Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

emΒΙΟ!!


Recommended Posts

καλημέρα σε ολα τα κοριτσια.προσπαθω για μωρακι δυο χρονια χωρις προβλημα αλλα και χωρις αποτελεσμα!!:(Την Τρίτη θα επισκεφθω τον κο Γατο Ηλια για μια τριτη πια γνωμη.Υπαρχει καποια κοπελα που να εχει τον συγκεκριμμενο γιατρο??:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερουδια.Δεν θα σου πω για τον γιατρο μιας και δεν τον ξερω ομως θα σου πω το εξης.Ετσι και εγω προσπθουσα χωρις να μας βρισκουν προβλημα 4,5 χρονια.Εκανα και εξωσωματικη και σπερματεγχυση και δεν πετυχαν.Το αφησα για λογους και οικονομικους και ψυχολογικους.Εμεινα εγκυος φυσιολογικα οταν αποφασισα οτι δεν μπορω να ζω αυτο το δραμα καθε μηνα.Χαλαρωσε και εφοσον δεν εχετε προβλημα .. μην χαλας τα λεφτακια σου αδικα οπως και εγω.Αποτελεσματα θα εχεις σιγουρα μολις βγαλεις το αγχος απο πανω σου.Φιλια!

FvxMp3.png
Link to comment
Share on other sites

να σου ζησει το μωρακι maela μου και σε ευχαριστω για το κουραγιο και την αισιοδοξια σου:Dμακαρι να γινει ετσι.εχω ηδη κάνει 3 σπερματεγχυσεις!:rolleyes:οποτε τωρα που ειναι Χριστουγεννα και που θα φυγουμε θα ειναι η ευκαιρια μας για απολυτη χαλαρωση!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...