Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ ΕΝΑ ΣΧΟΙΝΑΚΙ ΤΗΣ ΤΙΜΙΑΣ ΖΩΝΗΣ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΝΗ ΒΑΤΟΠΑΙΔΕΙΟΥ. ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΦΟΡΕΣΩ ΤΩΡΑ Ή ΕΠΡΕΠΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα και με το καλο το παιδακι σου!

τι θα πει κανει η δεν κανει και επρεπε η δεν επρεπε? πιστευω πολυ αλλα δεν κατεχω απο αυτα ιδιαιτερα.αν αισθανεσαι οτι θελεις να το φορεσεις και οτι θα σου κανει καλο να το βαλεις,αν σε αγχωνει αστο διπλα στις εικονες σου.

δε νομιζω οτι θα μπορουσε ποτε ενα αγιασμενο αντικειμενο να λειτουργησει αρνητικα και σιγουρα σου δοθηκε με πολλη αγαπη.

πραξε οπως αισθανεσαι χωρις να νοιωθεις πως υπαρχει λαθος επιλογη!

tt1108c2.aspx

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,αυτο το σχοινακι στην ουσια ειναι η ζωνη της παναγιας.το φορανε οι γυναικες στην προσπαθεια να μεινουν εγκυες κ οταν τα καταφερουν μεχρι τελους ωστε να εχουν μια ευκολη εγκυμοσυνη κ φυσικα ευκολη γεννα.παλια λεγανε οτι οταν φτασει η ωρα τοτε ξεδενετε κ η ζωνη για να βγει το μωρακι!

οπως κ να εχει να κανεις οτι αισθανεσαι καλυτερο για σενα,καλη συνεχεια κ με το καλο το μωρακι σας!

χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα

το αγορακι μου ειναι η ζωη μου ολη!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...