Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ


Lia_79

Recommended Posts

Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποια κοπέλα γνωρίζει τον γυναικολόγο Κο Κοντογιάννη Αθανάσιο που έχει ιατρείο στο Χαιδάρι..

Εχει κάποια εμπειρία τοκετού με τον συγκεκριμένο γιατρό;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων..;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Διαφημίσεις


Ο κύριος Κοντογιάννης είναι γυναικολόγος μου περίπου δέκα χρόνια. Πρίν 4 1/2 χρόνια έφερα στον κόσμο ενα υγειέστατο αγοράκι και ήταν δίπλα μου καθ'ολη την διάρκεια της εγκυμοσύνης και του τοκετού. Εκτός απο εξαιρετικός γιατρός είναι ενας υπέροχος άνθρωπος. Τον συστήνω ανεπιφύλακτα!!! Πρίν 20 ημέρες η νύφη μου γέννησε ενα υπέροχο αγοράκι και αν και ο τοκετός ήταν πολυωρος ο κύριος Κοντογιάννης δεν έφυγε λεπτό απο δίπλα της, αντίθετα με άλλους γυναικολόγους που εμφανίζονται τα τελευταία δέκα λεπτά. Είναι εξαιρετικός στην δουλειά του, σου λύνει οποιαδήποτε απορρία και σε βοηθάει όντως η εγκυμοσύνη και ο τοκετός να είναι μια υπέροχη εμπειρία!!

baby xarhs

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...