Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

15 μέρες καθυστέρηση και αρνητικό τεστ


_eva_

Recommended Posts

Γεια σας! Ειμαι καινουρια στο φορουμ, οποτε παρακαλω συγχωρεστε με αν κανω κατι λαθος οσον αφορα τους κανονισμους. Εψαξα αλλα δεν βρηκα ιδιο θεμα, οποτε ανοιξα καινουριο.

Λοιπον, ειμαι 23 χρονων και παντα η περιοδος μου ερχοταν κανονικα στις 28 μέρες. Τωρα ομως εχω καθυστερηση για πρωτη φορα στη ζωη μου 15 ολοκληρες μερες. Επαφες ειχα χωρις προφυλακτικο, απλα διακεκομμενες. Εκανα τεστ (clear blue) την πρωτη εβδομαδα και βγηκε αρνητικο. Αλλη αιτια καθυστερησης δεν μπορει ν υπαρχει. Ουτε αγχος εχω, ουτε φαρμακα παιρνω, ουτε καποια διαταραχη ειχα ποτε ουτε εγω ουτε οι γυναικες της οικογενειας. Να σημειωσω οτι επαιρνα τα yasminelle και τα σταματησα πριν 4 μηνες. Αλλα μετα μου ερχοταν κανονικα περιοδος. Τωρα τι εγινε?? Εζησε καποια κοπελα κατι παρομοιο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας! Ειμαι καινουρια στο φορουμ, οποτε παρακαλω συγχωρεστε με αν κανω κατι λαθος οσον αφορα τους κανονισμους. Εψαξα αλλα δεν βρηκα ιδιο θεμα, οποτε ανοιξα καινουριο.

Λοιπον, ειμαι 23 χρονων και παντα η περιοδος μου ερχοταν κανονικα στις 28 μέρες. Τωρα ομως εχω καθυστερηση για πρωτη φορα στη ζωη μου 15 ολοκληρες μερες. Επαφες ειχα χωρις προφυλακτικο, απλα διακεκομμενες. Εκανα τεστ (clear blue) την πρωτη εβδομαδα και βγηκε αρνητικο. Αλλη αιτια καθυστερησης δεν μπορει ν υπαρχει. Ουτε αγχος εχω, ουτε φαρμακα παιρνω, ουτε καποια διαταραχη ειχα ποτε ουτε εγω ουτε οι γυναικες της οικογενειας. Να σημειωσω οτι επαιρνα τα yasminelle και τα σταματησα πριν 4 μηνες. Αλλα μετα μου ερχοταν κανονικα περιοδος. Τωρα τι εγινε?? Εζησε καποια κοπελα κατι παρομοιο?

 

Έκανα και δεύτερο τεστ στις 15 μέρες, και πάλι αρνητικό. Και η περίοδος άφαντη. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και δεύτερο τεστ στις 15 μέρες, και πάλι αρνητικό. Και η περίοδος άφαντη. :confused:
eva καλημερα γιατι δεν κανεις μια χοριακη μηπως ειναι καθηστερημενη σηλυψη?
Link to comment
Share on other sites

_eva_, καλύτερα να πας μία επίσκεψη στο γυναικολόγο και να κάνετε έναν υπέρηχο. Μπορεί να είναι καθυστερημένη σύλληψη, ή να υπάρχει κάποιο θεματάκι. Θα σε δει και θα σε καθοδηγήσει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...