Ελληνική Εταιρία Ενημέρωσης Γονέων Σύνδεσμοι Α-Ω | chat 0-2 | 3-5 | 6-12

forum υγεία & ασφάλεια διατροφή ψυχολογία δραστηριότητες ειδήσεις
-

Επιστροφή   Φόρουμ της ΕΕΕΓ (Ελληνική Εταιρεία Ενημέρωσης Γονέων) > Από την Εγκυμοσύνη ως την Εφηβεία! > Θέλω να γίνω μαμά/μπαμπάς

Notices

Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 09-04-12, 19:13   #2721
iriniv

iriniv ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

krifes mou filenades kalh m ebdomada na exoume!!!!
euxomai na exoume oles mas ena euxaristo pasxa...
egw exw proeortia periodou...
re koritsia stin periodo exete aeria? sugnwmi pou rwtaw...
lilitaki ti sumptwmata egkimosinis eixes?
sas glukofilo oles...
Ο χρήστης iriniv δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 09-04-12, 20:12   #2722
xinati

xinati ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο cherry09 Εμφάνιση μηνυμάτων
ayto kanane!!!vgalane fotografifes polles kai ths valane sthn seira. vgalte foto kai to polu polu to dineis se fotografo...poso na sou parei...ase pou ginetai kai sto video maker tou upologisth nomizo einai...tora tha exeis xrono na paixeis!!!
κ γω το ειχα κανει αυτο στην προηγουμενη μ εγκυμοσυνη κ το κανω κ τωρα ειχα σκοπο να κανω παρομιο βιντεακι μονη μ εβγαλα φωτο το θετικο τεστ κ την χοριακη κ μετα εβγαζα καθε φορα που εκλεινα μηνα φωτο την κοιλια μου δυστηχως το βιντεο δεν προλαβε να ολοκληρωθει εβγαλα φωτο μεχρι τον εβδομο μηνα μετα στοπ τις φωτο ακομα τις εχω. τωρα εβγαλα παλι φωτο τα θετικα τεστ και 2 φωτο την κοιλια μ μια οταν ημουν 1 μηνου κ μια οταν ημουν 2 μηνων ας ελπισουμε οτι αυτη την φορα θα ολοκληρωθει το βιντεακι
Παλιά 09-04-12, 21:16   #2723
marmin

Το avatar του χρήστη marmin

marmin ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο marioula1234 Εμφάνιση μηνυμάτων
κ γω το ειχα κανει αυτο στην προηγουμενη μ εγκυμοσυνη κ το κανω κ τωρα ειχα σκοπο να κανω παρομιο βιντεακι μονη μ εβγαλα φωτο το θετικο τεστ κ την χοριακη κ μετα εβγαζα καθε φορα που εκλεινα μηνα φωτο την κοιλια μου δυστηχως το βιντεο δεν προλαβε να ολοκληρωθει εβγαλα φωτο μεχρι τον εβδομο μηνα μετα στοπ τις φωτο ακομα τις εχω. τωρα εβγαλα παλι φωτο τα θετικα τεστ και 2 φωτο την κοιλια μ μια οταν ημουν 1 μηνου κ μια οταν ημουν 2 μηνων ας ελπισουμε οτι αυτη την φορα θα ολοκληρωθει το βιντεακι
θα ολοκληρωθεί marioula μου και θα το βλέπουμε στο ίντερνετ και θα χαιρόμαστε

