Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Καλώς ήρθατε !! > Ας γνωριστούμε!

Notices

Ας γνωριστούμε! Καλωσήρθατε! Εδώ μπορείτε να δημοσιεύσετε το πρώτο σας post !! Σε αυτή την ενότητα έχει απενεργοποιηθεί η δυνατότητα ανοίγματος νέων θεμάτων, έτσι ώστε όλα τα σχετικά θέματα πλέον να ανοίγονται στο www.parentscafe.gr !

Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 15-03-09, 11:12   #201
Αμαρυλις

Το avatar του χρήστη Αμαρυλις

Περιοχή: Κερατσινι
Αμαρυλις ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο xristina1
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Αμαρυλις
Καλημερα xristina1 σε εχω ζαλισει το ξερω
Αλλα ο ανδρας μου εχει γεννηθει 2/10 και ωρα 4.20μμ τι ωροσκοπο εχει? Ζωδιο ειναι ζυγος
Ευχαριστω και συγνωμη

γεια σου αμαρυλις.καθολου δεν με ζαλισες βρε.

λοιπον ο συζ σου ειναι ζυγος με ωροσκοπο υδροχοο.
αρκετα ανησυχος ανθρωπος κ αρκετα καυγατζης θα ελεγα βαση ζωδιου.
τα ζυγιζει πολυ τα πραγματα πριν κανει κατι.
ο υδροχοος τον κανει πιο διασκεδαστικο θα ελεγα.
φιλια
Ευχαριστω πολυ. Για το ανησυχος συμφωνω απολυτα αλλα για καυγατζης δεν θα το ελεγα ή μαλλον δεν το εκδηλωνει τοσο.

........ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ!!
Ο χρήστης Αμαρυλις δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 15-03-09, 11:15   #202
fistikaki

fistikaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ρε συ χριστινακι, δε το χω παρακολουθησει προσεκτικα το θεμα... αυτα που γραφεις τα ξερεις, η τα βρισκεις στο ιντερνετ? αμα τα βρισκεις στο ιντερνετ καπου, βαλε μας το λινκ να μη σε πρηζουμε!! (θελω να τσεκαρω το φυστικι!!!)
Ο χρήστης fistikaki δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 15-03-09, 11:22   #203
athoa

Το avatar του χρήστη athoa

Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
athoa ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Χριστίνα καλημέρα,
ξεκίνα επιχείρηση ΤΩΡΑΑΑΑΑ....
Θα τρελαθείς στο χρήμα και θα επιλύσετε το οικονομικό για πάντα.Ένα θα σου πώ, φίλη μου πήγε στο Λεφάκη πριν απο 1 μήνα και της πήρε 100ε!!!(γαμ.. τα πτυχία μου..).Εγώ δεν σκαμπάζω απο ζώδια αλλά μ'αρέσουν πολύ...είναι ευχάριστα να τα ακούς.
Σου γράφω και τα δικά μας:

Ο μαφιόζος (το παιδί μου)είναι Ταύρος(και Αφροδίτη έχει στον Ταύρο) με ωροσκόπο Ιχθείς και Σελήνη στο Σκορπιό..Τί λές να τον στείλω εσωτερικό στη ΝΑΣΑ απο τώρα; Ξέρω και τους πλανήτες αν σε βοηθάει.Ερμή στους Διδύμους,Άρη στο Λέοντα,Δία στον Αιγόκερω,Κρόνο στην Παρθένο.

Εγώ είμαι Τοξότης(και Αφροδίτη εκεί) με ωροσκόπο Αιγόκερω(κανείς δεν είναι τέλειος..)και Σελήνη στο Σκορπιό(όπως ο μαφιόζος).Επίσης έχω πολλούς πλανήτες βασικούς στην Παρθένο(Κρόνο,Δία,Αρη).Θα ζήσω γιατρέ μου;

Πές και τα στραβά και τα ανάποδα,δεν θα παρεξηγηθώ.Είμαστε κ...λόσογο;; Να με συγχωρείς.αλλά ξύπνησα με κέφια!
Ο χρήστης athoa δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 15-03-09, 11:33   #204
athoa

Το avatar του χρήστη athoa

athoa ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο fistikaki
ρε συ χριστινακι, δε το χω παρακολουθησει προσεκτικα το θεμα... αυτα που γραφεις τα ξερεις, η τα βρισκεις στο ιντερνετ? αμα τα βρισκεις στο ιντερνετ καπου, βαλε μας το λινκ να μη σε πρηζουμε!! (θελω να τσεκαρω το φυστικι!!!)
Φυστικάκι,εγώ γνωρίζω αυτό:
http://www.0800-horoscope.com/birthchart.php

Βάζεις ημερομηνίες και ονομα (φυστικάκι ας πούμε)και σου βγάζει(δωρεάν) ένα αρκετά αναλυτικό.Αλλά μου αρέσει πιο πολύ ο τρόπος της Χριστίνας,αν δεν σου τα πούν στη γλώσσα σου...δεν πιάνεις το νόημα. Πλάκα κάνω,δοκίμασέ το είναι καλό.
Ο χρήστης athoa δεν είναι συνδεδεμένος  
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 15-03-09, 11:44   #205
fistikaki

fistikaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ευχαριστω, athoa.. το δοκιμασα!!

το ατιμο το φυστικι... το ξερα οτι εχει ωροσκοπο διδυμο!!! γκρρρρρρρρρρρ

καλα, δε πιανομαστε πουθενα!!! εγω σκορπιος με ωροσκοπο ιχθυ, αυτη παρθενος με ωροσκοπο διδυμο!! θα τα φαμε τα μουστακια μας, τη βλεπω τη δουλεια!!!!
Παλιά 15-03-09, 12:37   #206
ANABELA

ANABELA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:

ελα φυστικακι μου.

