Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΔΙΑΤΑΡΑΧΩΝ ΥΠΝΟΥ


Recommended Posts

Οποιος αντιμετωπιζει τα παρακατω προβληματα μπορει να απευθυνθει σε Κεντρο Μελετης Υπνου. Σας παραθετω το παρακατω λινκ για οποιον ενδιαφερεται και αν εχετε αποριες μπορειτε να με ρωτησετε οτι θελετε.

http://www.hypnos.gr

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πάντως ο άντρας μου που απευθύνθηκε εκεί μόνο βοήθεια δεν βρήκε. Του δώσαν ένα ερωτηματολόγιο να συμπληρώσει και αφού του είπαν ότι δεν είναι άπνοια, τον έδιωξαν χωρίς να του δώσουν καμία λύση ή άλλη βοήθεια για το τι μπορεί να είναι το πρόβλημα.

There is no patch for human stupidity.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο άντρας μου που απευθύνθηκε εκεί μόνο βοήθεια δεν βρήκε. Του δώσαν ένα ερωτηματολόγιο να συμπληρώσει και αφού του είπαν ότι δεν είναι άπνοια, τον έδιωξαν χωρίς να του δώσουν καμία λύση ή άλλη βοήθεια για το τι μπορεί να είναι το πρόβλημα.

 

Τι είδους πρόβλημα αντιμετωπίζει ο σύζυγος σου αν επιτρέπεται και αν επιτρέπεται σε ποιο νοσοκομείο πήγε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στον Ευαγγελισμό, το τι ακριβώς είναι το πρόβλημα δεν ξέρουμε, αυτό που ξέρουμε είναι ότι διακόπτεται βίαια ο ύπνος του πολλές φορές κατά την διάρκεια της νύχτας με αποτέλεσμα να μην μπορεί να ξεκουραστεί σωστά.

There is no patch for human stupidity.

Link to comment
Share on other sites

Στον Ευαγγελισμό, το τι ακριβώς είναι το πρόβλημα δεν ξέρουμε, αυτό που ξέρουμε είναι ότι διακόπτεται βίαια ο ύπνος του πολλές φορές κατά την διάρκεια της νύχτας με αποτέλεσμα να μην μπορεί να ξεκουραστεί σωστά.

 

Δεν ξέρω τι μπορει να έγινε παντως ετσι οπως μου τα λες πρέπει οπωσδήποτε να τον δουνε ΠΑΛΙ

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι με την συμπεριφορά τους την πρώτη φορά δεν μας εμπνέουν ιδιαίτερη εμπιστοσύνη. Ίσως απευθυνθούμε σε κάποιο ιδιωτικό κέντρο την επόμενη φορά.

There is no patch for human stupidity.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι με την συμπεριφορά τους την πρώτη φορά δεν μας εμπνέουν ιδιαίτερη εμπιστοσύνη. Ίσως απευθυνθούμε σε κάποιο ιδιωτικό κέντρο την επόμενη φορά.

 

oκ τουλαχιστον να βρεθει η λύση στο πρόβλημα του γιατι ειναι σοβαρο

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...