Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΠΙΧΕΙΛΙΟΣ ΕΡΠΗΣ ΜΟΛΥΝΣΗ


Recommended Posts

Πονάω κορίτσια πολλη!!!Κρυολογησα και ειχα συναχι και σκουπιζομουνα συνεχεια καικατω απο τορουθούνι της μύτης εβγαλα ερπη.δεν το καταλαβα τη ήτανε αρχικα-νομιζα σπυρακι.πηρα τογιατρο μουλεει zovirax.Παω φαρμακειο την επόμενη μερα μου λεειεχει μολυνθει(λογικα επειδη το πειραζα συνέχεια)και δεν κάνει τώρα το zovirax.Μου δίνει μια φυτικη κρέμα για μωρα για να μην εξαπλωθει η μόλυνση-με καλέντουλα.Τι βαζω σήμερα ολη μερα τη ρουφάει ο οργανισμός μου πολλή γρήγορα αλλα ακομα πονάω πολλή και εχω τρομερο πονοκέφαλο καιπρησμένο τον ένα λεμφαδένα.Παντως και ογιατρος και ο φαρμακοποιοςμου είπαν να μην ανυσηχω δεν παθαίνει κατι το έμβρυο.(είμαι στον 8ο)Ανυσηχώ όμως αμα εχω βάλει με τα χέρια μου κανένα μικρόβιο στην πληγή και επηρρεαστεί...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε νιώθω υπό φέρω κ γω.... Πολύ καθαριότητα στα χέρια πλύσιμο συνέχεια.βαζε οινόπνευμα πάνω να ξεραθει κ προσοχηηηηηηηηηηη όχι τα χέρια στα ματιά μη σε βρει άλλο κακό. Πινε πορτοκαλαδες πολλές κ φάε ασπραδια . Βοηθάνε πολύ.κουραγιο μάνα.........

eHrnp2.png

 

 

xuOPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...