Ο χρήστης marmin δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 09-04-12, 21:25   #2724
pepsi1

pepsi1 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Κοριτσακια να ρωτησω κατι γιατι με τρωει μεσα μου. Όσες κανατε σπερματεγχυση στο γιατρο πριν σας την κάνει σας εκανε υπερηχο? Εμας εδωσε σπερμα ο συζυγος κατα τις 10 το εμπλουτισανε και μετά ο γιατρός κατα τις 12 μου εκανε την σπερματεγχυση χωρίς να μου κάνει υπερηχο να βεβαιωθεί αν είχαν σπασει τα ωοθυλακια. Και αυτό που με προβληματιζει είναι ότι από τις 5 και μετά ήμουν διπλωμενη στα δυο και δεν μπορούσα να περπατησω απο τον πόνο. Μήπως λοιπον τα ωοθυλακια σπασανε αργοτερα και για αυτο αποτυχαμε?
Ο χρήστης pepsi1 δεν είναι συνδεδεμένος  
Banner διαφημιζόμενων ή ιστοσελίδων που στηρίζει η ΕΕΕΓ Parents.gr
Παλιά 09-04-12, 21:39   #2725
iriniv

iriniv ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

glikia mou pepsi den exw idea .... den exw tetoia empiria pantws giatros einai k sugoura tha jerei...
Παλιά 09-04-12, 21:41   #2726
xinati

xinati ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο marmin Εμφάνιση μηνυμάτων
θα ολοκληρωθεί marioula μου και θα το βλέπουμε στο ίντερνετ και θα χαιρόμαστε
μακαρι μαρμιν μ μακαρι
Παλιά 09-04-12, 21:42   #2727
xinati

xinati ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο pepsi1 Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοριτσακια να ρωτησω κατι γιατι με τρωει μεσα μου. Όσες κανατε σπερματεγχυση στο γιατρο πριν σας την κάνει σας εκανε υπερηχο? Εμας εδωσε σπερμα ο συζυγος κατα τις 10 το εμπλουτισανε και μετά ο γιατρός κατα τις 12 μου εκανε την σπερματεγχυση χωρίς να μου κάνει υπερηχο να βεβαιωθεί αν είχαν σπασει τα ωοθυλακια. Και αυτό που με προβληματιζει είναι ότι από τις 5 και μετά ήμουν διπλωμενη στα δυο και δεν μπορούσα να περπατησω απο τον πόνο. Μήπως λοιπον τα ωοθυλακια σπασανε αργοτερα και για αυτο αποτυχαμε?
πεπσι μ ουτε εγω ξερω απο αυτα αλλα η λογικη λεει οτι πρεπει να γινει υπερηχο δεν ξερω βεβαια ας μας πει μια κοπελα που ξερει
Παλιά 09-04-12, 21:44   #2728
xinati

xinati ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

κοριτσακια μου εγω χαθηκα δεν πολυ μπαινω γιατι ειμαι χαλια τελικα εχω βροχιτιδα ασε μιλαμε για πολυ βηχα και κανω μασκακια εισπνοες με αερολιν κ πουλμικορτ μπας και συνελθω
Παλιά 09-04-12, 22:09   #2729
deppa

deppa ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
να σου πω κι εγω την γνωμη μου αν και δεν εχω κανει σπερματεγχυση αλλα ξερω οτι καλο ειναι οταν σπασει το ωοθυλλακιο να υπαρχει ηδη σπερμα στις σαλπιγγες για να γονιμοποιηθει το ωαριο.

Ο χρήστης deppa δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 09-04-12, 22:11   #2730
marmin

marmin ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Μην ανησυχείς εγώ έχω κάνει αρκετές σπερματεγχύσεις και ποτέ δε με έβλεπε στον υπέρηχο αλλά καταλάβαινε πριν κάνει την έγχυση ότι έγινε η ωορρηξία (από τα υγρά και νομίζω ανοίγει και ο κόλπος). Σημασία έχει να γίνει 24 ώρες μετά την ένεση (η ωορρηξία γίνεται 24-36 ώρες μετά την pregnyl. Η τελευταία σπερματέγχυσή μου ήταν και η τυχερή μου και η γυναικολόγο λέει ότι πιστεύει πως πέτυχε γιατί είμασταν όλοι πιο χαλαροί (εγώ πιστεύω πως έκανε το θαύμα της η Παναγία και ο Άγιος Ιούδας ο Θαδδαίος). Πάντως όντως και το άγχος παίζει τρομερό ρόλο γι' αυτό προσπάθησε να είσαι ήρεμη! Καλή επιτυχία. Άρα μπορεί να είσαι και εσύ του Απρίλη ΑΑΑ επίσης απ' ότι θυμάμαι νομίζω ότι και γω πονούσα κάπως περισσότερο αλλά δεν θυμάμαι αν ήταν αυτή η φορά ή η προηγούμενη αλλά δε νομίζω ότι έχει τόση σημασία. Αν πάντως ο πόνος συνεχιστεί και σε ανησυχήσει τηλ στο γιατρό σου!

