Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Ο Μαριος δεν συνεργαζεται καθολου με τα τσισα-κακα.Βαριεται.Τωρα στον παιδικο σταθμο βασικη προυποθεση ηταν να μην φοραει πανα.Και δεν του εβαλα.Μεχρι σημερα δεν εχει κατουρηθει εκει.Με το που ερχεται σπιτι θα πιει χυμο και θα κατουρησει τον καναπε ή το πατωμα. :? Τι να κανω;με την Μελινα τα πραγματα ηταν πιο ευκολα.2 χρονων και μεσα σε μια εβδομαδα στο βρεφικο εβγαλε και την βραδινη πανα.Α!να σας πω οτι μολις τα κανει πανω του στο σπιτι ζηταει πανα και δεν θελει βρακακι,οποτεετσι προοδο δεν βλεπουμε...για πειτε τι να κανω;;;; :roll: δηλωνω ασχετη επι του θεματος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγώ νομίζω ότι πρέπει να του μιλήσει η δασκάλα στον παιδικό :D πιστεύω πολύ στην σωστή σχέση δασκάλου-παιδιού. εγώ προσωπικά είδα αποτελέσματα και στην πιπίλα της μικρής και σε πολλά καθημερινά μικροπροβλήματα , που δεν το πίστευα :roll:

γενικά τα παιδάκια σέβονται και ακούν τους δασκάλους τους πολύ..εγώ θα έλεγα να μιλήσεις μαζί της και σίγουρα θα έχεις θετικά αποτελέσματα..

 

καλή επιτυχία :D:D

Link to comment
Share on other sites

εγώ νομίζω ότι πρέπει να του μιλήσει η δασκάλα στον παιδικό :D πιστεύω πολύ στην σωστή σχέση δασκάλου-παιδιού. εγώ προσωπικά είδα αποτελέσματα και στην πιπίλα της μικρής και σε πολλά καθημερινά μικροπροβλήματα , που δεν το πίστευα :roll:

γενικά τα παιδάκια σέβονται και ακούν τους δασκάλους τους πολύ..εγώ θα έλεγα να μιλήσεις μαζί της και σίγουρα θα έχεις θετικά αποτελέσματα..

 

καλή επιτυχία :D:D

ναι δεν εχεις αδικο,εκει τα καταφερνει μια χαρα και η κορη μου εκει το εμαθε χωρις να κανω εγω κατι...οκ θα το κανω την Δευτερα,ευχαριστω. :wink:
Link to comment
Share on other sites

Kαι γω μία από τα ίδια με το γιο. Τα έκοψε τα τσίσα μονο αυτή τη βδομάδα που έκλεισε και τα 3. Ενα κίνητρο ήταν το κολυμβητήριο, εν τω μεταξύ η δασκάλα του στο παιδικό του αγόρασε ένα τεράστιο γλυφιτζούρι του το έδειξε και του είπε ότι θα ήταν δικό του αν έκοβε τη πάνα... Μολις έκανε τσίσα και κακά (μονο στο παιδικό) στη τουαλέτα του έδωσε σαν βραβείο το γλυφιτζούρι!

Link to comment
Share on other sites

Τα αγορακια αργουνν στην πανα.

Γιατι θελεις να του την βγαλεις σπιτι? Εγω θα αφηνα την καλη πορεια που εχει στον παιδικο και σπιτι θα του εβαζα πανα μεχρι να νοιωσει ετοιμος

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα σε 1,5 μηνα θα ειναι τριων.τα τσισα τα κανει στη λεκανη.και μενα στην αρχη τα εκανε κατω και γινομουν εξαλλη γιατι το εκανε επειτηδες ,ετσι πιστευα.

τελικα ανακαλυψαμε ενα μαγικο αρκουδακι που καθε φορα που παει στη λεκανη του αφηνει ενα αυτοκολλητο καπου στο σπιτι.εχουμε μια κολλα χαρτονι κανσον και εκει τα κολαει μετα.Οταν γεμισει η σελιδα θα κερδισει ενα μεγαλο δωρο απο το αρκουδακι.

με τα κακα ομως δεν πιανει τιποτα :lol: μου φερνει μπεμπιλινο και παει στη τουαλετα και τα κανει αρνητε την λεκανη.Εχουμε καθισει βεβαια και διαβαζαμε παραμυθι αλλα μειναμε στο παραμυθι

Link to comment
Share on other sites

μου φερνει μπεμπιλινο και παει στη τουαλετα και τα κανει αρνητε την λεκανη.Εχουμε καθισει βεβαια και διαβαζαμε παραμυθι αλλα μειναμε στο παραμυθι
και εμεις ετσι ή τα κανει τα μισα στην πανα τη βγαζει τα σερνει μαζι του και τα υπολοιπα στην τουαλετα.πανικος εκεινες τις ωρες :lol:
Link to comment
Share on other sites

Τα αγορακια αργουνν στην πανα.

Γιατι θελεις να του την βγαλεις σπιτι? Εγω θα αφηνα την καλη πορεια που εχει στον παιδικο και σπιτι θα του εβαζα πανα μεχρι να νοιωσει ετοιμος

γιατι σκεφτομαι οτι ετσι ειναι πισωγυρισμα.Στον σταθμο πως τα καταφερνει;
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...