Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΣΕΣ ΠΗΡΑΤΕ PRE-PAR...


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΚΑΝΑ ΑΜΝΙΟΠ.ΣΤΙΣ27 ΧΘΕΣ ΔΛΔ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΡΕ ΠΑΡ ΜΙΣΟ ΚΑΘΕ 8 ΩΡΕΣ.ΕΝΩ ΤΟ ΠΕΡΝΩ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ?ΕΙΜΑΙ 18 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΑΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΟΜΩΣ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ...ΕΛΕΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΔΗΓΙΕΣ!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ..!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

το prepar το επερνα για τις συσπάσεις. Δεν ξέρω αν τα πονάκια ωφείλωντε στην αμνιοπ. που έκανες. Στην θέση σου θα ρωτούσα τον γιατρό μου. Μήπως σου δώσει και κανένα παυσήπονο. Ρώτα τον γιατρό ...

με το καλό ....

Rikiki & Καραμελίτσα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, το πρεπαρ ειναι για τις συσπασεις, αλλο οι πονοι περιοδου κι αλλο οι συσπασεις. πες του μηπως σου δωσει μπουσκοπαν (σορρι που τα γραφω ολα ελληνικα αλλα αυτο το πισι γραφει μονο ελλην.)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον πηγα χτες και μου ειπε να παιρνω 1/2 πρεπαρ ανα 8 ωρες και ενδιαμεσα μπουσκοπαν.επισης πρεπει να κατσω ξαπλα στο κρεββατι οπωσδηποτε μια βδομαδα και επισης μου εδωσε μια αντιβιωση μηπως εχω μια φλεγμονουλα λεει.εσεις ειχατε καθισει στο κρεββατι?σημερα παντως μετα απο 3 μισα χαπακια νομιζω οτι ειμαι καλυτερα.οταν σηκωνομαι ομως καταλαβαινω οτι εχω παλι συσπασεις.

 

ειναι δυσκολο, αλλα προσπαθησε να μην σηκωνεσαι.. και στα 2 παιδια μου εμεινα κλινηρης απο τον 4ο μηνα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

και εγω πηρα pre par και στις 2 εγκυμοσυνες και μαλιστα μεχρι το τελος. να αναφερεις στο γιατρο τους πονους περιοδου γιατι στην ουσια εχεις συσπασεις. και εγω παρολο που τα επαιρνα ειχα συσπασεις και οταν του το ειπα μου αυξησε τη δοση. μετα με επιανε ταχυκαρδια....anyway ολα καλα σου ευχομαι να πανε και με το καλο το μπεμπακι σου!!!!

έχω δύο δωράκια

UDcLp3.png euQwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...