Παλιά 09-04-12, 22:13   #2731
marmin

marmin ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο marioula1234 Εμφάνιση μηνυμάτων
κοριτσακια μου εγω χαθηκα δεν πολυ μπαινω γιατι ειμαι χαλια τελικα εχω βροχιτιδα ασε μιλαμε για πολυ βηχα και κανω μασκακια εισπνοες με αερολιν κ πουλμικορτ μπας και συνελθω
Περαστικούλια!

Παλιά 09-04-12, 22:45   #2732
pepsi1

pepsi1 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Marminoula δεν εκανα τωρα σπερματεγχυση. Απλα ειναι απορια μας απο την προηγουμενη φορα γιατι το κουβαλαω μεσα μου κ δεν ρωτησα κ τον γιατρο μου επειδη ντραπηκα. Αυτο το μηνα και μαλλον μεχρι το καλοκαιρι θα προσπαθησουμε με φυσιολογικο τροπο και μετα απο σεπτεμβριο βλεπουμε. Απλα δεν μπορω να ξαναμπω στη διαδικασια της σπερματεγχυσης αν δεν ηρεμησουμε ψυχολογικα και έχουμε κ οι 2 μας πολυ άγχος.
Παλιά 09-04-12, 22:51   #2733
marmin

marmin ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Marminoula δεν εκανα τωρα σπερματεγχυση. Απλα ειναι απορια μας απο την προηγουμενη φορα γιατι το κουβαλαω μεσα μου κ δεν ρωτησα κ τον γιατρο μου επειδη ντραπηκα. Αυτο το μηνα και μαλλον μεχρι το καλοκαιρι θα προσπαθησουμε με φυσιολογικο τροπο και μετα απο σεπτεμβριο βλεπουμε. Απλα δεν μπορω να ξαναμπω στη διαδικασια της σπερματεγχυσης αν δεν ηρεμησουμε ψυχολογικα και έχουμε κ οι 2 μας πολυ άγχος.
Σε καταλαβαίνω απόλυτα!Κι εγώ κάθε φορά που δεν πετύχαινε σκεφτόμουν διάφορα, μήπως έφταιγε αυτό; ή το άλλο; Ήμουν σίγουρη ότι κάτι κάνουμε λάθος. Μέχρι που σκεφτόμουν μήπως έπρεπε να πάω και σε άλλο γυναικολόγο για σπερματέγχυση αλλά ήταν τόσο καλή η δικιά μου που δε μου έκανε καρδιά να φύγω... και ευτυχώς γιατί να που τελικά έμεινα... Μακάρι να καταφέρετε να ηρεμήσετε και τότε όλα θα γίνουν. Εσείς έχετε κάποιο πρόβλημα εκτός από το άγχος; σπέρμα, ηλικία κτλ;

Παλιά 09-04-12, 23:15   #2734
pepsi1

pepsi1 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Εγω 34 ο συζυγος 45 (αν αυτο είναι προβλημα) ολα καλα, το σπερμα ειχε προβλημα το φτιαξαμε με θεραπεία και ειχαμε 2 αποβολές λόγω θρομβοφιλιας. Εχω να μεινω εγκυος απο το Μαϊο του 2010. Απλα εχουμε αγχωθει με άλλα προβληματα(ανεργια, μεταθεσεις κτλ.)
Παλιά 10-04-12, 10:24   #2735
cherry09

cherry09 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

marioula perastika koritsaki mou!!!tha kaneis giatrosofia kai tha perasei!koritsakia oi upoloipes mhn anxoneste...oti einai na ginei tha ginei...kai milao gia oloous tous tomeis!!!!ante na erthei kalokairaki na kanoume kai kana mpanaki na allaxei ligo h diathesi...xthes eixa gannethlia!ekleisa ta 30!shmera 30 kai mia mera...phgame ekklhsia kai otan gurisa spiti eixa parti akplhxh!!

