Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δημητριου -παιδιατρος στα Σπατα Αρτεμιδα


Αναστασια Μ

Recommended Posts

κοριτσια ξερει καμια την Δημητριου?

ειναι παιδιατρος κ πρεπει ν εχει ιατρειο η Σπατα η Λουτσα

 

εχω ακουσει καλα λογια απο 2-3 κοπελες αλλα ελεγα μηπως ξερει κ καμια αλλη ν μου πει

κ αν ξερετε κ ποσο χρεωνει επισκεψη σπιτι κ ιατρειο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!ναι την ξέρω την Δημητρίου.Είναι στα Σπάτα. Είναι πολύ καλή και σχολαστική αλλά δεν ξέρω πόσο χρεώνει διότι εγώ το πήγαινα το αγοράκι μου με τεβε και δεν πλήρωνα.Νομίζω όμως ότι είναι συμβεβλημένη με εοπυυ τωρα πια κι ότι δεν πληρώνεις επίσκεψη.Στο σπίτι νομίζω ότι χρεώνει 40ευρώ (απ'ότι μου είχε πει μια φίλη μου πριν 1χρόνο).Ότι άλλο θέλεις πες μου

Link to comment
Share on other sites

καλα χρεωνει για το σπιτι, αν ειναι και στο Εοππυ ακομα καλυτερα

της αδερφης μου παιρνει 70? επισκεψη στο σπιτι

 

σκεφτομαι να παω απο εκει αυτη την βδομαδα να την γνωρισω

ξερεις αν χρεωνει επισκεψη γνωριμιας?

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν νομίζω να χρεώνει επίσκεψη γνωριμίας!είναι υπερβολικό!απλά θα πρέπει να την πάρεις τηλ. γιατί δουλεύει με ραντεβού και αν σου πει πόσο τελικά χρεώνει επίσκεψη στο σπίτι πες μου κι εμένα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η κασίμη είναι νομίζω απο τις πιο γνωστες παιδιατρους εδω περα..Εγώ την μικρη μου την πάω απο τότε που γεννηθηκε εκει δηλ 13 μήνες τώρα και είμαι πολύ ευχαριστημένη..Οσον αφορά για το οικονομικο η επισκεψη ειναι 40 στο ιατρειο και 60 στο σπίτι...οτι αλλο θες στην διαθεση σου

Link to comment
Share on other sites

αποδειξη κοβει κανονικα???? στο τηλεφωνο την βρισκεις ευκολα???

 

οταν εχεις καποιο αγχος κ ανησυχία για το μωρο σου απανταει ,σου εξηγει η σε βρισκει απλα υπερβολικη??

Link to comment
Share on other sites

αποδειξη κοβει κανονικα???? στο τηλεφωνο την βρισκεις ευκολα???

 

οταν εχεις καποιο αγχος κ ανησυχία για το μωρο σου απανταει ,σου εξηγει η σε βρισκει απλα υπερβολικη??

 

 

 

Αποδειξη να σου πω την αληθεια δεν εχω ζητησει γιατι μια φορα μόνο χρειαστηκε να την πληρωσω ολες τις αλλες πηγαιναμε με το ικα...τωρα που αλλαξαν τα πραγματα λογω εοπυ θα δω κ εγω...το τηλεφωνο της χτυπαει συνεχως κι εκεινη ποτε δεν το αγνοεί απαντάει σε όλα και σε καθυσηχαζει χωρις να σε προσβάλει αν κατι απο τις ανυσηχιες σου ειναι υπερβολικο η εξωπραγματικο για παραδειγμα...μου ειχε κανει τρομερη εντυπωση η αναλυση για τα πάντα που αφορουν ενα νεογεννητο την πρωτη φορα που ειδε την δικια μου....εγω παντως την συστηνω ανεπιφυλακτα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Αποδειξη να σου πω την αληθεια δεν εχω ζητησει γιατι μια φορα μόνο χρειαστηκε να την πληρωσω ολες τις αλλες πηγαιναμε με το ικα...τωρα που αλλαξαν τα πραγματα λογω εοπυ θα δω κ εγω...το τηλεφωνο της χτυπαει συνεχως κι εκεινη ποτε δεν το αγνοεί απαντάει σε όλα και σε καθυσηχαζει χωρις να σε προσβάλει αν κατι απο τις ανυσηχιες σου ειναι υπερβολικο η εξωπραγματικο για παραδειγμα...μου ειχε κανει τρομερη εντυπωση η αναλυση για τα πάντα που αφορουν ενα νεογεννητο την πρωτη φορα που ειδε την δικια μου....εγω παντως την συστηνω ανεπιφυλακτα

 

οντως και μενα αυτο μου εκανε εντυπωση

κ οτι οταν ο μικρος μου αρρωστησε με επαιρνε η ιδια να δει πως παμε και τι λενε στο παιδων

Link to comment
Share on other sites

xrysa-xrysa η κασίμη υποστηρίζει τον θηλασμό ή σε παραπέμπει σε φόρμουλες;;;γενικότερα αν συναντήσεις δυσκολίες στον θηλασμό σε βοηθάει;;;

 

τον υποστηριζει

εγω που δεν καταφερα αποκλειστικο θηλασμο μου ειπε να προσπαθησω να θηλαζω και μου εδωσε συμβουλες για να θηλαζω σιγα σιγα πιο πολυ απο τι δινω συμπληρωμα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...