12, 13:04   #567
lucky-sylvester

Περιοχή: wherever I may roam...
lucky-sylvester χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο stella261011 Εμφάνιση μηνυμάτων
ποιος χασαπης ηταν αυτος???αν θελεις μου λες!
Θα ήθελα κι εγώ να μάθω. Ανατρίχιασα με την περιγραφή.
Παλιά 10-02-12, 11:39   #568
anchelita

Περιοχή: thessaloniki
anchelita ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Ξέρει καμια το Λουφόπουλο?Ειναι Διαβαλκανικό και Ιπποκράτειο.Επίσης θα ηθελα γνώμες για Ζεπειριδη και Τσιβελεκίδου.Ψαχνω γιατρό όπως καταλάβατε και εχω καταμπερδευτεί
Ο χρήστης anchelita δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-02-12, 11:43   #569
demi

demi ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

επειτα απο μεγαλη αναζητηση λογο σοβαρου προβληματος επελεξα τον ζεπειριδη.ΓΙΑ ΜΕΝΑ ειναι εξαιρετικος ως επιστημονας.Απο εκει και περα εσυ πρεπει να επιλεξεις και να σου αρεσει ο γιατρος σου..
Ο χρήστης demi δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-02-12, 11:46   #570
kikileuteris

Περιοχή: Θεσσαλονίκη
kikileuteris χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
επειτα απο μεγαλη αναζητηση λογο σοβαρου προβληματος επελεξα τον ζεπειριδη.ΓΙΑ ΜΕΝΑ ειναι εξαιρετικος ως επιστημονας.Απο εκει και περα εσυ πρεπει να επιλεξεις και να σου αρεσει ο γιατρος σου..
Συμφωνώ απόλυτα για το Ζεπειρίδη.

Πριν το Ζεπειρίδη είχα τη Τζιβελεκίδου. Ωραίος άνθρωπος, αλλά όταν ήθελα κάτι μιλούσα με γραμματέα και θα με έπαιρνε τηλ η Ελένη και δε με έπαιρνε ποτέ. Ενώ ο Ζεπειρίδης ήταν απίκο!

Φονιάδες των λαών, νοικοκυραίοι!
ioanna.gr
Ο χρήστης kikileuteris δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-02-12, 12:27   #571
anchelita

anchelita ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Σας ευχαριστώ κορίτσια για τις άμεσες απαντήσεις
Παλιά 10-02-12, 14:20   #572
takis79

takis79 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Γεια σας!εχω βιβλιαριο του δημοσιου και ψαχνω εναν καλο γιατρο συμβεβλημένο με ΕΟΠΠΥ!
μπορειτε να μου προτεινετε καποιον για να μπορω να καλυπτω καποια απο τα εξοδα των επισκεψεων μου αλλα και απο καποιες εξετασεις μου;;
γυναικολογος μου τωρα ειναι η κυρια μπλουχου και μου προτειναν και τον χρηστο καρυδα αλλα κανενας απο τους τους 2 δεν ειναι με ΕΟΠΠΥ!(καμια γνωμη γιαυτους;; )

μαρια.
Ο χρήστης takis79 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-02-12, 15:01   #573
Phyllis

Phyllis χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο takis79 Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σας!εχω βιβλιαριο του δημοσιου και ψαχνω εναν καλο γιατρο συμβεβλημένο με ΕΟΠΠΥ!
μπορειτε να μου προτεινετε καποιον για να μπορω να καλυπτω καποια απο τα εξοδα των επισκεψεων μου αλλα και απο καποιες εξετασεις μου;;
γυναικολογος μου τωρα ειναι η κυρια μπλουχου και μου προτειναν και τον χρηστο καρυδα αλλα κανενας απο τους τους 2 δεν ειναι με ΕΟΠΠΥ!(καμια γνωμη γιαυτους;; )

μαρια.
οπως εχω ξαναπει γιατρος μου ειναι ο Μπυροσ στη σταυρουπολη και ειναι στον εοπυ

Ο χρήστης Phyllis δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-02-12, 10:01   #574
anchelita

anchelita ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο kikileuteris Εμφάνιση μηνυμάτων
Συμφωνώ απόλυτα για το Ζεπειρίδη.