Ο χρήστης cherry09 δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 10-04-12, 10:39   #2736
ΝΙΚΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ

Περιοχή: ΧΑΝΙΑ
ΝΙΚΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
marioula perastika koritsaki mou!!!tha kaneis giatrosofia kai tha perasei!koritsakia oi upoloipes mhn anxoneste...oti einai na ginei tha ginei...kai milao gia oloous tous tomeis!!!!ante na erthei kalokairaki na kanoume kai kana mpanaki na allaxei ligo h diathesi...xthes eixa gannethlia!ekleisa ta 30!shmera 30 kai mia mera...phgame ekklhsia kai otan gurisa spiti eixa parti akplhxh!!
Πολύχρονη!!Να ζήσεις πολλά πολλά χρόνια, να είσαι υγιής και όλα τα άλλα θα έρθουν. Τέλεια τα πάρτυ έκπληξη; Μπράβο σας!! Η ζωή θέλει καλοπέραση.
Ο χρήστης ΝΙΚΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 10-04-12, 10:43   #2737
cherry09

cherry09 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΝΙΚΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύχρονη!!Να ζήσεις πολλά πολλά χρόνια, να είσαι υγιής και όλα τα άλλα θα έρθουν. Τέλεια τα πάρτυ έκπληξη; Μπράβο σας!! Η ζωή θέλει καλοπέραση.
kai to eixa katalavei prin fugume gia thn ekklhsia giati o antras mou petaxe ta xartia ths toualetas!!!to kanei panta otan perimenoume kosmo!!!alla otan gyrisame to xehasa!!!

Παλιά 10-04-12, 10:53   #2738
nena38

nena38 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
kai to eixa katalavei prin fugume gia thn ekklhsia giati o antras mou petaxe ta xartia ths toualetas!!!to kanei panta otan perimenoume kosmo!!!alla otan gyrisame to xehasa!!!

χρονια πολλα να εισαι γερη και να σου φερει ο θεος ότι επιθυμεις.
Ο χρήστης nena38 δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 10-04-12, 11:24   #2739
nefelim06

Περιοχή: Αθηνα
nefelim06 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Κοριτσια καλημερα !
Μπορειτε να μου δωσετε λιγο τα φωτα σας,ειναι ο πρωτος μηνας που θα παρω τα clomiphene μετα απο πανω απο 1 χρονο και 4-5 μηνες που προσπαθω για το 2ο παιδακι μου. Δεν εχω πολυκυστικες , απλα δεν κανω καλη ωορηξια γενικα τους τελευταιους μηνες , ή δεν ωριμαζει το ωαριο αρκετα ή σκαει υπερβολικα αργα για τον κυκλο μου και ειναι και πολυ μικρο και τελικα ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι ωρα για τα clomiphene.
Αυτο που θελω να σας ρωτησω ειναι καταρχην τι δοση πηρατε ? εμενα μου ειπε 2 χαπια απο την 2η μερα του κυκλου για 5 μερες , και ποια μερα πηγατε για το πρωτο υπερηχογραφικο ελεγχο ?? Θα λειπω για ταξιδι και οταν γυρισω θα ειναι 11η μερα του κυκλου μου ειναι οκ για τον πρωτο υπερηχο ?
Ο χρήστης nefelim06 δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 10-04-12, 11:27   #2740
pepsi1

pepsi1 χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Cherry χρονια πολλά κοριτσακι μου. Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς!!!!!!!!!!
Παλιά 10-04-12, 11:48   #2741
iriniv

iriniv ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

nefelim06 KALHMERA!!!!
kai egw eimai sto prwto mina prospatheiwn alla nomizw oti den ta exw kataferei gt shmera aurio tha adiathetisw... den pirazei vevaia kai ton allo mina mia xara...
lipon egw pernw 2 tin imera ena proi ena vradi 4h me 8h mera tou kiklou kai meta otan orimasan ta auga mou ekana kai enesh...

