Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΕΡΕΘΙΣΜΟ ΣΤΙΣ ΔΙΠΛΕΣ


Recommended Posts

Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΙΠΛΕΣ ΤΟΥ ΛΑΙΜΟΥ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΕΡΕΘΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ. ΤΟΝ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΜΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΛΑΔΑΚΙ Η' BEPANTHOL ΓΙΑ ΣΥΓΚΑΜΑΤΑ ΑΛΛΑ Η ΚΟΚΚΙΝΙΛΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ.Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΕΙ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΤΩΝΕΙ :shock: ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Ο ΕΡΕΘΙΣΜΟΣ;ΕΜΠΕΙΡΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΒΟΗΘΕΙΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε την πεθερούλα σου!! μεσ' την αισιοδοξία και την ενθάρρυνση είναι!!!! 8):lol: Παρε καλύτερα την παιδίατρο νομίζω οτι θα υπάρχει τρόπος να το προλάβεις την καταστροφολογία της πεθερούλας σου!!! :wink:

Οι θησαυροί μου:

Δημήτρης 5,5 χρονών, Ματθαίος 22 μηνών

Link to comment
Share on other sites

Βρε την πεθερούλα σου!! μεσ' την αισιοδοξία και την ενθάρρυνση είναι!!!! 8):lol: Παρε καλύτερα την παιδίατρο νομίζω οτι θα υπάρχει τρόπος να το προλάβεις την καταστροφολογία της πεθερούλας σου!!! :wink:

 

Στο μυαλο μου εισαι παλι??? :D:D

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμενα κοκκινιζε πολυ και μου ειχε πει η γιατρος μου λαδακι να και δεν εχει χειροτερεψει η κατασταση!Αν ομως βλεπεις οτι υπαρχει προβλημα να το πεις στον παιδιατρο σου και θα σου πει τι θα κανεις!

bxBwp2.png EgDTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...