οχι δεν τα βρισκω στο ιντερνετ.το κατεχω το επαγγελμα χρονια τωρα(πριν βαλω ιντερνετ)
βασικα να σου πω πως κολλησα.οταν πηγαινα στη σχολη ,οι καθηγητες μας μας βαλανε να κανουμε μια εργασια μεσω toolbook και να την παρουσιασουμε στο τελος της χρονιας.εγω με την ομαδα μου επιλεξαμε τα ζωδια.ετσι αρχισαμε να ψαχνουμε πληροφοριες κ πραγματικα αυτα που διαβαζαμε ταιριαζανε με γνωστους μας ,συγγενεις κλπ.ειχε πολυ γελιο η παρουσιαση ,αφου κ οι καθηγητες γελαγανε κ μετα με ρωτουσανε για τα προσωπικα τους.χιχιχι

εφαγα τετοιο κολλημα μιλαμε(κατσε να δω τι ωρα ειναι γιατι σε λιγο εχει την αση μπηλιου) που μετα το καθιερωσα σε φιλους κ γνωστους.

μπορεις να δεις κ μεσω ιντερνετ πχ τους πλανητες σου αλλα που πας βρε που παςςςς εδω εχει αναλυτικη αναλυση

για πλανητες να πω την αληθεια δεν ειμαι κ τοσο ειδικευμενη.θελει πολυ διαβασμα αλλα κατι ξερω.

α!κ να πω οτι τελικα δεν πηραμε το βραβειο στην σχολη αλλα κερδισαμε τις εντυπωσεις!

Ο χρήστης ANABELA δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 15-03-09, 12:39   #207
fistikaki

fistikaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

λεγε λοιπον!!!!!!!!!! (κολλημα σε τοιχο και αρπαγμα απο τα πετα!! )

τι πιθανοτητες εχω με τη κορη μου να μη παιξουμε μπουνιδια στο μελλον???
Παλιά 15-03-09, 12:46   #208
NTINAT

NTINAT ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ουαουυυυυ ωραιο θεμα!!!!!

Λοιπον εγω ειμαι Λεων,συζυγος Υδροχοος,μεγαλος Τοξοτης, μικρος Ιχθυς!!!!

χαμος δηλαδη.....
Ο χρήστης NTINAT δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 15-03-09, 12:54   #209
ANABELA

ANABELA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

[quote="athoa"]

Ο μαφιόζος (το παιδί μου)είναι Ταύρος(και Αφροδίτη έχει στον Ταύρο) με ωροσκόπο Ιχθείς και Σελήνη στο Σκορπιό..Τί λές να τον στείλω εσωτερικό στη ΝΑΣΑ απο τώρα; Ξέρω και τους πλανήτες αν σε βοηθάει.Ερμή στους Διδύμους,Άρη στο Λέοντα,Δία στον Αιγόκερω,Κρόνο στην Παρθένο.

Εγώ είμαι Τοξότης(και Αφροδίτη εκεί) με ωροσκόπο Αιγόκερω(κανείς δεν είναι τέλειος..)και Σελήνη στο Σκορπιό(όπως ο μαφιόζος).Επίσης έχω πολλούς πλανήτες βασικούς στην Παρθένο(Κρόνο,Δία,Αρη).Θα ζήσω γιατρέ μου;

athoa καλημεραααααα!!!λοιπον θα σε φτιαξω κι αλλο.χιχιχιχ
σε βρισκω πολυ ενημερωμενη
για πλανητες δεν γνωριζω πολυ καλες αναλυσεις αλλα κατι θα κανω για εσενα
λοιπον
γηινο το παιδακι σου.ταυρος με ωροσκοπο ιχθυ.
τεμπελικο κ φαγανο.πολυ εξυπνο κ καθολου γκρινιαρικο.ωριμο για την ηλικια του.του αρεσουν τα γλυκα(δεν ξερω ηλικια?)
χαμογελαστο πολυ(ιχθυς)κ ευαισθητο πολυ.μεγαλωνοντας θα γινεται πιο κοινωνικο αλλα η σεληνη που εχει στον σκορπιο(ψυχη) θα τον κανει ωρες ωρες πολυ μοναχικο κ κλειστο.θελει πολυ αγαπη κ να του το επιβεβαιωνεις.
ο ερμης που εχει στους διδυμους θα τον βοηθησουν στα επαγγελματικα(μιας κ ο ερμης ειναι ο θεος του εμποριου βλ ερμου)
κλιση στα καλλιτεχνικα πιο πολυ θα εχει.
ο αρης στον λεοντα ειναι καλος αν κ δεν ξερω πολλα για τον κυριο
αλλα ο κρονος κ ο διας που εχει σε αιγωκερο κ παρθενο υποδηλωνουν τις δυσκολιες που θα εχει.
ο διας στον αιγωκερο (περυσι ηταν η χρονια του)θα τον βοηθαει αλλα μετα απο πολυ κοπιαστικη δουλεια.δεν ειναι τοσο γεναιοδωρος.
ενω ο κρονος (ευτυχως που τον εχει στην παρθενο κ οχι σε αιγωκερο)
υποδηλωνει την εργατικοτητα.
με λιγα λογια το ταυρακι σου(ναι θα σου τον παρει η νασα)ειναι ενα παιδακι χαμογελαστο,ευαισθητο,εξυπνο,φαγανο,τεμπελικο,ωριμο,πονηρο,κ εργατικο στο μελλον.

