Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αρρωστησε...


Recommended Posts

πηγαμε εχ8ες για εμβολιο εκτος οτι εκανε 2 εμβολια , ενα στο ενα μπουτακι και ενα στο αλλο μας εκανε κι ενα εμβολιο καινουριο, ειπε, που ειναι για τη γαστρεντεριτιδα και του το εβαζε σαν σταγονες στο στομα....το 3ερετε?εεε απο εκεινη την ωρα και μετα ειναι χ α λ ι α...

ειναι τοσο βραχνιασμενος που δεν ακουγεται καν η φωνη του στο κλαμα αναπνεει και αν εχω το χερι μου στη πλατη του ακουγεται σαν βρογχος.βηχει σαν να εχει φλεμματα στο λαιμο του.μου ειπε να του βαζω πολυ ορο και 3 φορες την μερα απο το aerochamber aerolin.τι ειναι παλι αυτο?γιατι δεν βγαινει καν η φωνη του?παει να κλαψει και δεν βγαινει κλαμα απο το βραχνιασμα, το καημενουλι μου.

P3Ko.jpgNDT5.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πηγαμε εχ8ες για εμβολιο εκτος οτι εκανε 2 εμβολια , ενα στο ενα μπουτακι και ενα στο αλλο μας εκανε κι ενα εμβολιο καινουριο, ειπε, που ειναι για τη γαστρεντεριτιδα και του το εβαζε σαν σταγονες στο στομα....το 3ερετε?εεε απο εκεινη την ωρα και μετα ειναι χ α λ ι α...

ειναι τοσο βραχνιασμενος που δεν ακουγεται καν η φωνη του στο κλαμα αναπνεει και αν εχω το χερι μου στη πλατη του ακουγεται σαν βρογχος.βηχει σαν να εχει φλεμματα στο λαιμο του.μου ειπε να του βαζω πολυ ορο και 3 φορες την μερα απο το aerochamber aerolin.τι ειναι παλι αυτο?γιατι δεν βγαινει καν η φωνη του?παει να κλαψει και δεν βγαινει κλαμα απο το βραχνιασμα, το καημενουλι μου.

 

Kαταρχήν περαστικά σας!!!

Το aerochamber είναι μάσκα για εισπνοές και το aerolin είναι το εισπνεόμενο φάρμακο. Αυτό θα τον βοηθήσει για το βήχα του .... και εμείς αυτό παίρνουμε ή για να το θέσω καλύτερα και αυτό :cry: ... και πάλι περαστικά στο ζουζουνάκι!!!

1aLup3.png

 

BtUIp3.png

Link to comment
Share on other sites

πηγαμε εχ8ες για εμβολιο εκτος οτι εκανε 2 εμβολια , ενα στο ενα μπουτακι και ενα στο αλλο μας εκανε κι ενα εμβολιο καινουριο, ειπε, που ειναι για τη γαστρεντεριτιδα και του το εβαζε σαν σταγονες στο στομα....το 3ερετε?εεε απο εκεινη την ωρα και μετα ειναι χ α λ ι α...

ειναι τοσο βραχνιασμενος που δεν ακουγεται καν η φωνη του στο κλαμα αναπνεει και αν εχω το χερι μου στη πλατη του ακουγεται σαν βρογχος.βηχει σαν να εχει φλεμματα στο λαιμο του.μου ειπε να του βαζω πολυ ορο και 3 φορες την μερα απο το aerochamber aerolin.τι ειναι παλι αυτο?γιατι δεν βγαινει καν η φωνη του?παει να κλαψει και δεν βγαινει κλαμα απο το βραχνιασμα, το καημενουλι μου.

 

Kαταρχήν περαστικά σας!!!

Το aerochamber είναι μάσκα για εισπνοές και το aerolin είναι το εισπνεόμενο φάρμακο. Αυτό θα τον βοηθήσει για το βήχα του .... και εμείς αυτό παίρνουμε ή για να το θέσω καλύτερα και αυτό :cry: ... και πάλι περαστικά στο ζουζουνάκι!!!

 

na sai καλα μαλλον δεν το ε8εσα σωστα, οχι τι ειναι το aerochamber kai to aerolin αυτα 3ερω τι ειναι.τα χρησιμοποιω καμια φορα και στη κορη μου, τι ειναι αυτο με την βραχναδα και δε βγαινει ουτε το κλαματακι του,...

P3Ko.jpgNDT5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...