Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

SOS Γνωρίζει κανεις τον Κακουλάκη Αντ(μητερα)ή τον Τσάγκα Τρύφωνα(ιασω)????


Annast

Recommended Posts

κοριτσια help! θελω την γνωμη σας για τον Κακουλάκη Αντ(μητερα)ή τον Τσάγκα Τρύφωνα(ιασω). εχω ενα μωρο 2 χρονων και ειχα μεχρι προσφατα εναν αλλο γιατρο.εμεινα εγκυος στο δευτερο κ στο πρωτο τρίμηνο εκανα παλινδρομη. ο γιατρος βεβαια μου ειπε οτι ηταν τυχαίο γεγονος, αλλα δεν του εχω πια εμπιστοσυνη γιατι δεν ειχε σημειωσει στον Η/Υ τις επιπλοκές απο την πρωτη μου γεννα.χθες βγηκαν κ τα αποτελεσματα τροφοβλαστησης κ ηταν λεει σωματοχρωματικη ανωμαλια 9.ακομα δεν ξερω τι σημαινει αλλα θα ηθελα εναν γιατρο να μου εξηγησει κ να μου πει αν μπορουσαμε να το προλαβουμε, κ αν ηταν ονωσ τυχαιο το γεγονος..

pX0wp2.png

 

97l0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια help! θελω την γνωμη σας για τον Κακουλάκη Αντ(μητερα)ή τον Τσάγκα Τρύφωνα(ιασω). εχω ενα μωρο 2 χρονων και ειχα μεχρι προσφατα εναν αλλο γιατρο.εμεινα εγκυος στο δευτερο κ στο πρωτο τρίμηνο εκανα παλινδρομη. ο γιατρος βεβαια μου ειπε οτι ηταν τυχαίο γεγονος, αλλα δεν του εχω πια εμπιστοσυνη γιατι δεν ειχε σημειωσει στον Η/Υ τις επιπλοκές απο την πρωτη μου γεννα.χθες βγηκαν κ τα αποτελεσματα τροφοβλαστησης κ ηταν λεει σωματοχρωματικη ανωμαλια 9.ακομα δεν ξερω τι σημαινει αλλα θα ηθελα εναν γιατρο να μου εξηγησει κ να μου πει αν μπορουσαμε να το προλαβουμε, κ αν ηταν ονωσ τυχαιο το γεγονος..

pX0wp2.png

 

97l0p3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια help! θελω την γνωμη σας για τον Κακουλάκη Αντ(μητερα)ή τον Τσάγκα Τρύφωνα(ιασω). εχω ενα μωρο 2 χρονων και ειχα μεχρι προσφατα εναν αλλο γιατρο.εμεινα εγκυος στο δευτερο κ στο πρωτο τρίμηνο εκανα παλινδρομη. ο γιατρος βεβαια μου ειπε οτι ηταν τυχαίο γεγονος, αλλα δεν του εχω πια εμπιστοσυνη γιατι δεν ειχε σημειωσει στον Η/Υ τις επιπλοκές απο την πρωτη μου γεννα.χθες βγηκαν κ τα αποτελεσματα τροφοβλαστησης κ ηταν λεει σωματοχρωματικη ανωμαλια 9.ακομα δεν ξερω τι σημαινει αλλα θα ηθελα εναν γιατρο να μου εξηγησει κ να μου πει αν μπορουσαμε να το προλαβουμε, κ αν ηταν ονωσ τυχαιο το γεγονος..

 

εγω εχω τον Κακουλακη Αντωνη απο τα 18,εχω τρια παιδακια και ειμαι ποοοοοοοοοοοοοοοοοοολυ ευχαριστημενη,δεν τον αλλαζω με τιποτα(και ας ειμαι στην Κερκυρα!!)

ειναι πολυ καλος ,γλυκιτατος,διακριτικος,και πανω απο ολα Ανθρωπος(πραγματικα!!)