εσυ μανουλιτσα ταιριαζεις πολυ με τον γιοκα σου επειδη εχεις ωροσκοπο στον αιγωκερο.ενω εισαι τοξοτινα:φευγατη,ταξιδιαρα,ωραιοπαθης,σου αρεσουν τα λουσα,το εξω,φαγητο με παρεα στο σπιτι,δυσκολη στον γαμο,σπαταλη,αναποφασιστη,εγωιστρια,φιλοσοφη σε κραταει ο αιγωκερος κ σου χτυπαει καμπανακι''ε!σοβαρεψου''εχουμε κ δουλειες.
η σεληνη που εχεις κι εσυ στον σκορπιο σε κανει πιο κλειστη μερικες φορες κ μοναχικη.κλεινεις ρολλα κ δεν θελεις κανεναν!ο ψυχισμος σου ειναι αναστατος ωρες ωρες κ εκει ο σκορπιος σε δελεαζει να αυτοκαταστραφεις.
τσουπ ερχεται κ ηπαρθενος που εχεις κ τα βαζει σε ταξη.

α!ξεχασα να πω για την ομορφη αφροδιτη.κι εσυ κ ογιος σου θα ειστε ιδιαιτερα γοητευτικοι!

Παλιά 15-03-09, 13:07   #210
ANABELA

ANABELA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
ευχαριστω, athoa.. το δοκιμασα!!

το ατιμο το φυστικι... το ξερα οτι εχει ωροσκοπο διδυμο!!! γκρρρρρρρρρρρ

καλα, δε πιανομαστε πουθενα!!! εγω σκορπιος με ωροσκοπο ιχθυ, αυτη παρθενος με ωροσκοπο διδυμο!! θα τα φαμε τα μουστακια μας, τη βλεπω τη δουλεια!!!!
λοιπον φυστικι ακου.

εσυ σκορπινα με ωροσκοπο ιχθυ.α!απο εκει τοσο χιουμορ!
περιεργη,κλειστη,πολυ καλη φιλη(ναι κραταει μυστικα)δεν προδιδεις κ ουτε κουτσομπολευεις.σιχαινεσαι τους δηθεν.κρατας πολλα για εσενα.πεισματαρα κ εργατικη αλλα ωρες ωρες κατι υπνους που ριχνεις...
αυτοσαρκαζεσαι,αυτοκαταστρεφεσαι,εκδικεισαι αν σε πειραξουν κ ειδικα την φυστικοφαμιλια σου!
πολυ ωριμη κ φιλοσοφεις πολυ το πραγμα.σκοτεινη προσωπικοτητα αλλα ο ιχθυς σε κανει λιγο πιο κοινωνικη.
σου αρεσουν τα παρανομα παιχνιδια οπως τζογος πχ.ερωτευσιμη πολυ.φωτια κ λαυρα με τις φυστικοδουλειες σου.
δεν ζητας ευκολα βοηθεια κ δεν παραπονιεσαι ευκολα.αγαπας με παθος οταν αγαπας.

το φυστικακι σου ειναι γηινη.θα τα πατε πολυ καλα αλλα στην εφηβεια ερε γλεντια με τον διδυμο.επειδη ειναι παρθενος μικρη θα ειναι πολυ σοβαρη κ ωριμη ενω μεγαλονωντας θα ειναι λιγο αερα πατερα.
με αυτον τον συνδιασμο θα ειναι πολυ κουτσομπολα κ θα εχει ιδιαιτερο χιουμορ(σαν εσενα φυστικομαμα)
καλο παιδακι κ πολυ χαρουμενο.πολλους φιλους θα κανει.

σε καλυψα?

παω να δω την αση κι ερχομαι.οκ?

Παλιά 15-03-09, 13:08   #211
ANABELA

ANABELA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο NTINAT

χαμος δηλαδη.....

τελειος συνδιασμος.ερχομαι σε λιγο να σου πω.
προς το παρον σκοτωνεσαι με συζ κ με μεγαλο σου γιο.

Παλιά 15-03-09, 13:18   #212
fasolaki

Περιοχή: αθηνα
fasolaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

χριστινιω...κι εγω θελω..

λοιπον, εγω παρθενος με ωροσκοπο σκορπιο, ο συζυγος λεων, ωροσκοπο δεν ξερουμε, και η μικρη ζυγος με ωροσκοπο καρκινο...

για πεεεες...
Ο χρήστης fasolaki δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 15-03-09, 16:49   #213
ANABELA

ANABELA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο fasolaki
χριστινιω...κι εγω θελω..

λοιπον, εγω παρθενος με ωροσκοπο σκορπιο, ο συζυγος λεων, ωροσκοπο δεν ξερουμε, και η μικρη ζυγος με ωροσκοπο καρκινο...

για πεεεες...

φασολακι αυτες τις μερες πρεπει να ησουν στην τσιτα λογω πανσεληνο 13/3.
αυτες τις μερες τα περνας ολα απο κοσκινο(σχεσεις προσωπικες κ επαγγελματικες)μαλλον θα εχεις κ μια προταση.τα οικονομικα καλυτερα.
μεχρι το πασχα ετσι θα εισαι ομως(σκεψεις).

εισαι παρθενος γυναικα νοικοκυρα.σταματα ομως με την καθαριοτητα.δεν πειραζει αν τα πιατα δεν ειναι πλυμενα.σου αρεσει το κουτσομπολιο κ γενικως κανεις πολλες φιλες ευκολα.γηινο ζωδιο κ πολυ κοινωνικη.
ο ωροσκοπος στον σκορπιο κρυβει ενα ψυχικο κοσμο λιγο σκοτεινο.κλεινεσαι στον εαυτο σου κ πολλες φορες ξεσπας σε κλαμματα.
ενω πληγωνεσαι πολυ ευκολα ο σκορπιος δεν σε αφηνει να συγχωρησεις ευκολα.

ο συζυγος λεων ειναι ο βασιλιας.λιγακι πουριτανος με αρχες.συντηριτικος στις αποψεις του κ εγωιστης.πολυ δυναμικος κ δεν τα περνει ολα στην πλακα.εργατικος πολυ κ ταλαιπωρηθηκε τα τελευταια χρονια.οι λεωντες ταλαιπωρηθηκαν με θεματα υγειας η δικα τους η του περιβαλλοντος.

το μικρο φασολι που ειναι ζυγος θα ειναι δικαιο,ωραιοπαθη κ λιγο τσιγγουνακο.ζωηρο πολυ σαν παιδι.θα ειναι πολυ ευεισθητη(καρκινος)κ κυκλοθυμικη.θα της αρεσουν πολυ οι μινιατουρες .γενικα θα ειναι καλο παιδι με πολλα ταλεντα κ κλισεις στα καλλιτεχνικα.επισης δυσκολα να φυγει απο κοντα σου.επισης θα ειναι πολυ καλη μαθητρια αλλα μερικες φορες θα τεμπελιαζει λογω καρκινου.

Παλιά 15-03-09, 16:56   #214
liarena

Περιοχή: λαρισα-κοζανη
liarena ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

βρε συμπεθερα σορρυ αλλα θα μου πεις κι εμενα τους ωροσκοπους!!εγω 5-2-1980 12.00 μεσημερι
ο συζυγος 16-8-1977 12 το μεσημερι κι αυτος
ο μεγαλος 3-8-2005 14.40
και μικρος 18-4-2008 15.00
σε ευχαριστω πολυ !!!!!!!!!
Παλιά 15-03-09, 16:58   #215
ANABELA

ANABELA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο NTINAT

χαμος δηλαδη.....

τελειος συνδιασμος.ερχομαι σε λιγο να σου πω.
προς το παρον σκοτωνεσαι με συζ κ με μεγαλο σου γιο.
ντινατ δεν σε ξεχασα.

ταιριαζεις πολυ με τον υδροχοο για τον λογο οτι βρισκεστε ακριβως απεναντι.για εναν περιεργο λογο ομως τρωγεστε κ ειδικα τα δυο τελευταια χρονια.καπου δεν τα βρισκετε.

εσυ λεων πολυ δυναμικη,εργατικη,τεμπελιαζετε καμια φορα.σας αρεσει να διαταζετε.γουσταρετε το αφεντιλικι.πουριτανοι,γενναιοδωροι πολυ κ τασεις βουλιμικες εχετε.πληθωρικες γυναικες κ οπου βρεθειτε δεν περνατε απαρατηρητες.
βασιλιαδες του ζωδιακου,ορματε κ χωρις λογο.

ο υδροχοος φευγατος.φετος ειναι η χρονια του.τα οικονομικα πολυ καλυτερα.νευρικος κ απολυτος.θεωρει οτι δεν τον καταλαβαινεις.οι υδροχοοι εχουν κλιση στην τεχνολογια κ το μυαλο τους ειναι πολυ μπροστα.γενικα πολυ ζωηροι ανθρωποι.

ο μεγαλος σαν τοξοτης ταιριαζει πολυ με τον μπαμπα.εχουν δικους τους κωδικους.θεωρεις οτι τον ξεμυαλιζει.ενα πραγμα που δεν χωνευεις ειναι οι παρατηρησεις που σου κανει ο συζ.
ο τοξοτακος σου θα ειναι πολυ αγαπητος κ κοινωνικος .ζωηρο παιδι.

ο μικρος ειναι πιο ησυχος κ χαμογελαστος.ειναι πιο κοντα σου κ πο υπακουος.φαινεται για πιο ευαισθητος.τα δυο παιδια δεν εχουνκαμια σχεση μεταξυ τους κ μεγαλωνοντας θα δεις οτι ο μεγαλος θα ειναι πιο τρελιαρης.ταξιδιαρης ενω ο μικρος πιο σπιτογατος.

Παλιά 15-03-09, 17:10   #216
ANABELA

ANABELA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο liarena
βρε συμπεθερα σορρυ αλλα θα μου πεις κι εμενα τους ωροσκοπους!!εγω 5-2-1980 12.00 μεσημερι
ο συζυγος 16-8-1977 12 το μεσημερι κι αυτος
ο μεγαλος 3-8-2005 14.40
και μικρος 18-4-2008 15.00
σε ευχαριστω πολυ !!!!!!!!!

εχεις διδυμο.
συζ σκορπιο
μεγαλος τοξοτη(για 10 λεπτα θα ειχε σκορπιο)
μικρος παρθενο

αρα εσυ υδροχοε με ωροσκοπο διδυμο ακομα πιο ανεμελη κ τρελιαρα.θα γινεις κακη πεθερα.δεν σε θελω για την κορη μου.χιχιχιχ πλακα κανω.

συζ λεων με σκορπιο(μανα μου)πολυ αυστηρος κ απολυτος
ο μεγαλος λεων με τοξοτη του δινει ελευθερια.πολυ αντιδραστικο στοιχειο.του αρεσει να φτιαχνετε.δεν θα τον παντρεψεις ευκολα.
μικρος κριος με παρθενο.εκει που ειναι φευγα ο κριος με αρχηγικες τασεις οη απαρθενος τον συγκρατει.γηινο ζωδιο.

γενικα ειστε μια οικογενεια παναγια μου!με πολλες αρχηγικες τασεις!πολυ δυναμικοι ολοι σας.αραγε πως τα καταφερνετε κ δεν σφαζεστε?

