Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Δραστηριότητες, Αγορές, Βάφτιση, Προτάσεις > Βάφτιση

Notices

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 07-06-10, 17:54   #841
AnnaT

Το avatar του χρήστη AnnaT

AnnaT ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

kalamaraki από την πεθερά μου το κόλλησα. Φαντάσου ότι μαζευει άδεια μπουκαλάκια από κολώνιες απο το 1960...!!!!!!!!!!!!!
Ο χρήστης AnnaT δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-06-10, 17:56   #842
kalamaraki

Το avatar του χρήστη kalamaraki

Περιοχή: Πέρασα Θεσσαλονίκηηηηηηηηηηηηη
kalamaraki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

χχαχαχαχα Α καλα....! Μηπως εχουμε την ιδια πεθερα...?
και μενα...δεν μπορεις να φανταστεις τι μαζευει...την φωναζω μαζωχτρα και της αρέσει χαχαχαχα Να φανταστεις μενει αθηνα η πεθερα , και οπωτε πεσει στα χερια μου κατι που πιστευω πως το θελει, την τελεφωνω...την ενημερωνω και μου λεει αν το θελει ή οχι και αν ειναι το κραταω χαχαχαχα
Ο χρήστης kalamaraki δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-06-10, 18:01   #843
AnnaT

Το avatar του χρήστη AnnaT

AnnaT ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Καλόοοοοο. Εμείς μόλις βρούμε κάτι (όσο πιο σαβούρα τόσο καλύτερα) κοιτάμε ποια θα το βουτήξει. Νομίζω και η δική μου νύφη αργότερα τα ίδια θα λέει για μένα...
Ο χρήστης AnnaT δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-06-10, 20:35   #844
marilina

Περιοχή: αττικη
marilina χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

καλαμαρακι δες τα προσκλητηρια μου και τις μπομπο στο αλλο τοπικ και πες μου!αα και τα γλειφιτζουρια που ειναι τζαμπο τυλιγμενα με γκοφρε χαρτακι τζαμπο και αυτο!
* Τα πιο γλυκά χαμόγελα,που υπάρχουν στη ζωή μας,μας δίνουνε απλόχερα,οι άγγελοι οι δικοί μας,Κι αυτοί είναι τα μικρά παιδιά,που ζουν ανάμεσά μας,και μας διδάσκουν πως σωστά...να λειτουργεί ...η καρδιά μας...Κάθε πρωϊ στα μάτια τους,βλέπουμε άλλιως το κόσμο...με άνθη και ροδόσταμο..μέλι ,μέντα και δυόσμο...
Ο χρήστης marilina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-06-10, 21:24   #845
Twinmum81

Περιοχή: Αθηνα
Twinmum81 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Κοριτσια μετα απο πολυυυυυ μελετη στις προηγουμενες σελιδες σκεφτομαι σοβαρα να παραγγειλω απο τον Ναρλη τουλαχιστον τις μπομπονιερες.Εχω δει μια πολυ ωραια με παγκακι και δυο πεταλουδιτσες επανω (μπλε-ροζ) για τα διδυμακια μου.Απο τιμη δε ξερω τι θα λεει αλλα θα παρω τηλ. αυριο να ρωτησω.Ειδα ομως και κατι πολυ ωραιες προσφορες στα αγοριστικα βαφτηστικα αλλα δεν ξερω αν θα τα στελνει.Εχει παραγγειλει καποια απο σας και αλλα πραγματα εκτος απο μπομπονιερες εκει?
Παλιά 07-06-10, 22:43   #846
RAF

RAF χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Twinmum81 Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοριτσια μετα απο πολυυυυυ μελετη στις προηγουμενες σελιδες σκεφτομαι σοβαρα να παραγγειλω απο τον Ναρλη τουλαχιστον τις μπομπονιερες.Εχω δει μια πολυ ωραια με παγκακι και δυο πεταλουδιτσες επανω (μπλε-ροζ) για τα διδυμακια μου.Απο τιμη δε ξερω τι θα λεει αλλα θα παρω τηλ. αυριο να ρωτησω.Ειδα ομως και κατι πολυ ωραιες προσφορες στα αγοριστικα βαφτηστικα αλλα δεν ξερω αν θα τα στελνει.Εχει παραγγειλει καποια απο σας και αλλα πραγματα εκτος απο μπομπονιερες εκει?
Kαλησπέρα.Και'γω από Ναρλή θα παραγγείλω τις μπομπονιέρες.Μετά από πολύ ψάξιμο είδα ότι έχει τις καλύτερες τιμές.Να φανταστείς μια μπομπό του παρίση που την έβρισκα 3? σ'αυτον την βρήκα 1,70?.Του τηλεφώνησα και μου είπε ότι στέλνουν παντού,ακόμα και Κύπρο.Μάλιστα αν σκέφτεσαι να πάρεις και τα βαπτιστικά από εκεί πες του το γιατί θα σου κάνει ακόμα καλύτερη τιμή.
Ο χρήστης RAF δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 07-06-10, 23:39   #847
Twinmum81

