Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ-ΕΠΕΙΓΟΝ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΤΡΗΣΗ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΓΛΥΚΟΥΛΙ Μ,ΒΡΗΚΑΝ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΜΙΑ ΕΛΑΦΡΥΑ ΔΙΑΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΟΙΛΙΑ,ΕΠΙΣΗΣ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ Τ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΩΣ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ,.....(ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 28Η ΕΒΔ)...

ΕΤΣΙ,, ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΟΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΝ ΑΝΑΠΤΥΣΣΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΟ Μ....:cry::cry::cry:

Μ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ(ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΟΝΑΔΑ ΕΝΤΑΤΙΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΓΙΑ Τ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ,Κ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΠΑΙΔΟ-ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ,ΓΙΑ Ν ΜΝ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ Τ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΣΤ ΔΗΜΟΣΙΟ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ)ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΚΑΡΤΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Τ ΙΣΤΟΡΙΚΟ Μ,ΝΑ Μ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ,Κ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ ΕΚΕΙ Κ Ν ΜΝ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.......ΤΕΣΠΑ...

ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΛ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Κ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ 25 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Ε Λ Ε Ο Σ.........

ΤΟΥΣ ΕΞΗΓΗΣΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΓΟΝ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΙ ΤΠΤ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ,ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ Κ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ ΠΤΕΡΥΓΑ ΝΟΜΙΖΩ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ Β' Γ' Δ'(ΑΝ ΔΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ)

ΘΕΛΩ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑ....ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΚΕΙ ΣΥΜΦΩΝΑ Μ ΤΝ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ(ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΙΚΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ ΠΡΟΩΡΑ)Η' ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ Κ Σ ΠΟΙΑ ΠΤΕΡΥΓΑ ΕΙΝΑΙ.......

ΣΟΡΡΥ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οι περισσοτεροι γιατροι που δουλευουν στα νοσοκομεια εχουν και εξωτερικα ιατρια.Θα σε συμβουλευα να βρεις καποιον και να πας πρωτα στο εξωτερικο ιατριο να συνενοηθεις και μετα αυτος θα σε βολεψει και πιο γρηγορα.Δυστυχως δεν ξερω να σου πω καποιον ιατρο ονομαστικα αλλα φανταζομαι οτι θα υπαρχουν πολλες μανουλες εδω να σου πουν.Καλη επιτυχια!!!!

Τα παιδιά μου....η ζωή μου

Link to comment
Share on other sites

κατα την γνωμη μου η καλυτερη ειναι η γ αν πας εκει ειναι ο μαμοπουλος και ενας αλλος που δεν ξερω να σου πω το ονομα αλλα δυστυχως ουτε τα τηλεφωνα τους. Πηγαινε μια επισκεψη και ζητατα απο της μαιες

Link to comment
Share on other sites

εμενα με παρακολουθει ο Μαμοπουλος εχει ιατρειο Τσιμισκη 133 τηλ2310275601 εχει κανει εξειδικευση στις κυησεις υψηλου κινδυνου κ εγω τον εμπιστευομαι παρα πολυ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρούσσος Δαυίδ, είναι διευθυντής της Γ' μαιευτικής πτέρυγας του Ιπποκρατείου, αν θυμάμαι καλά. Τηλέφωνο 2310285040, αλλά έχει ιατρείο μόνο Δευτέρα και Πέμπτη νομίζω. Ίσως και Τρίτη.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Σύνδεση/Εγγραφή

    Για να μπορέσετε να απαντήσετε σε ερωτήματα ή να ρωτήσετε τα μέλη κάποιο νέο ερώτημα είναι απαραίτητο να εγγραφείτε! Είναι εύκολο & δωρεάν: 

  • Δημοφιλή μέλη

    Nobody has received reputation this week.

×
×
  • Δημιουργία νέου...