Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΛΑΜΠΑΔΑ ΒΑΠΤΙΣΗΣ


ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ

Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα :D

αποφασισα να κανω μονη μου την λαμπαδα της βαφτισης μας αλλα εχω ενα μικρο προβλημα αγορασα τουλια με το μετρο και τωρα που προσπαθω να τα κοψω οσο και αν εχω προσπαθισει μου κοβονται στραβα :cry:

μηπως εχετε καμια λυση πανω σε αυτο γιατι αρχιζω και αγχωνομαι :cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοψτα τετραγωνισμενα μεγαλα και στερεωσε σαν σχημα μαντηλη 3- 4 αναλογοσ ποσο βγενη επανω στην λαμπαδα δεσε φιογκο η βαλε καπο παιχνιδι επανω

ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν λες εκει που τα πηρες να στα κοψουν στις διαστασεις που θελεις? Εγω στον Βασιλη που ειχα χρειαστει τους ειχα δωσει τις διαστασεις και μου τα δωσαν ετοιμα κομμενα. :wink:

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ πρωσπηθισα να τα κοψω τετραγωνισμενα αλλα γινοταν γυρω γυρω ψαλιδιες

 

elenik τα παριγγειλα μεσω ιντερνετ τα τουλια και δεν δεχονται να τους τα στειλω πισω και να τα κοψουν παρα μονο να παραγγιλω ξανα απο την αρχη κομενα αν ειναι να μπω σε τετοια διαδικασια ξανα δεν συμφερει θα την ειχα παρει ετοιμη απο την αρχη :(

Link to comment
Share on other sites

ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ πρωσπηθισα να τα κοψω τετραγωνισμενα αλλα γινοταν γυρω γυρω ψαλιδιες

 

elenik τα παριγγειλα μεσω ιντερνετ τα τουλια και δεν δεχονται να τους τα στειλω πισω και να τα κοψουν παρα μονο να παραγγιλω ξανα απο την αρχη κομενα αν ειναι να μπω σε τετοια διαδικασια ξανα δεν συμφερει θα την ειχα παρει ετοιμη απο την αρχη :(

 

KAΛΗΜΕΡΑ

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΨΑΛΙΔΙ ΠΟΥ ΚΟΒΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΚΡΕΣ ΤΟΥ ΣΧΕΔΙΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΣΤΡΑΒΑ ΝΑ ΚΟΒΟΝΤΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΤΕΛΕΙΕΣ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το δοκιμασω και αυτο πρωτο απο ολα αν κοψεις χαρτι με τετοιο ψαλιδι γινετε φοβερο με το τουλι ομως δυσκολα τα πραγματα :shock:

αχ ! απελπιστικα μια φορα ειπα και εγω να κανω κατι μονη μου και εφερα την κατασρτοφη :shock:

Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασω και αυτο πρωτο απο ολα αν κοψεις χαρτι με τετοιο ψαλιδι γινετε φοβερο με το τουλι ομως δυσκολα τα πραγματα :shock:

αχ ! απελπιστικα μια φορα ειπα και εγω να κανω κατι μονη μου και εφερα την κατασρτοφη :shock:

 

ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ Eγω με αυτο το ψαλιδι ειχα κοψει το τουλι για τις μπομπο του γαμου μου και ηταν super

Mηπως δεν ειναι καλο το ψαλιδι σου ?

Μηπως να εκοβες τις ακρες με δοντια μεγαλα ( οπως το ψαλιδι αλλα πιο μεγαλα και ακανονιστα για να μην φαινονται οια τελειες)

 

ααααα Μου ηρθε και κατι αλλο στο τελειωμα απο το τουλι να ραψεις καποια τρεσσα ..βεβαια θελει υπομονη

 

 

καλη επιτυχια

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...