Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παλλινδομηση 5ου βαθμου!!!Μας λενε να κανουμε εγχειρηση, τι να κανω???


Recommended Posts

Καλησπερα,

εχω ενα μωρακι 2,5μηνων και μετα απο σειρα εξετασεων διαγνωστικε παλινδρομηση 5ου βαθμου με διπλο πυελοκαλλικο συστημα.Ο γιατρος που μας παρακολουθει ειπε για εγχειρηση. Φοβαμαι πολυ τις επιπλοκες και δεν ξερω αν πρεπει να βαλω το παιδι μου σε αυτη την διαδικασια. θελω να παρω και αλλες γνωμες απο γιατρους και απο γονεις που αντιμετωπιζαν τα παιδακια τους το ιδιο προβλημα. Πρακαλω βοηθηστε με με τις γνωμες σας να παρω την σωστη αποφαση

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα,

εχω ενα μωρακι 2,5μηνων και μετα απο σειρα εξετασεων διαγνωστικε παλινδρομηση 5ου βαθμου με διπλο πυελοκαλλικο συστημα.Ο γιατρος που μας παρακολουθει ειπε για εγχειρηση. Φοβαμαι πολυ τις επιπλοκες και δεν ξερω αν πρεπει να βαλω το παιδι μου σε αυτη την διαδικασια. θελω να παρω και αλλες γνωμες απο γιατρους και απο γονεις που αντιμετωπιζαν τα παιδακια τους το ιδιο προβλημα. Πρακαλω βοηθηστε με με τις γνωμες σας να παρω την σωστη αποφαση

Ευχαριστω πολυ

 

Άποψη μου είναι να πας να πάρεις ακόμα μια γνώμη κα έπειτα να αποφασίσεις. Απλά μην το καθυστερήσεις γιατί δεν ξέρεις τι μπορέι να συμβεί. Μην ανησυχε΄ςι όμως για επιπλοκές κτλ. Βρες ένα καλό γιατρό που να σου εμπνέει εμπιστοσύνη πάνω απ' όλα και όλα θα πάνε καλά. Το παιδάκι σου είναι μικρό και δεν θα καταλαβαίνει πολλά πράγματα από την εγχείρηση. Όλα να σας πάνε κατ ευχή. κουράγιο και δύναμη.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...