Πριν το Ζεπειρίδη είχα τη Τζιβελεκίδου. Ωραίος άνθρωπος, αλλά όταν ήθελα κάτι μιλούσα με γραμματέα και θα με έπαιρνε τηλ η Ελένη και δε με έπαιρνε ποτέ. Ενώ ο Ζεπειρίδης ήταν απίκο!
Κορίτσια, πόσες μέρες πριν πρέπει να πάρω τηλ για να κλείσω ραντεβού στον Ζεπειριδη? Και που ξεγεννάει, χειρουργεί κτλ.?Θα χρειαστεί να κάνω μια υστεροσκόπηση για αφαίρεση πολύποδα σύντομα και ήθελα να ξέρω με ποιες κλινικές συνεργάζεται. Τα στοιχεία του τα βρήκα από το ίντερνετ. Είναι στην Αγ. Σοφιας 34. Σωστά?
Παλιά 12-02-12, 10:16   #575
zoitsa!

Περιοχή: Θεσσαλονικη
zoitsa! ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Εγω εχω την Ευτυχια Αναγνωστου! Πολυ καλη σαν γιατρος και ανθρωπος.Οτι ωρα και να την παρεις θα σε απαντησει και οτι βλακεια με ερχοταν στο νου, την επαιρνα και απαντουσε σε ολα! Ειναι στο κεντρο, Σβωλου 30.
Ειναι υπερ του φυσιολογικου τοκετου, εγω γεννησα βεβαια με καισαρικη γιατι ο μικρος ηταν τυλιγμενος με λωρο και δεν τον αφηνε να κατεβει!Το παλεψε ομως για 14 ωρες
Ο χρήστης zoitsa! δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-02-12, 11:53   #576
kikileuteris

kikileuteris χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο anchelita Εμφάνιση μηνυμάτων
Κορίτσια, πόσες μέρες πριν πρέπει να πάρω τηλ για να κλείσω ραντεβού στον Ζεπειριδη? Και που ξεγεννάει, χειρουργεί κτλ.?Θα χρειαστεί να κάνω μια υστεροσκόπηση για αφαίρεση πολύποδα σύντομα και ήθελα να ξέρω με ποιες κλινικές συνεργάζεται. Τα στοιχεία του τα βρήκα από το ίντερνετ. Είναι στην Αγ. Σοφιας 34. Σωστά?
Ανάλογα την περίπτωση φαντάζομαι κλείνει ραντεβού.

Εκεί είναι, αγίας σοφίας.

Εγώ γέννησα το πρώτο παιδάκι μου στη γενική και το 2ο στο παπαγεωργίου μαζί του.

Φονιάδες των λαών, νοικοκυραίοι!
ioanna.gr
Ο χρήστης kikileuteris δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 13-02-12, 16:06   #577
ferminadasa

Το avatar του χρήστη ferminadasa

ferminadasa ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο psixi Εμφάνιση μηνυμάτων
Ετσι,ακριβως,μονο που τωρα ειναι διευθυντης στο ικα ευοσμου...

Και εγώ κορίτσια το Σόρτση έχω γιατρό εδώ και χρόνια! Τώρα βέβαια είναι η πρώτη εγκυμοσύνη και γεννάω με το καλό τον Ιούλιο! Δεν τον αλλάζω. Αν και ήμουν δυσαρεστημένη μόνο και μόνο για έναν λόγο: Έχει τόσο κόσμο κάθε φορά, που πας στις 5 και φεύγεις στις 11!!!Αν το σκεφτείς βέβαια πιο λογικά έχει απίστευτη πείρα ο άνθρωπος. Για τα άλλα, όπως τα είπατε, δεν τον ενδιαφερουν τα χρήματα και είναι πάνω απ' όλα άνθρωπος!!
Ο χρήστης ferminadasa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-02-12, 16:09   #578
ferminadasa

Το avatar του χρήστη ferminadasa

ferminadasa ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο takis79 Εμφάνιση μηνυμάτων

μαρια.
Ο Ανδρέας ο Σόρτσης δέχεται βιβλιάριο του Δημοσίου. Είμαι και εγώ του δημοσίου και αυτός είναι ο γιατρός μου! Το ιατρείο του είναι Μητροπόλεως 105. Είμαι πολύ ευχαριστημένη! Τους τελευταίους μήνες όμως, πολλοί γιατροί απεργούν από το Δημόσιο (γιατί δεν τους πληρώνει!!) και δεν δέχονται βιβλιάριο. Ρώτα πρώτα.
Ο χρήστης ferminadasa δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-02-12, 16:19   #579
takis79

takis79 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ευχαριστω πολυ!
Ο χρήστης takis79 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 13-02-12, 17:32   #580
psixi

psixi χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ferminadasa Εμφάνιση μηνυμάτων
Και εγώ κορίτσια το Σόρτση έχω γιατρό εδώ και χρόνια! Τώρα βέβαια είναι η πρώτη εγκυμοσύνη και γεννάω με το καλό τον Ιούλιο! Δεν τον αλλάζω. Αν και ήμουν δυσαρεστημένη μόνο και μόνο για έναν λόγο: Έχει τόσο κόσμο κάθε φορά, που πας στις 5 και φεύγεις στις 11!!!Αν το σκεφτείς βέβαια πιο λογικά έχει απίστευτη πείρα ο άνθρωπος. Για τα άλλα, όπως τα είπατε, δεν τον ενδιαφερουν τα χρήματα και είναι πάνω απ' όλα άνθρωπος!!
E,αν δεν ειχε κοσμο θα ανησυχουσα!!!Παντως τοσο μεγαλη καθυστερηση δεν ειχα ποτε,ισως γιατι εκλεινα παντα απο τα πρωτα ραντεβου του.Δοκιμασε το,κλεισε ραντεβου στο ξεκινημα και θα γλιτωσεις την οποια αναμονη...Αλλα δεν παιζεται ο χριστιανος,να ειναι καλα που μας εδωσε τα αγγελουδακια μας να μας τρεχουνε....

Παλιά 14-02-12, 09:51   #581
annat29

Περιοχή: ευοσμος θεσσαλονικη
annat29 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

κοριτσια και εγω τον Σορτση εχω.
πραγματικα ο ανθρωπος ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ!!!
δν σε κοιταει σαν πορτοφολι κατι που ειναι πολυ σημαντικο στις μερες μας και ειναι παντα εκει.
το μονο αρνητικο ειναι αυτο με τον πολλη κοσμο , αλλα και απο την αλλη αν δν ειχε τοσο κοσμο κατι δν θα πηγαινε καλα.
εψαξα πολυ για γιατρο και ευτυχως κατεληξα σε καποιον πολυ πολυ καλο!!!
Ο χρήστης annat29 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 15-02-12, 11:08   #582
ΡΑΦΑ

Περιοχή: ΘΕΣΣΑΟΝΙΚΗ
ΡΑΦΑ ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Κορίτσια εγώ έχω τον Αλμάλογλου στον Εύοσμο.Είναι καλός σαν γιατρός.Εχω δοκιμάσει αρκετούς και έχω να πώ ότι από τα μεγάλα ονόματα δεν μου άρεσε κανείς. Θέλω έναν γιατρό να είναι καταρτισμένος επιστημονικά και καλός σαν άνθρωπος. Ο συγκεκριμένος είναι συμβεβλημένος και με τι ΙΚΑ
Ο χρήστης ΡΑΦΑ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-02-12, 10:37   #583
anchelita

anchelita ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο kikileuteris Εμφάνιση μηνυμάτων
Ανάλογα την περίπτωση φαντάζομαι κλείνει ραντεβού.

Εκεί είναι, αγίας σοφίας.

