Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


το εχει βαρεθει γαμωτο με το ζορι πινει :!: την δευτερα αρχιζουμε κρεμουλα :!: παντως οσο καιρο το πινει δεν μου εκανε καποιο προβλημα ουτε κολικους ειχε ουτε τιποτα :!: εχω δεν εχω μωρο δεν καταλαβαινω τιποτα :!: παρα πολυ καλη :!: ελπιζω να παραμεινει ετσι :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

κι εμένα ο δικός μου κάπου τόσο έπινε...

πότε 850... πότε 900... πότε λίτρο

 

να μην σε ανησυχεί που τρώει.. απλά είσαι τυχερή που είναι φαγανό το παιδί!

θα καταλάβεις τι εννοώ όταν έρθει η ώρα των φρούτων της κρέμας κλπ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με "πονάει" αυτό το θέμα :(

Το έγραψα και σε άλλο ποστ ότι ο μπεμπούλης μου είναι "ολιγόφαγος"

500-600 ml το 24ωρο.

 

και να μην ξεχάσω να αναφέρω ότι είναι Κουκλιτσα το μωρό σου kouklitsa. Να τη χαίρεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παιδιά με "πονάει" αυτό το θέμα :(

Το έγραψα και σε άλλο ποστ ότι ο μπεμπούλης μου είναι "ολιγόφαγος"

500-600 ml το 24ωρο.

 

και να μην ξεχάσω να αναφέρω ότι είναι Κουκλιτσα το μωρό σου kouklitsa. Να τη χαίρεσαι

 

 

ευχαριστω :oops:

Link to comment
Share on other sites

και εμας αλμιρον επεινε ο Κωνσταντινος , το 1 , 2 το growing up για λιγο καιρο και τωρα που ειναι 14 μηνων του δινουμε φρεσκο το οποιο ευτυχως λατρευει . Ποτε δεν ειχαμε καποιο προβλημα , ηταν πολυ πολυ βολικος στο γαλα , ειναι γενικως γαλατας του αρεσει πολυ το γαλα φτου φτου ελπιζω να το πινει για πολλα πολλα χρονια ακομα γιατι ειναι απιστευτη η αξια του .

Link to comment
Share on other sites

απιστευτα μωρακια εχετε ολες....

:D:D:D

 

 

χαιρομαι που ακουω οτι δεν αντιμετωπιζετε προβλημα με το αλμιρον γιατι οπως ειπα και σε αλλο τοπικ που ανοιξα μου εδωσαν καποια κουτια και σκεφτομαι να του τα δωσω(μεχρι τωρα πινουμε το απταμιλ)

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΟΤΙ ΠΙΝΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ...

για ποσο μηνων μωρακια μιλαμε,γιατι βλεπω οτι καθε μανουλα που απαντησε εχει διαφορετικη ηλικια το νινι της απο της αλλης,μπερδευτηκα λιγακι,σορυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

pegi ειναι για μεγαλυτερα απο το δικο σου....αν δεν κανω λαθος ο μπεμπης σου πρεπει να πινει 700 ml το 24ωρο...τοσα περιπου μου ειχε πει η παιδιατρος οταν κοντευε τον μηνα το παπι μου

Link to comment
Share on other sites

ναι ΝΤΙΝΑ μου,τον θηλαζω κιολας αλλα δεν επαρκει και πινει καμια 700-800 ημερησιως,εμεις πινουμε frisolak, δεν εχω προβλημα καλα αντιδρα ο οργανισμος του και ενεργειτε και δεν το βγαζει,αλλα ειναι λαιμαργος και κουραζεται με το μπιμπερο και κοιμαται και τον χαιδευω το αυτακι και συνεχιζουμε ακαθεκτοι.ειναι 26 ημερων και ειναι 3980.γεννηθηκε 3100,τον πηραμε 3010 απο την κλινικη.καλα δεν ειναι;;εγω και ο παιδιατρος που μου ειπε ειναι πολυ καλο το βαρος του πιστευω.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...