Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μπύρος Απόστολος-γυναικολόγος


tatasa

Recommended Posts

Κορίτσια τα φώτα σας!Ξέρει καμμία τον γυναικολόγο Μπύρο Απόστολο!??Εχει κάποια εμπειρία από αυτόν τον γιατρό?!Έχω αύριο ραντεβού μαζί του και πηγαίνω με ανεβασμένη ψυχολογία ότι θα μου κάνει το κλίκ μετά από 3 αποτυχημένες επισκέψεις σε γιατρούς...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια τα φώτα σας!Ξέρει καμμία τον γυναικολόγο Μπύρο Απόστολο!??Εχει κάποια εμπειρία από αυτόν τον γιατρό?!Έχω αύριο ραντεβού μαζί του και πηγαίνω με ανεβασμένη ψυχολογία ότι θα μου κάνει το κλίκ μετά από 3 αποτυχημένες επισκέψεις σε γιατρούς...

 

Καμμία βρε κορίτσια?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τα φώτα σας!Ξέρει καμμία τον γυναικολόγο Μπύρο Απόστολο!??Εχει κάποια εμπειρία από αυτόν τον γιατρό?!Έχω αύριο ραντεβού μαζί του και πηγαίνω με ανεβασμένη ψυχολογία ότι θα μου κάνει το κλίκ μετά από 3 αποτυχημένες επισκέψεις σε γιατρούς...

ΜΗΝ ανχωνεσαι καθολου .τον εχω γιατρο αρκετο καιρο τωρα και ειμαι πολυ ευχαρηστημενη.ειμαι σιγουρη πως θα σου αφησει την καλυτερη εντυπωση.αντε πηγαινε και πες μας αυριο εντυπωσεις!!!!!θα περιμενουμε

SHjup3.png
Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ τι εγινε?πηγες?

 

Καλησπέρα κοπέλα μου πήγα ναι κι έμεινα πολύ πολύ ευχαριστημένη!Καταπληκτικός άνθρωπος και πολύ φιλικός και ήρεμος!Και πρόθυμος να σου λ;)ύσει κάθε απορία!Με κέρδισε μπορώ να πώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τα φώτα σας!Ξέρει καμμία τον γυναικολόγο Μπύρο Απόστολο!??Εχει κάποια εμπειρία από αυτόν τον γιατρό?!Έχω αύριο ραντεβού μαζί του και πηγαίνω με ανεβασμένη ψυχολογία ότι θα μου κάνει το κλίκ μετά από 3 αποτυχημένες επισκέψεις σε γιατρούς...

και γω αυτον εχω, και ειμαι ευχαρηστημενη

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

στον Αποστολο πηγα μετα απο ολα αυτα που ειιχα διαβασει απο το φορουμ, και οντωσ ο ανθρωπος ειναι πολυ καλος,σε κανει να νιωθεις πως μιλας σε φιλο σου και ειναι συζητησημος και ευγενικος.μακαρι να τον ειχα γνωρησει πριν γεννησω!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

εμενα πριν περιπου τρια χρονια μου πηρε 1000ε για φτ,αλλα εμεινα πολυ ευχαρηστημενη που το τελευταιο που κοιταξα ηταν τα χρηματα

τωρα λογω κρισης δεν ξερω αν εχει αλλαξει τις τιμες-λογικα θα το εχει κανει-γιατι ειναι πρωτα ανθρωπος και μετα γιατρος

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

κοριτσια καλησπερα.θα ηθελα να σας ρωτησω εαν ο δρ.Μπυρος Αποστολος κραταει αρχειο ο ιδοιος η το κραταμε εμεις? ρωταω γιατι ο ενδοκρινολογος μου δεν κρατουσε και δεν μου αρεσε καθολου αυτο γιαυτο κ τον αλαξα...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Καλημέρα, για να μην ανοίξω καινούριο θέμα έχει κάποια πρόσφατη εμπειρία γέννας(κ ειδικά καισαρικής) απο τον κ. Μπύρο γιατι οι δημοσιεύσεις είναι παλιές. Αν γνωρίζατε να μου λέγατε κ για το οικονομικό θέμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλημέρα, για να μην ανοίξω καινούριο θέμα έχει κάποια πρόσφατη εμπειρία γέννας(κ ειδικά καισαρικής) απο τον κ. Μπύρο γιατι οι δημοσιεύσεις είναι παλιές. Αν γνωρίζατε να μου λέγατε κ για το οικονομικό θέμα.

 

Επίσης γνωρίζετε με ποιες κλινικές συνεργάζεται;;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...