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο RAF Εμφάνιση μηνυμάτων
Kαλησπέρα.Και'γω από Ναρλή θα παραγγείλω τις μπομπονιέρες.Μετά από πολύ ψάξιμο είδα ότι έχει τις καλύτερες τιμές.Να φανταστείς μια μπομπό του παρίση που την έβρισκα 3? σ'αυτον την βρήκα 1,70?.Του τηλεφώνησα και μου είπε ότι στέλνουν παντού,ακόμα και Κύπρο.Μάλιστα αν σκέφτεσαι να πάρεις και τα βαπτιστικά από εκεί πες του το γιατί θα σου κάνει ακόμα καλύτερη τιμή.
Απ'οτι ακουω κι απο σενα εχει πολυ καλες τιμες.Θα παρω αυριο οποσδηποτε και θα γραψω νεα.Οχι τπτ αλλα εδω εχουν χασει τη μπαλα με τις τιμες που ακουω.Ειναι δυνατον σε τετοιες εποχες ο καθενας να ζηταει τα μαλλιοκεφαλα του?
Παλιά 08-06-10, 00:01   #848
kalamaraki

Προεπιλογή

Ναι κοριτσια ειναι...γιατι νομιζουν
πρωτον οτι τρωμε κουτοχορτο
δευτερον επειδη ειναι το παιδι μας οτι θα τους πληρώσουμε χρυσάφι
τριτον εχουν μια θεωρια οτι αρπάξει ο ω μας , η αρπαχτη, το ευκολο και γρηγορο κερδος.
Η ιδεολογια του Νεοέλληνα.... Δυστηχώς!
Αλλα δεν πειράζει.... (τα γραφω για να τα διαβάζουν ορισμένοι και ορισμένες) παει η εποχή αυτη....τα προβατα ξύπνησαν πια!!
Παντως οτι και να ειναι αυτο που θελετε να το ψαξετε πολυ γιατι θα εκπλαγειτε με τις διαφορες τιμων σε διαφορα καταστήματα!! Δεν σημαινει απαραιτητα οτι ο Ναρλης ειναι ο φθηνοτερος στην Ελλαδα....απλα ψάξιμο θελει!
Και να σας πω ενα ακομη παράδειγμα...Τα βαφτιστικα της παπουτσια τα ιδια μου τα αφηνε το μαγαζι που πηρανε οι νονες της 70ευρώ φιλική τιμη... (μη χε@#ω) και ο Ναρλής θα μου εδινε τα ίδια ακριβως....στα 40ευροπουλα! Ασχετα αν δεν μπορεσε να με εξυπηρετήσει γιατι δεν ειχε νουμερο....
Παλιά 08-06-10, 00:59   #849
ravT

ravT ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Μας κλέβουν και δυστυχώς όσοι δεν έχουν πρόσβαση στο ίντερνετ την πατάνε. Έτσι και μια φίλη μου. Μου λεει μια μέρα "Πήγα και έκλεισα μπομπο για τη βάπτιση. Βέβαια οι παιδικές είναι λίγο ακριβές αλλά δε πειράζει..." Πόσο? Τη ρωτάω. Μου λεει 3 ευρώ και μου την περιγράφει. Θυμάμαι ότι την είχα δει στο Ναρλή και σίγουρα όχι τόσο... Μπαίνω, ψάχνω...1,70! Να μάθεις να ρωτάς πρώτα της λεω....
Παλιά 08-06-10, 10:25   #850
koralaki8

