Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αίμα στην 6η εβδομάδα


Afro85

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσιαααααα.. τι ζεστη ειναι αυτη?????

Τον πηρα για τα αποτελεσματα και μου ειπε ολα ειναι καλα!

Ρε κοριτσια εχω μια απορια εμεις τωρα με την κοιλια τουρλα θα κανουμε μπανακια στην θαλασσα?

Πως θα την βγαλουμε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσάκια μου,τι κάνετε;μπράβο Μαρία μου,τέλεια!καλά έκανες που τον πήρες...πότε είναι το επόμενο ραντεβού σας;άρχισαν οι ζέστες...πως θα την βγάλουμε αλήθεια;μπορούμε να κάνουμε μπάνια απ'οτι ξέρω!απλά να μην καθόμαστε στον ήλιο και να μην στεγνώνει το μαγιό πάνω μας!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τα πάντα μπορείτε να κάνετε κορίτσια μου! Βρε κορίτσια να σας ρωτησω κι εγω κάτι.. Πριν μάθετε την εγκυμοσύνη από όρεξη για το φαΐ πώς ήσασταν; Αυτές τις 2 μερες δεν τρώω... ΚΑΤΑΠΙΝΩ !!! Και λεω λες..; Σε 8 μέρες περιμένω περίοδο..

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα Goulitsa μου δεν είχε αλλάξει κάτι στην όρεξη μου τόσο νωρίς!τώρα μπορώ να πω πως μου έχει ανοίξει η όρεξη!είναι νωρίς πιστεύω...κάνε λίγη υπομονή και εύχομαι να μάθουμε τα ευχάριστα σε λίγες μέρες!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα Goulitsa μου δεν είχε αλλάξει κάτι στην όρεξη μου τόσο νωρίς!τώρα μπορώ να πω πως μου έχει ανοίξει η όρεξη!είναι νωρίς πιστεύω...κάνε λίγη υπομονή και εύχομαι να μάθουμε τα ευχάριστα σε λίγες μέρες!

 

Αυτές τις δυο μέρες Αφρο μου έχω τρελαθεί στο φαΐ !!! Δεν ξέρω τι εχω πάθει ! Ανεμογκάστρι χαχαχαχα :-P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχαχαχαχα!!!ανεμογκάστρι;λες;κάνει περίεργα παιχνίδια το μυαλό μας πάντος...και εγώ πριν μάθω ό,τι είμαι,όλο συμπτώματα νόμιζα ό,τι έχω!όλα θα πάνε καλά Goulitsa μου!μην αγχώνεσαι...όσο μπορείς!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια argiroula μπραβο ευχαριστα νεα...afro 23 μαιου εχω την αυχενικη ...maria παρτον τηλ κ ρωτα τον σιγα μην τον ενοχλησης υποχρεωμενος ειναι να απανταη ..τον πληρωνης....goulitsàaaaaaa υπομονη κ θα μαθουμε τα ευχαριστα ....κοριτσια εχω ερωτηση εσεις εχετε ταχυπαλμιες ? Αυτες της τελευταιες 2 μερες εχω ..

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!εγω δεν εχω ταχυπαλμιες

..μονο οταν ανχωθω πολυ γθα κατι....goulitsa m ipomoni και θα μαθουμε...αλλα μην σταματας το ξεζουμισμα!!!!χααχαχ

αφρο υποφφερω....με το σεξ!!!!εμεις ακομα......

Περιμενω να παω την αλλη δευτερα και να τον ρωτησω απο κοντα αν πλεον επιτρεπεται...

Εσεις κανονικα???

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια μου...εμεις σεξ γιοκ...οχι επειδη δεν μας αφηνει ο γιατρος αλλα επειδη ο αντρας μου ειναι χεστης....αφηστε πικρα...και στην πρωτη εγκυμοσυνη ετσι το πηγαμε....και αμα γινει τιποτα;και αμα εχεις μετα παλι αιμα;και αμα και αμα και αμα.....πφφφφφφφ

wIYcp2.png8Dyyp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Αργυρούλα μου έτσι Είναι οι περισσότεροι άντρες! Κι εμένα ο δικός μου ειμαι σίγουρη πως μολις με το καλο μείνω θα φοβάται και να με χαϊδέψει! :P περιμένω βρε κορίτσια μου να δω .. Θα έρθει δε θα έρθει... Τα νέα σας !

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κοριτσάκια μου,τι κάνετε;καλό μήνα!καλή πρωτομαγιά...δεν έχω ταχυκαρδίες και εγώ pasxalitsa μου!Μαράκι μου,το κάναμε 2-3 φορές αλλά τι να το κάνεις;καμμία σχέση με πριν γιατί ψιλοφοβόμαστε και το πάμε πολύ χαλαρά και ξενέρωτα!Άσε που εγώ δεν μπορώ να αφεθώ και να ολοκληρώσω γιατί σκέφτομαι το μωρό!πίκρα σας λέω...αλλά απ'το τίποτα!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα κοριτσια!!!

Απο το ολοτελα καλη και η παναγιωτενα λενε αφρο μου!!!χεχεεχεχεχ

Κοριτσια ζεσταινομαι πολυ.....και εχω αρχισει να φρικαρω τωρα που συνηδητοποιω οτι στην θαλΑσσα θα ειμαι μια φακλανα....και δεν θα βαζω σορτσακια και ωραια καλοκαιρινα!τις ειδα ολες σημερα ξεβρακωθηκαν!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλο μηνα κοριτσια!!!

Απο το ολοτελα καλη και η παναγιωτενα λενε αφρο μου!!!χεχεεχεχεχ

Κοριτσια ζεσταινομαι πολυ.....και εχω αρχισει να φρικαρω τωρα που συνηδητοποιω οτι στην θαλΑσσα θα ειμαι μια φακλανα....και δεν θα βαζω σορτσακια και ωραια καλοκαιρινα!τις ειδα ολες σημερα ξεβρακωθηκαν!!!

 

Κι όλες αυτές Μαρια μου θα είναι τάβλα αύριο! Βρε κορίτσια μου έχει ζεστη σε εμας ομως εχει και παγωμένο αέρα.. Εγω με παντελονάκι βγήκα και ζακέτουλα ! :P

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κάνετε κορίτσια μου;έλειπα το τριήμερο και δεν έμπαινα πολύ αλλά πέρασα τέλεια!τι νέο έχουμε;πως είστε;πότε θα νιώσουμε τα μωράκια μας επιτέλους;πότε θα φαινόμαστε εγκυούλες;Goulitsa μου,έχουμε κάποια χαρούμενη εξέλιξη ή είναι νωρίς;

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια μου;έλειπα το τριήμερο και δεν έμπαινα πολύ αλλά πέρασα τέλεια!τι νέο έχουμε;πως είστε;πότε θα νιώσουμε τα μωράκια μας επιτέλους;πότε θα φαινόμαστε εγκυούλες;Goulitsa μου,έχουμε κάποια χαρούμενη εξέλιξη ή είναι νωρίς;

 

Και πολύ καλά έκανες Αφρο μου! Μη βιάζεσαι βρε κορίτσι όλα σιγά σιγά. Προς τον 4 μήνα δεν αρχίζουν να κουνιούνται ή τον 6..; Τίποτα ακόμα Αφρο μου.. Που και που βέβαια εχω κάτι πονακια αρα πάει κι αυτός ο μήνας...

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι τα πονάκια να είναι η αρχή της εγκυμοσύνης σου!εγώ είχα τσιμπήματα πριν το μάθω αλλά ακόμα και έτσι να μην είναι Goulitsa μου,θα ξαναπροσπαθήσετε και θα τα καταφέρετε σύντομα!!!σε 12 μέρες περίπου κλείνω τον 4ο,αν είναι να περιμένω μεχρι τον έκτο,θα σκάσω!πρέπει όπου να'ναι να το νιώσω...

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου!!!!

Γουλιτσα μακαρι να εισαι εγγυουλα αλλα!!!θα περιμενουμε νεα σουυυυυυ....

Αφρο μου νομιζω ειναι νωρις ακομα....χωρις να ειμαι σιγουρη!!!εγω παντως τωρα νιωθω λες και δεν ειμαι εγκυος...εχω παρει και λιγο τα πανω μου....

Link to comment
Share on other sites

Έκλεισες το τρίμηνο Μαρία μου και εσύ και τώρα είναι καλύτερα τα πράγματα!τώρα θα το απολαύσεις...δεν ξέρω Μαρία μου αλλά ανυπομονώ να νιώσω το μπεμπίδιο και να φαίνεται ό,τι είμαι έγκυος!είμαι χάλια σήμερα...έχω πυρετό και είμαι ξάπλα!

uZcJp3.pngEueBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου μπηκα για να δω τι κανετε?τι κανουν οι εγκυουλες και μη????στην αναμονη για το πολυποθετο ε????αντε αντε με το καλο οι εγκυουλες μας και καλη επιτυχια στις υπολοιπες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου μπηκα για να δω τι κανετε?τι κανουν οι εγκυουλες και μη????στην αναμονη για το πολυποθετο ε????αντε αντε με το καλο οι εγκυουλες μας και καλη επιτυχια στις υπολοιπες!!!!

 

Σίγουρα τη χρειαζόμαστε!!!

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...