Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Θεματικές ιδέες για πάρτυ!


Recommended Posts

Κορίτσια, καλημερα, ελπίζω τις περισσότερες το μηνυμα μου να τις βρίσκει σε παραλία, να χαλαρώνετε από τον παφλασμό των κυμάτων, να απολαυανετε το χυμό σας και να βλέπετε τα αγγελούδια να παίζουν με την άμμο ......-τέλος εισαγωγής ότι ώρα και να δείτε το μήνυμα και ο΄τι μέρα περίμένω την βοήθεια σας Θ Ε Λ Ω Β Ο Η Θ Ε Ι Α Μ Ε Τ Α Γ Ε ΝΕ Θ Λ ΙΑ Τ Ο Υ Ν Ι Κ Ο Λ Α Μ Ο Υ θεματικό (αν και βλέπω να έχω θεμα μπεμπε..γιατι όπως εχετε πει πολλές ΄πό εσας εχεις μόνο μία φορά την ευκαιρία γιαυτό), ιδέες για στολισμό, για προσκλήσεις, για ποιηματάκι... και ότι άλλο έχετε να μου προτείνετε Τα γενέθλια μας είναι το Νοεμβριο :roll::roll: (των φρονιμων τα παιδιά πριν πεινάσουν μαγειρεύουν!!!!!- βλέπεις ο ελεύθερος χρόνος μου είναι πολύ λίγος και λέω να ξεκινήσω από τώρα είμαι κα λίγο τεμπέλα-αργούς ρυθμούς και λίγο τελειομανής ...δεν σας λέω αλλες δικαιολογίες απλά θέλω τα καλυτερο και πιστεύω πως αυτό θέλει το χρόνο του).

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΙΔΕΕΣ :!::!::!::!:

ντινα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν και εμενα Νοεμβριο ήταν αλλά ψαχνομουν και εγω απο αρχες Σεπτεμβρη οποτε σε καταλαβαινω.Λοιπον ενα θεματακι που μαλλον δεν θα εχεις ξανα την ευκαιρια να βαλεις ειναι o winnie και οι φιλοι του.Και εχει πολλα ωραια πραγματα μ'αυτο.

Στο λεω γιατι περυσι στα 2 ηθελε φαγανες και φορτηγα και φετος θελει τον κεραυνο μακουιν.

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

DALIA, ευχαριστω πολυ για την ιδέα, την βρίσκω πολλή συνηθισμένη και δεν σας είπα ότι θα ήθελα τα περισσότερα να τα φτιάξω μ΄΄ονη μου με την βοήθεια clip art, με το καλό να φύγετε για διακοπές να περάσετε Υ Π Ε Ρ Ο Χ Α :!::!:

moderator: ευχαριστώ τα έχω δει όλα αλλά πιστεύω πως υπάρχουν και άλλες ιδέες που ίσως να μην έχουν γραφτεί στα τοπικ αυτά.

Κοριτσια περιμένω ιδέες και σαιτς που μπορώ να βρω γραφικά και αλλά για να φτιάξω προσκλήσεις, ευχαριστηριες καρτες, σημαιακια, διακοσμητικά και άλλα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :!:

ντινα

Link to comment
Share on other sites

κι εγω στην ιδια φαση ειμαι!!! τα γενεθλια της μικρης ειναι τον Σεπτεμβριο και η αληθεια ειναι οτι με βοηθησαν πολυ οι ιδεες της xrysalis! οσον αφορα το θεμα για αγορακι ειχε προτεινει καπου η Νινεττα τον μικρο πριγκιππα!μου αρεσε πολυ σαν ιδεα αλλα εμεις ειμαστε κοριτσακια!αν το επομενο μου βγει αγορακι σιγουρα αυτο θα διαλεξω! :wink:

πηγε μακρια η βαλιτσα,ε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΜΠΕΜΠΕ ΘΕΜΑΤΙΚΟ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΧΡΥΣΑΛΙΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ. ΘΕΛΩ ΚΑΜΙΑΜΚΑΛΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΝΑ ΒΡΩ ΓΡΑΦΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΜΑΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΚΑΝΕΙΣ :idea::idea::?::?:

ντινα

Link to comment
Share on other sites

Virginia, ευχαριστω πολυ για την πληροφορια, εχει όντως πολυ ωραιες προσκλησεις και για θεμα τα πρωτα γενεθλια, το προβλημα μου ομως παραμενει πως θα βρω κλιπ αρτ-γραφικα για τις φτιαξω??????

ευχαριστω πάντως εχει πολυ ωραιες ιδεες και σε αλλα θεματα :!::!:

ντινα

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΓΙΝΟΜΑΙ ΙΣΩΣ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΖΗΤΩΝΤΑΣ ΚΑΜΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΚΛΙΠ ΑΡΤ ΓΙΑ ΜΩΡΑ, ΟΠΩΣ ΠΡΟΕΙΠΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΤΟ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΩ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΓΡΑΦΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΕΣ Η ΚΛΙΠ ΑΡΤ. ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΤΑ ΣΗΜΑΙΑΚΙΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ-ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΙΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΑΛΥΣΙΔΑ ΑΠΟ ΠΙΠΙΛΕΣ, ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 1 :!::roll: ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΑΝ ΙΔΕΑ :?::?::?: ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΨΙΜΟ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΚΑΙ Η ΑΛΥΣΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 4 ΜΕΤΡΑ :o:o:o ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΔΕΝ ΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΓΙΑΥΤΟ ΨΑΧΝΩ ΜΑΝΙΩΔΩΣ ΓΙΑ ΓΡΑΦΙΚΑ ΚΑΙ ΚΛΙΠ ΑΡΤ. ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ :idea::idea: ΚΑΝΕΝΑ ΣΑΙΤ ΚΑΝΕΙΣ :?::?::?:

ντινα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ24, (ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΣΕ ΠΙΟΝ ΜΙΛΑΜΕ), ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΑΙΤ ΤΟ ΕΧΩ ΗΔΗ ΔΕΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΑΝΑΦΕΡΕΙ Η ΑΝΤΖΕΛΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΡΑΦΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΟΝΚΑΡΔΕΣ Κ.Α

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

ντινα

Link to comment
Share on other sites

tania για κλιπ αρτ που ψάχνεις δεν έχω ιδέα για να σε βοηθήσω απλά από ότι ξέρω ένας φίλος μου είχε πει πως με το photoshop μπορείς να βάλεις τι ψάχνεις και να σου κάνει παπάδες αλλά είναι λίγο δύσκολο προσωπικά για εμένα στη χρήση του...έχεις σκεφτεί να κάνεις πρόσκληση με φωτογραφία του μικρόυ σου? μπορείς να βάλεις στο photobucket ή στο google τα εξής και να σου βγάλει άπειρες εικόνες για να πάρεις ιδέες: ΄

baby invitations,

photo invitations,

baby shower invitations

θα σου βγάλει αμέτρητες εικονες για να πάρεις ιδέες ή να διαλέξεις κάποια από αυτές και να την τροποποιήσεις για παράδειγμα μπορείς πάνω στην πρόσκληση να κάνεις 12 κουτάκια μικρά και να βάλεις σε κάθε κουτάκι μια φωτογραφία του μικρού σου και να φαίνεται απο νεογέννητο αλλά και κάθε μήνα πως μεγάλωσε μέχρις ότου έφτασε 12 μηνών, επίσης η ιδέα της χρυσαλίς με το μπιμπερό είναι σούπερ!!!ή μπορείς να κάνεις προσκλητήριο σοκολάτα (αν ψάξεις στις βαφτίσεις θα βρεις που το έχουν κάνει κάποιες κοπέλες), πολλές ιδέες μπορείς να πάρεις και από site που έχουν προσκλήσεις για βαφτίσεις και να τις τροποποιήσεις, όσο για τα σημαιάκια και όλα αυτά για να βρείς σχέδια μπορείς να βάλεις στο google ότι ψάχνεις και να πατήσεις εικόνες ή στο photobucket, πολύ ωραία πιατάκια και ποτηράκια για πρώτα γενέθλια μπορείς να παραγγείλεις από το perfect party, εγώ τα είχα δει δυστυχώς κατόπιν εορτης...

http://www.perfectparty.gr/list.php?cat_id=2

 

http://www.perfectparty.gr/list.php?cat_id=295

 

όσο για κειμενάκι μπορείς να βάλεις κάτι πολύ απλό του στυλ

"ελάτε να σβήσουμε μαζί το πρώτο μου κεράκι το σάββατο 2 του μήνος στις 20:00 στο σπίτι μου" για παράδειγμα ή το ποιηματάκι της χρυσαλίς που είναι τέλειο!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Το θέμα για την φόρμα του παντεσπάνι απαντηθηκε από την ντορα η την Χρυσαλιδα σε κάποιο αλλα τοπικ, δεν θα βρω φόρμα αλλά μια απλή φωτοτυπία αυτού που θέλω να φτιάξω-μεγενθυσμενο ένα μπιμπερό η μία πιπίλα :!::!: Ήταν τόσο απλό αλλά το δικό μου το μυαλουδάκι δυστυχώς ψάχνει τα πολυσυνθετα και πνιγεται σε μια κουταλια νερό τι να κανουμε αυτά έχουμε οι μανουλες!!!

ντινα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...