Εγώ γέννησα το πρώτο παιδάκι μου στη γενική και το 2ο στο παπαγεωργίου μαζί του.
Μπορείς σε παρακαλώ να μου στειλεις το τηλ του ιατρείου του.Βρηκα το εξής τηλ στο ιντερνετ 2310232777 αλλά έχω εδώ και 3 πρωινά που παίρνω για να κλέισω τηλ και δεν απαντάει κανείς.Σε ευχαριστώ
Παλιά 17-02-12, 17:37   #584
liza_

liza_ ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

geia sas! ego exo ton nikolao anesidi. kalamaria kai einai gennesis kai agio louka. einai neos, prositos polu, apantaei panta sto til genika se kanei na niotheis polu aneta.
Ο χρήστης liza_ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 17-02-12, 17:42   #585
vertigo

Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
vertigo ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Κι εγώ τον Ανεσίδη έχω. Είναι απλά super. Να προσθέσω ότι δε χρειάζεται να περιμενεις και σου κανονίζει αμέσως επίσκεψη. Τον έχω πάρει άπειρα τηλέφωνα και απάντησε σε όλες τις χαζές απορίες μου χωρίς να δυσανασχετεί. Πολύ κατανόηση και υπομονη ο άνθρωπος. Είμαι υπερευχαριστημένη!
Παλιά 21-02-12, 14:10   #586
maraki...

maraki... ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Κορίτσια γνωρίζει καμία τον Δέλκο Δημήτρη???

Ο χρήστης maraki... δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 22-02-12, 09:13   #587
annat29

annat29 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ο δελκος ειναι π.κ.γιατρος πηγαινα παλιοτερα σ'αυτον αλλα τον αλλαξα γιατι δν ηταν μεσω ΕΟΠΠΥ.Αν και ειναι στη λιστα δυστυχως δν γραφει εξετασεις.βεβαια ειναι γιατρος του Ιπποκρατειου οποτε και παλι συμφερει.
θα μεινεις ευχαριστημενη ειναι επικοινωνιακος και οτι ωρα και να τον παρεις τηλεφωνο απανταει.
ελπιζω να σε βοηθησα!
Παλιά 01-03-12, 12:41   #588
nyfoyla

nyfoyla ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Γνωρίζετε γιατρό που να έχει σωστές γνώσεις πάνω στο σύνδρομο πολυκυστικών και στην αντιμετώπισή του?
Ο χρήστης nyfoyla δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-03-12, 12:51   #589
ΝΙΚΟΣΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΝΙΚΟΣΧΡΙΣΤΙΝΑ χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

εμεις οσο ημασταν θεσσαλονικη που σπουδαζαμε (και γεννησαμε κιολας εκει) ειχαμε την Γαιτάνη Μαρία. Κάπου στην Όλγας ήταν αν θυμαμαι καλα. γεννησαμε διαβαλκανικο αφου εκει δουλευε. ηταν λιγο ακριβη αλλα ολα οκ στην γεννα ηταν πολυ καλη.
Ο χρήστης ΝΙΚΟΣΧΡΙΣΤΙΝΑ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-03-12, 21:00   #590
ροζαμαρια

ροζαμαρια ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

καλησπερα! βρηκα προσφατα το site και με ενδιεφερε πολυ! εδω και 3 χρονια περιπου εχω κολποτραχηλιτιδα ειμαι νεα κοπελα (21) και παλευω με φαρμακευτικες αγωγες αλλα δε βλεπω καμια βελτιωση. μενω στη θεσσαλονικη και εχω αλλαξει διαφορους γιατρους και μαλλον θα χρειαστει να κανω καυτηριασμο (κρυποηξια). η αληθεια ειναι οτι ανησυχω. εχει καμια προηγουμενη εμπειρια και κανενα καλο γιατρο να μου προτεινει? μου ειπαν για τον τσοκα. τον ξερει καμια? ειναι καλος ?
Ο χρήστης ροζαμαρια δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 21-03-12, 22:43   #591
litsa79

litsa79 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

καλησπερα κοπελια και περαστικα σου
γιατι να κανεις κρυοπηξια ?σου το προτεινε ο γιατρος σου?δεν εχω κανει ποτε αλλα εχω ακουσει πως ποναει και θελει αρκετο χρονο επουλωσης
αν ειναι απαραιτητο να κανεις γιατι δεν προτειμας το λειζερ που ειναι πιο συνχρονο κ δεν ποναει καθολου...
τωρα για τον γιατρο που ρωτας δεν τον γνωριζω αν θελεις μπορω να σου συστησω αυτον που πηγαινω εγω και ειναι αστερι!αν θελεις πεσμου να σου δωσω στοιχεια
Ο χρήστης litsa79 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-04-12, 12:54   #592
marilmar