Περιοχή: πετρουπολη
koralaki8 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο kalamaraki Εμφάνιση μηνυμάτων
Μαριλινα μου μη τσιμπας.... δεν χρειαζεται!Το θεμα θα ληξει....
Δηληνω με τιμή και καμάρι ΦΤΗΝΟ-ΚΙΝΕΖΟΥ... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
δεν ηξερα...να χρυσώσω τον καθε ενα μαγαζάτορα...που μου πουλάει φυκια για μεταξωτες κορδέλες!!!!!!!!!!!!!
Φιλεναδα kalamaraki θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι και εγω δεν εχω τα πολλα χρηματα αλλα επειδη σκεφτομαι και λιγο τα παιδακια δεν ψωνίζω ποτε γλυκα απο το jumbo διοτι γνωριζω απο εγκυρη πηγή οτι δεν έχουν πιστοποιηση iso . Μάλλον δεν το γνωριζεις αυτό...!!! (και απο τυχη μάλλον δεν εχει παθει κάποιο παιδάκι τιποτα). Δεν λεω οτι δεν ειναι καλα αλλα ρισκαρεις.
Ο χρήστης koralaki8 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 08-06-10, 11:00   #851
kalamaraki

Προεπιλογή

Παράθεση:
Μαριλινα μου μη τσιμπας.... δεν χρειαζεται!Το θεμα θα ληξει....
Δηληνω με τιμή και καμάρι ΦΤΗΝΟ-ΚΙΝΕΖΟΥ... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
δεν ηξερα...να χρυσώσω τον καθε ενα μαγαζάτορα...που μου πουλάει φυκια για μεταξωτες κορδέλες!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση:
Ειδες...? Εληξε το θεμα! Δεν χρειαζεται να ασχολουμαστε με τετοια πραγματα!

ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΦΤΗΝΟ-ΚΙΝΕΖΟΥ!!!!
Παράθεση:
Ναι κοριτσια ειναι...γιατι νομιζουν
πρωτον οτι τρωμε κουτοχορτο
δευτερον επειδη ειναι το παιδι μας οτι θα τους πληρώσουμε χρυσάφι
τριτον εχουν μια θεωρια οτι αρπάξει ο ω μας , η αρπαχτη, το ευκολο και γρηγορο κερδος.
Η ιδεολογια του Νεοέλληνα.... Δυστηχώς!
Αλλα δεν πειράζει.... (τα γραφω για να τα διαβάζουν ορισμένοι και ορισμένες) παει η εποχή αυτη....τα προβατα ξύπνησαν πια!!
Παντως οτι και να ειναι αυτο που θελετε να το ψαξετε πολυ γιατι θα εκπλαγειτε με τις διαφορες τιμων σε διαφορα καταστήματα!! Δεν σημαινει απαραιτητα οτι ο Ναρλης ειναι ο φθηνοτερος στην Ελλαδα....απλα ψάξιμο θελει!
Και να σας πω ενα ακομη παράδειγμα...Τα βαφτιστικα της παπουτσια τα ιδια μου τα αφηνε το μαγαζι που πηρανε οι νονες της 70ευρώ φιλική τιμη... (μη χε@#ω) και ο Ναρλής θα μου εδινε τα ίδια ακριβως....στα 40ευροπουλα! Ασχετα αν δεν μπορεσε να με εξυπηρετήσει γιατι δεν ειχε νουμερο....
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο koralaki8 Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλεναδα kalamaraki θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι και εγω δεν εχω τα πολλα χρηματα αλλα επειδη σκεφτομαι και λιγο τα παιδακια δεν ψωνίζω ποτε γλυκα απο το jumbo διοτι γνωριζω απο εγκυρη πηγή οτι δεν έχουν πιστοποιηση iso . Μάλλον δεν το γνωριζεις αυτό...!!! (και απο τυχη μάλλον δεν εχει παθει κάποιο παιδάκι τιποτα). Δεν λεω οτι δεν ειναι καλα αλλα ρισκαρεις.
Λοιπον για να ξέρουμε τι λεμε.....
Αυτα ειναι τα ποστ μου παραπάνω και δεν νομίζω οτι αναφέρθηκα σε οτιδήποτε βρώσιμο ή ποσιμο αγορασμένο πχ απο μαγαζια που διαθέτουν "κινέζικα" προιόντα...(αν και θα βρεθεις προ εκπλήξεως αν σε ενημερώσω οτι αρκετά απο τα προιόντα του τζάμπο ειναι ελληνικής και Ισραηλινής προελευσεως επίσης οπως καρεκλάκια, τραπεζάκια κτλπ ).
Το γνωρίζω οτι δεν ειναι πιστοποιημένα καποια απο όλα αυτα που πουλάει, μιλώντας για τα βρώσιμα , αλλα πουλαει επισης καραμέλες και σοκολάτες Mabel και αλλες γνωστές μαρκες. Και φυσικα πουθενα δεν αναφέρθηκα ή παρότρυνα καποιον να αγοράσει βρώσιμα προιόντα απο το τζάμπο.
Αναφερόμουν καθαρα στην ελευθερη επιλογη του καθενα να αγοραζει απο οπου θελει τα προιόντα που αναζητά στην καλυτερη δυνατη τιμη, χωρις να πρεπει να "πληρώσει" το ενοικιο του καθε μαγαζάτορα που υπερτιμολογει τα προιόντα του....πχ Δηλαδη τι νομιζετε ο Ναρλης δεν βγάζει κερδος στις φτηνες αυτες τιμες? Μαγαζι δεν εχει? Ενοικιο δεν πληρώνει οπως ολοι? Φυσικα και βγάζει κερδος....απλα οι αλλοι θελουν να βγάλουν 1000% κερδος.... εκει ειναι που την βιδώνω και δεν αγοράζω πεισματικα τιποτα..!!!!
Δεν προκειτε να υποστηριξω ξανα καμια τοπική αγορα , ή ελληνα μαγαζάτορα αν δεν βαλουν μυαλο πρωτα!!!!!!!!
Παλιά 08-06-10, 11:01   #852
kalamaraki

