Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

την τελευταια μερα περιοδου;;


Recommended Posts

εχω εναν κυκλο απο 26 εως 29 ημερων.....με διαρκεια 7 ημερων....

.τις 2 τελευταιες φορες....την τελευταια μερα της περιοδου...δλδ την 7..ηρθα σε επαφη...και τις 2 εγινε το ιδιο...ηρθε παλι αιμοραγια...κανονικη....με πονακια χαμηλα....για μια μερα την προηγουμενη φορα ...τωρα δεν ξδρω ποσο θα κρατησει......ρωτησα την πρωτη φορα τον γιατρο και μου ειπε οτι μπορει να συσπαστηκε η μητρα..και να εβγαλε οτι αιμα ειχε μεινει...αλα τωρα παλι τα ιδια ....αυριο παλι θα του μιλησω...αλλα εχω φοβερο αγχος..να πω οτι εχω παρελθον με κυστες,,,αλλαεχω κανει υπερηχο...και ειχε βγει καθαρος.....ισως ομως πρεπει να κανω επαναληπτικο.....καλα τα εχω παιξει!!!!φανταζομαι ολα τάσχημα.............

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το έχω πάθει και γώ κοπελιά.Εμένα ο γιατρός μου με είχε καθησυχάσει και δεν έχω παρελθόν με κύστες.Βέβαια γιατρός δεν είμαι,όποτε καλό θα ήταν να πάς μια βόλτα από τον γιατρό σου,κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.Αλλά μην τρελαίνεσαι κιόλας,όλα καλά θα πάνε.

HKRop2.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...