marilmar ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

κορίτσια είμαι νέα στο φόρουμ! μήπως έχει γεννήσει κάποια στη Θεσ/κη στην Αθηνά Κασιμίδου????
Ο χρήστης marilmar δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-04-12, 12:55   #593
marilmar

marilmar ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Κορίτσια έχει γεννήσει κάποια στην Θεσ/κη στην Αθηνά Κασιμίδου????
Ο χρήστης marilmar δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-04-12, 00:54   #594
ροζαμαρια

ροζαμαρια ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

γεια σου λιτσα! η γιατρος που εχω τωρα μου ειχε πει παλιοτερα οτι αυτη η μεθοδος δεν ειναι και οτι καλυτερο και γι'αυτο δε συνισταται ειδικα στις νεες κοπελες. και μου ειπε οτι θα προσπαθησουμε με φαρμακευτικη αγωγη ομως ο καιρος περναει και δε μπορω να το εχω για παντα. θα πρεπει καπως να θεραπευτει. αλλοι γιατροι λενε οτι η κολποτραχηλιτιδα ειναι πολυ συνηθισμενη στις νεες κοπελες και περναει μονη της καποια στιγμη. δεν ξερω ποιον να πιστεψω τελικα. ναι θα με ενδιεφερε να μου δωσεις τα στοιχεια του γιατρου σου! σ'ευχαριστω πολυ
Ο χρήστης ροζαμαρια δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-04-12, 08:42   #595
rena_myst

Περιοχή: Θεσσαλονικη
rena_myst χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο nyfoyla Εμφάνιση μηνυμάτων
Γνωρίζετε γιατρό που να έχει σωστές γνώσεις πάνω στο σύνδρομο πολυκυστικών και στην αντιμετώπισή του?

Ο Ηλιας ο Κατσικης. Αν μπεις στην σελιδα του θα δεις και πολλα αρθρα και μελετες που εχει κανει για το θεμα. http://www.drkatsikis.gr/
Τον συστηνω ανεπιφυλακτα.

Ο χρήστης rena_myst δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-04-12, 18:15   #596
maria3000

maria3000 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΣΥΖΗΤΙΣΗΜΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ....ΕΧΩ ΤΟΝ ΤΣΑΠΙΚΙΔΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΗ....
Ο χρήστης maria3000 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-04-12, 22:01   #597
annat29

annat29 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο maria3000 Εμφάνιση μηνυμάτων
ΨΑΧΝΩ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΣΥΖΗΤΙΣΗΜΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ....ΕΧΩ ΤΟΝ ΤΣΑΠΙΚΙΔΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΗ....
Σορτσης ή Δελκος
και οι δυο ειναι εξαιρετικοι πανω απ'ολα ανθρωποι κ μετα γιατροι.
Παλιά 03-04-12, 22:40   #598
maria3000

maria3000 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Ο ΣΟΡΤΣΗΣ ΠΟΣΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ?ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ?ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ?ΚΑΙ Ο ΔΕΛΚΟΣ ΠΟΣΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΕΥΓΝΩΜΩΝ......................
Παλιά 04-04-12, 09:32   #599
annat29

annat29 ουδετερη μηδέν
Thumbs up

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο maria3000 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο ΣΟΡΤΣΗΣ ΠΟΣΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ?ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ?ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ?ΚΑΙ Ο ΔΕΛΚΟΣ ΠΟΣΟ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΕΥΓΝΩΜΩΝ......................
ο δελκος ειναι στο ιπποκρατειο παιρνει επισκεψη 50 ευρω
ο σορτσης ειναι μονο σε κλινικη αλλα κ στο ικα ευοσμου παιρνει επισκεψη 40 ευρω.
κ οι 2 ειναι εξαιρετικοι οποιον κ να επιλεξεις θα μεινεις ευχαριστημενη
Παλιά 05-04-12, 09:29   #600
maria3000

maria3000 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ Ο ΑΝΕΣΙΔΗΣ?
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων