Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΡΕΑ:ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥ


irallada

Recommended Posts

Καλημέρα,

 

Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιον καλό γυναικολόγο που να συνεργάζεται με το μαιευτήριο ΡΕΑ. Ιδιαίτερες απαιτησεις δεν υπαρχουν: Να ειναι προσιτός άνθρωπος και να μην είναι φιλοχρήματος...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα,

 

Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιον καλό γυναικολόγο που να συνεργάζεται με το μαιευτήριο ΡΕΑ. Ιδιαίτερες απαιτησεις δεν υπαρχουν: Να ειναι προσιτός άνθρωπος και να μην είναι φιλοχρήματος...

 

καλησπερα κοριτσι μου,εχω πει κ εχω ξαναπει την γνωμη μου για τον γιατρο μου...ισως γινω γραφικη κ δεν το θελω...συνεργαζεται με το ρεα εαν θελεις περιμενω προσωπικο μηνυμα σου για λεπτομερειες.. καλο βραδυ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κι εγώ έχω γράψει για τον δικό μου κι αλλού...

Είναι ο κ. Πυργιώτης, έχει ιατρείο στην πλ. Μαβίλη. Εκείνος πρωτοέπιασε και τα τρία παιδιά μου...Αυτά που θέλεις τα διαθέτει σε υπερβολικό βαθμό θα έλεγα κι είναι οι δυο βασικότεροι λόγοι - εκτός απ' την επιστημονική του επάρκεια φυσικά- που με κάνουν οχι μόνο να μην τον αλλάζω με κανέναν, αλλά και να τον συστήνω και σε άλλες κοπέλες!

Με το καλό!

10/1/1998 Πρώτη φορά μαμά: Ο Ραφαήλ έρχεται στη ζωή μου!

TpqWp2.pngIgXop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 6 months later...

Γειά σας κορίτσια,

εύχομαι σε όλες γερά και τυχερά μωράκια! Είμαι από Θεσσαλονίκη και διανύω τον 6ο μήνα. Δυστυχώς στην β' επιπέδου φάνηκε κάποιο πρόβλημα στην καρδούλα του μικρούλη μου, πολύ πιθανόν να κάνει στένωση αορτής. Ήρθα στο ΩΝΑΣΕΙΟ για διάγνωση και τελικά πρέπει να γεννήσω στο ΡΕΑ, ώστε, αν προκύψει πρόβλημα και πρέπει να εγχειριστεί, να μεταφερθεί αμέσως.

Διάβασα όλα τα σχόλιά σας, θα ήθελα την πρότασή σας για κάποιον που θα είναι απίστευτα προσεκτικός λόγω του προβλήματος που αντιμετωπίζουμε. Θέλω λοιπόν έναν γυναικολόγο για προγραμματισμένη καισαρική που να είναι προσεκτικός και να μπορώ να τον βρω αν έχω πρόβλημα τις επόμενες μέρες με την καισαρική γιατί δεν θα έχω καμία βοήθεια στην Αθήνα. Ε, αν είναι και σχετικά οικονομικός ακόμη καλύτερα :)

Επίσης, αν έχετε κάποια αντίστοιχη εμπειρία σοβαρού περιστατικού και γνωρίσατε συγκεκριμένο/η παιδίατρο στο ΡΕΑ.

Ευχαριστώ πολύ και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας!!!

Νίκη

Link to comment
Share on other sites

Χασιάκος Δ. (απίστευτος επιστήμονας, εξαιρετικός άνθρωπος, καλύτερο νυστέρι της Αθήνας, έχει τρελή δουλειά που μπορεί να το δεις σας "ξεπέτα")

Μητσάκος Κ. (έχω ακούσει τα καλύτερα απο διαφορετικές πηγές).

Ελπίζω όλα να πάνε καλά και να μην χρειαστείτε το Ωνάσιο.

95Jqp2.png

 

Τα παιδιά δεν θέλουν ψυχολόγο. Γονείς θέλουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια,

εύχομαι σε όλες γερά και τυχερά μωράκια! Είμαι από Θεσσαλονίκη και διανύω τον 6ο μήνα. Δυστυχώς στην β' επιπέδου φάνηκε κάποιο πρόβλημα στην καρδούλα του μικρούλη μου, πολύ πιθανόν να κάνει στένωση αορτής. Ήρθα στο ΩΝΑΣΕΙΟ για διάγνωση και τελικά πρέπει να γεννήσω στο ΡΕΑ, ώστε, αν προκύψει πρόβλημα και πρέπει να εγχειριστεί, να μεταφερθεί αμέσως.

Διάβασα όλα τα σχόλιά σας, θα ήθελα την πρότασή σας για κάποιον που θα είναι απίστευτα προσεκτικός λόγω του προβλήματος που αντιμετωπίζουμε. Θέλω λοιπόν έναν γυναικολόγο για προγραμματισμένη καισαρική που να είναι προσεκτικός και να μπορώ να τον βρω αν έχω πρόβλημα τις επόμενες μέρες με την καισαρική γιατί δεν θα έχω καμία βοήθεια στην Αθήνα. Ε, αν είναι και σχετικά οικονομικός ακόμη καλύτερα :)

Επίσης, αν έχετε κάποια αντίστοιχη εμπειρία σοβαρού περιστατικού και γνωρίσατε συγκεκριμένο/η παιδίατρο στο ΡΕΑ.

Ευχαριστώ πολύ και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας!!!

Νίκη

 

 

τι ναπω κοριτσι μου????? ξαναζω τις δικες μασ στιγμες γεννησα στο ρεα κ με ασθενοφωρο περασαμε στο ωνασειο για 2 χειρουργεια ανοιχτης καρδιας με τον καιρο.. δοξα τον θεο ολα πηγαν καλα.. αν θελεις λεπτομερειες ο γιτροσ μου ειναι στο ρεα τον εχω απο 20 χρονων κ σημερα ειμαι 37 στειλε μου μην. ευχομαι ολα να πανε καλα.. αν κ ειμαι σιγουρη οτι ετσι θα γινει ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

  • 3 months later...

ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΝΤΖΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ Κ ΠΡΟΣΙΤΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...