Προεπιλογή

Επισης ξαναδηλώνω με τιμή και καμαρι

ΥΠΕΡΗΦΑΝΗ ΦΤΗΝΟ-ΚΙΝΕΖΟΥ!!!!!!!!
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 08-06-10, 11:11   #853
marilina

Περιοχή: αττικη
marilina χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:

!!!ΜΕ ΤΟΟ!!
* Τα πιο γλυκά χαμόγελα,που υπάρχουν στη ζωή μας,μας δίνουνε απλόχερα,οι άγγελοι οι δικοί μας,Κι αυτοί είναι τα μικρά παιδιά,που ζουν ανάμεσά μας,και μας διδάσκουν πως σωστά...να λειτουργεί ...η καρδιά μας...Κάθε πρωϊ στα μάτια τους,βλέπουμε άλλιως το κόσμο...με άνθη και ροδόσταμο..μέλι ,μέντα και δυόσμο...
Ο χρήστης marilina δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 08-06-10, 11:26   #854
kalamaraki

Προεπιλογή

Οπως το περίμενα ακριβώς.....!

Χαιρομαι Μαριλινα μου χαχαχαχαχα
Παλιά 08-06-10, 15:43   #855
xiaouita

Το avatar του χρήστη xiaouita

xiaouita ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Κοριτσια... για οποιες ψαχνουν γλυφιτζουρια για βαφτιση!!!!!!!!!
Δινουν λιανικη και το victory στην Αθηνα, και Paraschou στη Θεσσαλονικη (καντε ενα ψαξιμο στο γουγλη, εχει site) στις ιδιες τιμες και οι δυο.
Φυσικα καμμια σχεση οι τιμες με αυτες που βρηκα στα γνωστα μαγαζια με ειδη βαφτισης (1 ευρω κατω τουλαχιστον)!
Ευχομαι να βοηθησα λιγο γιατι εγω ψαχνω πολυ καιρο!!!!!!!!!
Παλιά 08-06-10, 23:19   #856
Twinmum81

Προεπιλογή

Παράθεση:

Πες τα Καλαμαρακι!!!
Οποιος θελει πλεον να εχει δουλεια στο μαγαζακι του ας γινει ανταγωνιστικος και εμεις θα στηριξουμε.Οσον αφορα αυτο τουλαχιστον δεν νομιζω να εχει κανενας αντιρρηση
Παλιά 09-06-10, 00:18   #857
mina+beba

Το avatar του χρήστη mina+beba

Περιοχή: Αθήνα , Κηφισιά
mina+beba χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

kalamaraki βαλε και εμενα στον συνδεσμο των φτηνοκινεζουδων!!!!!!!!!!!!προτιμω τον κω*ο μου να μου τον πιανει ο αντρας μου παρα ο καθε επιτηδειος που προσπαθει να βγαλει απο εναν οσα εβγαζε παλια απο 15!αν ψαχτουμε λιγο , ενημερωνουμε η μια την αλλη και βαλουμε λιγο χερακι και φαντασια μια χαρα μπομπονιερες φτιαχνουμε!!!
Ο χρήστης mina+beba δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 09-06-10, 20:34   #858
zetaki28

Το avatar του χρήστη zetaki28

zetaki28 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο RAF Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα κορίτσια.Μου άρεσαν κάτι μπομπονιέρες από τον Μπούτλα.Για να μάθω τιμές, αν τον πάρω τηλέφωνο να του πω ότι είμαι ιδιώτης?Θα με εξυπηρετήσει?