με προσεχει παρα παρα πολυ (και οταν ημουν εγκυος και στις εξετασεις γενικα!)και αξιζει να σου πω οτι στην τριτη μου γεννα οταν πηγε ο αντρας μου να τον πληρωσει τον ρωτησε:γιατρε τι σου χρωσταμε??και του ειπε:οτι θες,οτι σου περισσευει απο το μπατζετ σου τωρα με τρια ζουζουνια(ετσι τα λεει τα μικρακια)!!:mrgreen:

μακαρι να σου δωθει η ευκαιρια να τον γνωρισεις και απο κοντα!!

σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα και να εχεις συντομα αλλο ενα μικρακι!!

οτι θες με ρωτας!!

apHGp3.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ ΡΙΑ84.εχω κλεισει ηδη ραντεβου για δευτερα.. ηθελα να δω αν τον ξερει κανεις,γιατι δεν εχω βρει πολλες αναφορες στο internet σχετικα με αυτον.κ επειδη μεχρι τωρα πηγαινα στα τυφλα,θελω να το ψαξω πιο πολυ αυτην την φορα... να σου ζησουν τα ζουζουνια σου,να τα χαιρεσαι..

pX0wp2.png

 

97l0p3.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ ΡΙΑ84.εχω κλεισει ηδη ραντεβου για δευτερα.. ηθελα να δω αν τον ξερει κανεις,γιατι δεν εχω βρει πολλες αναφορες στο internet σχετικα με αυτον.κ επειδη μεχρι τωρα πηγαινα στα τυφλα,θελω να το ψαξω πιο πολυ αυτην την φορα... να σου ζησουν τα ζουζουνια σου,να τα χαιρεσαι..

 

ελπιζω να εισαι και εσυ τοσο ικανοποιημενη οσο και εγω!!!

θα περιμενω να μου πεις πως σου φανικε!!!:cool::cool:

apHGp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγω τον Κακουλακη εχω, με αυτον γεννησα, συμφωνω κι εγω με την Ρια πολυ καλος γιατρος, ευγενικος, στα εξηγει με πολυ ανθρωπινο τροπο και σε προσεχει, τουλαχιστον εγω ετσι ενιωθα! Και μου τον συστησε ανθρωπος που δουλευει μεσα στο Μητερα και τους ξερει σχεδον ολους και μου τον προτεινε ως τον καλυτερο εκει μεσα.

Το μονο κακο ειναι οτι γινεται χαμος στο ιατρειο του και θα περιμενεις αρκετα μεχρι να σε δει αλλα αυτο συμβαινει σε αρκετους γιατρους.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σας Ευχαριστω!! Μου φύγε ένα βάρος.. Κ Εγω για τον κακουλακη άκουσα απο μια φίλη μου που δουλεύει στο μητέρα στα πρόωρα. Το Ότι γίνεται χαμός, δεν με πειράζει, σημαίνει Ότι έχει δουλεια.. Βέβαια μέχρι πέρσι γινόταν χαμός κ στον δικό μου, φέτος αραιωσε πολυ.. Ασε που ήταν πανακριβος,άκουσα Ότι ο κακουλακης είναι κ καλός σε τιμές.. Εγω έδινα 50? για κάθε επίσκεψη κ χωρίς απόδειξη.. 850 μου πηρε για αποξεση.. Οταν το ακουσαν καποιοι που ειναι στο χωρο, παθαν σοκ..Καλα κ όλα τα λεφτά θα έδινα να ήταν Καλα το μωρακι...

pX0wp2.png

 

97l0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω τον Κακουλακη εχω, με αυτον γεννησα, συμφωνω κι εγω με την Ρια πολυ καλος γιατρος, ευγενικος, στα εξηγει με πολυ ανθρωπινο τροπο και σε προσεχει, τουλαχιστον εγω ετσι ενιωθα! Και μου τον συστησε ανθρωπος που δουλευει μεσα στο Μητερα και τους ξερει σχεδον ολους και μου τον προτεινε ως τον καλυτερο εκει μεσα.

Το μονο κακο ειναι οτι γινεται χαμος στο ιατρειο του και θα περιμενεις αρκετα μεχρι να σε δει αλλα αυτο συμβαινει σε αρκετους γιατρους.

 

ακριβος!!

εγω πηγενα στο ιατριο του η πολυ νωρις το απογευμα(4.30-5.00) η αργα το βραδυ(8.30-9.00) για να μην περιμενω πολυ ωρα!!!

τωρα για τις τιμες....καλα σου ειπαν!!διαβασες πανω τι σου εγραψα για την τριτη μου γεννα??ακριβος αυτο!!!

την πρωτη φορα που εμεινα εγκυος πηγα με κοιταξε,τα συζητησαμε και μετα....εφυγα!!!

απο την χαρα μου ουτε που ρωτησα τι του χρωσταω:oops::oops::oops:

τον πηρα τηλ. μετα απο ωρα και του ειπα συγνωμη και οτι ετοιμαζομουν να ξανα παω να του τα δωσω...φυσικα και δεν με αφισε να παω,του τα εδωσα την επομενη φορα που βρεθηκαμε(και το ειχε ξεχασει κιολας:mrgreen::mrgreen:)

apHGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είναι άνθρωπος κ Όχι γαιδουρι.. Εμένα με εξέτασε ο δικός μου Τετάρτη, να δει μετα την αποξεση αν είναι όλα Καλα κ πάλι 50 μου πήρε.. Αίσχος. Με τα 850 τι πλήρωσα δεν ξέρω...

pX0wp2.png

 

97l0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θα σας στείλω Δευτέρα μήνυμα να σας πω τις εντυπώσεις.. Νωρίς το απογευμα έχω ραντεβού..

 

Πάντως εμένα ο συγκεκριμένος γιατρός δεν μου έκανε καθόλου καλή εντύπωση. Τον επισκέφτηκα μία φορά στην αρχή της εγκυμοσύνης μου και μην έχοντας γυναικολόγο. Μου τον ειχε συστήσει γνωστή μου λέγοντάς μου ότι είναι πάνω απ'όλα άνθρωπος με πολύ καλές τιμές κλπ.

Καταρχήν αντιπαθώ τους γυναικολόγους που σου συμπεριφέρονται λες και έχεις αρρώστια ενώ είσαι έγκυος. Ο συγκεκριμένος γιατρός ήταν όλο απαγορεύσεις. Δεύτερον, εγώ είχα ήδη κάνει όλες τις εξετάσεις του προγεννητικού (μου τις είχε γράψει γιατρός του ικα) και του ζήτησα να τις δει και να μου πει αν θέλει να κάνω κάποια επιπλέον εξέταση. Λοιπόν, ΄ΔΕΝ ΕΙΔΕ τις εξετάσεις καθόλου!!! Αντ' αυτού μου είπε να πάρω ένα κάρο φάρμακα (πολυβιταμίνες, ασβέστιο, σίδηρο, κλπ.).

Ακόμη, δεν μου είπε ποια είναι τα επόμενα βήματα (επόμενα ραντεβού, εξετάσεις, κλπ.) και δεν μπήκε καν στον κόπο να κάνει την "πώληση" να με κερδίσει ως πελάτη. Τέλος, τον ρώτησα τι του οφείλω, μου είπε το ποσό, πήρε τα χρήματα και τα εβαλε επιδεικτικά στο τσεπάκι του πουκαμίσου του.

Εν ολίγοις, δεν έμεινα καθόλου ικανοποιημένη και δεν τον ξαναεπισκέφθηκα. Εσύ όμως μπορεί να έχεις διαφορετική άποψη, την οποία θα ήθελα να ακούσω.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα ο συγκεκριμένος γιατρός δεν μου έκανε καθόλου καλή εντύπωση. Τον επισκέφτηκα μία φορά στην αρχή της εγκυμοσύνης μου και μην έχοντας γυναικολόγο. Μου τον ειχε συστήσει γνωστή μου λέγοντάς μου ότι είναι πάνω απ'όλα άνθρωπος με πολύ καλές τιμές κλπ.

Καταρχήν αντιπαθώ τους γυναικολόγους που σου συμπεριφέρονται λες και έχεις αρρώστια ενώ είσαι έγκυος. Ο συγκεκριμένος γιατρός ήταν όλο απαγορεύσεις. Δεύτερον, εγώ είχα ήδη κάνει όλες τις εξετάσεις του προγεννητικού (μου τις είχε γράψει γιατρός του ικα) και του ζήτησα να τις δει και να μου πει αν θέλει να κάνω κάποια επιπλέον εξέταση. Λοιπόν, ΄ΔΕΝ ΕΙΔΕ τις εξετάσεις καθόλου!!! Αντ' αυτού μου είπε να πάρω ένα κάρο φάρμακα (πολυβιταμίνες, ασβέστιο, σίδηρο, κλπ.).

Ακόμη, δεν μου είπε ποια είναι τα επόμενα βήματα (επόμενα ραντεβού, εξετάσεις, κλπ.) και δεν μπήκε καν στον κόπο να κάνει την "πώληση" να με κερδίσει ως πελάτη. Τέλος, τον ρώτησα τι του οφείλω, μου είπε το ποσό, πήρε τα χρήματα και τα εβαλε επιδεικτικά στο τσεπάκι του πουκαμίσου του.

Εν ολίγοις, δεν έμεινα καθόλου ικανοποιημένη και δεν τον ξαναεπισκέφθηκα. Εσύ όμως μπορεί να έχεις διαφορετική άποψη, την οποία θα ήθελα να ακούσω.

Κοιτά maria1984,Εγω Πάω τελείως για εξερεύνηση. Θα δω κ αν δεν μου Κάνει Καλή εντύπωση, σίγουρα υπάρχουν πολλοί γιατροί ακομα.. ΕΣΥ τον Έχεις τώρα;;;

pX0wp2.png

 

97l0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοιτά maria1984,Εγω Πάω τελείως για εξερεύνηση. Θα δω κ αν δεν μου Κάνει Καλή εντύπωση, σίγουρα υπάρχουν πολλοί γιατροί ακομα.. ΕΣΥ τον Έχεις τώρα;;;

Θέλω να πω αν Έχεις βρει άλλον η ακομα Έχεις αυτόν;;

pX0wp2.png

 

97l0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εχω μιλησει και σε αλλο ποστ για τον Κακουλακη και θα το κανω ξανα και σε αυτο το ποστ.

Ειναι καταπληκτικος γιατρος και πανω απο ολα ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

Φετος γεννησα τα διδυμακια μου και με προσεξε οσο δεν φανταζεστε.Οτι και να πω ειναι λιγο.Σηκωνει παντα το τηλ του και παντα τον βρισκεις οτι και να συμβει.

Γλυκυτατος και ευαισθητος.Το χρημα δεν ειναι πρωτη του προτεραιοτητα,και δεν κοιταει ποτε στην τσεπη του πελατη του.Αυτο σας το υπογραφω.

το κιν του οπως ειπα και σε αλλο ποστ,ειναι ανοιχτο 30 ωρες το 24ωρο.

Θα περιμενω τις εντυπωσεις σου

Φιλικα

Γιωτα

iQSqp3.png

qajOp2.png

MACEDONIA IS GREEK AND ONLY GREEK

Link to comment
Share on other sites

Εχω μιλησει και σε αλλο ποστ για τον Κακουλακη και θα το κανω ξανα και σε αυτο το ποστ.

Ειναι καταπληκτικος γιατρος και πανω απο ολα ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

Φετος γεννησα τα διδυμακια μου και με προσεξε οσο δεν φανταζεστε.Οτι και να πω ειναι λιγο.Σηκωνει παντα το τηλ του και παντα τον βρισκεις οτι και να συμβει.

Γλυκυτατος και ευαισθητος.Το χρημα δεν ειναι πρωτη του προτεραιοτητα,και δεν κοιταει ποτε στην τσεπη του πελατη του.Αυτο σας το υπογραφω.

το κιν του οπως ειπα και σε αλλο ποστ,ειναι ανοιχτο 30 ωρες το 24ωρο.

Θα περιμενω τις εντυπωσεις σου

Φιλικα

Γιωτα

Ευχαριστω... Θα Πάω αύριο κ το βραδάκι θα σας γράψω να σας πω...

pX0wp2.png

 

97l0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Θέλω να πω αν Έχεις βρει άλλον η ακομα Έχεις αυτόν;;

 

Μία φορά μόνο επισκέφθηκα τον συγκεκριμένο γιατρό. Μετά βρήκα άλλον τον οποίο έχω και τώρα. Εντός της εβδομάδας γεννάω οπότε θα έχω και ολοκληρωμένη εικόνα και θα μπορώ να βγάλω ασφαλή συμπεράσματα για το αν μου κάνει ή όχι! Μέχρι στιγμής είμαι αρκετά ικανοποιημένη πάντως διότι φαίνεται να είναι υπέρ του φυσιολογικού τοκετού. Αλλά πάντα κρατάω και μια πισινή και δεν είμαι από αυτές που έχουν τον γιατρό τους σαν θεό!

Link to comment
Share on other sites

Μία φορά μόνο επισκέφθηκα τον συγκεκριμένο γιατρό. Μετά βρήκα άλλον τον οποίο έχω και τώρα. Εντός της εβδομάδας γεννάω οπότε θα έχω και ολοκληρωμένη εικόνα και θα μπορώ να βγάλω ασφαλή συμπεράσματα για το αν μου κάνει ή όχι! Μέχρι στιγμής είμαι αρκετά ικανοποιημένη πάντως διότι φαίνεται να είναι υπέρ του φυσιολογικού τοκετού. Αλλά πάντα κρατάω και μια πισινή και δεν είμαι από αυτές που έχουν τον γιατρό τους σαν θεό!

Με το Καλο!!! Με έναν πόνο.. Όταν τελειωσεις Στείλε μου να μου πεις εντυπώσεις..κ πες μου αν θέλεις ποιον Έχεις τώρα;

pX0wp2.png

 

97l0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Κορίτσια.. Πήγα Σήμερα στον κακουλακη... Οκ μου φάνηκε.. Μου εξήγησε τις απορίες μου κ κάπως με καθησυχασε.. Λεφτά για επίσκεψη δεν μου πήρε.. Δεν το περίμενα.. Θέλω βέβαια να Πάω κ σε έναν άλλον. Τον Γιαννικο..έχω ακούσει Καλα κ για αυτόν.. Για να έχω να συγκρινω.. Είναι πολυ νωρίς για να δω τι παίζει Με αυτόν Γιατί οι καλοί ιατροί στην εγκυμοσύνη φαίνονται..Βέβαια μου είπε Ότι στην εγκυμοσύνη είναι αυστηρός κ δεν αφήνει τα Κορίτσια να κουράζονται κτλ.. Τι να πω, θα δούμε..

pX0wp2.png

 

97l0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Κορίτσια.. Πήγα Σήμερα στον κακουλακη... Οκ μου φάνηκε.. Μου εξήγησε τις απορίες μου κ κάπως με καθησυχασε.. Λεφτά για επίσκεψη δεν μου πήρε.. Δεν το περίμενα.. Θέλω βέβαια να Πάω κ σε έναν άλλον. Τον Γιαννικο..έχω ακούσει Καλα κ για αυτόν.. Για να έχω να συγκρινω.. Είναι πολυ νωρίς για να δω τι παίζει Με αυτόν Γιατί οι καλοί ιατροί στην εγκυμοσύνη φαίνονται..Βέβαια μου είπε Ότι στην εγκυμοσύνη είναι αυστηρός κ δεν αφήνει τα Κορίτσια να κουράζονται κτλ.. Τι να πω, θα δούμε..

 

 

 

το καλο ειναι οτι σου εξηγησε τις αποριες σου και ηρεμισες!!!οσο για τα λεφτα.......στο ειπα:-D:-D

 

ισως επειδη ειχες την παλινδρομη να ειναι ποιο αυστηρος γιατι εμενα και τις τρεις φορες δεν μου απαγορεψε κατι περισοτερο απο αυτα που ηξερα!!!!

ειναι λογικο να προσεχεις παραπανω εε??

 

να πας και σε αλλον για να εχεις την δικια σου γνωμη και σου ευχομαι να βρεις αυτον που θα σε καλυπτη απολυτα σε ολα!!!!

αντε και με ενα ζουζουνι γρηγορα σου ευχομαι!!!

apHGp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα. Εγώ είχα τον κ.Κακουλάκη στην κόρη μου πριν απο 3 χρονια.Πολύ καλός, επεξηγηματικός, ότι ήθελα τον έπαιρνα τηλ..Ηταν δίπλα μου σαν φίλος και μετά που γέννησα έρχοταν σχεδόν κάθε μέρα να με δει στο μαιευτήριο(ΜΗΤΕΡΑ).Φαντάσου μου άλλαζε αυτός τις γάζες για να δει πως πάει η τομή και η μαια του ερχόταν κι αυτή να με δει καθε μέρα,χωρίς εξτρά αμοιβή όλα αυτά! Βεβαια γεννησα με καισαρική λόγω προεκλαμψιας και είχε χάσει και αμνιακό υγρό,δεν επαιρνε βάρος, και την πηρε στις 37 βδομάδες, αλλά καλύτερα μικρούλα και υγιής παρά να είχαμε κανένα πρόβλημα τώρα. Τότε έπαιρνε 40Ε επίσκεψη και αμοιβή για γέννα 1500Ε. Τώρα δε γνωρίζω.Ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εγώ είχα τον κ.Κακουλάκη στην κόρη μου πριν απο 3 χρονια.Πολύ καλός, επεξηγηματικός, ότι ήθελα τον έπαιρνα τηλ..Ηταν δίπλα μου σαν φίλος και μετά που γέννησα έρχοταν σχεδόν κάθε μέρα να με δει στο μαιευτήριο(ΜΗΤΕΡΑ).Φαντάσου μου άλλαζε αυτός τις γάζες για να δει πως πάει η τομή και η μαια του ερχόταν κι αυτή να με δει καθε μέρα,χωρίς εξτρά αμοιβή όλα αυτά! Βεβαια γεννησα με καισαρική λόγω προεκλαμψιας και είχε χάσει και αμνιακό υγρό,δεν επαιρνε βάρος, και την πηρε στις 37 βδομάδες, αλλά καλύτερα μικρούλα και υγιής παρά να είχαμε κανένα πρόβλημα τώρα. Τότε έπαιρνε 40Ε επίσκεψη και αμοιβή για γέννα 1500Ε. Τώρα δε γνωρίζω.Ελπίζω να βοήθησα.

Να σου ζήσει το ζουζουνακι σου!! Κοιτά κ εμένα μου άρεσε Αλλά είχα πρόβλημα με το Ιατρειο του.. Είναι πολυ χάλια περιοχή κ δεν με πολυβολευει.. Κατα τα Αλλά ήταν παρα πολυ καλός.Σήμερα πήγα σε έναν άλλο, στη βας. Σοφιας κ με βολεύει πιο Καλα.. Ευχαριστω πολυ πάντως...

pX0wp2.png

 

97l0p3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Αν και εχει περασει αρκετος καιρος απο τοτε που ζητουσες πληροφοριες για τον Τρυφωνα Τσαγκα, θα ηθελα να παραθεσω την δικη μου προσωπικη αποψη σχετικα με τον συγκεκριμενο γυναικολογο.

Ειναι αξιολογος γιατρος και ανθρωπος. Εχοντας αλλαξει τουλαχιστον 9 γυναικολογους κατεληξα σε εκεινον ανεπιφυλακτα. Μου τον συστησαν μαιες και ανακαλυψα οτι δεν ειναι μονο καλος επιστημονας αλλα και πολυ καλος ανθρωπος και ενδιαφερεται πραγματικα για την ασθενη του. Μου πηρε καταπληκτικο ιστορικο, με ενημερωνε συνεχως και απλα θελω να πω την προσωπικη μου αποψη: δεν το βρισκω και μεγαλο πλεονεκτημα το να πας σε καποιο ιατρειο και να περιμενεις με τις ωρες επειδη ο γιατρος εχει πολλη πελατεια. Μη σου πω οτι το βρισκω και μειονεκτημα διοτι σιγουρα δεν θα θυμαται και ολα τα περιστατικα αλλα δεν θα εχει και τον χρονο να τα εξετασει ολα και να ειναι ξεκουραστος ο γιατρος για να σε ακουσει. Στον Τσαγκα δεν εχω περιμενει ποτε πανω απο μιση ωρα, παντα εχει κοσμο στην αναμονη αλλα τα τακτοποιει ετσι με την εκπληκτικη του μαια, την Ευα, που ποτε δεν θα περιμενεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...