Παλιά 15-03-09, 17:12   #217
fasolaki

Περιοχή: αθηνα
fasolaki ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

χριστινα ευχαριστω.
λοιπον...ενω οι παρθενοι ειναι μανιακοι με την καθαριοτητα εγω εχω ξεφυγει απο τον κανονα..
με τα χιλια ζορια διατηρω το σπιτι ελαφρως τακτοποιημενο..ειναι ενα απο τα χαρακτηριστικα του ζωδιου μου που(αν τελικα υσχυουν αυτα) θα ηθελα να εχω
Ο χρήστης fasolaki δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 15-03-09, 17:12   #218
νικουλινι

Το avatar του χρήστη νικουλινι

νικουλινι ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

γεια σας κοριτσια!!!μια ερωτηση.....πως βρισκουμε τον ωροσκοπο μας???
Παλιά 15-03-09, 17:13   #219
ANABELA

ANABELA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

με την ημερομηνια κ ωρα της γεννησης σου.

Παλιά 15-03-09, 17:54   #220
ελισαβετ

Το avatar του χρήστη ελισαβετ

Περιοχή: ανατολικη αττικη
ελισαβετ ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Χριστινακι γλυκο ευχαριστω πολυ πολυ για τις απαντησεις εισαι αχτυπητη
Παλιά 15-03-09, 19:28   #221
ria

Το avatar του χρήστη ria

ria ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

μαμα (ρια) ----->ζυγος
μπαμπας---------> λεων
στελιος -------->υδροχοος

Ο χρήστης ria δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 15-03-09, 20:00   #222
ANABELA

ANABELA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ria
μαμα (ρια) ----->ζυγος
μπαμπας---------> λεων
στελιος -------->υδροχοος

πολυ ζυγοι σε αυτο το φορουμ βλεπω.

λοιπον ρια ο ζυγος ειναι δικαιος.τα ζυγιζει ολα πριν παρει μια αποφαση.ειναι αγχωδες ,διασκεδαστικος κ νευρικος.λενε οτι ειναι κ απιστος(σημερα το ακουσα).εσυ σαν ζυγος λιγο πνιγεσαι σε μια κουταλια νερο.εχετα κολημα με μαμα κ σας επηρεαζει πολυ η αποψη της.με τα οικονομικα τσιγγουνηδες αλλα αν θελετε να σπαταλησετε(μονο για εσας)θα παρετε παντα το καλυτερο κ ακριβοτερο)
φετιχ σας παππουτσια κ αξεσουαρ.ιδιαιτερα γοητευτικες.

με τον λεων συζυγο τα πατε πολυ καλα μονο που επειδη ειστε κ οι δυο νευρικοι κ απολυτοι εκει τα τσουγκριζετε λιγακι.βασιλιας του ζωδιακου ο λεων απολυτος κ τυπικος.γεναιοδωρος πολυ κ γοητευτικος .επισης ζηλευει πολυ.

το παιδακι σας σαν υδροχοος τα παει πολυ καλα με τον μπαμπα.ειδικα μεγαλωνοντας.δραστηριος,εξυπνος,ζωηρος κλιση στην τεχνολογια.νευρικος κ μεγαλωνοντας θα δεις οτι θα εχει μυαλο ξουραφι που λενε.θα τσακωνεται ευκολα με τα αλλα παιδακια.

επομενος παρακαλω......

Παλιά 15-03-09, 20:28   #223
tao

Το avatar του χρήστη tao

Περιοχή: pantu;;;;;
tao ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

σόρυ που θα σε ξαναζαλίσω, αλλά τα βρίσκω τελικά ενδιαφέροντα αυτά με τα ζώδια, τώρα θα μας πεις και κάτιτίς παραπάνω σε σχέση και με ωροσκόπους;;;;; ποοί είναι και σχέση μαμάς μπαμπά΄;;;;;
μαμά, εγώ: λέων 21-08-76, ώρα 10.45 μ.μ.
μπαμπάς, τοξότης, 20-12-75, ώρα 8.00 μ.μ.
κόρη1: 29-03-2003, 10.00 π.μ.
κόρη2:21-07-04, ώρα 12.50 π.μ.
Παλιά 15-03-09, 23:05   #224
Elenna

Το avatar του χρήστη Elenna

Περιοχή: Αθηνα
Elenna ουδετερη μηδέν
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Elenna
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Elenna
Εγω: Ταυρος
Συζυγος:Λεων
Μπουλιτα:Καρκινος με ωροσκοπο καρκινο!!

Τι λετε? Να αρχισω να κανω στοκ απο σφουγγαριστρες και βετεξ απο τωρα, για να μαζευω τα δακρυα
xristina πες μας κι εμας μωρε...
οχι τιποτα αλλο, αλλα με την κριση στην αγορα σκεφτομαι αν πεσουν οι τιμες να κανω στοκ απο τωρα

και η Μπουλιτα μου ηρθε στον κοσμο 09/07/2008
Ο χρήστης Elenna δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 15-03-09, 23:20   #225
ANABELA

ANABELA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο tao
σόρυ που θα σε ξαναζαλίσω, αλλά τα βρίσκω τελικά ενδιαφέροντα αυτά με τα ζώδια, τώρα θα μας πεις και κάτιτίς παραπάνω σε σχέση και με ωροσκόπους;;;;; ποοί είναι και σχέση μαμάς μπαμπά΄;;;;;
μαμά, εγώ: λέων 21-08-76, ώρα 10.45 μ.μ.
μπαμπάς, τοξότης, 20-12-75, ώρα 8.00 μ.μ.
κόρη1: 29-03-2003, 10.00 π.μ.
κόρη2:21-07-04, ώρα 12.50 π.μ.

εσυ εχεις διδυμο
ο συζ λεων
η μεγαλη κορη διδυμο
η μικρη ζυγο

πολυ καλο συνδιασμο εχει ο συζ με τον ωροσκοπο του.τον κανει ακομα πιο δυναμικο.πουριτανος σε καποια θεματα κ τυπικος ενω δεν του φαινεται.
ταιριαζεις με τον συζ σου γιατι εισαι λεων κ εχει ωροσκοπο στον λεων.απεξω δειχνετε σαν ξενοι αλλα μεσα σας ξερετε οτι εχετε πολλα κοινα.λιγο ο διδυμος σε κανει να πετας κ να εισαι απερισκεπτη ωρες ωρες.φλυαρεις πολυ?κουραζει τον συζ.επισης δεν χρειαζεται να μιλας δυνατα σε ακουμε

η μεγαλη κορη τα παει καλυτερα μαζι σουλογω των ωροσκοπων σας αλλα επειδη εχετε πολλα κοινα μαλωνετε πολυ.σου εχει πολυ αδυναμια.
η μικρη ειναι πιο κοντα στον μπαμπα.ο ζυγος ειναι πιο σοβαρος κ μοιαζει στον μπαμπα.επισης ειναι κ καρκινακι με πολλες ευαισθησιες κ ναζιαρα.κι ο μπαμπας δεν χαλαει χατιρι.μαλαγανα ε?

Παλιά 15-03-09, 23:37   #226
ANABELA

ANABELA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Elenna
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Elenna

Τι λετε? Να αρχισω να κανω στοκ απο σφουγγαριστρες και βετεξ απο τωρα, για να μαζευω τα δακρυα
οχι τιποτα αλλο, αλλα με την κριση στην αγορα σκεφτομαι αν πεσουν οι τιμες να κανω στοκ απο τωρα
ελενα σε ξεχασα εσενα?

ωχ θε μου τι ευαισθησιες ειναι αυτες?
γιατι μελαγχολεις?ταυρινα δυναμικη αλλα κ αβουλη ταυτοχρονα.περιεργη.σιχαινεσαι τα παντα.περνεις το μαξιλαρι σου σε καθε ταξιδι.λατρευεις τα γλυκα κ εισαι ειρων πραγμα που σιχαινεται ο συζ λεων.
με τον λεων ετσι κι ετσι.εισαι συνεχως με την αμφιβολια.

ο λεων βασιλιας του ζωδιακου οπως ειπα ειναι πιο πουριτανος απο εσενα.εσυ θελεις βολτες ενω αυτος σπιτι.δεν εχετε τα ιδια γουστα.απολυτος κ τυπικος.

το παιδακι σας ειναι μεσα στην ευαισθησια.προσκολημενο στους γονεις κ ειδικα σε εσενα.αναζηταει συνεχως επιβεβαιωση αγαπης.ταλαντουχο παιδι κ ησυχο αλλα μεγαλωνοντας θα ζωηρεψει.κλιση στα καλλιτεχνικα.

Παλιά 16-03-09, 11:28   #227
katerina23

katerina23 ουδετερη μηδέν
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην katerina23 Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην katerina23
Προεπιλογή

Λοιπον ας πω και εγω τα δικα μας
Εγω Κριος με οροσκοπο Ζυγο
Μπαμπας Υδροχοος με οροσκοπο Υδροχοο
Μπεμπης Υδροχοοσ με οροσκοπο Λεων
Ο χρήστης katerina23 δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 16-03-09, 12:09   #228
boukie17

Το avatar του χρήστη boukie17

Περιοχή: kalamata
boukie17 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Εγώ Υδροχόος!
ο μπαμπάς Δίδυμός!
η κόρη μου Παρθένος και ο μπεμπίνος μου Κριός!
Παλιά 16-03-09, 12:25   #229
μαρουλί

Περιοχή: θεσσαλονικη
μαρουλί ουδετερη μηδέν
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην μαρουλί
Προεπιλογή

ας πω και γω τα δικα μας.εγω ειμαι τοξοτης,ο κυρης υδροχοος,ο μεγαλος παρθενος ακομη!! και ο μικρος καρκινος φτου,φτου απο δω και μη χειροτερα!!!!
Ο χρήστης μαρουλί δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 16-03-09, 12:33   #230
nea mamaka

Περιοχή: Κάπου..εδω γυρω....
nea mamaka ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Η μαμά (δηλαδή εγώ!!!) : καρκίνος
Ο μπαμπάς μας : τοξότης
Η Φέλια : κριός

Τι γίνεται τώρα γιατί δεν έχω ιδέα απο ..... ζώα!!!!!
Ο χρήστης nea mamaka δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 16-03-09, 12:38   #231
ΝΙΚ-16

Το avatar του χρήστη ΝΙΚ-16

ΝΙΚ-16 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

ΜΑΜΑ (ΠΑΡΘΕΝΟΣ)
ΜΠΑΜΠΑΣ (ΚΡΙΟΣ)
ΓΙΟΣ (ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ)
ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ο χρήστης ΝΙΚ-16 δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 16-03-09, 13:59   #232
Elenna

Το avatar του χρήστη Elenna

Περιοχή: Αθηνα
Elenna ουδετερη μηδέν
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Elenna
Προεπιλογή

Παράθεση:
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Elenna
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Elenna

ελενα σε ξεχασα εσενα?

γιατι μελαγχολεις?ταυρινα δυναμικη αλλα κ αβουλη ταυτοχρονα.περιεργη.σιχαινεσαι τα παντα.περνεις το μαξιλαρι σου σε καθε ταξιδι.λατρευεις τα γλυκα κ εισαι ειρων πραγμα που σιχαινεται ο συζ λεων.

