Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γνωρίζει κανείς το FASTBRACES για ίσια δόντια?


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους σας σήμερα πήγα στο ιατρείο πατησιών [...] για το σύστημα FASTBRACES μου φάνηκε πολύ καλό αλλά θέλω να ρωτήσω. Γνωρίζει κανείς το ορθοδοντική θεραπεία με το σύστημα FASTBRACES ίσια δόντια σε 1 χρόνο με πολύ καλή τιμή. είναι ασφαλές? Έχει αποτέλεσμα ? θα ήθελα να ακούσω εμπειρίες η στείλτε μου προσωπικό μήνυμα αν θέλετε. Ευχαριστώ εκ τον προτέρων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δυστυχώς δεν το γνωρίζω παρά μόνο από το ίντερνετ. Αλλά θα με ενδιέφερε και εμένα καθότι πρέπει να βάλουν σιδεράκια σε λίγο και οι 2 κόρες μου. Μένω όμως Θεσσαλονίκη και έτσι δεν μπορώ να πάω μόνο για να δω αν και είδα στο site ότι δέχεται ασθενείς και από άλλες πόλεις. Η τιμή όταν λέμε πολύ καλή που κυμαίνεται δηλαδή? Στη Θεσσαλονίκη μου ζήτησαν 2200 για κάθε παιδί....

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. η τιμη ειναι 2000

 

Ευχαριστώ. Βέβαια το να πηγαίνω από Θεσσαλονίκη δύσκολο. Και αφού η τιμή είναι περίπου η ίδια. Βέβαια πιθανώς θα θέλουν λιγότερο χρόνο. Αλλά η απόσταση είναι μεγάλη....

Εγώ είμαι η piscina απλά κάπου μπερδεύτηκα δεν μπορούσα να συνδεθώ με τον ένα λογαριασμό και έκανα και άλλο. τώρα τα μπέρδεψα ακόμα περισσότερο μάλλον!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...