Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΟ ΙΛΙΟΝ. ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΒΡΕΦΙΚΟ ΚΑΙ ΝΗΠΙΑΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ. ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ;

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ, ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΚΛΠ.; ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


ΓΕΙΑ ΣΟΥ! Ο 17 ΜΗΝΩΝ ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΒΡΕΦΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΗ. ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ. ΕΚΤΙΜΗΣΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΦΥΓΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΞΕΝΑΓΗΣΑΝ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΕΝ ΩΡΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ. ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΜΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ Η' ΟΧΙ. ΠΛΗΡΩΝΩ 340 ΕΥΡΩ ΜΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΚΟ. ΕΙΔΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ

Link to comment
Share on other sites

ΕΚΤΙΜΗΣΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΦΥΓΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΞΕΝΑΓΗΣΑΝ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΕΝ ΩΡΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ.

 

Μου κανει φοβερη εντυπωση αυτο που λες γιατι οταν πηγαινα εγω τον δικο μου απαγορευοταν κατηγορηματικα να ανεβει γονιος επανω οσο ηταν τα παιδια. Τοσο πολυ που και απροσμενα να πηγαινα να τον παρω ... περιμενα να τον κατεβασουν κατω.:?

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

Μου κανει φοβερη εντυπωση αυτο που λες γιατι οταν πηγαινα εγω τον δικο μου απαγορευοταν κατηγορηματικα να ανεβει γονιος επανω οσο ηταν τα παιδια. Τοσο πολυ που και απροσμενα να πηγαινα να τον παρω ... περιμενα να τον κατεβασουν κατω.:?

 

 

ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ!!ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΠΟΤΕ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ!!ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΠΟΤΕ!!!

 

Τι να σου πω :? ... εγω ειχα καταντησει να παιρνω τηλεφωνο και να λεω "παιδια ερχομαι" (και αυτο κατοπιν δικια τους συστασης) γιατι περιμενα γυρω στο 20επτο στην κατω εισοδο διαφορετικα . Ουτε καν την σκαλα δεν με αφηναν :roll:

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

καλησπερα,θελω να παω τον μικρο σε βρεφικο σταθμο και μου ειπαν για την παιδικη ακαδημια,ξερει καμια κοπελα να μου πει αν ειναι καλος αλλιως να ψαξω αλλου.ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σας περσι είχα στείλει το γιο μου εκεί....είναι μια χαρα καθαρά, πολύ καλό φαγητό, προσεγμένο και οι δασκάλες πολύ καλές....

προσέχουν τα παιδακια λες και ειναι δικά τους.....και οπου πρεπει αυστηρές....δεν ειχα κανενα προβλημα.....φετος που ειμαι επιλαχουσα τι θα κανω? και μου το ζηταει συνεχεια?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Έτυχε να δω τη συζήτηση αν και ειναι παλιά νομίζω οτι οφείλω να γράψω την δίκη μου εικόνα για την παιδική Ακαδημια γιατί το αξίζει!

Εδώ και 9 μήνες πηγαίνω εκεί τον 2,5 πλέον ετών γιο μου και είμαι πολυ ευχαριστημένη!

Τον παίρνω όποτε θέλω χωρίς προειδοποιηςη και κινούμαι σε όλους τους χώρους πάνω και κάτω..η δασκάλα του ειναι καταπληκτική με τα παιδιά ο γιος μου την λατρεύει αλλα και το υπόλοιπο προσωπικό πολυ εξυπηρετικοί και απλοί άνθρωποι.

Το δημιουργικό κομμάτι (χειροτεχνίες κτλ)ειναι πολυ πλούσιο όπως και το φαγητό!

Σημειωτέον είμαστε εκεί με ΕΣΠΑ κι ωστόσο δεν γίνεται καμία εξαίρεση στο παιδί μου,αν και δεν πληρώνουμε άμεσα!

Τον συστήνω ανεπιφύλακτα!

Αντιθέτως ακούω τα χειρότερα για τον Golden Word στην Ανθούπολη...επιφυλακτικά..το αναφέρω.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...