agw apo tin 3 hmera toy kiklou ekana yperixo.... gia na doume an yparxei kapoia kisti... kai meta kathe 2-3 meres gia na doume an megalwnoun...

alla jerw apo polles pou pene polu pio meta....

twra pantws k egw epidei den tha mporw na kanw yperixo tin 3 h mera tou kiklou tha paw prwti fora stin 5-6 mera tou kiklou alla den nomizw na einai problima...

pantws afou exei idi ena mwraki (na sou zhsei..)den yparxei periptwsh na min ta katafereis...

pantws se ena site amerikaniko kali wra sas k to parents.gr diavaza oti ta dinoun polu stis gunaikes anejartitos an exoun pol. oothikes i oxi alla me allon tropo... dil tis jekinoun oles me 50mg stin prwti prospathia meta sta 100 mg kai meta sta 150 mg....

kai diavazw oti exei megali epitixia.... vevaia i kathe gunaika einai diaforetiki kai paizoun polu paragontes rolo...

egw eimai polu anxotheis as poume kai jerw oti tha duskoleutw polu na kanw paidi alla ennoeite oti pisteuw oti tha kanw paidi sugoura...

mmm auta pantw min anxwnese gia ton yperixo gt einai diskolo i 11 mera na einai i gonimi alla gia na eisai mesa mporeis na kaneis kathe 1-2 meres sex... hahahahhaa
Παλιά 10-04-12, 12:04   #2742
nefelim06

Προεπιλογή

iriniv σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου, ευχομαι συντομα να εχεις το μωρακι σου , και να περιμενε πρωτα να σου ερθει περιοδος γιατι δεν ξερεις ακομα μπορει να εισαι εγκυουλα!!!
Ευχαριστω και για τις ευχες για την μικρη μου, να σαι καλα !!
Οσο ευκολα ηρθε η μικρουλα μου τοσο δυσκολα, μας εχει παει το 2ο ..
Οποτε λες ειναι οκ η 11η μερα ε? Και μενα οκ μου ακουγεται !!!
Και σενα 2 χαπια ε? Φοβηθηκα οτι μου ειχε γραψει πολυ μεγαλη δοση για πρωτη φορα γιατι και γω διαβασα στο internet οτι συνηθως ξεκινανε με 50mg..
Παλιά 10-04-12, 12:24   #2743
iriniv

iriniv ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

oxi mia xara einai i dosi... skepsou oti eimai k 50 kila... kai den mou ekanan kamia apolitws parenergia...
k i 11 mera gia esena pou den exei pol. oothikes einai ok gt den exeis kistes...
Παλιά 10-04-12, 12:39   #2744
nefelim06

Προεπιλογή

και γω 50 κιλα ειμαι !!!
Παλιά 10-04-12, 14:14   #2745
iriniv

iriniv ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Re koritsia na sas rwtisw... prin na adiathetisete exete leuka ygra... apo xtes exw polla ygra tosa pou nomizw oti katourieme...