Εβαλα αναζητηση Μπουτλα και μου βγαζει εστιατορια-καθηγητες-αθλητικα... μαλλον δεν ειναι καποιος απο αυτους εχει ιστοσελιδα ή καποιο τροπο να δω τον καταλογο του???
Ο χρήστης zetaki28 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 09-06-10, 21:11   #859
Twinmum81

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο zetaki28 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εβαλα αναζητηση Μπουτλα και μου βγαζει εστιατορια-καθηγητες-αθλητικα... μαλλον δεν ειναι καποιος απο αυτους εχει ιστοσελιδα ή καποιο τροπο να δω τον καταλογο του???
http://www.boutlas.com/
Eχει οντως πολυ ωραια πραγματα πριν κλεισω οπουδηποτε θα περασω μια βολτα κι απο κει
Παλιά 10-06-10, 11:09   #860
marag

Το avatar του χρήστη marag

Περιοχή: νικαια
marag χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Τελικά ο μπουτλας δίνει λιανική?
Έχει φοβερά πράγματα ..
Εγώ έχω ήδη παραγγείλει μπομπο από αλλού αλλά μου αρέσουν κάτι διακοσμητικα και λέω αν δίνει λιανική να πάρω μερικά και να τα βάλω στο τραπέζι σαν δωράκι για κάθε οικογένεια
Ο χρήστης marag δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-06-10, 11:37   #861
marag

Το avatar του χρήστη marag

Περιοχή: νικαια
marag χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Μόλις πήρα τηλ. και μου είπαν ότι δίνουν μόνο χονδρική
Ο χρήστης marag δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 10-06-10, 23:02   #862
Twinmum81

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο marag Εμφάνιση μηνυμάτων
Μόλις πήρα τηλ. και μου είπαν ότι δίνουν μόνο χονδρική
Κριμα και ηθελα να παω.
Παλιά 12-06-10, 21:43   #863
Twinmum81

Προεπιλογή

Κοριτσια τελικα εκλεισα τα παντα στο Ναρλη.Εχει τις καλυτερες τιμες στην αγορα μακρααααν ο ανθρωπος.Δεν θελω να κανω διαφημιση αλλα ειναι κριμα να μη ριξει καποιος μια ματια στο site του πριν κλεισει οπουδηποτε.Ενα χαρακτηριστικο θα πω οτι τη μπομπονιερα του Παριση που εκλεισα την εβρισκα απο 3,20 - 3,50 και εκει τη πηρα με 2 ευρω.
Μπραβο ρε κοριτσια αν δεν ξεστραβωνομουν εδω μεσα θα μου τα μασαγανε κανονικα και δεν ειναι εποχες για τετοια.
Ελπιζω μονο να μου ερθουν οπως τα εβλεπα στο site και να μη χαιρομαι αδικα.
Ειδομεν....
Παλιά 13-06-10, 12:38   #864
Χαρα2010

Χαρα2010 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Twinmum81 ποια μπομπονιέρα διάλεξες? Να χαίρεσαι τα μπεμπάκια σου!
Ο χρήστης Χαρα2010 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 13-06-10, 18:05   #865
Twinmum81

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Χαρα2010 Εμφάνιση μηνυμάτων
Twinmum81 ποια μπομπονιέρα διάλεξες? Να χαίρεσαι τα μπεμπάκια σου!
Διαλεξα μια με βιτρο του Παριση που ειναι ενα καροτσακι σε 4 χρωματα (ακριβως πανω απο τους χαρταετους).Ειπαμε να κανει σταυρωτο δεσιμο με δυο κορδελιτσες ροζ σιελ και μεσα θα εχει κατι καινουρια (τυπου κουφετα) με σοκολατα και φρουτογευσεις (γιαμ γιαμ).Οποια μπει στο καταλογο θα ηθελα πολυ να μου την αποψη της γιατι εχω μια ανασφαλεια οσον αφορα τη μπομπονιερα.
Παλιά 17-06-10, 12:04   #866
koralaki8

