Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σταθμός σε Μαρκόπουλο-Πόρτο Ράφτη


Recommended Posts

Έχει μήπως καμία μανούλα εμπειρία από σταθμούς στις περιοχές αυτές;

Ενδεικτικά αναφέρω

 

Baby steps Μαρκόπουλο

Ήλιος, Μίκυ και Μίνι, σταθμός Ντ. Ανδρέου, Μαρουσάκι (Πόρτο Ράφτη)

 

Δεν ξέρω εάν υπάρχουν άλλοι

 

Επίσης θα με ενδιέφερε εμπειρία από δημοτικούς σταθμούς

Εάν κάποιος δεν θέλει να αναφερθεί δημόσια ας μου στείλει πμ

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημερα!

 

Θα ήθελα να σας προτεινω τον παιδικο σταθμο baby steps στο Μαρκοπουλο. Στελνω τον μεγαλο γιο μου δυο χρονια και φετος και τον μικροτερο! Ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη απο αυτο το σταθμό.

Εαν θελετε καποιες πληροφοριες μπορειτε να μου στειλετε προσωπικο μυνημα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

καλησπερα

 

η κορη μου παει 2 χρονια στο baby steps:-):lol::lol::lol: κ παρολο την αποσταση (μενουμε Λουτσα)δεν σκεφτηκαμε να την αλλαξουμε ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι και μας θλιβει που φετος πρεπει να φυγουμε .οποιος επιθυμει πληρ. μπορει να επικ.μαζι μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:mad::x:cry::eek:

καλησπερα

 

η κορη μου παει 2 χρονια στο baby steps:-):lol::lol::lol: κ παρολο την αποσταση (μενουμε Λουτσα)δεν σκεφτηκαμε να την αλλαξουμε ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι και μας θλιβει που φετος πρεπει να φυγουμε .οποιος επιθυμει πληρ. μπορει να επικ.μαζι μου

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλημέρα είμαι μαμά ενώς κοριτσιού 3,5 χρονών κ το πηγαίνω στο BABY STEPS στο Μαρκόπουλο απο 8 μηνών.Είμαι πολύ ευχαριστημένη λόγω των καινούργιων εγκαταστάσεων κ της καθαριότητας του σταθμού.Επίσης πολύ σημαντικό για εμένα είναι πως όλα αυτά τα χρόνια έχει το ίδιο προσωπικό κ το παιδί μου νίωθει ασφάλεια.Βρίσκω ακόμα θετικό πως η ιδιοκτήτρια κ το προσωπικό είναι νέοι άνθρωποι με όρεξη κ συνεχή εκπαίδευση κ μέσα απο τις συμβουλευτικές γονέων τις μεταδίδουν κ σε μας.Πραγματικά είναι μεγάλη βοήθεια για μας που γίναμε για πρώτη φορά γονείς!!:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

καλημερα!το σεπτεμβρη θα παω κ εγω την μικρη μου που θα ειναι 10 μηνων σε σταθμο γιατι γυρναω στη δουλεια..κ μενουμε πορτο ραφτη..αν ξερετε κατι για τον baby steps γιατι ειμαι νεα μαμα κ αγχωνομαι που θα την αφησω!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλημερα!το σεπτεμβρη θα παω κ εγω την μικρη μου που θα ειναι 10 μηνων σε σταθμο γιατι γυρναω στη δουλεια..κ μενουμε πορτο ραφτη..αν ξερετε κατι για τον baby steps γιατι ειμαι νεα μαμα κ αγχωνομαι που θα την αφησω!

 

Και εγώ θα ήθελα πληροφορίες παρακαλώ. Μάλλον θα στείλω και εγώ εκεί την κόρη μου από Σεπτέμβρη (θα είναι τότε 26 μηνών) και μένουμε Λούτσα.

VOfkp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

καλησπέρα σας!

είμαι νέο μέλος και μένω στο Πόρτο Ράφτη! είμαι τριών μηνών έγκυος αλλά θα πρέπει να αφήσω το παιδάκι μου σε σταθμό μάλλον από πολύ νωρίς διότι δεν έχω καμία βοήθεια!!!(δυστυχώς!)εάν γνωρίζετε κάτι για κάποιον αξιόλογο βρεφικό σταθμό σας παρακαλώ πολύ ενημερώστε κι εμένα!!!σας ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω το La poupee στην Λούτσα, πολύ καλός παιδικός σταθμός,η Αθηνά που τον έχει κάνει εξαιρετική δουλειά. Εχει κτίσει το κτήριο εδώ & 4 χρόνια με σωστές προδιαγραφές & είναι εξαιρετικός άνθρωπος!!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...