den thimame an mou exei tuxei...
Παλιά 10-04-12, 19:25   #2746
marmin

marmin ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο nefelim06 Εμφάνιση μηνυμάτων
iriniv σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου, ευχομαι συντομα να εχεις το μωρακι σου , και να περιμενε πρωτα να σου ερθει περιοδος γιατι δεν ξερεις ακομα μπορει να εισαι εγκυουλα!!!
Ευχαριστω και για τις ευχες για την μικρη μου, να σαι καλα !!
Οσο ευκολα ηρθε η μικρουλα μου τοσο δυσκολα, μας εχει παει το 2ο ..
Οποτε λες ειναι οκ η 11η μερα ε? Και μενα οκ μου ακουγεται !!!
Και σενα 2 χαπια ε? Φοβηθηκα οτι μου ειχε γραψει πολυ μεγαλη δοση για πρωτη φορα γιατι και γω διαβασα στο internet οτι συνηθως ξεκινανε με 50mg..
Καλησπέρα, εγώ την πρώτη φορά που πήρα τα χάπια (όχι με τη δική μου γυναικολόγο) έπαιρνα δύο την ημέρα 3-8 του κύκλου. Τους επόμενους δύο μήνες που με παρακολουθούσε η δικιά μου, μου είχε πει ένα τις ίδιες μέρες αλλά επειδή εμένα μου φαινόταν λίγο πήρα 1 τις τρεις πρώτες μέρες και από δύο τις δύο τελευταίες (δεν το ξέρει αυτό η γυναικολόγος μου) αλλά δε νομίζω ότι η δόση σου είναι μεγάλη. Επίσης υπέρηχο ξεκινούσαμε τη 10η μέρα του κύκλου με τη γυναικολόγο μου και μάλιστα την πρώτη φορά έπεσε Σάββατο και πήγα 12η και ήταν στη θέση τους όλα. Τελικά έμεινα έγκυος τη δεύτερη φορά που κάναμε και σπερματέγχυση με τη δικιά μου γυναικολόγο. Η πρώτη με είδε στην 8η μέρα αλλά είχε φαγωθεί για εξωσωματική ενώ είχα κάνει πολύ καλά ωάρια και δεν ξαναπήγα. Πιστεύω ότι θα πάνε όλα καλά αρκεί να χαλαρώσεις.

Παλιά 10-04-12, 19:30   #2747
marmin

marmin ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Lillitaki περιμένουμε νέα από τον υπέρηχο!

Παλιά 10-04-12, 19:46   #2748
cherry09

cherry09 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

[QUOTE=ΝΙΚΗ-ΑΝΤΩΝΙΑ;2350269]Πολύχρονη!!Να ζήσεις πολλά πολλά χρόνια, να είσαι υγιής και όλα τα άλλα θα έρθουν. Τέλεια τα πάρτυ έκπληξη; Μπράβο σας!! Η ζωή θέλει καλοπέραση.[/QUOTE

ευχαριστώ πολύ κορίτσι!!!και σύ οτι επιθυμείς!!

Παλιά 10-04-12, 19:47   #2749
cherry09

cherry09 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο nena38 Εμφάνιση μηνυμάτων
χρονια πολλα να εισαι γερη και να σου φερει ο θεος ότι επιθυμεις.

ευχαριστώ πολύ και σύ οτι επιθυμείς σου ευχομαι!!!άντε και άλλαξε ο μήνας...

Παλιά 10-04-12, 19:51   #2750
cherry09

cherry09 ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Cherry χρονια πολλά κοριτσακι μου. Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς!!!!!!!!!!
κοριτσακι μου ευχαριστώ πολύ!!!και σύ οτι επιθυμείς...ξέρω τι επιθυμείς...σου το εύχομαι σύντομα!!!

Παλιά 10-04-12, 20:19   #2751
marmin

marmin ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

cherry χρόνια πολλά και σύντομα με ένα μπεμπέ!

Παλιά 10-04-12, 21:51   #2752
lilitaki

Περιοχή: Πειραιάς
lilitaki χωρίς αξιολόγηση
Προεπιλογή

Παράθεση:
Άντε με το καλό να ακούσεις την καρδούλα του (μία ή δύο) και να πάρουμε σειρά κι εμείς αν και αργώ λίγο έχω άλλη μια βδομάδα + ως την Τετάρτη του Πάσχα. Λογικά αύριο θα σου δώσει και εξετάσεις
Καλησπέρα κορίτσια πήγα στο γιατρό και άκουσα τη μελωδία της ευτυχίας..άκουσα τη καρδούλα (μία τελικά!!!)είμαι πολύ ευτυχισμένη κορίτσια και εύχομαι σε όλες σας να νιώσετε την ευτυχία μου!!!Όπως τα λές αυριο θα μου γράψει εξετάσεις και επόμενο ραντεβού στις 24/4!!!

