Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Θέματα γενικού ενδιαφέροντος > Διακοπές > Αγαπημένοι Προορισμοί & Διαμονή

Notices

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 01-04-13, 10:02   #1
BEAUTIFULL

Το avatar του χρήστη BEAUTIFULL

BEAUTIFULL ουδετερη μηδέν
Talking Πάσχα στην Αγια Αννα-Ευβοια

εχουμε κλεισει να παμε το πασχα στο καμπινγκ της Αγιας Αννας το γνωστο.. (λογω παιδιου θα εχει να παιξει να κανει διαφορα πραγματα και εμεις να αφησουμε λιγο το αυτοκινητο στην ακρη )εχει μεινει κανεις σε καμπανα που μας εχουν πει; αξιζει σαν κατασταση ; μεσα σε αυτα εχουν και δραστηριοτητες για τα παιδια + φαγητο πρωι-βραδυ , και ολα τα σχετικα (αρνια κ.λ.π) καθως και 2 εκδρομες στο μοναστηρι του οσιου δαυηδ και σε κατι καταρρακτες ..επειδη δεν εχουμε ξαναπει προς τα εκει αν ξερει καποιος ας με ενημερωσει..ευχαριστω..
Ο χρήστης BEAUTIFULL δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-04-13, 10:45   #2
antigoni84

Περιοχή: αθήνα
antigoni84 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

για μενα η Αγία Άννα είναι το ομορφότερο μέρος του κόσμου,μαγικό,μακάρι να έμενα εκεί μόνιμα
Ο χρήστης antigoni84 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 01-04-13, 19:00   #3
matilnta

matilnta ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

δεν εχω παει αλλα μου εχουν πει τα καλυτερα.δεν ηξερα οτι ανοιγει κ πασχα.αληθεια σε τι τιμες το εκλεισες?(αν θες το λες)
Παλιά 01-04-13, 23:02   #4
BEAUTIFULL

Το avatar του χρήστη BEAUTIFULL

BEAUTIFULL ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Στην ιστοσελιδα τους στην αρχικη σελιδα κατω εχει τις προσφορες για πασχα μπορεις να το δεις εκει ..
Ο χρήστης BEAUTIFULL δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 02-04-13, 00:21   #5
AELIA 3

Περιοχή: ΜΑΡΟΥΣΙ
AELIA 3 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο antigoni84 Εμφάνιση μηνυμάτων
για μενα η Αγία Άννα είναι το ομορφότερο μέρος του κόσμου,μαγικό,μακάρι να έμενα εκεί μόνιμα
Η Αγία Άννα είναι ένα πανέμορφο μέρος ,και είναι πραγματικά δύσκολο να μην αρέσει σε κάποιον.Πρίν φτιάξουμε το εξοχικό μας στην Σύρο πριν 3 χρόνια σκεφτόμασταν πολύ σοβαρά να φτιάξουμε στην Αγία Αννα.Έχω κάνει υπέροχες διακοπές εκεί με τα παιδάκια μου
Ο χρήστης AELIA 3 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 03-04-13, 09:23   #6
katerina2

katerina2 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο BEAUTIFULL Εμφάνιση μηνυμάτων
εχουμε κλεισει να παμε το πασχα στο καμπινγκ της Αγιας Αννας το γνωστο.. (λογω παιδιου θα εχει να παιξει να κανει διαφορα πραγματα και εμεις να αφησουμε λιγο το αυτοκινητο στην ακρη )εχει μεινει κανεις σε καμπανα που μας εχουν πει; αξιζει σαν κατασταση ; μεσα σε αυτα εχουν και δραστηριοτητες για τα παιδια + φαγητο πρωι-βραδυ , και ολα τα σχετικα (αρνια κ.λ.π) καθως και 2 εκδρομες στο μοναστηρι του οσιου δαυηδ και σε κατι καταρρακτες ..επειδη δεν εχουμε ξαναπει προς τα εκει αν ξερει καποιος ας με ενημερωσει..ευχαριστω..
Πήγαμε με τα παιδάκια μας για 5 μέρες σε καμπάνα στο κάμπιγκ πριν από περίπου δύο χρόνια (τέλος ιουνίου 2011). Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Εμείς είχαμε διαλέξει να έχουμε μόνο πρωινό, το οποίο ήταν πολύ καλό. Το φαγητό στο εστιατόριο του κάμπιγκ δε μας ενθουσίασε, για αυτό τελικά βγήκαμε κάποιες φορές έξω για φαγητό.
Τα παιδιά μου τότε ήταν η μεγάλη σχεδόν 4 και ο μικρός 13 μηνών. Για τη μεγάλη ήταν πολύ ωραία φάση. Το μικρό απλά τον κυνηγούσαμε όλη την ώρα. Κάποιες φορές πήγαμε και στην παιδική χαρά.
Οι δραστηριότητες που έχει για τα παιδιά πιστεύω ότι είναι για ηλικίες πάνω από 4-5 ετών και γενικά για παιδάκια που έχουν εξοικειωθεί με το να μένουν για μία ώρα μακριά από τους γονείς τους και να απασχολούνται με κάτι δημιουργικό. Επίσης είδαμε πάρα πολλά παιδιά (από 7 ετών και πάνω νομίζω) να κυκλοφορούν με τα ποδήλατά τους και να το απολαμβάνουν.
Επειδή εμείς περνούσαμε καθημερινά πολλές ώρες στην πισίνα (κυρίως) και στη θάλασσα λίγο πιο κάτω, αναρρωτιέμαι πώς μπορεί να γεμίσει κανένας τη μέρα του εκεί, αλλά υποθέτω ότι αν έχει όρεξη μπορεί να βρει πράγματα να κάνει.
Πάντως η καμπάνα μας ήταν καταπληκτική. Ντιζαινάτη, καθαρή και ευρύχωρη.
Ο χρήστης katerina2 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές