Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΙΚΡΟΙ ΚΥΚΝΟΙ ΖΩΓΡΑΦΟΥ


Recommended Posts

καλημέρα, σκεφτομαι να βαλω τον μικρο μου 2.5 ετων στον παραπανω σταθμο..

υπαρχει καμια μητερα που εχει εμπειρια και θα μπορουσε να μου πει πληροφοριες σχετικα? Και φυσικα σημαντικες ειναι και οι αποψεις γονεων που δεν τον προτίμησαν για κάποιο λόγο

γνώμες για άλλους σταθμούς ιδιωτικους στην περιοχη? σκεφτομαι και το γελαστο πορτοκάλι (παπαγου), εκει μου είπαν 540ευρω / μηνα , για τους μικρους κύκνους δεν γνωρίζω τιμή. φυσικά θα επισκεφτώ και τους δύο , αλλα οποιαδήποτε πληροφορία θα με βοηθούσε

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ .

ΟΤΑΝ ΕΜΕΝΑ ΣΤΑ ΙΛΙΣΣΙΑ ΕΚΕΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ .

ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΚΥΚΝΟΥΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΑΝΕ....

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ .

ΟΤΑΝ ΕΜΕΝΑ ΣΤΑ ΙΛΙΣΣΙΑ ΕΚΕΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ .

ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΥΣ ΚΥΚΝΟΥΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΑΝΕ....

το παιδικο εργαστηρι εκλεισε, ηταν η πρωτη μας επιλογη καθως ειναι πολυ κοντα στο σπιτι μας

δεν μπορω να βρω στην αναζητηση για την περιοχη γουδι...αν καποιος μπορει να με βοηθησει για την αναζητηση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

Είχαμε πάει να δούμε τους Μικρούς Κύκνους όταν ψάχναμε κι εμείς για παιδικό σταθμό, σαν χώρος πολύ ωραίος, όμως νομίζω ότι ήταν ακριβός, τουλάχιστον για το δικό μας πορτοφόλι...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Είχαμε πάει να δούμε τους Μικρούς Κύκνους όταν ψάχναμε κι εμείς για παιδικό σταθμό, σαν χώρος πολύ ωραίος, όμως νομίζω ότι ήταν ακριβός, τουλάχιστον για το δικό μας πορτοφόλι...

 

καλησπέρα κι εγώ ψάχνω για Ζωγράφου και τριγύρω. Τι τιμές είχαν; τι περιλαμβάνουν; Γιατί είναι ακριβοί; από΄όσο ξέρω δεν έχουν καν κήπο. Εγώ μίλησα με κάποια στο τηλέφωνο αλλά δεν έδινε πληροφορίες χωρίς ραντεβού και γενικά δεν ήταν ιδιαίτερα ζεστή..

Link to comment
Share on other sites

Στους Μικρούς Κύκνους μάς είχαν ζητήσει 5500 ευρώ το χρόνο με το λεωφορείο, βγαίνει περίπου 450+ ευρώ το μήνα. Εχουν έναν προαύλιο χώρο μπροστά για να βγαίνουν εξω και να παίζουν τα παιδιά, μέσα οι χώροι ήταν τεράστιοι και μοντέρνοι. Η κυρία που μας εξυπηρέτησε ήταν ευγενέστατη. Δυστυχώς όμως για εμάς αυτό το ποσό ισοδυναμεί με ένα ακόμα ενοίκιο, οπότε δεν το προχωρήσαμε...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Στους Μικρούς Κύκνους μάς είχαν ζητήσει 5500 ευρώ το χρόνο με το λεωφορείο, βγαίνει περίπου 450+ ευρώ το μήνα. Εχουν έναν προαύλιο χώρο μπροστά για να βγαίνουν εξω και να παίζουν τα παιδιά, μέσα οι χώροι ήταν τεράστιοι και μοντέρνοι. Η κυρία που μας εξυπηρέτησε ήταν ευγενέστατη. Δυστυχώς όμως για εμάς αυτό το ποσό ισοδυναμεί με ένα ακόμα ενοίκιο, οπότε δεν το προχωρήσαμε...

Τελικά επισκεφθήκαμε το συγκεκριμένο σταθμό, αλλά δεν είχε κήπο, μας φάνηκε ακριβός, ο συνεργαζόμενος γιατρός είχε το γραφείο του πολύ μακρυά και γενικότερα δεν ήταν αυτό που θέλαμε εμείς, οπότε γραφθήκαμε σε άλλον σταθμό σε άλλη περιοχή

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...