Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δημοτικό Τσιαμούλη vs Λακωνική Μαγκλαρα


Recommended Posts

Θα ήθελα τη γνώμη σας για αυτά τα δυο σχολεία. Λόγω απόστασης απο το σπίτι μου ίσως προτιμήσω τον Τσιαμούλη αλλα η Λακωνική μου άρεσε περισσότερο για την κόρη μου. Σας ευχαριστω

Μαρια

ΜΑΡΙΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σας. Σας συστήνω ανεπιφύλακτα το Δημοτικό Τσιαμούλη. Το εκπαιδευτικό του κομμάτι είναι φοβερό, γλυτώνεις πολύ χρόνο, μιας και το παιδί έχει κάνει πολλή δουλειά στο σχολείο κι έτσι έχεις ποιοτικό χρόνο μαζί του. Αλλά το καλύτερο είναι η κουλτούρα του σχολείου, που είναι βασισμένη στην παράδοση και συνεχώς κάνει εκδηλώσεις, εκδρομές και παραστάσεις. Το παιδί μου το έχω εκεί και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος και από τις δασκάλες του και από το σχολείο το ίδιο. Ελπίζω να σας βοήθησα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...