ο λεων βασιλιας του ζωδιακου οπως ειπα ειναι πιο πουριτανος απο εσενα.εσυ θελεις βολτες ενω αυτος σπιτι.δεν εχετε τα ιδια γουστα.απολυτος κ τυπικος.

το παιδακι σας ειναι μεσα στην ευαισθησια.προσκολημενο στους γονεις κ ειδικα σε εσενα.αναζηταει συνεχως επιβεβαιωση αγαπης.ταλαντουχο παιδι κ ησυχο αλλα μεγαλωνοντας θα ζωηρεψει.κλιση στα καλλιτεχνικα.
ευχαριστω πολυ xristina μου τις σφουγγαριστρες δεν τις θελω για εμενα αλλα για την κορη μου που οταν λεω το ζωοδιο και τον οροσκοπο ολοι μου λενε οτι θα εχουμε πολυυυ κλαμα οταν μεγαλωσει
εγω ειμαι αισιοδοξος ανθρωπος καλε!!!
επεσες πολυ μεσα στο θεμα της ειρωνειας και στις εξοδους χαμος γινετε γι αυτα!!!

και η Μπουλιτα μου ηρθε στον κοσμο 09/07/2008
Ο χρήστης Elenna δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 16-03-09, 14:02   #233
nea mamaka

Περιοχή: Κάπου..εδω γυρω....
nea mamaka ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Elenna
Παράθεση:
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Elenna
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο Elenna

ελενα σε ξεχασα εσενα?

ευχαριστω πολυ xristina μου τις σφουγγαριστρες δεν τις θελω για εμενα αλλα για την κορη μου που οταν λεω το ζωοδιο και τον οροσκοπο ολοι μου λενε οτι θα εχουμε πολυυυ κλαμα οταν μεγαλωσει
εγω ειμαι αισιοδοξος ανθρωπος καλε!!!
επεσες πολυ μεσα στο θεμα της ειρωνειας και στις εξοδους χαμος γινετε γι αυτα!!!

Ναι ............. θα έχετε δράματα!
Και εγώ καρκίνος με ωροσκόπο καρκίνο!!!!
Ο χρήστης nea mamaka δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 16-03-09, 14:43   #234
μανουλα

Το avatar του χρήστη μανουλα

Περιοχή: ΦΑΡΣΑΛΑ
μανουλα ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

μαμα κριος (17/4/1982)
μπαμπας διδυμος (27/5/1973)
κορη σκορπιος (4/11/2006)
γιος τοξοτης (26/11/2008 )
κι εμεις ποικιλια εχουμε αλλα ειμαι ασχετη απο ζωδια αν μπορει καποια ας μου εξηγησει λιγακι
Ο χρήστης μανουλα δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 16-03-09, 15:41   #235
ANABELA

ANABELA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

καλε?τι γινεται εδω?
πωπω δουλεια εχω!

λοιπον να ενημερωσω οτι σημερα εμαθα τι ειναι ο κυριος ΑΡΗΣ.
πλανητης του ερωτα κ του πολεμου που συνδιαζεται με την αφροδιτη.αυτοι οι δυο μας εκφραζουν ερωτικα αναλογα το ζωδιο μας.
λοιπον κατερινα23

Παράθεση:
Λοιπον ας πω και εγω τα δικα μας
Εγω Κριος με οροσκοπο Ζυγο
Μπαμπας Υδροχοος με οροσκοπο Υδροχοο Shocked
Μπεμπης Υδροχοοσ με οροσκοπο Λεων
εσυ κριαρινα δυναμικη,αρχηγινα κ νευρικη με ανησυχο πνευμα,την ενεργεια σου μην την πνιγεις.μπορεις να την ξεσπασεις αλλου πχ γυμναστηριο.ο ζυγος που εχεις σαν ωροσκοπο σου παρεχει μια αστειρευτη γοητεια αλλα κ παραπονο.παραπονιεσαι διαρκως.εισαι πολυ δικαιη με τους αλλους κι αυτο απαιτεις κι εσυ.εισαι σπαταλη αλλα ο ζυγος σε κανει πιο σφιχτη.απλα εχεις ακριβο γουστο.επισης θελεις τον αντρα ΑΝΤΡΑ με κυρος,χρημα,καταξιωση!εισαι νευρικη αρκετα κ εργατικη.επιμονη για κατι κι αν δεν γινει?

ο συζ σαν γνησιος υδροχοος δεν θελει πολυ πιεση,ειναι ανοιχτομυαλος,δραστηριος,τρελα με τεχνολογια,νευρικος γουσταρει τις εξοδους.δυσκολα δεσμευεται αλλα αν το κανει μην τον πιεσεις μπορει να φυγει.φετος ειναι η χρονια του μιας κ ειναι ο διας στο ζωδιο του.θα ειναικερδοφορα χρονια αλλα μετα κοπων.μεσα απο τις δυσκολιες που θα συναντησει(δεν σημαινει οτι θα ειναι κ ολα τελεια)θα αποζημιωθει απο κατι.

δεν μπορω να πω οτι ταιριαζετε κ πολυ.

ο μπεμπακος σας ειναι ξεκαθαρο οτι ταιριαζει με μπαμπα.εκτος οτι ειναι υδροχοος εχει κ ωροσκοπο λεων που βρισκεται απεναντι απο υδροχοο..
ενα βασιλικο ζωδιο που ειναι απο την φυση του αρχηγος ,περνει κι απο υδροχοο που τον κανει ακομα πιο δυναμικο.ειναι εγωκεντρικος ο λεων κ πολυ κοινωνικο.να μην το πιεζετε πχ να φαει,να κοιμηθει,να φερει καλους βαθμους αργοτερα γιατι η αντιδραση του θα ειναι

Παλιά 16-03-09, 16:07   #236
katerina23

katerina23 ουδετερη μηδέν
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην katerina23 Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην katerina23
Προεπιλογή

χριστινα ευχαριστω πολυ επεσες μεσα σε ολα ετσι ακριβως ειμαστε
Ο χρήστης katerina23 δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 16-03-09, 18:01   #237
ANABELA

ANABELA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο katerina23
χριστινα ευχαριστω πολυ επεσες μεσα σε ολα ετσι ακριβως ειμαστε

κοριτσια το βραδυ οι υπολοιπες προβλεψεις!!!

Παλιά 16-03-09, 21:47   #238
ANNA27!

ANNA27! ουδετερη μηδέν
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην ANNA27!
Προεπιλογή

Παράθεση:
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ANNA27!
Θέλω κι εγώ!
Μαμα: καρκίνος
Μπαμπάς: ζυγός
Δημήτρης: αιγόκερος
Μικρό μπουμπούκι: λέων

φυσικα οπως ειπα εσυ ευαισθητη πολυ κ γεννημενη μανα.ενταξει μην κανετε ετσι.μην υπερβαλετε με το φαγητο.χωρταινουν τα μωρα.δεν χρειαζεται να τα κυνηγας απο πισω.
εισαι φιλοχρηματη?συνηθως οι καρκινοι ειναι αλλα κ συγχρονως πολυ σφιχτοι.δεν σκορπανε για χαζα σε αντιθεση με ζυγο.αυτοκινητακια,μινιατουρες,αεροπλανακια,καναρινια,ψαρακια κλπ κλπ.

εσυ εισαι πολυ ευγενικη αλλα οι καρκινοι ειναι κ υπουλοι.το παιζεις ειρωνια στον συζ αλλα δεν σε παιρνει.ειναι νευρικος πολυ,ωραιοπαθης,γοητευτικοι συνηθως κ ψηλοι θα ελεγα.αγαπανε το καλο φαγητο κ τους αρεσει το κουτσομπολιο.αλλα ειναι πολυ δικαιος κ τυπικος σε ολα.
καλα τα πατε αλλα μην τον κοντραρεις πολυ.εσυ τα ξεπερνας πιο ευκολα γιατι εχεις κ πιο πολυ χιουμορ.

εχεις αδυναμια στον δημητρακη?ειναι πιο ευαισθητος ε?σοβαρος κ μοναχικος.αντιδραστικος πολυ κ εργατικος.πεισμα.θα τελειωσει την δουλεια .δεν την αφηνει στη μεση.τον πνιγεις με την αγαπη σου αλλα θελει κ τον μπαμπα πολυ.ειδικη αντιμετωπιση γιατι ειναι πολυ ευαισθητος.εξαλλου οι αιγωκεροι απο μωρα περνανε τα βασανακια τους.

ο λεων ειναι πιο σκληρος.νευρικος κ τα θελει ολα δικα του.ζηλευει.σκανταλιαρης κ αγαπητος παντου.πολυ ζωηρος ε?περναει παντα το δικο του.

μην κουραζεις τον εαυτο σου.εισαι πολυ καλη μανουλα.δεν χρειαζεσαι συν επιβεβαιωση κ επισης μην πιεζεις!

(υποθετικα παντα βαση ζωδιων)

Tι υποθετικά???
Μια χαρά τα λες και τα λεν και τα ζώδια.
Μόνο που εγώ χαλάω πολλά
θέλω και επιβεβαίωση all the time!
Επίσης ο Μητσάκος πολύ πεισματάρης!
Το μικρό μπουμπούκι θα δούμε όταν γεννηθεί.

Σ ευχαριστώ φιλάκια!
Παλιά 16-03-09, 22:23   #239
ANABELA

ANABELA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο boukie17
Εγώ Υδροχόος!
ο μπαμπάς Δίδυμός!
η κόρη μου Παρθένος και ο μπεμπίνος μου Κριός!
λοιπον boukie εχουμε κ λεμε.

εσυ σαν υδροχοος εισαι νευρικη.ανησυχο πνευμα.δραστηρια κ δεν μπορεις την μοναξια.κλιση στην τεχνολογια κ μικρη ολο με μηχανακια,αγοροκοριτσο.(το εχουν αυτο οι υδροχοοι)
ο μπαμπας διδυμος ο αντρας φλερτ.επικοινωνιακος,ανεμελος,γοητευτικος κι ασ μην ειναι πολυ ομορφοι,μπλαμπλαδες.σε ριχνουν στο πι κφι.αραγε προλαβαινετε να απαντησετε?εισαι κ εσυ πολυλογου ωχ!ταιριαζετε τοσο πολυ που απορω πως κ παντρευτηκατε.συνηθως ειστε κατα του γαμου!

η κορη παρθενος ειναι η πιο σοβαρη απο ολους.με κανεναν σας δεν ταιριαζει(αντε λιγο με διδυμο).ωριμη απο μικρη κ μανια με την τακτοποιηση.πειθαρχημενο μωρο.

η μικρη κριος παλι θηριο ανημερο.ζωηρη πολυ κ νευρο!αρχηγος κ η ψυχη της παρεας!νταρντανα κ ορμαει!πιο πολυ κοντα σου θα ελεγα αλλα θα τσακωνεσται.
καλα εσυ κ με τον εαυτο σου τσακωνεσαι!

φιλακια[/b]

Παλιά 16-03-09, 22:24   #240
ANABELA

ANABELA ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

σορυ boukie ο μικρος κριος.
με συγχωρεις ε?

Κλειστό Θέμα