Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδοδερματολογος στη θεσσαλονικη


Recommended Posts

Καλησπερα...

 

Εχω ενα προβλημα με τη μικρουλα μου και επειδη δεν βλεπω βελτιωση με τις κρεμες που μας εδωσε ο παιδιατρος θα ηθελα να επισκεφθω καποιον παιδοδερματολογο. Εδω στη περιοχη που μενω (δραμα) δεν εχει. Ειμαι διατεθειμενη να μεταβω στη θεσσαλονικη. Αν υπαρχει καμια μαμα που να μπορει να μου προτεινει καποιον θα ημουν υποχρεη γιατι ναι μεν βρηκα αλλα δεν γνωριζω τιποτα και ουτε εχω συστασεις.

 

Ευχαριστω...

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν εχω ακουσει για καποιον στη θεσσαλονικη οποτε δεν σου προτεινω κατι! απλα να το ψαξεις και να μην δεις καποιο δερματολογο που απλα εξεταζει και παιδια γιατι ετσι λυση δεν θα βρεις..να ειναι εμπειρος και εκπαιδευμενος στα παιδια γιατι ολοι οι δερματολογοι ετσι λενε αλλα το αποτελεσμα ειναι αλλο...Στην αθηνα υπαρχουν παιδιατροι- παιδοδερματολογοι μεσα στα παιδων και καποιοι δερματολογοι-παιδοδερματολογοι στο συγγρος επισης..περαστικα σας

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω ακουσει για καποιον στη θεσσαλονικη οποτε δεν σου προτεινω κατι! απλα να το ψαξεις και να μην δεις καποιο δερματολογο που απλα εξεταζει και παιδια γιατι ετσι λυση δεν θα βρεις..να ειναι εμπειρος και εκπαιδευμενος στα παιδια γιατι ολοι οι δερματολογοι ετσι λενε αλλα το αποτελεσμα ειναι αλλο...Στην αθηνα υπαρχουν παιδιατροι- παιδοδερματολογοι μεσα στα παιδων και καποιοι δερματολογοι-παιδοδερματολογοι στο συγγρος επισης..περαστικα σας

 

Ναι γνωριζω για το συγγρος και για ορισμενους πολυ καλους στην αθηνα αλλα δεν μπορει να μην υπαρχει εστω και ενας στη θεσσαλονικη!!! Εστω και καποιος παιδιατρος-παιδοδερματολογος. Οπως και να εχει σε ευχαριστω πολυ.

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

Σας συστήνω ανεπιφύλακτα τον κ. Καντούνη ΚΛΙΝΙΚΗ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΝΔΡΙΑΝΟΥΠΟΛΕΩΣ . ΜΕ ΚΑΘΥΣΥΧΑΣΕ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΈΧΕΙ ΙΧΘΥΑΣΗ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ.ΤΟ ΤΙ ΚΡΕΜΕΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΜΙΑ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑ ΕΔΩΣΑ, ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. Η ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΗΤΑΝ ΙΧΘΥΑΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΕΝΑ ΜΕΙΓΜΑ ΚΡΕΜΑΣ (ΟΧΙ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΟΠΩΣ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΟΥ ΔΙΝΑΝ) ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΕΞΑΡΣΗΣ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Κοριτσια τωρα ειδα τα μηνυματα σας :oops: !!! Λυθηκε το προβλημα μας, οπως και να εχει ομως σας ευχαριστω πολυ!!!

Η φουρτουνα μου ηρθε...και ξεσηκωσε τον κοσμο μου στις 27/07/2012

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Ο Καντούνης είναι παιδοδερματολόγος? Γιατί εγω τον εχω ακουστα ως δερματολόγο και μάλιστα τελευταια ασχολειται με αποτριχωσεις λειζερ κλπ. Τελικα υπαρχει παιδοδερματολόγος στη Θεσσαλονίκη? Ο Καντούνης είναι αποτελεσματικός?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...