Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΑΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ


anitapolonia

Recommended Posts

Παρακαλω αν γνοριζει καπια μανουλα καλο αλεργιολογο για παιδι ασ μου δοσει τα στιχεια , γιατι τα ρανδεβου στο Παιδον ειναι μακρινα

ευχαριστο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγω εκλεισα πριν καιρο βεβαια στο παιδων πεντελης απογευματινο,πληρωσα περίπου 70-75ε για επιμελητη,εκανα τα τεστ αλλεργίας το είδε και ο επιμελητης και καθολου ουρα!! Για πρωινο ήταν μετα απο πολλους μηνννννεςςςςςςςς

YiMXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε στο παιδοαλλεργιολογικό του Νοσοκομείου Αττικόν. Η αλλεργιολόγος που είδαμε ήταν η κα Χλήβα.

 

θα συμφωνησω και εγω για την κα Χλιβα.Καλεσαμε το 1535 τελη νοεμβριου και μας εκλεισαν πρωινο ραντεβου για 9 Δεκεμριου..Πολυ καλη γιατρος πολυ καλη με τα παιδια και πολυ καλες συνθηκες στο Αττικο.Καναμε επιτοπου και το τεστ.

UeNTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

Απο αλλεργιες αλλο τιποτα!!! Η μεγαλη μου κορη ταλαιπωρειται απο 3 μηνων. Δυο απο τις καλυτερες που εχω δει μεχρι τωρα ειναι η Τσιβιτανιδου στην Κηφισιας (νομιζω οτι ειναι ακομα και στο Παιδων Αγ. Σοφια) και η Πεννυ Εμμανουηλ στο Παιδων Πεντελης

 

Ευχομαι να παν ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμείς κάναμε τα πρικ την ίδια μέρα. Αυτό που μου άρεσε στη Χλίβα είναι ότι φρόντισε να κάνουμε τις λιγότερες εξετάσεις κατά το δυνατόν ώστε να μην ταλαιπωρηθεί το παιδί. Επίσης το ραντεβού ήταν πρωινό και πολύ σύντομο (καμιά εβδομάδα το πολύ). Το Αττικό απλά τέλειο.

FLcUp3.png0BQfp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τα παιδακια σας που ταλεπορουντε απο αλεργιγιες βγαζουνε στο προσοπο σπιρακια και ατοπικι δερματιτιδα ????????? ροταο γιατι ειμαστε μονιμος με μουρι γιεματι σπιρια και ατοπικι δ. επισις αν μας τσακοσει κουνοπι τα σιμαδια παραμενουνε για μινες και της κρεμες και αλιφεσ που πιραμε απο το παιδοδερματολογο στο νοσοκομειο συγγρος δεν μασ βοιθανε καθολου , σκιεφτομε οτι ισοσ εχει αλεργεια σε κατι

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τα παιδακια σας που ταλεπορουντε απο αλεργιγιες βγαζουνε στο προσοπο σπιρακια και ατοπικι δερματιτιδα ????????? ροταο γιατι ειμαστε μονιμος με μουρι γιεματι σπιρια και ατοπικι δ. επισις αν μας τσακοσει κουνοπι τα σιμαδια παραμενουνε για μινες και της κρεμες και αλιφεσ που πιραμε απο το παιδοδερματολογο στο νοσοκομειο συγγρος δεν μασ βοιθανε καθολου , σκιεφτομε οτι ισοσ εχει αλεργεια σε κατι

συνηθως η ατοπικη δερματιτιδα ειναι μια πρωτη ενδειξη για αλλεργιες που θα ακολουθησουν. τα επιμονα σπυρακια που λες τα εχει δει δερματολογος? μηπως ειναι μολυσματικη τερμινθος μοιαζουν με τα ατοπικα. κοριτσια παραπανω να ειστε καλα γιατι με ξεκολλησατε με το θεμα του παλλεργιολογου δεν μπορω να περιμενω για παιδων ασε που ειναι κ στην αλλη ακρη.... θα παρω Αττικο αυριο κιολας!!!!!

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

καλυμερα !! ευχαριστο για ολες πλυροφοριες για το ΑΤΤΙΚΟ .... δεν να το πιστεψετε βρικαμε ρανδεβου 28 δεκεμβριου !!!!!!!!! φετος βεβεα ¨)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μολυσματικη τερμινθος ........... AYTO TI INE MY BILLY??

για δες εδω.

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=29428

age.png

το παιδι σου δεν ειναι η συνεχεια της ζωης σου,

ειναι η αφετηρια της δικης του ζωης!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...