Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΜΒΟΛΙΑ ....ΠΑΛΙ??????? (PREVENAR K 1 ΔΟΣΗ NEISVAC ποσες δοσεις)


elena32

Recommended Posts

Η ΜΕΛΙΝΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 33 ΜΗΝΩΝ.ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ 3 ΔΟΣΕΙς PREVENAR K 1 ΔΟΣΗ NEISVAC.Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟς ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΔΟΣΗ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ Κ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ?ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΛΑΘΟς?ΕΧΕΙ Κ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΑΛΛΙΑΣΜΕΝΟς ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου elena32,

 

Η Μελίνα σου είναι σχεδόν 3 χρονών, σωστά; Δεν ξέρω τι ακριβώς εμβόλια έχει κάνει ο δικός μας αλλά όταν έκλεισε τα 2 χρονών(24 μηνών) κάναμε εμβόλιο και μας είπε η παιδίατρος ότι το επόμενο θα το κάνει σε 2 χρόνια δηλαδή όταν γίνει 4 χρονών, οπότε δεν ξέρω τι σειρά ακολουθεί ο γιατρός σας και τι εμβόλια έχουμε κάνει εμείς, αλλά νομίζω το καλύτερο που θα μπορούσες να κάνεις είναι να τον ρωτήσεις.

 

Βρήκα αυτό το λινκ: http://health.in.gr/baby/Article.asp?ArticleId=18958&CurrentTopId=18928&IssueTitle=%CA%E1%EB%F9%F3%FC%F1%E9%F3%E5%F2+%CC%F9%F1%DC%EA%E9

 

δεν το διάβασα με μεγάλη προσοχή, αλλά πιστεύω ότι θα βρεις εκεί απαντήσεις.

 

Θοδωρής

Είναι δυνατόν να εργάζεσαι και να ζεις κάτω από την ίδια στέγη; Ιδού η απορία...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...