Προεπιλογή

Παράθεση:
Κοριτσια τελικα εκλεισα τα παντα στο Ναρλη.Εχει τις καλυτερες τιμες στην αγορα μακρααααν ο ανθρωπος.Δεν θελω να κανω διαφημιση αλλα ειναι κριμα να μη ριξει καποιος μια ματια στο site του πριν κλεισει οπουδηποτε.Ενα χαρακτηριστικο θα πω οτι τη μπομπονιερα του Παριση που εκλεισα την εβρισκα απο 3,20 - 3,50 και εκει τη πηρα με 2 ευρω.
Μπραβο ρε κοριτσια αν δεν ξεστραβωνομουν εδω μεσα θα μου τα μασαγανε κανονικα και δεν ειναι εποχες για τετοια.
Ελπιζω μονο να μου ερθουν οπως τα εβλεπα στο site και να μη χαιρομαι αδικα.
Ειδομεν....
Καλημερα να σε ρωτησω κατι ; την πηρες ετοιμη φτιαγμενη με κουφετα δεμενη ή σκετη και θα την φτιαξεις εσυ;
Παλιά 17-06-10, 12:42   #867
kalamaraki

Προεπιλογή

αν δεν κανω λάθος την πήρε ετοιμη!!! Ε μα ειπαμε ειναι ο φθηνότερος σε πολλα.....
Παλιά 17-06-10, 12:48   #868
koralaki8

Προεπιλογή

Παράθεση:
αν δεν κανω λάθος την πήρε ετοιμη!!! Ε μα ειπαμε ειναι ο φθηνότερος σε πολλα.....
οκ τοτε αξιζει !!!!
Παλιά 17-06-10, 23:40   #869
Twinmum81

Προεπιλογή

Παράθεση:
Καλημερα να σε ρωτησω κατι ; την πηρες ετοιμη φτιαγμενη με κουφετα δεμενη ή σκετη και θα την φτιαξεις εσυ;
Ναι ετοιμη κομπλε με φουλ εξτρα
Συμφαιρει λεμεεεεεεε
Παλιά 18-06-10, 00:29   #870
alex4

Το avatar του χρήστη alex4

Περιοχή: Αθήνα
alex4 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Κορίτσια βαφτίζω τον Αύγουστο τον μπέμπη μου και δεν έχω κάνει τίποτα! Προλαβαίνω? Να πάω ναρλή κατευθείαν? Όπως λέτε είναι οικονομικός και βλέποντας από το site έχει και καλή ποιότητα. Twinmum81 μόνο μπομπονιέρες πήρες από εκεί? Εγώ σκέφτομαι να πάρω και τη νονά να δει για ρούχο.
Παλιά 18-06-10, 21:39   #871
Twinmum81

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο alex4 Εμφάνιση μηνυμάτων
Κορίτσια βαφτίζω τον Αύγουστο τον μπέμπη μου και δεν έχω κάνει τίποτα! Προλαβαίνω? Να πάω ναρλή κατευθείαν? Όπως λέτε είναι οικονομικός και βλέποντας από το site έχει και καλή ποιότητα. Twinmum81 μόνο μπομπονιέρες πήρες από εκεί? Εγώ σκέφτομαι να πάρω και τη νονά να δει για ρούχο.
Μονο τον Παπα δεν πηρα απο κει Απο τα ρουχα μεχρι και τα μαρτυρικα, ΟΟΟΟΟΟΛΑ λεμεεεε.Οσο για το αν προλαβαινεις μην ανησυχεις καθολου γιατι κι εγω αυγουστο τα βαφτιζω.Αντε με το καλο κι εσυ να βαφτισεις τον μπεμπουλη σου
Παλιά 18-06-10, 23:22   #872
alex4

alex4 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Μονο τον Παπα δεν πηρα απο κει Απο τα ρουχα μεχρι και τα μαρτυρικα, ΟΟΟΟΟΟΛΑ λεμεεεε.Οσο για το αν προλαβαινεις μην ανησυχεις καθολου γιατι κι εγω αυγουστο τα βαφτιζω.Αντε με το καλο κι εσυ να βαφτισεις τον μπεμπουλη σου
Ευχαριστώ πολύ Δυδιμομαμά! Να σου ζήσουν τα μανάρια σου και με το καλό η βάφτιση.
Παλιά 19-06-10, 04:43   #873
dora

Περιοχή: Περαμα
dora ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Βρε παιδια για εξηγήστε μου κατι... πως γινεται ο ναρλης να εχει τη συλλογη του Παριση λιανικη πιο φτηνα απ΄οτι τη δινει ο ιδιος χονδρικη??? εχω τρελαθει.. Μηπως τελικα ο Ναρλης ειναι ο χονδρο-χονδρεμπορας κ τους μοιραζει τα πραγματα για να βαζουν επωνυμιες??

Ο χρήστης dora δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 19-06-10, 14:46   #874
ΡΙΑ

Περιοχή: NIKAIA
ΡΙΑ ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
κοριτσια γεια σας, βαφτιζω το κοριτσακι μου σε λιγους μηνες και εχω αρχισει το ψαξιμο, πηγα στη ρομβης οπως εχετε προτεινει και απογοητευτηκα οχι μονο απο την εξυπηρετηση (μονο ξυλο που δεν φαγαμε) και φυσικα δεν ψωνισα. πηγα και σε καποιες αποθηκες χονδρικης που εχετε προτεινει και μου δινανε τα υλικα να τα φτιαξω μονη μου. Επειδη υπαρχει ελλειψη χρονου λογω δουλειας, μου προτεινε μια φιλη που τισ κανανε τη βαφτιση να παω σε ενα μαγαζι στο περιστερι. Πηγα λοιπον και πηρα ολο το πακετο χωρισ να κανω απολυτοσ τιποτα, τα αναλαβανε ολα μπμπονιερες, προσκλητηρια, στολισμο εκκλησιας και δεξιωσεις, μεχρι και φουσκωτο πηρα για τα παιδακια, για να χαρουν και οι μαμαδες και ολα αυτα με πολυ καλες τιμες και αψογη εξυπηρετηση.
σε ποιο μαγαζι πηγες κοραλακι?Ενδιαφερομαι επειδη θα γινουμε νονοι.
Παλιά 19-06-10, 16:15   #875
mlr_Reiki

mlr_Reiki χωρίς αξιολόγηση
Smile

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ismeni Εμφάνιση μηνυμάτων
γεια σε όλες τις μανούλες κια όχι μόνο.... ψάχνω προσκλητήρια με μπαλαρίνα ή παπουτσάκια μπαλέτου. εχετε καμια ιδέα;
ρίξε μια ματιά και εδώ έχουν πολύ ωραία θέματα σε μοντέρνο σχεδιασμό και πολύ καλές τιμές. Εχουν θέμα και με μπαλαρίνα που θέλεις και απ' οτι είδα μπορείς να κάνεις και μπομπονίερα με το ίδο σχέδιο --->edit admin
Ο χρήστης mlr_Reiki δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-06-10, 12:05   #876
ravT

ravT ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Ναι...
Παλιά 20-06-10, 13:09   #877
giagia

Περιοχή: ΦΕΡΕΣ ΕΒΡΟΥ
giagia χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Εισαι τσακαλι ravT.
Ο χρήστης giagia δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 20-06-10, 15:11   #878
Aggeloudia

Το avatar του χρήστη Aggeloudia

Aggeloudia ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παλιά 24-06-10, 11:08   #879
koralaki8

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΡΙΑ Εμφάνιση μηνυμάτων
σε ποιο μαγαζι πηγες κοραλακι?Ενδιαφερομαι επειδη θα γινουμε νονοι.
το μαγαζι λεγετε aspara και ειναι στο περιστερι στην Βασιλεως Αλεξανδρου 59. δες και το site για πληροφοριες και τηλεφωνα www.asparaevent.gr εμεινα πολυ ευχαριστημενη και τα πηρα ολα απο εκει
θα μου κανουν και τον στολισμο
Παλιά 27-06-10, 16:26   #880
alex4

alex4 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Κορίτσια βαφτίζω τον μπέμπη μου τον Αύγουστο. Βρήκα από το ναρλή (να'ναι καλά η twinmama) πολύ ωραίες μπουμπουνιέρες -parissis collection- και σκέφτομαι να τις παραγγείλω σκέτες και να αγοράσω από εδώ κουτάκια, κουφέτα κτλ. Έχετε να μου προτείνετε κάποιο μαγαζί? Έχει και το jumpo κουτάκια?

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές