Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ (ΒΙΟΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ )


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ SITE ,ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΩΡΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΙΟΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΣΧΟ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΕΝΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγω στη Βιοδημιουργια πηγα σημερα! Εκανα υστεροσκοπηση που κατεληξε επεμβατικη γιατι μου αφαιρεσε καποιες συμφυσεις..Σημερα παρηγγειλα και τα φαρμακα..αλλα βεβαια τον αλλο μηνα μαλλον θα ξεκινησω. Τωρα θα παιρνω τα cyclacur για 25 μερες, θα παω να δουμε το ενδομητριο κ βλεπουμε τη συνεχεια..Μου αρεσε πολυ το περιβαλλον εκει καθως και οι ανθρωποι..τον γιατρο μου δε τον εμπιστευομαι ξερει το ιστορικο μου (μου ειχε κανει και περσι επεμβατικη υστεροσκοπηση για αφαιρεση διαφραγματος) και τον εχω συνηθισει γι αυτο δεν εψαξα κατι αλλο..θα δουμε..ευχομαι ολα να πανε καλα για ολες τις κοπελες που θα προσπαθησουν με εξωσωματικη! Καλη σου επιτυχια σε ο,τι κι αν αποφασισεις! :)

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ για την απάντηση,τον γιατρό σου πως τον λένε?

Κι εγω τον εμπιστεύομαι τον γιατρο μου,μου τον σύστησε η κουμπάρα μου που έχει κάνει εξωσωματική σ αυτόν και προχτές βάφτισε την μπεμπούλα της .Απλα έλεγα μήπως το ψάξω το θέμα πιο πολύ ,να παω δηλαδή και σε άλλον αν και το προβλημά μας είναι δεδομένα,το σπερμοδιάγραμμα του άντρα μου δεν είναι καθόλου καλό.Φοβάμαι όμως μην μπερδευτώ περισσότερο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Μην ανησυχείς για τίποτα.Θα πάνε όλα καλα.Και εμεις εχουμε πρόβλημα.Ο συζυγος μου με κινητικότητα μόνο την πρώτη ώρα , εγω με μία ωοθήκη.Ατυχες 2 σπερματεγχύσεις.Εκανα την θεραπεια της πρωτης εξωσωματικής αλλα μετα την ωοληψία διακόπηκε γιατί δεν είχα καθόλου ωάρια στα ωοθηλάκια.Τώρα έχω κάνει την δευτερη εξωσωματική.είχαμε ένα παρα πολυ καλό ωοθηλακιο το οποιο και γονιμοποιηθηκε,και την Τρίτη θα ξέρω αν είμαι εγγυος.Να εχεις θαρρος και πίστη και να εμπιστευεσαι τον γιατρό σου(εφόσον αποφασίσεις με ποιον θα συνεχίσεις)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα eva και καλή επιτυχια στην προσπαθεια που ξεκινάς!!Δεν γνωριζω καθολου τον γιατρό σου αλλα όσο για τον Παράσχο τον θεωρω εναν απο τους καλύτερους γιστρούς.Ειναι γιατρός μου 10 χρόνια τωρα και χρειαστηκε λόγω πολύ κακου σπερματος του συζύγου να προχωρησουμε και σε εξωσωματική.Ειμαι απο τις τυχερες κοπέλες που τα καταφερα με την πρώτη σε διδυμάκια!Ευχομαι και σε σενα το ιδιο!

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...