Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

β' επιπεδου στο Ελενα


Recommended Posts

κοριτσια γεια! ανοιξα νεο θεμα για να ρωτησω αν καποια εχει κανει προσφατα β' επιπεδου στο Ελενα.. Ηθελα να μαθω αν κανουν εκει και 3d και αν δινουν και dvd. Επισης ποσο σας ειχε στοιχισει?Καλα να ειναι τα μωρακια μας πρωτα απο ολα φυσικα!! φιλια

cf7op3.png

 

 

wQtYp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια σε λιγο καιρο θα πρεπει να κανω το β επιπεδου επειδη ειμαι εκτος Αθηνων ξερετε που ειναι καλυτερα να την κανω?Εχω καιρο μπροστα μου αλλα θελω να ξερω.Ποσο καιρο πριν πρεπει να κλεισω ραντεβου?Αν ξερατε και τιμες θα με βοηθουσατε πολυ.Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια σε λιγο καιρο θα πρεπει να κανω το β επιπεδου επειδη ειμαι εκτος Αθηνων ξερετε που ειναι καλυτερα να την κανω?Εχω καιρο μπροστα μου αλλα θελω να ξερω.Ποσο καιρο πριν πρεπει να κλεισω ραντεβου?Αν ξερατε και τιμες θα με βοηθουσατε πολυ.Ευχαριστω

Εγώ παρακολουθούμαι στο "Έλενα" και εκεί κάνω όλες τις εξετάσεις. Δυστυχώς για να κλείσεις ραντεβού πρέπει να πάρεις τηλ. 2 μήνες πριν :( Κάνε όμως αν θες μια προσπάθεις γιατί ποτέ δε ξέρεις. Στα ιδιωτικά μαιευτήρια σίγουρα θα'ναι πιο εύκολο να βρεις ραντεβού τη μέρα που θες αλλά είναι πιο ακριβά.

Ap1rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρακολουθούμαι στο "Έλενα" και εκεί κάνω όλες τις εξετάσεις. Δυστυχώς για να κλείσεις ραντεβού πρέπει να πάρεις τηλ. 2 μήνες πριν :( Κάνε όμως αν θες μια προσπάθεις γιατί ποτέ δε ξέρεις. Στα ιδιωτικά μαιευτήρια σίγουρα θα'ναι πιο εύκολο να βρεις ραντεβού τη μέρα που θες αλλά είναι πιο ακριβά.

Σε ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΥΠΕΡΗΧΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΛΕΝΑ; ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΚΡΑΤΑΕΙ ΣΥΝΗΘΩΣ Η ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΔΙΝΟΥΝ DVD? ΕΧΟΥΝ 3D? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!!

aWZep2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΕ;;; ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ;;;; ΧΑΧΑΧΑ :P:p:p

 

 

LINAKI23 μάλλον πρέπει να τον έκανες αν κρίνω από το tickeraki σου τον υπέρηχο! Επειδή ενδιαφέρομαο κ εγώ γ Έλενα μπορείς να μου πεις τελικά τι παίζει από τιμές , αν είναι 3D και γενικά αν έμεινες ικανοποιημένη???Thanks!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας μανούλες,

 

Έχω κλείσει ραντεβού τον άλλον μηνα στο "Έλενα" για B' υπέρηχο. Το κόστος μου είπανε είναι 36 euro. Λίγα μου φανήκανε αλλα με συμφέρει πολύ περισσότερο από ιδιωτικό. Θα ήθελα να μάθw όμως ποσο διαρκεί, αν έχουν 3D και αν σου δίνουνε κάποιο dvd στο τέλος.

 

Αν κάποια έχει κάνει πρόσφατα, παρακαλώ ας με ενημερώσει.

 

Ευχαριστώ πολύ !!! :rolleyes:

D6Y3p2.pngLbXup2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Καλησπέρα σήμερα μόλις έκανα τον υπέρηχο β επιπεδου στο Έλενα και όλα**ήταν μια χαρά.Η διαδικασία είναι απλή πέρνεις τηλ κλίνης ραντεβού ένα μήνα πριν και πληρώνεις 43,50 δεν παίζει ρόλο αν έχεις γιατρό από το νοσοκομείο μέσα η από απέξω άκρη να σε παρακολουθεί ένας γιατρός.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σήμερα μόλις έκανα τον υπέρηχο β επιπεδου στο Έλενα και όλα**ήταν μια χαρά.Η διαδικασία είναι απλή πέρνεις τηλ κλίνης ραντεβού ένα μήνα πριν και πληρώνεις 43,50 δεν παίζει ρόλο αν έχεις γιατρό από το νοσοκομείο μέσα η από απέξω άκρη να σε παρακολουθεί ένας γιατρός.

καλησπερα! με το καλο το μωρακι σου? στην εξεταση ηταν σχολαστικη η γιατρος ή του δεκαλεπτου?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...