Ο χρήστης lilitaki δεν είναι συνδεδεμένος  
Παλιά 10-04-12, 21:58   #2753
lilitaki

Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο iriniv Εμφάνιση μηνυμάτων
krifes mou filenades kalh m ebdomada na exoume!!!!
euxomai na exoume oles mas ena euxaristo pasxa...
egw exw proeortia periodou...
re koritsia stin periodo exete aeria? sugnwmi pou rwtaw...
lilitaki ti sumptwmata egkimosinis eixes?
sas glukofilo oles...
Εμένα πόναγε το στήθος και ήταν και είναι τούμπανο, πονάκια είχα κανονικά, πολλά υγρά τα αέρια φιλενάδα μάλλον είναι απο τη νηστεία χιχιχιχιχιχ εγώ δέν είχα....Α και είχα βγάλει και το κλασικό σπαστικό σπυράκι...Τα συμπτώματα μου ήταν οτι θα μου ερχόταν περίοδος αλλά Δόξα το Θεό δέν ήρθε.....

Παλιά 10-04-12, 22:07   #2754
lilitaki

Προεπιλογή

Cherry μου να τα εκατοστίσεις, να είσαι πάντα γερή, ευτυχισμένη και γρήγορα με ένα μωράκι στη αγκαλίτσα σου!!!

Παλιά 10-04-12, 22:13   #2755
marmin

marmin ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο lilitaki Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα κορίτσια πήγα στο γιατρό και άκουσα τη μελωδία της ευτυχίας..άκουσα τη καρδούλα (μία τελικά!!!)είμαι πολύ ευτυχισμένη κορίτσια και εύχομαι σε όλες σας να νιώσετε την ευτυχία μου!!!Όπως τα λές αυριο θα μου γράψει εξετάσεις και επόμενο ραντεβού στις 24/4!!!
ΤΕΛΕΙΑ!Συγχαρητήρια!!! Άντε ελπίζω να την ακούσω κι εγώ την επόμενη Τετάρτη ας είναι και μία γερό να είναι μόνο και τελειόμηνο!

Παλιά 10-04-12, 22:40   #2756
iriniv

iriniv ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

bravo lilitaki ante na akoume mono euxarista!!!!
26/3 ekana enesi pregnyl 10.000 pote prepei na mou erthei periodos? den exw janakanei enesi k den jerw ti ginete.... yparxei periptesi na min egine oorijia?
Παλιά 10-04-12, 23:20   #2757
xinati

xinati ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Περαστικούλια!
ευχαριστω μαρμιν μου
Παλιά 10-04-12, 23:25   #2758
xinati

xinati ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
τσερρυ μ ευχαριστω πολυ!!!χρονια σου πολλα να τα 100στησεις κ ο,τι επιθυμειςτα παρτυ εκπληξη ειναι τα καλυτερα
Παλιά 10-04-12, 23:26   #2759
xinati

xinati ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο nefelim06 Εμφάνιση μηνυμάτων
και γω 50 κιλα ειμαι !!!
χαχα εγω 52 σας περασααααααααααααααα
Παλιά 10-04-12, 23:27   #2760
xinati

xinati ουδετερη μηδέν
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο iriniv Εμφάνιση μηνυμάτων
Re koritsia na sas rwtisw... prin na adiathetisete exete leuka ygra... apo xtes exw polla ygra tosa pou nomizw oti katourieme...

den thimame an mou exei tuxei...
πολλα λευκα ειχα κ τις 2 φορες που εμεινα εγκυος
Κλειστό Θέμα

Bookmarks

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές